Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 23-4 "Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5487 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 40-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 29.01.2020 № 40-9 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №23-4 "Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5273 тіркелген, 2018 жылғы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Тілемісов
Мәслихат хатшысы А.Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 27-10 шешіміне қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 15 маусымдағы
№ 23-4 шешіміне қосымша
Орал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы, теңге/айына
1
Тұрмысқа жайлы үйлердің тұрғындары үшін қосылған құн салығын есепке алып тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын

О внесении изменения в решение Уральского городского маслихата от 15 июня 2018 года № 23-4 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5487. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2020 года № 40-9
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29.01.2020 № 40-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 15 июня 2018 года №23-4 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5273, опубликованное 12 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т.Тлемисов
Секретарь маслихата А.Аубекеров
Приложение к решению
Уральского городского
маслихата
от 24 декабря 2018 года № 27-10
Приложение к решению
Уральского городского
маслихата
от 15 июня 2018 года № 23-4
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге/месяц
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений с учетом налога на добавленную стоимость
1 житель