Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 1637/33 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 5463 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 271/4 шешімімен

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 28 августа 2019 года № 1637/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 сентября 2019 года № 5463. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2023 года № 271/4

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.07.2023 № 271/4 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.07.2023 № 271/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Файзулина
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
XXXIII сессиясының № 1637/33 шешіміне
қосымша
Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері

1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинск, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан в соответствии с приложением.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Файзулина
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
Приложение
к решению XXXIII сессии
Шахтинского городского маслихата
от 28 августа 2019 года № 1637/33
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан