Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақтоғай ауданы Разумовка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 148/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 254/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 тамызда № 6516 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 28.09.2023 № 54/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысымен бекітілген бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларына, Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 1 және Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 302/27 "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 тамыздағы "Ақтоғай ауданы Разумовка ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 148/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3990 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйекте "Ауыл тынысы", "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында және мәтін бойынша "Разумовка", "Разумовка ауылдық округінің" деген сөздер тиісінше "Ақжол", "Ақжол ауылдық округінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының заңдылық және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Дисенова
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Ташенев

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 11 августа 2014 года № 148/35 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Разумовского сельского округа Актогайского района"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 16 августа 2019 года № 254/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 августа 2019 года № 6516. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2023 года № 54/8
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28.09.2023 № 54/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами проведения раздельных сходов местного сообщества, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106, совместным постановлением и решением Павлодарского областного акимата от 14 января 2019 года № 1 и Павлодарского областного маслихата от 14 января 2019 года № 302/27 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Актогайского района Павлодарской области" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 11 августа 2014 года № 148/35 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Разумовского сельского округа Актогайского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3990, опубликованное 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села") следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту указанного решения слова "Разумовка", "Разумовского сельского округа" заменить словами "Ақжол", "сельского округа Ақжол".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Дисенова
Секретарь районного маслихата Ж. Ташенев