Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 260 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 4723 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 25.01.2024 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3604 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "Оңтүстік Қазақстан" деген сөздер "Түркістан" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар, қызметтер осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.";
"Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалар" деген қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата Туркестанской области от 6 сентября 2018 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 сентября 2018 года № 4723. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 25 января 2024 года № 15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 25.01.2024 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3604, опубликовано 2 марта 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в пункте 1 слова "Южно-Казахстанской" заменить словом "Туркестанской";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение "Бюджетные программы, по которым организации проведения государственных закупок осуществляется единым организатором государственных закупок" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;

4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ.Сарсембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Ә.Е. Тұрғымбеков
Е.Ә. Садыр
Ұ. Сәдібеков
Т.Қ. Сәрсембаев
Е.К. Тасжүреков
А.С. Сәбитов
А.Б. Тасыбаев
Түркістан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
"6" қыркүйектегі
№ 260 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар, қызметтер
1. Бюджеттік бағдарламалар:
1) мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту;
2) мәдениет объектілерін дамыту;
3) спорт объектілерін дамыту;
4) мұрағат объектілерін дамыту;
5) туризм объектілерін дамыту;
6) қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту;
7) аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері;
8) аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері.
2. Сатып алуы ерекше тәртіпті қолдана отырып жүзеге асырылатын тауарлар, жұмыстар, қызметтер.

4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сарсембаева Т.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж. Туймебаев
Тургумбеков А.Е.
Садыр Е.А
Садибеков У.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.
Приложение
к постановлению
акимата
Туркестанской
области
от "6" сентября
2018 года № 260
Бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором государственных закупок
1. Бюджетные программы:
1) развитие объектов государственных органов;
2) развитие объектов культуры;
3) развитие объектов спорта;
4) развитие объектов архивов;
5) развитие объектов туризма;
6) развитие объектов охраны окружающей среды;
7) по целевым трансфертам на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта;
8) по целевым трансфертам на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы.
2. Товары, работы, услуги, закупки которых осуществляются с применением особого порядка.