Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 197 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4077 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, денсаулық сақтау, гендерлік және жастар саясаты, заңдылықты сақтау және депутаттық этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С.Рахимова).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессия төрағасы Р. Ғилажев
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 197 шешіміне қосымша
Атырау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 309 "Автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, салық салу мақсаты үшін жер салығының базалық ставкасын түзетумен жерлерді өңірлерге бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3412 болып тіркелген, 09.01.2016 жылы "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 186 "Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 "Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 15.04.2014 жылы "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 "Атырау қаласы бойынша салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-154 болып тіркелген, 02.02.2012 жылы "Атырау" газетіне жарияланған).
4. Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 319 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-153 болып тіркелген, 17.01.2012 жылы "Атырау" газетіне жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского городского маслихата
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 февраля 2018 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 марта 2018 года № 4077
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С.Рахимова) по вопросам социальной сферы, здравоохранения, гендерной и молодежной политики, соблюдения законодательства и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХ сессии Р. Гилажев
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 27 февраля 2018 года № 197
Перечень утративших силу некоторых решений Атырауского городского маслихата
1. Решение Атырауского городского маслихата от 19 ноября 2015 года № 309 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель для целей налогообложения с корректировкой базовых ставок земельного налога за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3412, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 09.01.2016 года).
2. Решение Атырауского городского маслихата от 13 марта 2014 года № 186 "О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 28 декабря 2011 года № 323 "Об установлении налоговых ставок по городу Атырау" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2881, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 15.04.2014 года).
3. Решение Атырауского городского маслихата от 28 декабря 2011 года № 323 "Об установлении налоговых ставок по городу Атырау" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-154, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 02.02.2012 года).
4. Решение Атырауского городского маслихата от 13 декабря 2011 года № 319 "Об установлении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4-1-153, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 17.01.2012 года).

5. Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 03 қарашадағы № 77 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Атырау қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 болып тіркелген, 29.12.2016 жылы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Атырауского городского маслихата от 03 ноября 2016 года № 77 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Атырау" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706, опубликовано 29.12.2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).