Таран ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 6 "Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 8282 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің 05.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қостанай облысы Таран ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 349 бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8174 болып тіркелген) сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Таран ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің "Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 16 қарашадағы № 6 шешіміне (2018 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8101 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 711, 712 сайлау учаскелеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
"Таран" сөздері "Әйет" сөздерімен ауыстырылсын;
№ 708, 730, 735, 737 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 708 сайлау учаскесі
Қоржынкөл және Павловка ауылдарының шекараларында.";
"№ 730 сайлау учаскесі
Увальное ауылының шекараларында.";
"№ 735 сайлау учаскесі
Журавлевка және Красносельское ауылдарының шекараларында.";
"№ 737 сайлау учаскесі
Майское және Приреченское ауылдарының шекараларында.".
2. "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

О внесении изменений в решение акима Тарановского района от 16 ноября 2018 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района"
Решение акима Тарановского района Костанайской области от 4 марта 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 марта 2019 года № 8282. Утратило силу решением акима района Беимбета Майлина Костанайской области от 5 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима района Беимбета Майлина Костанайской области от 05.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", совместными постановлением акимата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 20 и решением маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 349 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Тарановского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8174), по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией аким Тарановского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района "Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района" от 16 ноября 2018 года № 6 (опубликовано 19 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8101) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в избирательные участки № 711, 712 внести следующие изменения:
слова "Тарановское" заменить словами "Әйет";
избирательные участки № 708, 730, 735, 737 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 708
В границах сел Коржынколь и Павловка.";
"Избирательный участок № 730
В границах села Увальное.";
"Избирательный участок № 735
В границах сел Журавлевка и Красносельское.";
"Избирательный участок № 737
В границах сел Майское и Приреченское.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тарановского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тарановского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.