Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 34-18 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 5694 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 39-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мəслихатының 19.06.2020 № 39-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40-3 шешіміне (2016 жылғы 3 мамырда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеудің 3, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Митингілерді және жиналыстарды өткізу үшін орындар Қосымша реттеудің 1-қосымшасына сәйкес анықталсын.
4. Шерулерді және демонстрацияларды өткізу үшін маршруттар Қосымша реттеудің 2-қосымшасына сәйкес анықталсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХХXIV сессиясының төрағасы
Т. Рамазанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 40-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2019 года № 34-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 5694. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19 июня 2020 года № 39-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 19.06.2020 № 39-4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области" от 18 марта 2016 года № 40-3 (опубликовано 3 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3728) следующие изменения:
пункты 3, 4 Дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области изложить в новой редакции:
"3. Для проведения митингов и собраний определить места согласно приложению 1 к настоящему Дополнительному регламентированию.
4. Для проведения шествий и демонстраций определить маршруты согласно приложению 2 к настоящему Дополнительному регламентированию.".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХХIV сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Т. Рамазанов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С. Муканов