"Жаңақорған ауданында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы №680 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 809 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6820 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 10.07.2020 № 204 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақорған ауданында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 680 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6576 болып тіркелген, 2019 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы үшінші бағана атауы "Елді мекеннің атауы" "Салық салу объектісінің орналасқан жері" болып ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
"Келісілді"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қызылорда облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Жаңақорған
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в постановление акимата Жанакорганского района от 30 ноября 2018 года №680 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Жанакорганскому району"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 12 июня 2019 года № 809. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2019 года № 6820. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 10 июля 2020 года № 204
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 10.07.2020 № 204 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 30 ноября 2018 года № 680 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Жанакорганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6576, опубликовано 8 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в приложении указанного постановления наименование третьего столбца "Наименование населенного пункта" заменить на "Месторасположение объекта налогообложения"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
"Согласовано"
Республиканское государственное
учреждение "Управление гоcударственных
доходов по Жанакорганскому району
Департамента государственных доходов
по Кызылординской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"