"Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 29 тамыздағы № 614 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 30 шілдедегі № 573 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 5 тамызда № 19194 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2022 жылғы 11 мамырдағы № 261 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 11.05.2022 № 261 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 29 тамыздағы № 614 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17410 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 100-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес" БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 100-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген және индустриялық-инновациялық жобаларға жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу тәртібін айқындайды.";
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 августа 2018 года № 614 "Об утверждении Правил проведения экспертизы по местному содержанию"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 573. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2019 года № 19194.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 11.05.2022 № 261 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 августа 2018 года № 614 "Об утверждении Правил проведения экспертизы по местному содержанию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17410, опубликован 9 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 100 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года, подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах проведения экспертизы по местному содержанию, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила проведения экспертизы по местному содержанию (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 100 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года и определяют порядок проведения экспертизы по местному содержанию индустриально-инновационных проектов.";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Р. Скляр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2019 жылғы 30 шілдедегі
№ 573 бұйрығына
1-қосымша
Жергілікті қамту бойынша
сараптама жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің индустриялық-инновациялық жобасын іске асыру кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің жалпы құнынан тауарларда, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерде белгіленген жергілікті өндірілу үлесінің құны туралы ақпарат
Индекс: ЖӨҮҚ 1
Кезеңділігі: келіп түсуі қарай

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Р. Скляр
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 июля 2019 года № 573
Приложение 1
к Правилам проведения
экспертизы по местному содержанию
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Информация о стоимости доли местного происхождения, установленных в товарах, работах и услугах от общей стоимости товаров, работ и услуг, используемых при реализации индустриально-инновационного проекта субъекта индустриально-инновационной деятельности
Индекс: СДМП 1
Периодичность: единовременная

Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы / қайда беріледі: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысымен бекітілген индустрия-инновациялық қызмет субъектілері жобаларды индустрияландыру картасына және өңірлердің кәсіпкерлікті қолдау картасына енгізу үшін индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау саласындағы уәкілетті органға жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу үшін уәкілетті орган жергілікті қамтуды дамыту саласындағы ұлттық институтқа жіберетін ақпаратты ұсынады
Есептік кезең: келіп түсуі қарай
Сатып алынатын ТЖКҚ атауы
Сатып алынатын ТЖКҚ-ның қысқаша сипаттамасы
ӨСЖ бойынша ТЖКҚ коды
Өлшем бірлігі
Заттай мәнде сатып алудың жоспарланған көлемі
ҚҚС-ты есепке алғанда, сатып алуға жоспарланған сома, мың теңге
Әлеуетті өнім берушілер
ТЖКҚ беруші елі
Ел коды
Жергілікті қамтудың болжамды үлесі, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
20__ жыл
Тауарлар
Жұмыстар
Көрсетілетін қызметтер
20__ жыл
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің атауы ____________________
Мекенжайы_______________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық почта мекенжайы_______________________
Орындаушы_________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)___________қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)_____________қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ТЖҚ - тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
ӨСЖ - өнімнің статистикалық жіктеуіші
ҚҚС - қосылған құн салығы
Ескертпе: Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме қосымшада келтірілген.
Индустриялық-инновациялық
қызмет субъектісінің
индустриялық-инновациялық
жобасын іске асыру кезінде
пайдаланылатын тауарлардың,
жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің жалпы құнынан
тауарларда, жұмыстар мен
көрсетілетін қызметтерде
белгіленген жергілікті өндірілу
үлесінің құны туралы ақпарат
нысанына
қосымша
(ЖӨҮҚ 1, келіп түсуі қарай) әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің индустриялық-инновациялық жобасын іске асыру кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің жалпы құнынан тауарларда, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерде белгіленген жергілікті өндірілу үлесінің құны туралы ақпаратпен толтыру мынадай тәртіппен жүзеге асырылады:

Круг лиц представляющих информацию / куда представляется: субъекты индустриально-инновационной деятельности, для включения проектов в карту индустриализации и карты поддержки предпринимательства регионов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 32 предоставляет в уполномоченный орган в области государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности информацию, которая направляется уполномоченным органом в национальный институт в области развития местного содержания для проведения экспертизы по местному содержанию
Срок представления: по мере поступления
Наименование приобретаемых ТРУ
Краткое описание приобретаемых ТРУ
Код ТРУ по СКП
Единица измерения
Планируемый объем закупа в натуральном выражении
Планируемая сумма закупа с учетом НДС, тысяч тенге
Потенциальные поставщики
Страна поставщика ТРУ
Код страны
Прогнозная доля местного содержания, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
20__ год
Товары
Работы
Услуги
20__ год
Наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности ___________________
Адрес__________________________________________________________________________
Телефон________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)___________подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)_____________________подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ТРУ – товары, работы, услуги;
СКП – статистический классификатор продукции;
НДС – налог на добавленную стоимость.
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме
Информация о стоимости доли
местного происхождения,
установленных в товарах,
работах и услугах от общей
стоимости товаров, работ и
услуг, используемых при
реализации индустриально-
инновационного проекта
субъекта индустриально-
инновационной деятельности
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных (СДМП 1, по мере поступления)
Информация о стоимости доли местного происхождения, установленных в товарах, работах и услугах от общей стоимости товаров, работ и услуг, используемых при реализации индустриально-инновационного проекта субъекта индустриально-инновационной деятельности, которая заполняется в следующем порядке:

1. 1-бағанда сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың немесе көрсетілетін қызметтің атауы көрсетіледі;
2. 2-бағанда сатып алынатын тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттары, қасиеттері және сипаттамалары) көрсетіледі;
3. 3-бағанда өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) статистикалық жіктеуішіне сәйкес 10 таңба деңгейінде тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің коды көрсетіледі. (Кеңес мақұлдаған Тәүелсіз Мемлекеттер Достастығы статистикалық қызметтерінің басшылары 1998 жылғы 11-16 қазан 16-отырыста және өзгертіліп 1999 жылғы 14-17 мамырдың 17-ші отырыста) 2000 жылға арналған жұмыс бағдарламасының әдіснамалық жұмыстарының 5.1-тармағына сәйкес өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) сыныптауыштарға жіктеуіші Тәүелсіз Мемлекеттер Достастығы статистикалық комитетімен әзірленді және www.cіsstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf интернет-ресурсына орналастырылған;
4. 4-бағанда тауардың өлшем бірлігі көрсетіледі. Баған жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша толтырылмайды;
5. 5-бағанда тауардың көрсетілген өлшем бірлігіне сәйкес заттай көріністе тауарды сатып алудың жоспарланған көлемі көрсетіледі. Баған жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша толтырылмайды;
6. 6-бағанда қосылған құн салығын ескере отырып, тауарларды, жұмыстарды немесе көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жоспарланған сомасы көрсетіледі, мың теңгемен (жүздік үлестері бар сан);
7. 7-бағанда жоспарланған өнім берушілер көрсетіледі;
8. 8-бағанда тауарды, жұмысты немесе көрсетілетін қызметтің өнім беруші елі көрсетіледі;
9. 9-бағанда тауарды, жұмысты немесе көрсетілетін қызметтің өнім беруші елінің коды, мемлекеттік сыныптауыштарға сәйкес ҚР МЖ 06 ИСО 3166.1-2001 "Елдердің және олардың әкімшілік-аумақтық бөлімшелерінің атауларын белгілеуге арналған кодтар. 1-бөлік. Ел коды", ҚР МЖ 06 ИСО 3166.2-2001 "Елдердің және олардың әкімшілік-аумақтық бөлімшелерінің атауларын белгілеуге арналған кодтар. 2-бөлік. Елдердің әкімшілік-аумақтық бөлімшелерінің кодтары", ҚР МЖ 06 ИСО 3166.3-2001 "Елдердің және олардың әкімшілік-аумақтық бөлімшелерінің атауларын белгілеуге арналған кодтар. 3-бөлік. Елдердің кодтары сыныптауыштарға көрсетіледі";
10. 10-бағанда жергілікті қамтудың болжамды үлесі көрсетіледі, %.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2019 жылғы 30 шілдедегі
№ 573 бұйрығына
2-қосымша
Жергілікті қамту бойынша
сараптама жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жалпы еңбекақы төлеу қорынан индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің индустриялық-инновациялық жобасына тартылған Қазақстан Республикасы азаматтарына еңбекақы төлеу құны туралы ақпарат
Индекс: ЕТҚРА 1
Кезеңділігі: келіп түсуі қарай

1. В графе 1 указывается наименование приобретаемого товара, работы или услуги;
2. В графе 2 указывается наименование и краткое (дополнительное) описание приобретаемого товара, работы или услуги (технические условия, свойства и характеристики);
3. В графе 3 указывается код товара, работы или услуги согласно статистическому классификатору продукции (товаров и услуг) на уровне 10 символов. Модельный статистический классификатор продукции (товаров и услуг) разработан Статкомитетом Содружества Независимых Государств в соответствии с п. 5.1 методологических работ Программы работ на 2000 год (одобренной Советом руководителей статистических служб Содружества Независимых Государств 11-16 октября 1998 года на 16 заседании и измененной 14-17 мая 1999 года на 17-ом заседании) и размещен на интернет-ресурсе www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf;
4. В графе 4 указывается единица измерения товара. Графа не заполняется по работам, услугам;
5. В графе 5 планируемый объем закупа товара в натуральном выражении в соответствии с указанной единицей измерения товара. Графа не заполняется по работам, услугам;
6. В графе 6 указывается планируемая сумма закупа товаров, работ или услуг в стоимостном выражении с учетом налога на добавленную стоимость, в тысячах тенге (дробное число с сотыми долями);
7. В графе 7 указывается планируемые поставщики;
8. В графе 8 указывается страна поставщика товара, работы или услуги;
9. В графе 9 указывается код страны иностранного поставщика товара, работы или услуги согласно государственным классификаторам ГК РК 06 ИСО 3166.1-2001 "Коды для обозначения наименований стран и их административно-территориальных подразделений. Часть 1. Коды стран", ГК РК 06 ИСО 3166.2-2001 "Коды для обозначения наименований стран и их административно-территориальных подразделений. Часть 2. Коды административно-территориальных подразделений стран", ГК РК 06 ИСО 3166.3-2001 "Коды для обозначения наименований стран и их административно-территориальных подразделений. Часть 3. Коды стран";
10. В графе 10 указывается прогнозная доля местного содержания, %.
Приложение 2
к приказу Министра
индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 июля 2019 года № 573
Приложение 2
к Правилам проведения
экспертизы по местному содержанию
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Информация о фонде заработной платы граждан Республики Казахстан, занятых в индустриально-инновационном проекте субъекта индустриально-инновационной деятельности, от фонда оплаты труда всех работников
Индекс: ФЗПГРК 1
Периодичность: единовременная

Ұсынылатын тұлғалар тобы / қайда беріледі: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысымен бекітілген. индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері. Жобаларды индустрияландыру картасына және өңірлердің кәсіпкерлікті қолдау картасына енгізу үшін индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау саласындағы уәкілетті органға жергілікті қамту бойынша сараптама жүргізу үшін. уәкілетті орган жергілікті қамтуды дамыту саласындағы ұлттық институтқа жіберетін ақпаратты ұсынады
Есепті кезең: келіп түсуіне қарай
Индустриялық- инновациялық жобаның атауы
______________________________________________________________
Индустриялық- инновациялық жобаның мақсаты
_____________________________________________________________
Индустриялық- инновациялық жобаның саласы
_____________________________________________________________
Индустриялық-инновациялық жобада жұмыс істейтін жұмыскерлерге
жалпы еңбекақы төлеу қоры, мың теңгемен (ондық көрсеткіші бар сан)
_____________________________________________________________
оның ішінде:
Индустриялық-инновациялық жобада жұмыс істейтін
Қазақстан Республикасының азаматтарының еңбекақы төлеу қоры,
мың теңгемен
(ондық көрсеткіші бар сан)
______________________________________________________________
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің атауы _____________________
Мекенжайы_______________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық почта мекенжайы_______________________
Орындаушы_________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда___________қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)_____________қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
Ескертпе: Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме қосымшада келтірілген.
Жалпы еңбекақы төлеу қорынан
индустриялық-инновациялық
қызмет субъектісінің
индустриялық-инновациялық
жобасына тартылған
Қазақстан Республикасы
азаматтарына еңбекақы төлеу
құны туралы ақпарат туралы
ақпарат нысанына
қосымша
(ЕТҚРА 1, келіп түсуі қарай) әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Жалпы еңбекақы төлеу қорынан индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің индустриялық-инновациялық жобасына тартылған Қазақстан Республикасының азаматтарына еңбекақы төлеу құны туралы ақпаратты толтыру мынадай тәртіппен жүзеге асырылады:

Круг лиц представляющих информацию / куда представляется: субъекты индустриально-инновационной деятельности, для включения проектов в карту индустриализации и карты поддержки предпринимательства регионов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 32 предоставляет в уполномоченный орган в области государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности информацию, которая направляется уполномоченным органом в национальный институт в области развития местного содержания для проведения экспертизы по местному содержанию
Срок представления: по мере поступления
Наименование индустриально-инновационного проекта
____________________________________________________________________________
Назначение индустриально-инновационного проекта
____________________________________________________________________________
Отрасль индустриально-инновационного проекта
____________________________________________________________________________
Фонд оплаты труда работников, занятых в индустриально-инновационном проекте, в тысячах тенге (число с одним десятым знаком)
____________________________________________________________________________
в том числе:
Фонд оплаты труда граждан Республики Казахстан, занятых в индустриально-
инновационном проекте, в тысячах тенге (число с одним десятым знаком)
____________________________________________________________________________
Наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности _______________
Адрес______________________________________________________________________
Телефон____________________________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________________________
Исполнитель________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)___________подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности____________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)__________подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме
Информация о фонде
заработной платы граждан
Республики Казахстан, занятых
в индустриально-инновационном проекте
субъекта индустриально-
инновационной деятельности,
от фонда оплаты труда всех работников
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных (ФЗПГРК 1, по мере поступления)
Информация о фонде заработной платы граждан Республики Казахстан, занятых в индустриально-инновационном проекте субъекта индустриально-инновационной деятельности, от фонда оплаты труда всех работников, которая заполняется в следующем порядке:

1. 1-бағанда индустриялық- инновациялық жобаның атауы көрсетіледі;
2. 2-бағанда индустриялық- инновациялық жобаның мақсаты көрсетіледі;
3. 3-бағанда индустриялық- инновациялық жобаның саласы көрсетіледі;
4. 4-бағанда индустриялық-инновациялық жобада жұмыс істейтін жұмыскерлерге жалпы еңбекақы төлеу қоры, мың теңгемен (ондық көрсеткіші бар сан) көрсетіледі;
5. 5-бағанда индустриялық-инновациялық жобада жұмыс істейтін Қазақстан Республикасының азаматтарының еңбекақы төлеу қоры, мың теңгемен (ондық көрсеткіші бар сан) көрсетіледі.
Ескертпе:
Жалақы қорына:
1) тарифтік мөлшерлер және лауазымдық айлықақы бойынша есептелген жалақы:
ұйымда қабылданған еңбекақы төлеу нысандары мен жүйелеріне қарамастан, қызметкерлерге орындалған жұмыс немесе жұмыс істеген уақыты үшін тарифтік мөлшерлер, лауазымдық айлықақы бойынша, кесімді бағалар бойынша, кірістен пайызбен және үлеспен есептелген жалақы;
тарифтік мөлшерлер мен лауазымдық жалақыларына үстемеақылар (еңбек сіңірген жылдары, жұмыс өтілі, кәсіби шеберлігі, ғылыми дәрежесі, дипломатиялық дәрежесі және басқалар үшін);
лауазымдарды қоса атқарғаны (қызмет көрсету аймағын кеңейту) немесе уақытша болмаған қызметкердің міндеттерін орындағаны үшін, өзінің негізгі жұмысынан босатылмай қосымшаақы сомалары;
газеттер, журналдар және өзге де бұқаралық ақпарат құралдары редакциялары қызметкерлерінің тізімдік құрамында тұратын қызметкерлерге қаламақы;
жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органмен өзара іс-қимыл негізінде ұйымда жұмыс істеуге тартылған адамдарға орындалған жұмыс үшін есептелген сомалар;
әскери қызметшілер мен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне олардың әскери қызмет міндеттерін атқаруына байланысты алатын төлемдердің барлық түрлері;
ұйым қызметкерлерінің тізімдік құрамында жоқ (басқа ұйымдардан қоса атқару бойынша жұмысқа қабылданған) тұлғалардың еңбегіне ақы төлеу.
2) біржолғы төлемдер мен сыйлықақылар:
ай сайынғы сыйлықақылар (тұрақты сипаттағы оларды төлеу көзінен тәуелсіз);
төлем көзінен тәуелсіз біржолғы (бір рет берілетін) сыйлықақылар;
біржолғы сыйақылар (еңбек сіңірген жылдары, жұмыс өтілі, кәсіби шеберлігі, ғылыми дәрежесі, дипломатиялық дәрежесі және басқалар үшін);
тоқсан, жартыжыл, жыл ішіндегі жұмыс қорытындылары бойынша сыйақылар;
жыл сайынғы демалыста сауықтыруға арналған жәрдемақы (демалысқа материалдық көмек);
мерекелік және мерейтойлық күндерге байланысты біржолғы көтермелеу төлемдері;
бір ұжымдық шарттармен немесе жұмыс берушінің актілерімен белгіленген басқа да төлемдер мен көтермелеулер.
3) жұмыс режиміне және еңбек шарттарына байланысты өтемақы мен төлемдер:
экологиялық апат және радиациялық қатер аймақтарында тұрғаны үшін төлемдер;
еңбек жағдайлары үшін қосымша ақылар (ауыр дене жұмыстары мен еңбек жағдайлары зиянды жұмыстардағы, сондай-ақ ерекше еңбек жағдайлары үшін);
түнгі жұмыс үшін төлемдер;
демалыс және мереке (жұмыс істемейтін) күндеріндегі жұмысқа ақы төлеу;
мерзімнен тыс жұмысқа төлемақы;
жерасты жұмыстарында тұрақты жұмыс істейтін қызметкерлерге олардың шахтада (кеніште) оқпаннан жұмыс орнына және кері қарай жүруінің нормативтік уақыты үшін қосымша ақы;
даладағы қызметкерлерге, геологиялық-барлау, топографиялық-геодезиялық және басқа дала жұмыстарында жұмыс істейтін жұмысшыларға үлес;
тұрақты жұмысы жолда өтетін немесе жүріп-тұру сипаты бар не қызметтік сапарлармен байланысты қызмет көрсететін учаскелер шегінде белгіленген мөлшерде ұжымдық шартта, еңбек шартында және (немесе) жұмыс берушінің еңбек келісімшарттарында белгіленген еңбекақыға, тәуліктіктің орнына компенсациялық төлемдер;
әрбір күнтізбелік күн болғаны үшін вахталық кезеңде жұмыстарды жүргізу орындарында, жұмысқа төленетін жұмыстарды орындау кезінде, сондай-ақ көзделген жұмыс кестесіне сәйкес нақты күндері үшін төленеді орналасқан жерінен бастап ұйымның жұмыс орнына және кері қарай жолда.

1. В графе 1 указывается наименование индустриально-инновационного проекта;
2. В графе 2 указывается назначение индустриально-инновационного проекта;
3. В графе 3 указывается отрасль индустриально-инновационного проекта;
4. В графе 4 указывается фонд оплаты труда работников, занятых в индустриально-инновационном проекте, в тысячах тенге (число с одним десятым знаком);
5. В графе 5 в том числе фонд оплаты труда граждан Республики Казахстан, занятых в индустриально-инновационном проекте, в тысячах тенге (число с одним десятым знаком).
Примечание:
В фонд заработной платы включаются:
1) заработная плата, начисленная по тарифным ставкам и должностным окладам:
заработная плата, начисленная работникам за выполненную работу или отработанное время по тарифным ставкам, должностным окладам, по сдельным расценкам, в процентах и долях от дохода, независимо от форм и систем оплаты труда, принятых в организации;
надбавки к тарифным ставкам и должностным окладам (за выслугу лет, стаж работы, профессиональное мастерство, ученые степени, дипломатический ранг и другие);
суммы доплат за совмещение должностей (расширение зоны обслуживания) или выполнение обязанностей временно отсутствующего работника, без освобождения от своей основной работы;
гонорар работникам, состоящим в списочном составе работников редакций газет, журналов и иных средств массовой информации;
суммы, начисленные за выполненную работу лицам, привлеченным для работы в организации, на основании взаимодействия с уполномоченным органом по вопросам занятости;
все виды выплат военнослужащим и сотрудникам органов внутренних дел, получаемые ими в связи с исполнением обязанностей воинской службы;
оплата труда лиц, не состоящих в списочном составе работников организации (принятых на работу по совместительству из других организаций).
2) единовременные выплаты и премии:
ежемесячные премии (носящие регулярный характер, независимо от источника их выплаты);
единовременные (разовые) премии независимо от источника их выплаты;
единовременные вознаграждения (за выслугу лет, стаж работы, профессиональное мастерство, ученые степени, дипломатический ранг и другие);
вознаграждения по итогам работы за квартал, полугодие, год;
ежегодное пособие на оздоровление к отпуску (материальная помощь к отпуску);
единовременные поощрительные выплаты в связи с праздничными и юбилейными датами;
другие выплаты и поощрения, определенные коллективными договорами или актами работодателей.
3) компенсационные выплаты, связанные с режимом работы и условиями труда:
выплаты за проживание в зонах экологического бедствия и радиационного риска;
доплаты за условия труда (за работу на тяжелых физических работах и работах с вредными условиями труда, а также за особые условия труда);
доплаты за работу в ночное время;
оплата работы в выходные и праздничные (нерабочие) дни;
оплата сверхурочной работы;
доплаты работникам, постоянно занятым на подземных работах, за нормативное время их передвижения в шахте (руднике) от ствола к месту работы и обратно;
полевое довольствие работникам, занятым на геологоразведочных, топографо-геодезических и других полевых работах;
компенсационные выплаты к заработной плате взамен суточных в случаях, когда постоянная работа протекает в пути или имеет разъездной характер, либо в связи со служебными поездками в пределах обслуживаемых участков в размерах, установленных коллективным договором, трудовым договором и (или) актом работодателя;
выплаты за вахтовый метод работы, выплачиваемые при выполнении работ вахтовым методом за каждый календарный день пребывания в местах производства работ в период вахты, а также за фактические дни нахождения в пути от места расположения организации к месту работы и обратно, предусмотренные графиком работы.

4) жұмыс істемеген уақыт үшін ақы төлеу:
жыл сайынғы еңбек және қосымша еңбек демалысын төлеу, пайдаланылмаған демалыс үшін ақшалай өтемақы;
жұмыстағы арнайы үзілістерге ақы төлеу, он сегіз жасқа толмаған қызметкерлердің жеңілдікті сағаттарына ақы төлеу;
мемлекеттік немесе қоғамдық міндеттерді орындауға тартылған қызметкерлердің жұмыс уақытына ақы төлеу;
қызметкердің кінәсінен болмаған тұрып қалуларға төлемақы;
толық емес жұмыс уақытында мәжбүрлі жұмыс істегендерге ұйымның қаражаты есебінен қызметкерлерге төленетін сомалар;
білім беру ұйымдарында жұмыстан қол үзіп біліктілігін арттыру және қайта даярлау үшін жіберілген қызметкерлерге негізгі жұмыс орны бойынша жұмыс уақытына ақы төлеу.

4) оплата за неотработанное время:
оплата ежегодных трудовых и дополнительных трудовых отпусков, денежная компенсация за неиспользованный отпуск;
оплата специальных перерывов в работе, оплата льготных часов работников, не достигших восемнадцатилетнего возраста;
оплата рабочего времени работников, привлекаемых к выполнению государственных или общественных обязанностей;
оплата простоев не по вине работника;
суммы, выплачиваемые работникам за счет средств организации, вынужденно работавшим неполное рабочее время;
оплата рабочего времени по основному месту работы работникам, направленным для повышения и переподготовки квалификации с отрывом от работы в организации образования.