Саран қаласының Кешенді мектеп – бөбекжай "Бахыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 34/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 5431 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 18 қыркүйектегі № 64/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 18.09.2024 № 64/1 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласының Кешенді мектеп – бөбекжай "Бахыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Ералы Серикович Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "___" ______
№ ___ қаулысына қосымша
Саран қаласының Кешенді мектеп – бөбекжай "Бахыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ұйым атауы
Оқушылар саны

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в Товариществе с ограниченной ответственностью Комплекс школа-ясли-сад "Бахыт" города Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 5 августа 2019 года № 34/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2019 года № 5431. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 18 сентября 2024 года № 64/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 18.09.2024 № 64/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование в Товариществе с ограниченной ответственностью Комплекс школа-ясли-сад "Бахыт" города Сарани согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Оспанова Ералы Сериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от "____"_______ 2019 года
№ _____
Государственный образовательный заказ на среднее образование в Товариществе с ограниченной ответственностью Комплекс школа-ясли-сад "Бахыт" города Сарани
Наименование организации
Количество учащихся

Бір жылға бір оқушыға орта білім беруге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге) 1-4 сыныптар
1
Кешенді мектеп – бөбекжай "Бахыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
30
186 121

Средняя стоимость расходов на одного учащегося среднего образования в год (тенге) 1-4 классы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью Комплекс школа-ясли-сад "Бахыт"
30
186 121