Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үїшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 23/252 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 3833 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 31/358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 19.05.2020 № 31/358 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-1-156 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 маусымдағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
кіріспесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:";
мемлекеттік тіліндегі 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.";
қосымшада:
мемлекеттік тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Ақтау қаласында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері";
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 7 жолмен толықтырылсын:
"
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
әрбір айырбастау пунктіне
30
".

О внесении изменений и дополнения в решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 февраля 2019 года № 23/252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 марта 2019 года № 3833. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 19 мая 2020 года № 31/358
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 19.05.2020 № 31/358 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие, с 1 января 2020 года).
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-1-156, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 14 июня 2011 года) следующие изменения и дополнение:
в заголовок решения внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:";
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить строкой, порядковый номер 7 следующего содержания:
"
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астана и Алматы и специальной зоны
за каждый обменный пункт
30
".

2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы, Ақтау қалалық мәслихатының хатшысыС. Зәкенов

2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата – Телегенова Д.) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Актауского городского маслихата С.Закенов