"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 489 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 1028 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 19413 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1341 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің м.а. 29.12.2022 № 1341 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 489 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 12200 тіркеліп, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетіне және оның аумақтық бөлімшелеріне арналған арнайы автокөліктің заттай нормаларында:
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қазынашылық департаменті
2
2600
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары- Қаржы министрі
А. Смаилов

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 489 "Об утверждении натуральных норм специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2019 года № 1028. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2019 года № 19413. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1341
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 29.12.2022 № 1341 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 489 "Об утверждении натуральных норм специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12200, опубликован 10 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Натуральных нормах специального автотранспорта для Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальных подразделений, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18
Департамент казначейства по городу Нур-Султану Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
2
2600
".
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр финансов
А. Смаилов