Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 23-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 5273 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 40-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 29.01.2020 № 40-9 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"  Заңының 6 бабына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Орал қалалық мәслихат аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімінің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года № 23-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июля 2018 года № 5273. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2020 года № 40-9
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29.01.2020 № 40-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на сбор, вывоз, и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официального опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы міндетін атқарушы А.Әубекеров
Қалалық мәслихат хатшысы А.Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 15 маусымдағы
№23-4 шешіміне қосымша
Орал қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 24.12.2018 № 27-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы, теңге/айына
1
Тұрмысқа жайлы үйлердің тұрғындары үшін қосылған құн салығын есепке алып тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя сессии А.Аубекеров
Секретарь городского маслихата А.Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 15 июня 2018 года №23-4
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск
Сноска. Приложение - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 27-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге/месяц
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений с учетом налога на добавленную стоимость
1 житель

215,00
2
Тұрмысқа жайсыз үйлердің тұрғындары үшін қосылған құн салығын есепке алып тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын
219,05
3
Заңды тұлғалар үшін қосылған құн салығын есепке алмай тұрмыстық қатты қалдықтарды көмуге арналған тариф
3
160,26

215,00
2
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей неблагоустроенных домовладений с учетом налога на добавленную стоимость
1 житель
219,05
3
Тариф на захоронение твердых бытовых отходов для юридических лиц без учета налога на добавленную стоимость
3
160,26