Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 197 "Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 346 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 5596 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 470 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 470 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы №504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №197 "Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2629 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің № 21 (7441) санында, 2014 жылғы 21 шілдедегі "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтоғай ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
9-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3) жергілікті өкілді органдар ең төмен күнкөріс деңгейіне еселік қатынаста белгілейтін шектен аспайтын жан басына шаққандағы орташа табыстың болуы негіздеме болып табылады.".
"15-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ақтоғай аудандық мәслихат хатшысы Р. Әбеуов

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 197 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2019 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2019 года № 5596. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 470
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30.12.2020 № 470 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 197 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2629, опубликовано 20 мая 2014 года в районной газете "Тоқырауын тынысы" № 21 (7441), 21 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет" следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района, утвержденных указанным решением:
пункт 9 подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) наличие среднедушевого дохода, не превышающего порога, установленного местными представительными органами в кратном отношении к прожиточному минимуму.".
"пункт 15 подпункт 2) исключить;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии секретарь маслихата Актогайского района Р. Абеуов