Денисов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 8810 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов аудандық мәслихатының мынадай:
"Денисов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 24 қазандағы № 53 (2016 жылғы 12 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6716 болып тіркелген);
"Денисов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 53 "Денисов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 3 ақпандағы № 82 шешімдерінің (2017 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6888 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы Г. Халитов
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев

О признании утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 ноября 2019 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2019 года № 8810
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Денисовского районного маслихата:
"Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Денисовскому району" от 24 октября 2016 года № 53 (опубликовано 12 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6716);
"О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата от 24 октября 2016 года № 53 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Денисовскому району" от 3 февраля 2017 года № 82 (опубликовано 18 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6888).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата Г. Халитов
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев