Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" № 615 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 28 қаңтарда № 5043 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 464 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 24.11.2021 № 464 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26 - бабына, "Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13375 тіркелген) және "Алматы облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" 2018 жылғы 31 наурыздағы Қазақстан Республика Президентінің № 653 Жарлығына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" № 615 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4078 тіркелген, 2017 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 14 жол (Райымбек, Нарынқол, Нарынқол ауылы) алынып тасталсын.
2. "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 615 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 23 января 2019 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 января 2019 года № 5043. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24 ноября 2021 года № 464
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24.11.2021 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 года № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13375) и Указом Президента Республики Казахстан от 31 марта 2018 года № 653 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Алматинской области", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Алматинской области" от 20 декабря 2016 года № 615 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4078, опубликован 3 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
исключить строку 14 (Райымбекский, Нарынкольский, село Нарынкол) в приложении указанного постановления.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после дня государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Ж. Тұяқовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Ж. Туякова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов