Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 202 "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 399 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 6520 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 130 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 202 "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-182 тіркелген, 2018 жылғы 16 сәуірде "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы";
кіріспеде ", 704 бабының 3 тармағына" деген сөздер алып тасталсын;
1 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Темір ауданында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.".
2. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихат хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы А. Нұржанов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 марта 2018 года № 202 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2019 года № 6520. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2021 года № 130
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13.12.2021 № 130 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 202 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-182, опубликованное 16 апреля 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
заголовок вышеуказанного решения изложить в следующей новой редакции:
"О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе";
в преамбуле слова ", пунктом 3 статьи 704" исключить;
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Повысить в Темирском районе базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии секретаря
Темирского районного маслихата
Т. Оспанов
Временно исполняющий полномочия
Темирского районного маслихата
А. Нуржанов