Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорына сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесін және шекті сауда үстемесін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 108 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 6998 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 18.06.2020 № 55 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня закупаемых продовольственных товаров в региональный стабилизационный фонд продовольственных товаров и предельной торговой надбавки
Постановление акимата Кызылординской области от 3 декабря 2019 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 декабря 2019 года № 6998. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18 июня 2020 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18.06.2020 № 55 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 17-11) тармақшасына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 280 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 19123 нөмірімен тіркелген) және Қызылорда облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыруды қамтамасыз ету жөніндегі комиссия отырысының 2019 жылғы 18 қазандағы № 1 хаттамасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 17-11) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 280 "Об утверждении Типовых правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 19123) и протоколом № 1 от 18 октября 2019 года заседания комиссии по обеспечению реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по Кызылординской области акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорына сатып алынатын азық-түлік тауарларының тізбесі және шекті сауда үстемесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды заңнамамен белгіленген тәртіппен қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Б. Намаевқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень закупаемых продовольственных товаров в региональный стабилизационный фонд продовольственных товаров и предельную торговую надбавку согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Намаева Б.Б.