Маңғыстау облысының әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 167 "Маңғыстау облысының еңбек басқармасы мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қарашадағы № 233 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 4027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысының әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 167 "Маңғыстау облысының еңбек басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2745 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ә.С. Қыраубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 9 июня 2015 года № 167 "Об утверждении Положения о государственном учреждении Управление труда Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 5 ноября 2019 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 ноября 2019 года № 4027
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 9 июня 2015 года № 167 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление труда Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2745, опубликовано 7 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление государственной инспекции труда Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Мангистауской области Краубаева А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов