Зеренді аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 "Зеренді ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 37-266 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 7206 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 59-367 шешімімен.
Ескерту:Күші жойылды – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 10.08.2020 № 59-367 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Републикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5442 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Зерделі-Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшаның 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауылында митингілер, жиналыстар өткізу орындары болып белгіленсін:
аудандық Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Тәуелсіздік көшесі, 40; алаң, Гагарин көшесі, 30.
Зеренді ауылында шерулер мен демонстрациялар өткізу маршруты белгіленсін:
1) Ілиясов және Әуезов көшелері қиылысынан, Ілиясов, Фрунзе, Тәуелсіздік көшелері бойынша орталық аланға дейін;
2) орталық алаңнан Тәуелсіздік, Фрунзе, Чапаев көшелері бойынша Естелік обелискіге дейін.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И.Поздняков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі

О внесении изменения в решение Зерендинского районного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-27 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15 мая 2019 года № 37-266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2019 года № 7206. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 августа 2020 года № 59-367
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10.08.2020 № 59-367 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе" от 10 июня 2016 года № 4-27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5442, опубликовано 15 июля 2016 года в районных газетах "Зерделі-Зеренді", "Зерен") следующее изменение:
в приложении пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить местом проведения митингов, собраний в селе Зеренда:
площадь перед районным Домом культуры, улица Тауелсиздик, 40; площадь, улица Гагарина, 30.
Определить маршрут проведения шествий и демонстраций в селе Зеренда:
1) от пересечения улиц Ильясова и Ауэзова до центральной площади по улицам Ильясова, Фрунзе, Тауелсиздик;
2) от центральной площади до Обелиска памяти по улицам Тауелсиздик, Фрунзе, Чапаева.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии И.Поздняков
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района