"Қаржы мониторингі жөніндегі уәкілетті органның құқық қорғау, арнаулы мемлекеттік және өзге де органдардың ақпарат алмасу жүйесінен қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл үшін қажет ақпаратты алу қағидалары мен негіздерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 18 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 127 бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2019 жылғы 5 карашадағы № 139 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 8 қарашадағы № 1237 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 14 қарашада № 19594 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 21 және Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 54 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 15.03.2022 № 21 және ҚР Бас Прокурорының 24.03.2022 № 54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қаржы мониторингі жөніндегі уәкілетті органның құқық қорғау, арнаулы мемлекеттік және өзге де органдардың ақпарат алмасу жүйесінен қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл үшін қажет ақпаратты алу қағидалары мен негіздерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 18 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 127 бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 14952 тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 2 мамырда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен бұйрықпен бекітілген Қаржы мониторингі жөніндегі уәкілетті органның құқық қорғау, арнаулы мемлекеттік және өзге де органдардың ақпарат алмасу жүйесінен қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл үшін қажет ақпаратты алу қағидалары мен негіздерінде:
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. ҚАО ААЖ пайдалану процесінде барлық параметрлерді тіркеу Нұр-Сұлтан қаласының уақыты бойынша жүргізіледі.".
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті:

О внесении изменения в совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 21 февраля 2017 года № 18 и Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2017 года № 127 "Об утверждении Правил и оснований получения уполномоченным органом по финансовому мониторингу из системы информационного обмена правоохранительных, специальных государственных и иных органов информации, необходимой для противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
Совместный приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 5 ноября 2019 года № 139 и Министра финансов Республики Казахстан от 8 ноября 2019 года № 1237. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2019 года № 19594. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 15 марта 2022 года № 21 и Генерального Прокурора Республики Казахстан от 24 марта 2022 года № 54.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 15.03.2022 № 21 и Генерального Прокурора РК от 24.03.2022 № 54 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 21 февраля 2017 года № 18 и Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2017 года № 127 "Об утверждении Правил и оснований получения уполномоченным органом по финансовому мониторингу из системы информационного обмена правоохранительных, специальных государственных и иных органов информации, необходимой для противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14952, опубликован 2 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в Правилах и основаниях получения уполномоченным органом по финансовому мониторингу из системы информационного обмена правоохранительных, специальных государственных и иных органов информации, необходимой для противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма, утвержденных указанным совместным приказом:
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Фиксация всех параметров в процессе эксплуатации СИО ПСО производится по времени города Нур-Султана.".
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить:

1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің төрағаларына жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
___________ Ғ. Нұрдәулетов
2019 жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Ә. Смайылов
2019 жылғы "___" ___________

1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на официальных интернет-ресурсах Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на председателей Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
___________ Г. Нурдаулетов
"__"___________ 2019 год
Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра финансов Республики Казахстан
___________ А. Смаилов
"___" ___________ 2019 год