Әкімдіктің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 189 "Қостанай облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 145 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 8332 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 тамыздағы № 404 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 25.08.2021 № 404 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 20-бабы 17-3)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 12 мамырдағы № 189 қаулысына (2015 жылғы 17 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
тақырыбы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Тұрғын үй қоры мен тұрғын емес үй-жайлар объектілерінің түрлері";
реттік нөмірі 6-жол мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
";
реттік нөмірі 7-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын
";
реттік нөмірі 9-жол мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
";
реттік нөмірі 10-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
";
реттік нөмірі 14-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
14
Азық-түлік, өнеркәсіптік тауар дүкендері, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м2
";
реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

О внесении изменений в постановление акимата от 12 мая 2015 года № 189 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 9 апреля 2019 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2019 года № 8332. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 25 августа 2021 года № 404
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 25.08.2021 № 404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 17-3) статьи 20 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайской области" от 12 мая 2015 года № 189 (опубликовано 17 июня 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5634) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 6, изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 7, изложить в новой редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
";
строку, порядковый номер 9, изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
Театры, кинотеатры, концертные залы, ночные клубы, казино, залы игровых автоматов
1 посадочное место
";
строку, порядковый номер 14, изложить в новой редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
";
строку, порядковый номер 16, исключить.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.