Сандықтау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № А-11/323 "2019 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № А-8/292 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте № 7396 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 22 ноября 2018 года № А-11/323 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сандыктаускому району на 2019 год"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 19 сентября 2019 года № А-8/292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 сентября 2019 года № 7396
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "2019 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2018 жылғы 22 қарашадағы № А-11/323 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6859 болып тіркелген, 2018 жылғы 30 қарашада "Сандыктауский край" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сандыктаускому району на 2019 год" от 22 ноября 2018 года № А-11/323 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6859, опубликовано 30 ноября 2018 года в газете "Сандыктауский край") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Г.Е. Қадыроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 19 қыркүйектегі
№ А-8/292
қаулысына қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Кадырову Г.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 19 сентября 2019 года
№ А-8/292
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района