Сәтбаев қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 5373 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарының негізінде Сәтбаев қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Сәтбаев қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ.Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "__" _______ № _______
қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Сәтбаев қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/29 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4164 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 12 (2253) және 2017 жылғы 24 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланды) қаулысы;
2. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/30 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4165 тіркелген, 2017 жылғы 31 наурызда "Шарайна" газетінің № 12 (2253) және 2017 жылғы 24 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланды) қаулысы;
3. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 10/02 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/29 қаулысына өзгерту енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4705 тіркелген, 2018 жылғы 27 сәуірде "Шарайна" газетінің № 16 (2309) және 2018 жылғы 2 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланды) қаулысы;
4. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 10/01 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/30 қаулысына өзгерту енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4704 тіркелген, 2018 жылғы 27 сәуірде "Шарайна" газетінің № 16 (2309) және 2018 жылғы 2 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланды) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29 мая 2019 года № 32/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июня 2019 года № 5373
На основании Законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Сатпав ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Сатпаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города ТолендинуА.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А.А. Идрисов
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от "__"_______ 2019 года № ___
Перечень некоторых постановлений акимата города Сатпаев утративших силу
1. Постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/29 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликовано 31 марта 2017 году в газете "Шарайна" за № 12 (2253) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 марта 2017 года);
2. Постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/30 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4165, опубликовано 31 марта 2017 году в газете "Шарайна" за № 12 (2253) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 марта 2017 года);
3. Постановление акимата города Сатпаев от 29 марта 2018 года № 10/02 "О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/29 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4705, опубликовано 27 апреля 2018 году в газете "Шарайна" за № 16 (2309) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 мая 2018 года);
4. Постановление акимата города Сатпаев от 29 марта 2018 года № 10/01 "О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/30 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликовано 27 апреля 2018 году в газете "Шарайна" за № 16 (2309) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 мая 2018 года).