Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 36 сессиясының № 8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 5276 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 4 "Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-69 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 ақпанда № 6 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешімі;
Бұқар жырау аудандық мәслихатының 39 сессиясының 2011 жылғы 13 сәуірде № 5 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы 11 сессиясының "Бұқар жырау ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" №4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 маусымда № 22 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Г. Хомутова
Мәслихат хатшысы А. Әли

О признании утратившими силу некоторых решений Бухар-Жырауского районного маслихата
Решение 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2019 года № 5276
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 января 2009 года № 4 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-69, опубликовано в газете "Сарыарқа" № 6 от 14 февраля 2009 года;
решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 13 апреля 2011 года №5 "О внесении изменения в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 января 2009 года № 4 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-11-114, опубликовано в газете "Сарыарқа" № 22 от 04 июня 2011 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Хомутова
Секретарь маслихата А. Әли