Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 8 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 5055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Мырзаш) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Мырзашқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Әлиев
Тасқала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "22 қаңтардағы
№ 8 қаулысына қосымша
Тасқала ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 51 "Тасқала ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 наурызда № 3858 тіркелген, 2015 жылғы 8 сәуірде "Әділет" ақпаратттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 52 "Тасқала ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 наурызда № 3857 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 122 "Тасқала ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 27 мамырда № 3542 тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда "Екпін" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 февраля 2018 года № 5055
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (М.Мырзаш) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района М.Мырзаш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района С.Алиев
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 22 января 2018 года № 8
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Таскалинского района
1. Постановление акимата Таскалинского района от 25 февраля 2015 года № 51 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 марта2015 года № 3858, опубликованное 8 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Таскалинского района от 25 февраля 2015 года № 52 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 марта 2015 года № 3857, опубликованное 3 апреля 2015 года в газете "Екпін");
3. Постановление акимата Таскалинского района от 30 апреля 2014 года № 122 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 мая2014 года № 3542, опубликованное 6 июня 2014 года в газете "Екпін").