Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 1591 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық акті 2019 жылғы 11 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1540 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде № 45-46 (5709) "Алматы ақшамы" және 2019 жылғы 16 сәуірде № 44-45 (13520-13521) "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған).
3. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарда, сондай-ақ Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Карсакбаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Рыспаев
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
2019 жылғы 16 қазан
№ 2 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 09.10.2020 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.11.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.09.2022 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы
Решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 октября 2019 года № 1591.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алатаускому району города Алматы согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2019 года за № 1540, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 16 апреля 2019 года, № 45-46 (5709) и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года, № 44-45 (13520-13521).
3. Государственно-правовому отделу аппарата акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы Б. Карсакбаеву.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Ш. Рыспаев
Приложение
к решению акима Алатауского
района от 15 октября 2019 года
№ 2
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Алатауского района города Алматы от 09.10.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.11.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 09.09.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 20.10.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Алатау ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары № 1 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1.
"№ 14 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-62-65
Шекарасы: Бөкеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта Кудерин көшесіне дейін; Кудерин көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Соқпақбаев көшесіне дейін; Соқпақбаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік-батыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 2 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А.
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-72-04
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта № 60 үйге дейін, әрі қарай Соқпақбаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
№ 3 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А.
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-71-17
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін; Фадеев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 4 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А.
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-78-98
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қосқанда (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін; Емцов көшесімен № 22А үйді қосқанда (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.

Описание границ избирательных участков Алатауского района города Алматы Избирательный участок № 1 Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, 1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 14",
телефон: 268-62-65
Границы: от улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в северо-восточном направлении до улицы Кудерина; по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в юго-западном направлении до улицы Сокпакбаева; по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северо-западном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 2 Центр: город Алматы, улица Коунрадская, 12А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 114",
телефон: 268-72-04
Границы: от улицы Братская по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до дома № 60, далее по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братская; по улице Братская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок № 3 Центр: город Алматы, улица Коунрадская, 12А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 114",
телефон: 268-71-17
Границы: от реки Большая Алматинка по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до улицы Фадеева; по улице Фадеева (северная сторона) в западном направлении до улицы Братская; по улице Братская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до реки Большая Алматинка; по реке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 4 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91",
телефон: 247-78-98
Границы: от реки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, включая дом № 27А, (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова; по улице Емцова, включая дом № 22А (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.

№ 5 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А.
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-68-75
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен № 22А үйді қоспағанда (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қоспағанда (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін.
№ 6 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ахрименко көшесі, 4.
"№ 82 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-43-50
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Қаскелең көшесіне дейін; Қаскелең көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатская көшесіне дейін.
№ 7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім - 1 шағынауданы, Бенберин көшесі, 52, "№ 149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесі мен Әйгерім - 1 шағынауданы Алматы көшесінің қиылысынан оңтүстік - батыс бағытта Сағи Әшімов көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіндегі № 171/1 - ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіндегі № 171/1 - ші үйден солтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Нәби көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Нәби көшесімен батыс бағытта Қарасу өзеніне дейін. Қарасу өзені арнасымен солтүстік бағытта Үркер көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Үркер көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Мамытов көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Мамытов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Назар көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Назар көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Молдағұлова көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Молдағұлова көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Майлин көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Майлин көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Бенберин көшесі № 83-ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Бенберин көшесіндегі № 83-ші үйден шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Набережная көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Набережная көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Ырысты көшесіндегі № 17-ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Ырысты көшесіндегі № 17-ші үйден батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйден оңтүстік - батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесі мен Әйгерім - 1 шағынауданы Алматы көшесінің қиылысына дейін.
№ 8 Сайлау учаскесі

Избирательный участок № 5 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91",
телефон: 247-68-75
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Емцова исключая дом № 22А (западная сторона) в южном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, исключая дом № 27А (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская; по улице Карпатская (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок № 6 Центр: город Алматы, улица Ахрименко, 4. Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82",
телефон: 247-43-50
Границы: от проспекта Райымбека по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до улицы Каскеленская; по улице Каскеленская (южная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим - 1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149".
Границы: от пересечения улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 и улицы Алматинская микрорайона Айгерим – 1 в юго – западном направлении по улице Саги Ашимова до дома № 171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1. От дома № 171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 в северном направлении до улицы Наби микрорайона Айгерим – 1. По улице Наби микрорайона Айгерим – 1 в западном направлении до реки Карасу. По руслу реки Карасу в северном направлении до улицы Уркер микрорайона Айгерим – 2. По улице Уркер микрорайона Айгерим – 2 в восточном направлении до улицы Мамытова микрорайона Айгерим – 2. По улице Мамытова микрорайона Айгерим – 2 в южном направлении до улицы Назар микрорайона Айгерим – 1. По улице Назар микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим – 1. По улице Молдагуловой микрорайона Айгерим – 1 в северном направлении до улицы Майлина микрорайона Айгерим – 1. По улице Майлина микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 83 улицы Бенберина микрорайона Айгерим – 1. От дома № 83 улицы Бенберина микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1. По улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 в южном направлении до улицы Набережная микрорайона Айгерим – 1. По улице Набережная микрорайона Айгерим – 1 в юго - восточном направлении до дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау. От дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим – 1. От дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим – 1 в юго - западном направлении до пересечения улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 и улицы Алматинская микрорайона Айгерим – 1.
Избирательный участок № 8

Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 66, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Түркістан шағынауданының Ақсу көшесі мен Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйдің қиылысынан Түркістан шағынауданы Ақсу көшесімен солтүстік-батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 – ші үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 - ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 - үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 – ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 – ші үйге дейін, Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені арнасымен Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіне дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден батыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйден солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйден батыс бағытта Түркістан шағынауданы Ақсу көшесіне дейін.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52. "№ 149 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағын ауданының Боралдай өзені мен Мөңке би көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Еркіндік көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Түймебаев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Түймебаев көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен Боралдай өзенінің қиылысына дейін; Боралдай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесінің қиылысына дейін.
№ 10 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы,
228. № 7552 әскери бөлімі
Шекарасы: № 7552 әскери бөлімі.
№ 11 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын
ауданы, Қасым Шәріпов көшесі, 38. "№ 154 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-44-85

Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от пересечения улицы Аксу микрорайона Туркестан и дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау по улице Аксу микрорайона Туркестан в северо – западном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак – 2. По улице Аубакирова микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. По улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 до дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1. От дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1 в северном направлении до дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1. От дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Ашекеева микрорайона Шанырак – 1. По улице Ашекеева микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. По улице Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в южном направлении до дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 до улицы Кокорай микрорайона Самгау. По улице Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау в северном направлении до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до улицы Аксу микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149"
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Монке би микрорайона Алгабас на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Еркиндик микрорайона Айгерим-2; по улице Еркиндик микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Тюмебаева микрорайона Айгерим-2; по улице Тюмебаева микрорайона Айгерим-2 до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 до пересечения с рекой Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до пересечения с улицей Монке би микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 10 Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, 228.
Воинская часть № 7552
Границы: воинская часть № 7552
Избирательный участок № 11 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Касыма Шарипова, 38. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 154", телефон: 247-44-85

Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесінен Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіндегі № 4 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Дәулетгалиева көшесіндегі № 4 үйден батыс бағытта (солтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесінен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 24 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіндегі № 24 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданындағы Томанов көшесінен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен оңтүстік-батыс бағытта (солтүстік-батыс жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Шуланов көшесіндегі № 34 үйге дейін, осы № 34 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесіндегі № 12Б үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 12 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйден шығыс бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 44-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 44-ші үйден шығыс бағытта Шарын жолағымен Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіндегі № 51-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіндегі № 51-ші үйден солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау жолағымен Өжет шағынауданының Балпық би көшесінің қиылысына дейін, осы қиылыстан оңтүстік-шығыс бағытта Өжет және Қарасу шағынаудандардың шекараларымен Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Солтүстік айналым көшесіндегі № 34в үйге дейін, Солтүстік айналым көшесіндегі № 34в үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Тауасаров көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тауасаров көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесімен батыс бағытта Өжет шағынауданының Новая көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Новая көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 19-шы үйге дейін, Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 19-шы үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесімен солтүстік бағытта Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйге дейін.
№ 13 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

Границы: от улицы Мукаева микрорайона Акбулак по проспекту Рыскулова в восточном направлении (южная сторона), до улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак; по улице Даулетгалиевой микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до дома № 4 улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак; от дома № 4 улицы Даулетгалиевой микрорайона Акбулак в западном направлении (северная сторона) до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до дома № 24 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; от дома № 24 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак в восточном направлении (южная сторона) до улицы Томанова микрорайона Акбулак; по улице Томанова микрорайона Акбулак в южном направлении (западная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в южном направлении (западная сторона) до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в юго-западном направлении (северо-западная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (восточная сторона) до дома №34 улицы Чуланова микрорайона Акбулак, от дома № 34 в восточном направлении (южная сторона) до дома № 12Б улицы Мукаева микрорайона Акбулак; по улице Мукаева микрорайона Акбулак в северном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 12 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на восток до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на север до дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет, по улице Шарын микрорайона Ожет на север до дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет, от дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет на восток по переулку Шарын микрорайона Ожет до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет, по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на север до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет на юго-восток до дома № 51 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, от дома № 51 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет на север по переулку Кожаберген жырау микрорайона Ожет до пересечения с улицей Балпык би микрорайона Ожет, от данной точки пересечения на юго-восток по границе микрорайонов Ожет и Карасу до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юго-запад до дома № 34в улицы Северное кольцо, от дома № 34в улицы Северное кольцо на запад до улицы Тауасарова микрорайона Ожет, по улице Тауасарова микрорайона Ожет на юг до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на запад до улицы Новая микрорайона Ожет, по улице Новая микрорайона Ожет на юг до дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет, от дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет на запад до улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет на север до дома № 78 улицы Хасен Оралтая.
Избирательный участок № 13 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"

Шекарасы: Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйден солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесімен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесімен батыс бағытта Өжет шағынауданының Әуезов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Әуезов көшесімен солтүстік бағытта қала шекарасына дейін, қала шекарасымен "Птицевод" бау-бақша қоғамының оңтүстік шекарасына дейін, "Птицевод" бау-бақша қоғамының оңтүстік шекарасымен оңтүстік бағытта Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік-шығыс бағытта Өжет шағынауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Үкілі Ыбырай көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Сүмбіле көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сүмбіле көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын жолағына дейін, Өжет шағынауданының Шарын жолағымен батыс бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесінен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіндегі № 38б үйге дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіндегі № 38б үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйге дейін.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Томирис шағын ауданындағы № 27/1 үйдің қиылысынан Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстікке қарай Алматы қаласының Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасымен Жигитовка өзеніне дейін; Жигитовка өзенінің бойымен Томирис шағын ауданы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін.
№ 15 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Биянху көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен (оңтүстік жағы) Дунганская көшесімен солтүстік-батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін; Уйгурская көшесімен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта, әрі қарай шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін.
№ 16 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,

Границы: от дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на север по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет до улицы Садвакасова микрорайона Ожет, по улице Садвакасова микрорайона Ожет на запад до улицы Ауэзова микрорайона Ожет, по улице Ауэзова микрорайона Ожет на север до границы города, по границе города до южной границы садоводческого общества "Птицевод", по южной границе садоводческого общества "Птицевод" на юг до реки Есентай, по руслу реки Есентай на юго-восток до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет, по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на восток до улицы Сумбиле микрорайона Ожет, по улице Сумбиле микрорайона Ожет на север до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет на восток до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет, по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на юг до переулка Шарын микрорайона Ожет, по переулку Шарын микрорайона Ожет на запад до улицы Шарын микрорайона Ожет, по улице Шарын микрорайона Ожет на юг до дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет, от дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет на запад до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на юг до дома № 38б улицы Токатаева микрорайона Ожет, от дома № 38б улицы Токатаева микрорайона Ожет на запад до дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 14
Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис по руслу Большого Алматинского канала на север до южной границы микрорайона Боралдай города Алматы; по южной границе микрорайона Боралдай до реки Джигитовка; вдоль реки Джигитовка до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис.
Избирательный участок № 15
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица
Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 150",
телефон: 245-59-10
Границы: от улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в северо-западном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Уйгурская; по улице Уйгурская (южная сторона) в северо-восточном направлении, далее в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок № 16
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 151",

телефон: 245-63-08
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасына дейін; Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасынан (шығыс жағы) солтүстік бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Құдиярбек Шотаманұлы көшесіне дейін; Құдиярбек Шотаманұлы көшесімен (батыс жағы) шығыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 17 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы,
Черемушки көшесі, 1. "№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-44-01
Шекарасы: шығыс шекара Заводская көшесінен Солтүстік айналым көшесімен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін; солтүстік шекара Бурундайская көшесімен батыс бағытта Мичурин көшесіне дейін; батыс шекара Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Школьная көшесіне дейін; Школьная көшесімен шығыс бағытта Құсайынұлы көшесіне дейін; Құсайынұлы көшесімен оңтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін; Заводская көшесімен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесінің қиылысына дейін.
№ 18 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы,
Заводская көшесі, 96. "№ 160 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-43-11
Шекарасы: Заводская көшесінен Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта "Үшқоңыр" сауда орталығының шекарасына дейін; "Үшқоңыр" сауда орталығы шекарасымен батыс бағытта Өжет шағынауданының шекарасына дейін, әрі қарай солтүстік бағытта Өжет шағынауданы шекарасымен және Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Бағаналы Орда көшесіне дейін; Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін; Заводская көшесімен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін.
№ 19 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179
жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алматы қаласының шекарасынан Қарасу шағын ауданының Боралдай көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Школьная көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Школьная көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіндегі №83 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіндегі № 83 үйдің оңтүстік шекарасымен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Заводская көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Заводская көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Қапал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Қапал көшесімен шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Бағаналы Орда көшесімен солтүстікке қарай Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенімен шығысқа қарай Алматы қаласының шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен оңтүстік-шығысқа қарай Қарасу шағын ауданының Боралдай көшесіне дейін.
№ 20 Сайлау учаскесі

телефон: 245-63-08
Границы: от улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона) в юго-западном направлении до границы между микрорайонами Шапагат и Самгау; от границы микрорайонов Шапагат и Самгау (восточная сторона) в северном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до улицы Құдиярбек Шотаманұлы; по улице Құдиярбек Шотаманұлы (западная сторона) в восточном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Шоссейная; по улице Шоссейная до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу,
улица Черемушки, 1. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 164",
телефон: 299-44-01
Границы: восточная граница от улицы Заводская по улице Северное кольцо в северном направлении до улицы Бурундайская; северная граница по улице Бурундайская в западном направлении до улицы Мичурина; западная граница по улице Мичурина в южном направлении до улицы Школьная; по улице Школьная в восточном направлении до улицы Кусайынулы; по улице Кусайынулы в южном направлении до улицы Заводская; по улице Заводская в восточном направлении до пересечения с улицей Северное кольцо.
Избирательный участок № 18
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу,
улица Заводская, 96. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 160",
телефон: 299-43-11
Границы: от улицы Заводская по улице Северное кольцо в южном направлении до границы торгового центра "Ушконыр"; по границе торгового центра "Ушконыр" в западном направлении до границы с микрорайоном Ожет, далее в северном направлении по границе с микрорайоном Ожет и по улице Баганалы Орда в северном направлении до улицы Баганалы Орда; по улице Баганалы Орда в северном направлении до улицы Заводская; по улице Заводская в восточном направлении до улицы Северное кольцо.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от границы города Алматы по улице Бурундайская микрорайона Карасу на восток до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Школьная микрорайона Карасу; по улице Школьная микрорайона Карасу на восток до улицы Кусайынулы микрорайона Карасу; по улице Кусайынулы микрорайона Карасу на юго-запад до южной границы дома № 83 улицы Кусайынулы микрорайона Карасу; по южной границе дома № 83 улицы Кусайынулы микрорайона Карасу на запад до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Заводская микрорайона Карасу; по улице Заводская микрорайона Карасу на запад до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на север до улицы Капал микрорайона Карасу; по улице Капал микрорайона Карасу на восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда на север до реки Теренкара; по реке Теренкара на восток до границы города Алматы, по границе города на юго-восток до улицы Бурундайская микрорайона Карасу.
Избирательный участок № 20

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ - 2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№ 26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Джигитовка өзені және Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесі қиылысынан Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 52 - ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесі № 52 үйден оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Азаттық көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Азаттық көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесімен солтүстік - батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіндегі № 24 – ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіндегі № 24 –ші үйден батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін. Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесіне дейін.
№ 21 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағынауданы, Өтемісұлы көшесі, 109,
"№ 169 мектеп-лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Қарасу-5 өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58 үйдің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйден түзу батыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 80-ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесімен солтүстік бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58-ші үйге дейін.
№ 23 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48. "№ 152 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак - 2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Билге Каган микрорайона Шанырак - 2 по улице Билге Каган микрорайона Шанырак - 2 в восточном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 до дома № 52 улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 52 улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 по улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1в южном направлении до улицы Азаттык микрорайона Айгерим – 1. По улице Азаттык микрорайона Айгерим – 1 до улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1. По улице Аубакирова микрорайона Айгерим – 1 в северо – западном направлении до дома № 24 улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1. От дома № 24 улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1 западном направлении до реки Джигитовка. По руслу реки Джигитовка в северном направлении до улицы Билге Каган микрорайона Шанырак – 2.
Избирательный участок № 21 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное
государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от пересечения реки Карасу-5 и дома № 58 микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, от дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на восток до улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 175 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, от дома № 175 микрорайона Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка, по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1, от дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1 по прямой на запад до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1на запад до улицы Искакова микрорайона Шанырак-2, по улице Искакова микрорайона Шанырак-2 на север до реки Карасу-5, по руслу реки Карасу-5 на север до дома № 58 микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 48. Коммунальное
государственное учреждение "Школа-гимназия № 152"

Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзенімен оңтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесімен батысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесімен оңтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесімен батысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесімен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 24 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы Дархан шағынауданы, Алтай
көшесі, 24/1. "№ 25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны,
телефон: 385-36-92
Шекарасы: батыс шекара Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Сабатаев көшесіне дейін; Сабатаев көшесімен Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік шекара батыс бағытта Үлкен Алматы өзенінің қиылысына дейін.
№ 25 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-63-09
Шекарасы: Красноармейская көшесінен Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін; Дунганская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен батыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Тереңқара өзеніне дейін.
№ 26 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45.
"№ 3 коммуналдық автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестік,
телефон: 237-78-33
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Қаскелең көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Сағи Әшімов көшесіне дейін; Сағи Әшімов көшесімен Нәби көшесіне дейін; Нәби көшесімен № 239 үйден батыс бағытта Байтенов Ноян және Майкопская көшесіндегі № 46/1 үйдің қиылысына дейін, әрі қарай оңтүстік бағытта Әбдірашұлы көшесіне дейін; Әбдірашұлы көшесімен Рысқұлов данғылының қиылысына дейін; Рысқұлов даңғылымен Қаскелең көшесінің қиылысына дейін.

Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала по Большому Алматинскому каналу на юго-восток до реки Ащыбулак; по реке Ащыбулак на юг до улицы Балкудык микрорайона Улжан-1; по улице Балкудык микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на юг до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Акжар микрорайона Улжан-1; по улице Акжар микрорайона Улжан-1 до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок: № 24
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан,
улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25",
телефон:385-36-92
Границы: западная граница от Большого Алматинского канала вдоль реки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Сабатаева; по улице Сабатаева до улицы Каракоз; по улице Каракоз в восточном направлении до реки Ащыбулак; по руслу реки Ащыбулак в южном направлении до Большого Алматинского канала; вдоль Большого Алматинского канала южная граница в западном направлении до пересечения с рекой Большая Алматинка.
Избирательный участок № 25
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 151",
телефон: 245-63-09
Границы: от улицы Красноармейская вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Дунганская; по улице Дунганская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Шоссейная, по улице Шоссейная в западном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская в западном направлении (северная сторона) до реки Теренкара.
Избирательный участок № 26
Центр: город Алматы, улица Калининградская, 45.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунальный
автобусный парк № 3",
телефон: 237-78-33
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Каскеленская в восточном направлении (северная сторона) до улицы Карпатская; по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Сағи Әшімов; по улице Сағи Әшімов до улицы Наби; по улице Наби от дома № 239 в западном направлении до пересечения с улицей Байтенова Нояна и дома № 46/1 улицы Майкопская, далее в южном направлении до улицы Абдрашулы; по улице Абдрашулы до пересечения с проспектом Рыскулова; по проспекту Рыскулова до пересечения с улицей Каскеленская.

№ 27 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы,Шәріпов көшесі, 38,
"№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Момышұлы көшесі мен Ақбұлақ шағынауданының Байтереков көшесінің қиылысынан Ақбұлақ шағынауданының Байтереков көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Серғазин көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданының Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Егіндібұлақ көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Егіндібұлақ көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2а үйге дейін, Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2а үйден түзу оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Еспаев көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Еспаев көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Сарытоғай көшесіндегі №55-ші үйге дейін, Ақбұлақ шағынауданы Сарытоғай көшесіндегі № 55-ші үйден шығыс бағытта түзу Ақбұлақ шағынауданындағы Әбдрәшұлы көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Әбдрәшұлы көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі №5-ші үйге дейін, Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі № 5-ші үйден түзу батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Сүлейменов көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Сүлейменов көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Сүлейменов көшесіндегі № 2-ші үйге дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Сүлейменов көшесіндегі № 2-ші үйден шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Дәулетқалиев көшесіне дейін, Ақбұлақ шағынауданындағы Дәулетқалиев көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен солтүстік бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Бәйтереков көшесіне дейін.
№ 28 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 69, 71, 73, 75, 77 көпқабатты үйлері. Ақбұлақ шағынауданы Қасым Шарипов көшесіндегі № 206/2, 206/3, 206/6, 206/7, 206/8, 206/9 көпқабатты үйлері. Зерделі шағынауданы № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 23, 27, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 көпқабатты үйлері.
№ 29 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар шағын
ауданы, Мәмбетов көшесі, 213. "Атамұра" демалыс орталығы,
телефон: 385-73-70
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіндегі № 84 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен, әрі қарай Мәмбетов көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйге дейін.
№ 30 сайлау учаскесі

Избирательный участок № 27 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 154"
Границы: от пересечения улиц Момышулы и Байтерекова микрорайона Акбулак по улице Байтерекова микрорайона Акбулак на восток до улицы Сергазина микрорайона Акбулак, по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до улицы Егиндибулак микрорайона Акбулак, по улице Егиндибулак микрорайона Акбулак на восток до дома № 2а улицы Аханова микрорайона Акбулак, от дома № 2а улицы Аханова микрорайона Акбулак по прямой на юг до улицы Еспаева микрорайона Акбулак, по улице Еспаева микрорайона Акбулак на восток до улицы Шарипова микрорайона Акбулак, по улице Шарипова микрорайона Акбулак на восток до дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак, от дома № 55 улицы Сарытогай микрорайона Акбулак на восток по прямой до улицы Абдрашулы микрорайона Акбулак, по улице Абдрашулы микрорайона Акбулак на юг до дома № 5 улицы Томанова микрорайона Акбулак, от дома № 5 улицы Томанова микрорайона Акбулак по прямой на запад до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак, по улице Сулейменова микрорайона Акбулак на юг до дома № 2 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак, от дома № 2 улицы Сулейменова микрорайона Акбулак на восток до улицы Даулеткалиева микрорайона Акбулак, по улице Даулеткалиева микрорайона Акбулак на юг до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова на север до улицы Момышулы, по улице Момышулы на запад до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 69, 71, 73, 75, 77. Микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, многоэтажные дома № 206/2, 206/3, 206/6, 206/7, 206/8, 206/9. Микрорайон Зердели, многоэтажные дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 23, 27, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 29 Центр: город Алматы, микрорайон Кок-Кайнар,
улица Мамбетова, 213. Центр досуга "Атамура", телефон: 385-73-70
Границы: от дома № 152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в восточном направлении (южная сторона) до габиона; по габиону в южном направлении (западная сторона) до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2; по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Койнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Койнар в южном направлении (западная сторона) до улицы Монке би; по улице Монке би в западном направлении (северная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома № 84 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар, по улице Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома №152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 30

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109. " № 169 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйден батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 45А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйден батысқа қарай габионға дейін; габионнан солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 14, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалы
Шекарасы: Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден солтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 – ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 –ші үйден оңтүстік - шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйіне дейін. Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйге дейін.
№ 32 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1. "№ 171
жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесі мен Боралдай өзені қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Майлин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Майлин көшесімен батысқа қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұловаға көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстікке қарай Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Майлин көшесіндегі № 1/116 үйге дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Майлин көшесіндегі №1 /116 үйден батысқа қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенев көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенев көшесімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен солтүстікке қарай Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін.
№ 33 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от Большого Алматинского канала по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 45А улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; от дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на запад до габиона; по габиону на север до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 14, Коммунальное государственное учреждение филиал "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в северо – восточном направлении до дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка в северном направлении до дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау. От дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау в юго – восточном направлении до реки Теренкара. По руслу реки Теренкара в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до дома № 103 проспекта Рыскулова. От дома № 103 проспекта Рыскулова до дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52/1. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171"
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юго-восток до улицы Майлина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на запад до Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до дома № 1/116 улицы Майлина микрорайона Айгерим-2; от дома № 1/116 улицы Майлина микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2; по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 до реки Боралдай; по реке Боралдай на север до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 33

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ - 2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№ 26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Джигитовка өзені және Шаңырақ - 2 шағынауданы Балдырған көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Сарыжаз көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Сарыжаз көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Ысқақов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Ысқақов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Жылысай көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Жылысай көшесімен батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін. Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 34 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі,
193А, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы:Үлкен Алматы каналы мен Қарасу-5 өзенінің қиылысынан оңтүстік бағытта Қарасу өзенінің арнасымен Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахымов көшесіне дейін, Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін.
№ 35 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі №126-шы үймен қиылысынан оңтүстік бағытта Әуезов көшесімен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі №11-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйден батыс бағытта Өжет шағынауданындағы Тереңқара өзеніне дейін, Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстік бағытта қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі № 126-шы үйдің қиылысына дейін.
№ 36 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағынауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім беру

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак - 2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Балдырган микрорайона Шанырак - 2 в восточном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак – 2. По улице Сарыжаз микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы Искакова микрорайона Шанырак – 2. По улице Искакова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Жылысай микрорайона Шанырак – 2. По улице Жылысай микрорайона Шанырак – 2 в западном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Билге Каган микрорайона Шанырак – 2. По улице Билге Каган микрорайона Шанырак – 2 в западном направлении до реки Джигитовка. По руслу реки Джигитовка в северном направлении до улицы Балдырган микрорайона Шанырак – 2.
Избирательный участок № 34 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 193А,
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Городская поликлиника № 22"
Границы:от пересечения Большого Алматинского канала и реки Карасу-5 на юг по руслу реки Карасу до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по Рахимова на юг до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2, по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на север до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на восток до реки Карасу-5.
Избирательный участок № 35 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет на юг по улице Ауэзова до улицы Садвакасова микрорайона Ожет, по улице Садвакасова микрорайона Ожет на восток до улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет на юг до дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, от дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на запад до реки Теренкара микрорайона Ожет, по руслу реки Теренкара на север до пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 36 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 181"

мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі Шекарасы: Ақкент шағынауданының № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 23, 25, 29 көпқабатты үйлері
Ақбұлақ шағынауданының № 5, 6, 7, 8, 9, 2в көпқабатты үйлері.
Ақбұлақ шағынауданы Сухамбаев көшесінің № 41, 33, 21, 25, 31, 35, 37/1 үйлері.
№ 37 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Акбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Момышұлы көшесінің қиылысынан Райымбек даңғылымен солтүстік бағытта Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен батыс бағытта Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 482 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 73. "Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" РМК
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 2Б үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйден батысқа қарай Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінен габион бойымен солтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесінің қиылысына дейін.
№ 483 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 34. "№ 23 қалалық емхана"шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ашыбұлақ өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан шығысқа қарай Үлкен Алматы каналы арқылы Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданымен солтүстік шекараға дейін; Самғау шағын ауданының солтүстік шекарасымен Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 484 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы,
Шуланов көшесі, 159. "Алматы қаласының орталық мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,

Границы: микрорайон Аккент, многоэтажные жилые дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 23, 25, 29.
Микрорайон Акбулак, многоэтажные жилые дома № 5, 6, 7, 8, 9, 2в.
Микрорайон Акбулак, улица Сухамбаева, дома № 41, 33, 21, 25, 31, 35, 37/1.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178".
Границы: от пересечения улицы Момышулы и проспекта Райымбека по проспекту Райымбека в северном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 73. РГП "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва"
Границы: от пересечения улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 и улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 2Б улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до озера Карасу-5; от озера Карасу-5 по габиону на север до пересечения улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 и улицы Искакова микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 34. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 23"
Границы: от пересечения реки Ащыбулак и Большого Алматинского канала на восток по Большому Алматинскому каналу до реки Теренкара; по руслу на реки Теренкара на юг до северной границы с микрорайоном Самгау; по северной границе микрорайона Самгау до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Чуланова, 159. Государственное коммунальное предприятие
"Центральный государственный архив города Алматы",

телефон: 398-86-75
Шекарасы: солтүстік шекара Бауыржан Момышұлы көшесі және Рысқұлов даңғылынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Мұқаев көшесіне дейін; Мұқаев көшесімен № 22 үйге дейін; № 22 үйден оңтүстік-батыс бағытта Шуланов көшесіндегі № 34А үйге дейін, әрі қарай Бауыржан Момышұлы көшесінің қиылысына дейін; батыс шекара Бауыржан Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Алдияр көшесі және Теректі шағынауданы Таусоғар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі №189/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі № 189/1 – ші үйден батыс бағытта Теректі шағынауданы Орталық көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Орталық көшесімен солтүстік - батыс бағытта Теректі шағынауданы Шарайна көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Шарайна көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 486 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесі мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Шарайна көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шарайна көшесімен Теректі шағын ауданының Таусоғар көшесіне дейін; Таусоғар көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесімен шығысқа Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесімен солтүстік-батысқа қарай қала шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен батысқа қарай Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесіне дейін.
№ 487 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағынауданы, Сүлейменов көшесі, 15,
"№ 196 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Мәдениет шағынауданының Бозақ көшесі мен қала шекарасының қиылысынан Мәдениет шағынауданының Бозақ көшесімен шығыс бағытта Мәдениет шағынауданының Нұржауған көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Нұржауған көшесімен шығыс бағытта Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесімен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін, Саин көшесімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен оңтүстік-батыс бағытта қала шекарасына дейін, қала шекарасымен Мәдениет шағынауданының Бозақ көшесіне дейін.
№ 488 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын
ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесінен Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасына дейін; Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасынан батыс бағытта (солтүстік жағы)Үлкен Алматы каналының арнасына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен,әрі қарай Томирис шағын ауданы Көлсай көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы), әрі қарай Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 524 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім-1 шағынауданы, Бенберин көшесі, 52, "№ 149
Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

телефон: 398-86-75
Границы: северная граница от улицы Бауыржана Момышулы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Мукаева; по улице Мукаева до дома № 22; от дома № 22 в юго-западном направлении до дома № 34А улицы Чуланова, далее до пересечения с улицей Бауыржана Момышулы; западная граница по улице Бауыржана Момышулы в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Алдияра микрорайона Алгабас и улицы Таусогар микрорайона Теректы по улицы Алдияра микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. По улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в южном направлении до дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. От дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Орталык микрорайона Теректы. По улице Орталык микрорайона Теректы в северо – западном направлении до улицы Шарайна микрорайона Теректы. По улице Шарайна микрорайона Теректы в северо – восточном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения улицы Муратбекова микрорайона Теректи и западной границы города Алматы по улице Муратбекова микрорайона Теректи на восток до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до улицы Шарайна микрорайона Теректи; по улице Шарайна микрорайона Теректи до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар на север до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас на восток до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас на север до улицы Жагалтай микрорайона Алгабас; по улице Жагалтай микрорайона Алгабас на северо-запад до границы города; по границе города Алматы на запад до улицы Муратбекова микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 487 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от пересечения улицы Бозок микрорайона Мадениет и границы города по улице Бозок микрорайона Мадениет на восток до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет, по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на восток до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадениет, по улице Шоган Абыз микрорайона Мадениет на восток до улицы Саина, по улице Саина на юг до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на юго-запад до границы города, по границе города до улицы Бозок микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 488 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай,
улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саттаровой микрорайона Боралдай по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в южном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Томирис; по северной границе микрорайона Томирис в западном направлении (северная сторона) до русла Большого Алматинского Канала; по руслу Большого Алматинского Канала, далее по улице Кольсай микрорайона Томирис в северном направлении (восточная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай; по улице Меруерт микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Асановой микрорайона Боралдай; по улице Асановой микрорайона Боралдай в северном направлении (восточная сторона), далее по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 524 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149"

Шекарасы:Әйгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов және Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшелерінің қиылысынан батыс бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшесімен Әйгерім-1 шағынауданының Бенберин көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Жаңа Ғасыр көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Жаңа Ғасыр көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағынауданының Түймебаев көшесіне дейін, Әйгерім-2 шағынауданының Түймебаев көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағынауданының Еркіндік көшесіне дейін, Әйгерім-2 шағынауданының Еркіндік көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-2 шағынауданының Бәйтенов көшесіне дейін, Әйгерім-2 шағынауданының Бәйтенов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағынауданының Бәйтерек көшесіне дейін, Әйгерім-2 шағынауданының Бәйтерек көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Бенберин көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Жылысай көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Жылысай көшесімен шығыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Әубәкіров көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Әубәкіров көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Әубәкіров көшесіндегі №1/3-ші үйге дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1/3-ші үйден оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Әубәкіров көшесімен Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшесімен батыс бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін.
№ 525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім - 1 шағынауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№ 171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 60 - шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 93 - ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 93 - ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Нұрмаханов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Нұрмаханов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіндегі № 66 – шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіндегі № 66 – шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 70 – ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 70 – ші үйден солтүстік - шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Жандилдин көшесіндегі № 46 – шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Жандилдин көшесіндегі № 46 – шы үйден солтүстік - шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Шұғыла көшесіндегі № 46/2 – ші үйге дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Шұғыла көшесіндегі № 46/2 – ші үйден солтүстік бағытта Боралдай өзенінің арнасымен Әйгерім - 2 шағынауданы Қарашығанақ көшесіндегі № 54А үйге дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Қарашығанақ көшесіндегі № 54А үйден шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Байтенев көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Байтенев көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Үркер көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданыны Үркер көшесімен батыс бағытта Қарасу өзеніне дейін. Қарасу өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі № 18 – ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі № 18 – ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 60-шы үйге дейін.
№ 526 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения улиц Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 и Азаттык микрорайона Айгерим-1на запад по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1, по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1на север до улицы Жана Гасыр микрорайона Айгерим-1, по улице Жана Гасыр микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Тюмебаева микрорайона Айгерим-2, по улице Тюмебаева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Еркиндик микрорайона Айгерим-2, по улице Еркиндик микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2, по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2, по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1, по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2, по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на юг до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2, по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на восток до дома № 1/3 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2, от дома № 1/3 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1, по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим - 1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171".
Границы: от дома № 60 улицы Байконырова микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 93 улицы Байконырова микрорайона Акбулак. От дома № 93 улицы Байконырова микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак. По улице Нурмаханова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 66 улицы Сергазина микрорайона Акбулак. От дома № 66 улицы Сергазина микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 70 улицы Аханова микрорайона Акбулак. От дома № 70 улицы Аханова микрорайона Акбулак в северо - восточном напралении до дома № 46 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак. От дома № 46 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак в северо - восточном напралении до дома № 46/2 улицы Шугыла микрорайона Айгерим – 2. От дома № 46/2 улицы Шугыла микрорайона Айгерим – 2 в северном направлении по руслу реки Боралдай до дома № 54А улицы Карашыганак микрорайона Айгерим – 2. От дома № 54А улицы Карашыганак микрорайона Айгерим – 2 в восточном направлении до улицы Байтенева микрорайона Айгерим – 2. По улице Байтенева микрорайона Айгерим – 2 в южном направлении до улицы Уркер микрорайона Айгерим – 2. По улице Уркер микрорайона Айгерим – 2 в западном направлении до реки Карасу. По руслу реки Карасу в южном направлении до дома № 18 улицы Томанова микрорайона Акбулак. От дома № 18 улицы Томанова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 60 улицы Байконырова микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 526

Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Райымбек даңғылынан Сайғақты көшесімен солтүстік-батысқа қарай Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Мәртөк көшесімен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен дейін солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығысқа қарай Теректі шағын ауданындағы Сайғақты көшесіне дейін.
№ 527 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі, 16. "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 307-07-39
Шекарасы: Қала шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Беласар көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесімен шығыс бағытта(солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Қарғалы өзенінің арнасына дейін; Қарғалы өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта(шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Нұркент шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстік бағытта(батыс жағы) Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесінің бұрышынан (13-ші шағын ауданды қоспай) және Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен Алғабас шағын ауданының Мұхитдинов көшесіне дейін, сайлау учаскесіне "Энергостроитель" және "Теплоэнергетик" бау-бақша серіктестіктері кіреді.
№ 528 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от проспекта Райымбека по улице Сайгакты микрорайона Теректи на северо-запад до улицы Шынкорган микрорайона Теректи; по улице Шынкорган микрорайона Теректи на юго-восток до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток на север до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на север до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на восток до улицы Сайгакты микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 527 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 307-07-39
Границы: от границы города по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас; по улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до русла реки Каргалы; по руслу реки Каргалы в южном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в восточном направлении (северная сторона) до западной границы микрорайона Нуркент; по западной границе микрорайона Нуркент в северном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Нуркент; по северной границе микрорайона Нуркент в восточном направлении (северная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (западная сторона) до улицы Монке би микрорайона Алгабас; от угла улицы Монке би микрорайона Алгабас (исключая территорию 13 микрорайона) и улицы Момышулы в северном направлении (западная сторона) до южной границы микрорайона Мадениет; по южной границе микрорайона Мадениет в западном направлении (южная сторона) до границы города; по границе города до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас, включая садоводческие товарищества "Энергостроитель" и "Теплоэнергетик".
Избирательный участок № 528

Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Орақты Батыр көшесі және Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен солтүстік бағытта Теректі шағынауданы Жагалтай көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Жагалтай көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйден Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйден Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Момышұлы көшесі мен Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесінің қиылысынан батыс бағытта Момышұлы көшесімен Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесіндегі № 51- ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесіндегі № 51- ші үйден шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Серғазин көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Серғазин көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Нұрмаханов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Нұрмаханов көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіндегі № 61- ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіндегі № 61- ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Шәмелов көшесіндегі № 89- шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Шәмелов көшесіндегі № 89- шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2А үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2А үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Егіндібұлақ көшесімен Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Бәйтереков көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Бәйтереков көшесімен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін.
№ 530 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 Жалпы білім
беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияр, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас и улицы Бойтумар микрорайона Алгабас по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Жагалтай микрорайона Теректы. По улице Жагалтай микрорайона Теректы в западном направлении до дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас до дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в юго – восточном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159, Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Алматы".
Границы: от пересечения улицы Момышулы и улицы Байтерекова микрорайона Акбулак по улице Момышулы в западном направлении до дома № 51 улицы Байтерекова микрорайона Акбулак. От дома № 51 улицы Байтерекова микрорайона Акбулак в восточном направлении до улицы Сергазина микрорайона Акбулак. По улице Сергазина микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак. По улице Нурмаханова микрорайона Акбулак в восточном направлении до улицы Байконыр микрорайона Акбулак. По улице Байконыр микрорайона Акбулак в южном направлении до дома № 61 улицы Байконыр микрорайона Акбулак. От дома № 61 улицы Байконыр микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Шарипова микрорайона Акбулак. По улице Шарипова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 89 улицы Шамелова микрорайона Акбулак. От дома № 89 улицы Шамелова микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 2А улицы Аханова микрорайона Акбулак. От дома № 2А улицы Аханова микрорайона Акбулак в западном направлении по улице Егиндыбулак до улицы Сергазина микрорайона Акбулак.По улице Сергазина микрорайона Акбулак в южном направлении до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак. По улице Байтерекова микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 530 Центр: город Алматы, микрорайон Зерделі, 65, Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 182"

Шекарасы: Зерделі шағынауданындағы № 35, 40, 41, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 117, 130, 131, 133, 135, 136, 138, 139 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 531 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағынауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім
беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағынауданының № 2/5, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 96, 97 көпқабатты үйлері.
№ 532 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8
"№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесінен Есентай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Олжабай батыр көшесіне дейін; Өжет және Қарасу шағын аудандарының шекарасымен Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қожаберген Жырау тұйық көшесіне дейін; Қожаберген Жырау тұйық көшесімен солтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесімен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін.
№ 533 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180
жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саин көшесінен Үлкен Алматы каналы бойымен шығысқа қарай; Үлкен Алматы каналынан оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіне дейін; Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесінен Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен солтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 32 үйге дейін; Саин көшесімен батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 534 Сайлау учаскесі Орталығы:Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134,
"№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Шаңырақ-1 шағынауданының Қарқара көшесі мен Қарасу-5 өзенінің қиылысынан Қарасу өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Күмбел көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Күмбел көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахымов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Балдырған көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Балдырған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесімен батыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін.
№ 535 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Биянху
көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,

Границы: многоэтажные жилые дома № 35, 40, 41, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 117, 130, 131,133, 135, 136, 138, 139 микрорайона Зердели.
Избирательный участок № 531
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181".
Границы: микрорайон Аккент, многоэтажные жилые дома № 2/5, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 96, 97.
Избирательный участок № 531
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: многоэтажные жилые дома № 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 2/5, 2/7 микрорайона Аккент.
Избирательный участок № 532
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет по руслу реки Есентай на север до улицы Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Олжабай батыра микрорайона Ожет; по границе между микрорайонами Ожет и Карасу до улицы Кожаберген Жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген Жырау микрорайона Ожет на юго-запад до переулка Кожаберген Жырау, по переулку Кожаберген Жырау на северо-запад до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет на юго-запад до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на запад до реки Есентай.
Избирательный участок № 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: от улицы Саина по Большому Алматинскому каналу на восток; по Большому Алматинскому каналу на юг до улицы Акбулак микрорайона Саялы; по улице Акбулак микрорайона Саялы до дома № 2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на север до дома № 32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Саина на запад до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 534 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 134,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26"
Границы: от пересечения улицы Каркара микрорайона Шанырак-1 и реки Карасу-5 по руслу реки Карасу на юг до улицы Кумбел микрорайона Шанырак-2, по улице Кумбел микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2, по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на север до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2, по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Каркара микрорайона Шанырак-2, по улице Каркара микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Карасу-5.
Избирательный участок № 535 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 150",

телефон: 245-03-44
Шекарасы: оңтүстік шекара Солтүстік айналым көшесінен Уйгурская көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта 1-Жылу электр орталығы күл төгу орынының дамбасы дейін (Ұлжан-2 шағынауданының шекарасы); батыс шекара Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; солтүстік шекара Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; шығыс шекара Солтүстік айналым көшесі бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін.
№ 545 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы,
6. "Алатау" дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорыны,
телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Алғабас шағынауданының № 5/3 көпқабатты тұрғын үй; Нұркент шағынауданынының № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 546 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 371/3, "№ 29 қалалық емхана"
шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: Зерделі шағынауданының № 141, 142, 144, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 158, 160, 161, 165, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 177, 178, 179, 180 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 547 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Дархан шағынауданы,
Алтай көшесі, 24/1. "№25 қалалық емхана" Шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны,
телефон: 232-88-42
Шекарасы: оңтүстік шекара Тереңқара өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзені бойымен солтүстік бағытта Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен батыс бағытта Ахметов көшесіне дейін; Ахметов көшесімен солтүстік-батыс бағытта Өмірзақов көшесіне дейін; Өмірзақов көшесіндегі № 1 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Алматы облысы Іле ауданының шекарасына дейін; солтүстік шекара Алматы облысы Іле ауданының шекарасымен шығыс бағытта Тереңқара өзенінің қиылысына дейін; шығыс шекара Тереңқара өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 548 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 66, "№ 41 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов және Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшелерінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшесімен Самғау шағынауданының Ақсу көшесінің қиылысына дейін, Самғау шағынауданының Ақсу көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Зеленая көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Зеленая көшесімен шығыс бағытта Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 50-ші үйге дейін, Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 50-ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Көкорай көшесімен Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 59-шы үйге дейін, Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 59-шы үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Тұмар көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Тұмар көшесімен оңтүстік бағытта түзу Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Ырысты көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Набережная көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Набережная көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін, Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1шағынауданының Азаттық көшесіне дейін.
№ 549 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156
Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

телефон: 245-03-44
Границы: южная граница от улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная сторона) в западном направлении до дамбы золоотвала ТЭЦ-1 (граница с микрорайоном Улжан-2); западная граница по руслу реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до Большого Алматинского канала; северная граница вдоль Большого Алматинского канала (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; восточная граница вдоль улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до улицы Уйгурская.
Избирательный участок № 545 Центр: город Алматы, микрорайон
Нуркент, 6. Коммунальное государственное казенное предприятие
"Театр традиционного искусства "Алатау",
телефон: 398-85-36
Границы: многоэтажный жилой дом № 5/3 микрорайона Алгабас; многоэтажные жилые дома № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 микрорайона Нуркент.
Избирательный участок № 546 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 371/3, Государственное коммунальное
предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 29"
Границы: многоэтажные жилые дома №141, 142, 144, 146, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 158, 160, 161, 165, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 177, 178, 179, 180 микрорайона Зердели.
Избирательный участок № 547 Центр: город Алматы, микрорайон Дархан,
улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25",
телефон: 232-88-42
Границы: южная граница от пересечения реки Теренкара и Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении до реки Ащыбулак; по реке Ащыбулак в северном направлении до улицы Каракоз; по улице Каракоз в западном направлении до улицы Ахметова; по улице Ахметова в северо-западном направлении до улицы Умурзакова; от дома №1 улицы Умурзакова в западном направлении до реки Большая Алматинка; по реке Большая Алматинка в северном направлении до границы с Илийским районом Алматинской области; северная граница по границе с Илийским районом Алматинской области в восточном направлении до пересечения с рекой Теренкара; восточная граница по реке Теренкара в южном направлении до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 548 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41"
Границы: от пересечения улиц Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 и Азаттык микрорайона Айгерим-1 на восток по улице Азаттык микророайона Айгерим-1 до пересенчения с улицей Аксу микрорайона Самгау, по улице Аксу микрорайона Самгау на юг до улицы Зеленая микрорайона Самгау, по улице Зеленая микрорайона Самгау на восток до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау, от дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау на юг по улице Кокорай микрорайона Самгау до дома № 59 улицы Кокорай микрорайона Самгау, от дома № 59 улицы Кокорай на юг до улицы Тумар микрорайона Самгау, по улице Тумар микрорайона Самгауна юг по прямой до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Ырысты микрорайона Самгау, по улице Ырысты микрорайона Самгау на север до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 549 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"

Шекарасы:Тереңқара өзені мен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіндегі № 11-ші үйдің қиылысынан шығыс бағытта түзу Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйден Өжет шағынауданының Новая көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 20-шы үйге дейін, Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 20-шы үйден солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Өжет шағынауданының Тауасаров көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тауасаров көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тауасаров көшесіндегі № 44-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Тауасаров көшесіндегі № 44-ші үйден шығыс бағытта Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Жиенбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Жиенбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Рафиков көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Рафиков көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Бекболат көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Бекболат көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстік-батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін, Өжет шағынауданының Тереңқара өзені арнасымен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіндегі № 11-ші үйге дейін.
№ 550 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйден Көк-Қайнар және Саялы шағын аудандарының шекарасының бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзенінен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйден Көкқайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйге дейін.
№ 569 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Нұркент шағынауданындағы № 12, 13, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83 көпқабатты үйлері.
№ 570 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Границы:от пересечения реки Теренкара и дома № 11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет на восток по прямой до дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, от дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет по улице Новой микрорайона Ожет на восток до дома № 20 улицы Новая микрорайона Ожет, от дома № 20 улицы Новая микрорайона Ожет на север до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на юго-восток до улицы Тауасарова микрорайона Ожет, по улице Тауасарова микрорайона Ожет на север до дома № 44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет, от дома № 44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет, по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет, по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Рафикова микрорайона Ожет, по улице Рафикова микрорайона Ожет на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет, по улице Бекболата микрорайона Ожет на юго-восток до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на запад до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на северо-запад до реки Теренкара, по руслу реки Теренкара микрорайона Ожет на север до дома № 11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 550
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: от дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар на север вдоль границы микрорайонов Кок-Кайнар и Саялы до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Джигитовка; по реке Джигитовка на юг до дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар до дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 569
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".
Границы: микрорайон Нуркент, многоэтажные дома № 12, 13, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 570
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".

Шекарасы: Нұркент шағынауданының № 5А, 6, 10, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 57, 62, 63, 84, 85 көпқабатты үйлері.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 572 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарғалы өзені және Рысқұлов даңғылының қиылысынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіндегі № 18 - ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіндегі № 18 - ші үйден Ақкент шағынауданы № 20 - үйге дейін. Ақкент шағынауданы № 20 – шы үйден батыс бағытта Ақкент шағынауданы № 25 – ші үйге дейін. Ақкент шағынауданы № 25 – ші үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Бөлтекұлы көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Бөлтекұлы көшесімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен солтүстік бағытта Рықұлов даңғылына дейін.
№ 573 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі,16. "№ 185 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 306-07-39
Шекарасы: Алматы қаласы шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Беласар көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Мұхитдинов көшесіне дейін.
№ 574 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы,

Границы: микрорайон Нуркент, многоэтажные дома № 5А, 6, 10, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 57, 62, 63, 84, 85.
Избирательный участок № 571
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71.
Избирательный участок № 572
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178".
Границы: от пересечения реки Каргалинка и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в южном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в восточном направлении до дома № 18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак. От дома № 18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак до дома № 20 микрорайона Аккент. От дома № 20 микрорайона Аккент в западном направлении до дома № 25 микрорайона Аккент. От дома № 25 микрорайона Аккент в северном направлении до улицы Болтекулы микрорайона Акбулак. По улице Болтекулы микрорайона Акбулак в западном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 573 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 306-07-39
Границы: от границы города Алматы по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до границы города; по границе города в восточном направлении (южная сторона) до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 574 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели,

65. "№ 182 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-59-62
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданындағы 1-ші көшесіндегі № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 588 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағынауданы № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187 көпқабатты үйлері. Көкқайнар шағынауданы № 1/31, 1/33 көпқабатты үйлері. № 13-ші шағынауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көпқабатты үйлері.
№ 589 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын
ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Саин көшесінен Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйге дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіндегі №1Б үйге дейін, Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Томирис шағын ауданының Көлсай көшесіне дейін; Томирис шағын ауданының Көлсай көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданындағы Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 590 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көпқабатты үйлері.
№ 593 Сайлау учаскесі Орталығы
Анылып тасталды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
№ 611 сайлау учаскесі

65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 248-59-62
Границы: многоэтажные жилые дома № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 дома 1-ой улицы микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 587
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64.
Избирательный участок № 588
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Зердели, многоэтажные дома № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187. Микрорайон Коккайнар, многоэтажные дома № 1/31, 1/33. Микрорайон № 13, многоэтажные дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 589 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай,
улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саина по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; от дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 1Б улицы Асановой микрорайона Боралдай, по улице Асановой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай, по улице Меруерт микрорайона Боралдай в западном направлении (северная сторона) до улицы Кольсай микрорайона Томирис; по улице Кольсай микрорайона Томирис в южном направлении (западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении (северная сторона) до улицы Саина, по улице Саина в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 590
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 593
Исключен решением акима Алатауского района города Алматы от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 611

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тереңқара өзені мен Птицевод бау-бақша серіктестігінің № 51 үйінің қиылысынан оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Қапал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Қапал көшесімен оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Шаяхметов көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Шаяхметов көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; әрі қарай оңтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен батысқа қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен түйісуге дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен солтүстікке қарай Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Птицевод бау-бақша серіктестігінің № 51 үйіне дейін.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48. "№ 152 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесімен Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов және Бозарал көшелерінің қиылысына дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Такежанов көшесімен солтүстікке қарай Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Балқұдық көшесімен шығысқа қарай Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданының шекарасына дейін; Самғау шағын ауданының шекарасымен батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Ұлжан-1 шағын ауданының Ақжар көшесінің қиылысына дейін.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен солтүстікке қарай Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін; Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйден шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Үлкен Алматы каналының қиылысына дейін.
№ 614 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағынауданы, Өтемісұлы көшесі, 109,
"№ 169 мектеп-лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Қарасу-5 өзені мен Шаңырақ-1 шағынауданының № 89-шы үйдің қиылысынан түзу Шаңырақ-1 шағынауданының Алпамыс көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданының Алпамыс көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданының Алпамыс көшесіндегі № 80-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданының Алпамыс көшесіндегі № 80-ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданының Ақын Сара көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданының Ақын Сара көшесімен батыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданының № 89-шы үйге дейін.
№ 615 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от пересечения реки Теренкара и дома № 51 садоводческого товарищества "Птицевод" на юг до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Капал микрорайона Карасу; по улице Капал микрорайона Карасу на юг до улицы Шаяхметова микрорайона Карасу; по улице Шаяхметова микрорайона Карасу на запад до улицы Мойылды микрорайона Карасу; от улицы Мойылды микрорайона Карасу на юг до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад до стыка с улицей Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу на север до реки Теренкара; по руслу реки Теренкара на север до дома № 51 садоводческого товарищества "Птицевод".
Избирательный участок № 612
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 48. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 152"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Акжар микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Жалайыр микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 до пересечения улиц Такежанова и Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на север до улицы Балкудык микрорайона Улжан-1; по улице Балкудык микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на юг до границы с микрорайоном Самгау; по границе микрорайона Самгау на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки большая Алматинка до пересечения с улицей Акжар микрорайона Улжан-1.
Избирательный участок № 613
Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала на запад до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на север до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис; от дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка до пересечения с Большим Алматинским каналом.
Избирательный участок № 614 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное
государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от пересечения реки Карасу-5 и дома № 89 микрорайона Шанырак-1 по прямой до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка, по руслу реки Большая Алматинка на юг до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1, по улице Акын Сара на запад до реки Карасу-5, по руслу реки Карасу-5 на север до дома № 89 микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок № 615

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйден Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіне дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйден шығысқа қарай Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйге дейін; Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйден оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйге дейін; Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйден солтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйге дейін. Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 102, 104, 106, 101, 98, 97, 100, 127, 121, 95, 92, 124, 130, 134, 133, 126, 123, 129, 131, 94, 93, 112, 114, 111, 109, 107, 118, 115, 117, 120 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,Нұркент шағын ауданы, 5/18. "Алатау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 618 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 79, 81, 83, 85 көпқабатты үйлері.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан қала шекарасымен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесімен Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйге дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйден батысқа қарай Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батысқа қарай Алматы қаласының батыс шекарасына дейін.
№ 620 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 204"
Границы: от дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар до улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на юг до дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы; от дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы на юг до дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы; от дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы на север до дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар. Многоэтажные жилые дома улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77.
Избирательный участок № 616
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 204"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 102, 104, 106, 101, 98, 97, 100, 127, 121, 95, 92, 124, 130, 134, 133, 126, 123, 129, 131, 94, 93, 112, 114, 111, 109, 107, 118, 115, 117, 120.
Избирательный участок № 617
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 5/18. Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алатауского района"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Даробоз № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63.
Избирательный участок № 618
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 79, 81, 83, 85.
Избирательный участок № 619
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения проспекта Райымбека и западной границы города Алматы на север по границе города до улицы Муратбаева микрорайона Теректи; по улице Муратбаева микрорайона Теректи на восток до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на юг до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток микрорайона Теректи до дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи; от дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи на запад до улицы Сайгакты микрорайона Теректи; по улице Сайгакты на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до западной границы города Алматы.
Избирательный участок № 620

Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы өзені және Алғабас шағынауданы Алдияр көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен батыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Көзайым көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Көзайым көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен солтүстік - батыс бағытта Алғабас шағынауданы Тұран көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Тұран көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Инабат көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Инабат көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 621 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағынауданы, Сүлейменов көшесі, 15,
"№ 196 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: қала шекарасы мен Мәдениет шағынауданындағы Бозоқ көшесінің қиылысынан қала шекарасымен солтүстік бағытта Боролдай шағынауданының Жаужүрек көшесіне дейін, Боролдай шағынауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Аруана көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіндегі № 36-шы үйге дейін, Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіндегі № 36-шы үйден оңтүстік-шығыс бағытта Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Нұржауған көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Нұржауған көшесімен батыс бағытта Бозоқ көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Бозоқ көшесімен батыс бағытта қала шекарасына дейін.
№ 634 Сайлау учаскесі Орталығы:Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі,
134, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені бойымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения реки Каргалинка и улицы Алдияра микрорайона Алгабас по улице Алдияра микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас. По улице Бойтумар микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Козайым микрорайона Алгабас. По улице Козайым микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в северо – западном направлении до улицы Туран микрорайона Алгабас. По улице Туран микрорайона Алгабас в северо – восточном направлении до улицы Инабат микрорайона Алгабас. По улице Инабат микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Шубартал микрорайона Алгабас. По улице Шубартал микрорайона Алгабас в восточном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в южном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 621 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от пересечения границы города и улицы Бозок микрорайона Мадениет по границе города на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай, по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до улицы Аруана микрорайона Мадениет, по улице Аруана микрорайона Мадениет на юго-запад до дома № 36 улицы Аруана микрорайона Мадениет, от дома № 36 улицы Аруана микрорайона Мадениет на юго-восток до улицы Новостройка микрорайона Мадениет, по улице Новостройка микрорайона Мадениет на юго-восток до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадениет, по улице Богенбай батыра микрорайона Мадениет на запад до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадениет, по улице Шоган Абыз микрорайона Мадениет на запад до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет, по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на запад до улицы Бозок, по улице Бозок микрорайона Мадениет на запад до границы города.
Избирательный участок № 634 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 134,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26"
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Аристова микрорайона Шанырак-2 по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5, по реке Карасу-5 на юг до улицы Каркара микрорайона Шанырак-2, по улице Каркара микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Жанкожа батыра на юг до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2, по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по реке Джигитовка на север до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2.

№ 635 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Айгерім-1 шағынауданы, Бенберина көшесі, 22,
"№ 14 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесімен Рысқұлов даңғылымен қиылысқанға дейін, Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесімен солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесімен шығыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйден солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйден шығыс бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйге дейін.
№ 636 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағынауданы, Сүлейменов көшесі, 15,
"№ 196 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Мәдениет шағынауданының Аруана көшесінің бұрышынан Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта Саин даңғылына дейін, Саин даңғылымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесімен солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Аруана көшесімен солтүстік бағытта Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 637 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағынауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім
беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағынауданының № 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 көпқабатты үйлері.
№ 638 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156
Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесіндегі № 34в үйден шығыс бағытта түзу Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Бекболат көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Бекболат көшесінен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Рафиков көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Рафиков көшесінен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Жиенбаев көшесімен қиылысқанға дейін, Өжет шағынауданының Жиенбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Жапсарбаев көшесіндегі № 34в үйге дейін.

Избирательный участок № 635 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 22, Коммунальное
государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская
поликлиника № 14"
Границы: от дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау на юг по улице Ырысты микрорайона Самгау до пересечения с проспектом Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, по улице Алматинская микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, от дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1 на север до дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1, от дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 636 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от угла улицы Аруана микрорайона Мадениет по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до проспекта Саина, по проспекту Саина на юг до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадиенет, по улице Шоган Абыз микрорайона Мадиенет на запад до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадиенет, по улице Богенбай батыра микрорайона Мадиенет на север до улицы Новостройка микрорайона Мадиенет, по улице Новостройка микрорайона Мадиенет на северо-запад до улицы Аруана микрорайона Мадиенет, по улице Аруана микрорайона Мадиенет на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 637 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: микрорайон Аккент, многоэтажные жилые дома
№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 638 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от дома № 34в улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет на восток по прямой до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет, по улице Бекболата микрорайона Ожет на север до улицы Рафикова микрорайона Ожет, по улице Рафикова микрорайона Ожет на восток до пересечения с улицей Жиенбаева микрорайона Ожет, по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет, по улице Жапсарбаева на восток до дома № 34в улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет.

№ 639 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ташкентский тракт даңғылы, 541, "Балалар қалалық
клиникалық жұқпалы аурулар аураханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: жабық.

Избирательный участок № 639 Центр: город Алматы, проспект Ташкентский тракт, 541, Коммунальное
государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская
городская клиническая инфекционная больница"
Границы: закрытый.