Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5987 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 24.05.2019 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 2-8-05/04 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің Дияр ауылында орналасқан "Айдос" шаруа қожалығының аумағында түйелер арасынан құтырық ауруы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі И. Мәнібаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 марта 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2019 года № 5987. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24.05.2019 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 8 января 2019 года № 2-8-05/04, аким Миялинского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айдос" расположенного в селе Дияр Миялинского сельского округа Байганинского района, в связи с выявлением заболевания бешенства среди верблюдов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа И. Манибаев