"Астана қаласы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 219/31-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 432/55-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 1250 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 131/18-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 30.12.2021 № 131/18-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы - Нұр – Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Нұр-Сұлтан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 219/31-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 810 тіркелген, 2014 жылдың 8 мамырында "Aстана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізу туралы:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "Астана", "Астанада" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Астана қаласы мәслихатының шешімімен бекітілген" деген сөздерін "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының шешімімен бекітілген" деген сөзбен ауыстырылсын;
Астана қаласы мәслихатының Регламентінде: "Астана", "Астанада", "Астанаға" деген сөздер "Нұр-Сұлтан" "Нұр-Сұлтанда", "Нұр-Сұлтанға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Қ. Таукен

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 марта 2014 года № 219/31-V "Об утверждении Регламента маслихата города Астаны"
Решение маслихата города Нур-Султана от 26 сентября 2019 года № 432/55-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 октября 2019 года № 1250. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 30 декабря 2021 года № 131/18-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 30.12.2021 № 131/18-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 марта 2014 года № 219/31-V "Об утверждении регламента маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 810, опубликовано 8 мая 2014 года в газетах "Aстана aқшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту вышеуказанного решения слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
слова "Утвержден решением маслихата города Астаны" заменить словами "Утвержден решением маслихата города Нур-Султан";
в Регламенте маслихата города Астаны: слова "Астаны", "Астане" заменить словами "Нур-Султан", "Нур-Султан".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
Қ. Таукен