“Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы №31 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 85 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6793 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 31 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4910 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасымен белгіленген барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарында:
реттік нөмірі 2-қатар жаңа редакцияда жазылсын:
“
2
Жалағаш кенті
“Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Жалағаш аудандық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
”.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясымен
8 мамыр 2019 жыл

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года №31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 16 мая 2019 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 мая 2019 года № 6793
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 2 марта 2015 года № 31 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4910, опубликовано 18 марта 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
в местах для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, установленным приложением к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
“
2
поселок
Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Жалагашская районная больница” управления здравоохранения Кызылординской области”
”.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
“СОГЛАСОВАНО”
Жалагашской районной
избирательной комиссией
8 мая 2019 года