Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/149-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 5569 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46- бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы
С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2018 жылғы 15 наурыздағы
№ 20/ 149-VI шешіміне
қосымша
Күші жойылды деп танылған Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы және Аягөз ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-149 нөмерімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2012 жылдың 18 қаңтарында жарияланған);
2) "Тіркелген салық ставкалары туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-8 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-152 нөмерімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2012 жылдың 25 қаңтарында жарияланған);
3) "Тіркелген салық ставкалары туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы № 15/101-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2982 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2013 жылдың 13 шілдесінде жарияланған);
4) "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 25/178-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3386 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 30 маусымында, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2014 жылдың 5 шілдесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/149-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2018 года № 5569
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Аягозского
районного маслихата
С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата
от 15 марта 2018 года
№ 20/149–VI
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1) решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37–7 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) и об установлении категории автостоянок (паркингов) по Аягозскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-149, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 18 января 2012 года);
2) решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37–8 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-152, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 25 января 2012 года);
3) решение Аягозского районного маслихата от 28 мая 2013 года № 15/101–V "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-8 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2982, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 13 июля 2013 года);
4) решение Аягозского районного маслихата от 28 мая 2014 года № 25/178–V "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-7 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3386, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 июня 2014 года, газете "Аягөз жаңалықтары" от 05 июля 2014 года).