Сырым ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, шығаруға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 5258 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 59-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 09.10.2020 № 59-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырым ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, шығаруға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Хамидуллин
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2018 жылғы 8 маусымдағы
№ 27-2 шешіміне қосымша
Сырым ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинақтауға шығаруға және көмуге арналған тарифтер
Атаулары
Есептік бірлік
Баға, теңгемен (ҚҚС-сыз)
1.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, шығару тарифтері
1)
Жайлы үйлер
1 тұрғын
50
2)
Жайсыз үйлер
1 тұрғын
50
3)
Заңды тұлғалар
1 текше метр

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Сырымскому району
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2018 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июня 2018 года № 5258. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2020 года № 59-3
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.10.2020 № 59-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Сырымскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официального опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Хамидуллин
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 8 июня 2018 года № 27-2
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Сырымскому району
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге (без НДС)
1.
Тариф на сбор и вывоз твердых бытовых отходов
1)
Благоустроенные домовладения
1 житель
50
2)
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
50
3)
Юридических лица
1 кубический метр