"Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-12 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-13 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 4446 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағы 4-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2031 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2013 жылғы 5 қарашада жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жамбыл облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидаларында:
15-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жылу желілерін пайдаланатын ұйымдар, осы желілердің күзет аймақтарында жылу желілерін жөндеу үшін қажетті жұмыстарды жүргізеді.".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жамбыл облыстық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Айтишев
Жамбыл облыстық мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков

О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-12 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 декабря 2019 года № 4446
В соответствии с подпунктом 4-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-12 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2031, опубликовано в газете "Знамя труда" от 5 ноября 2013 года) следующее изменение:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Жамбылской области, утвержденных указанным решением:
абзац первый пункта 15 изложить в следующей редакции:
"15.Организации, эксплуатирующие тепловые сети, производят в охранных зонах этих сетей работы, необходимые для их ремонта.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата Ж. Айтишев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков