Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы №175 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 5 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 5201 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 153 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 11.07.2019 № 153 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы №175 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4213 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізіледі:
жоғарыда көрсетілген қаулысының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Солтүстік Қазақстан облысы филиалына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберілсін;

О внесении изменений в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года № 175 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2019 года № 5201. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 153
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2019 № 153 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года № 175 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4213, опубликовано 9 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Уәлиханов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмiнің
міндетін атқарушы
Т. Сагитов
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"______ №__ қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 175 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламент Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша Уәлиханов ауданының бөлімі ғимаратының орталық кіреберіс жанындағы орналасқан ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"______ №__ қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 175 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жай
Елді-мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай
1
Кішкенекөл ауылы, Гагарина көшесі, 79
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уалихановского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Т.Сагитов
Приложение 1 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от "__"______ 2019 года №___
Приложение 1 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года №175
Место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Место для размещения печатных агитационных материалов
1
село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 80
Информационный стенд возле центрального входа Отдела Уалихановского района по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области
Приложение 2 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от "__"______ 2019 года №___
Приложение 2 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года №175
Помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с выборщиками
1
село Кишкенеколь, улица Гагарина, 79
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области"