Қарғалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 7 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 6554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар департаментінің Қарғалы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 29-20-5-23/275 хатының негізінде, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 7 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-169 тіркелген, 2018 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі А. ДЖУСИБАЛИЕВ

О признании утратившим силу решения акима Каргалинского района от 18 июля 2018 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 13 декабря 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2019 года № 6554
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании письма государственного учереждения "Отдел по чрезвычайным ситуациям Каргалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" от 31 июля 2018 года № 29-20-5-23/275, аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каргалинского района от 18 июля 2018 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 3-6-169, опубликованное 20 июля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каргалинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района А. ДЖУСИБАЛИЕВ