"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылы әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 маусымда № 8560 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 13.12.2021 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, әкімнің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 23.11.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі Ашутасты ауылының аумағында жалпы алаңы 0,7896 гектар жер учаскелерін пайдалану үшін қауымдық сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 23.11.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 23.11.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) осы шешімді оны ресми жариялағанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 23.11.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима села Ашутасты города Аркалыка Костанайской области от 27 июня 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 июня 2019 года № 8560. Утратило силу решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 13.12.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", исполняющий обязанности акима РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 23.11.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут для использования земельных участков в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи на территории села Ашутасты Ашутастинского сельского округа города Аркалыка общей площадью 0,7896 гектаров.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 23.11.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) исключен решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 23.11.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 23.11.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ашутасты ауылы
әкімінің міндетін атқарушы
М. Исмаилов

3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима села Ашутасты
М. Исмаилов