Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/12-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 сәуірде № 5-5-142 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/6-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.06.2018 № 25/6-VІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О ставках фиксированного налога
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 22/12-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2018 года № 5-5-142. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2018 года № 25/6-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.06.2018 № 25/6-VІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 546-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы бойынша қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге бірыңғай айлық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по Абайскому району на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2646 болып тіркелген, 2012 жылғы 15-22 қыркүйек "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімі;
2) "Тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 6/5-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4725 болып тіркелген, 2016 жылғы 8-15 қараша "Абай елі" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі 2016 жылғы 11 қарашада жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

2. Признать утратившими силу:
1) решение Абайского районного маслихата от 21 августа 2012 года № 6-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2646, опубликовано в газете "Абай елі" от 15-22 сентября 2012 года);
2) решение Абайского районного маслихата от 18 октября 2016 года № 6/5-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 21 августа 2012 года № 6-3 "Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4725, опубликовано в газете "Абай елі" от 8-15 ноября 2016 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата