"Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16/120-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/154-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 мамырда № 5-3-122 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 26/198-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.11.2018 № 26/198-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50 - бабы 2 - тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-68 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 наурызда "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16/120-IV шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы қазақ тіліндегі "ставкаларына" сөзі "мөлшерлемелеріне" сөзіне ауыстырылсын, осы жөнінде орыс тіліндегі шешім өзгермейді;
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 510 - бабы 1 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 13), 15) тармақшаларына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Батырбеков
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 19 февраля 2009 года № 16/120–IV "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 20/154-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2018 года № 5-3-122. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2018 года № 26/198-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 26/198-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 19 февраля 2009 года № 16/120–IV "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-68, опубликовано 17 марта 2009 года в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай") следующие изменения:
в заголовке, тексте и приложении указанного решения на казахском языке слово "ставкаларына" заменить на слово "мөлшерлемелеріне", решение на русском языке в этой части не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктами 13), 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Батырбеков
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева