Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерін арнайы автокөлік құралдарымен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 19-42-3.3.22 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 19742 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерін арнайы автокөлік құралдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің арнайы автокөлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 17-42-3.3.7 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15262 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2017 жылғы 3 шілдеде жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің қаржы және бухгалтерлік есеп секторы:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының орынбасары – бас бухгалтер Е.К.Арпабаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесінің бастығы
Н. Онжанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының

Об утверждении натуральных норм обеспечения специальными автотранспортными средствами подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан
Приказ Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 19-42-3.3.22. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2019 года № 19742.
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения специальными автотранспортными средствами подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Признать утратившим силу приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 15 мая 2017 года № 17-42-3.3.7 "Об утверждении натуральных норм специальных автотранспортных средств для подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15262, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 3 июля 2017 года).
3. Сектору финансов и бухгалтерского учета Канцелярии Президента Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан – главного бухгалтера Арпабаева Е.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Начальник Канцелярии Президента
Республики Казахстан
Н. Онжанов
"СОГЛАСОВАНО":
Министерство финансов
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан

2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 19-42-3.3.22 бұйрығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерін арнайы автокөлік құралдарымен қамтамасыз етудің ЗАТТАЙ НОРМАЛАРЫ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияа – ҚР Президенті Кеңсесі бастығының 27.10.2020 № 20-42-3.3.15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Арнайы автокөлік құралдарын қолдануға құқығы бар мемлекеттік мекемелер
Функционалдық мақсаты
Арнайы автокөлік құралдарының заттай нормалары *
жеңіл автомобиль
жүк автомобилі және/немесе жолаушылар автобусы, микроавтобус
1
2
3
4
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесі
жедел
-
1
Ескертпе:* - бір автокөліктің бір айдағы жүру лимиті 2100 км.

от 3 декабря 2019 года
№ 19-42-3.3.22
НАТУРАЛЬНЫЕ НОРМЫ
обеспечения специальными автотранспортными средствами подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан
Сноска. Приложение - в редакции приказа Начальника Канцелярии Президента РК от 27.10.2020 № 20-42-3.3.15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственные учреждения, имеющие право использовать специальные автотранспортные средства
Функциональное назначение
Натуральные нормы специальных автотранспортных средств*
легковой автомобиль
грузовой автомобиль и/или пассажирский автобус, микроавтобус
1
2
3
4
Республиканское государственное учреждение "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан
оперативная
-
1
Примечание:
* - лимит пробега одной автомашины в месяц 2100 км.