Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 153 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 5473 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 13.10.2022 № 225 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 13.10.2022 № 225 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 13.10.2022 № 225 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Уәлиханов аудандық
Сайлау комиссиясының
Төрағасы
_______________ Б. Хасенеев
2019 жыл "__"_____________
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"______ №__ қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 13.10.2022 № 225 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ақтүйесай ауылдық округі
1
Ақтуйесай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, М. Жұмабаев көшесі, 20

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июля 2019 года № 5473
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13.10.2022 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13.10.2022 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13.10.2022 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Уалихановской районной
избирательной комиссии
______________ Б. Хасенеев
"___"____________ 2019 года
Приложение
к постановлению акимата
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от "11" июля 2019 года № 153
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13.10.2022 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Актуесайский сельский округ
1
село Актуесай
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица М.Жумабаева, 20

Жеке кәсіпкер "Сыздықов" дүкені ғимаратының оң жағында, Мусипов көшесі, 16/2
2
Қондыбай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимаратының оң жағында, Ленин көшесі, 14
Амангелді ауылдық округі
3
Тілеусай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Ы. Алтынсарин көшесі, 5
4
Амангелді ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Школьная көшесі, 1
Ақбұлақ ауылдық округі
5
Ақбұлақ ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Абай көшесі, 11
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, Б. Момышұлы көшесі, 20
6
Қарашілік ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубы ғимаратының сол жағында, Мир көшесі, 9
7
Жас Ұлан ауылы
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, М. Жұмабаев көшесі, 8
Бидайық ауылдық округі
8
Бидайық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратының оң жағында, М. Жапаров көшесі, 34
9
Өндіріс ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубының ғимаратына қарама-қарсы, Жүнісов көшесі, 1
10
Жамбыл ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратына қарама-қарсы, Школьная көшесі, 18А
Қайрат ауылдық округі
11
Қайрат ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қайрат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Бөгенбай батыр көшесі, 16
12
Жасқайрат ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығының ғимаратына қарама-қарсы, А. Иманов көшесі
Қарасу ауылдық округі
13
Аққұдық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Мир көшесі, 23
14
Золотая Нива ауылы

Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Сыздыкова", улица Мусипова, 16/2
2
село Кондыбай
Справа от здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Ленина, 14
Амангельдинский сельский округ
3
село Тлеусай
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица И.Алтынсарина, 5
4
село Амангельды
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 1
Акбулакский сельский округ
5
село Акбулак
Справа от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Абая, 11
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица Б.Момышулы, 20
6
село Карашилик
Слева от здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 9
7
село Жас Улан
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица М.Жумабаева, 8
Бидайыкский сельский округ
8
село Бидаик
Справа от здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица М.Жапарова, 34
9
село Ондирис
Напротив здания сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Жунусова, 1
10
село Жамбыл
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 18А
Кайратский сельский округ
11
село Кайрат
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Кайратская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", улица Богенбая батыра, 16
12
село Жаскайрат
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица А.Иманова
Карасуский сельский округ
13
село Аккудык
Напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 23
14
село Золотая Нива

"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Золотая Нива ауылындағы медициналық пункт ғимаратының оң жағында, Абай көшесі, 14/2
Қаратерек ауылдық округі
15
Қаратерек ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, Торговая көшесі, 8
Кішкенекөл ауылдық округі
16
Кішкенекөл ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Халыққа қызмет көрсету жөніндегі Уәлиханов ауданының бөлім ғимаратына қарама-қарсы, Ш. Уәлиханов көшесі, 80
Көктерек ауылдық округі
17
Мортық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында, Интернациональная көшесі, 19
18
Көктерек ауылы
Жеке кәсіпкер "Қажкенов" дүкені ғимаратының оң жағында, Северная көшесі 2, 2/1
Қулыкөл ауылдық округі
19
Қулыкөл ауылы
"Хамзин" жеке кәсіпкер дүкені ғимаратының оң жағында, Құрманғазы көшесі, 3
20
Қаратал ауылы
"Қызылту Су Арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су тарату пункті ғимаратының сол жағында, С. Сейфулин көшесі, 26
21
Береке ауылы
"Серғазин" жеке кәсіпкер дүкені ғимаратының оң жағында, Кәрімжан көшесі, 3
Телжан ауылдық округі
22
Телжан ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Тельжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығы ғимаратына қарама-қарсы, Гагарин көшесі, 8
"Лохан" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы, Гагарин көшесі, 3
23
Көбенсай ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Тельжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің демалыс орталығының ғимаратына қарама-қарсы, Спортивная көшесі, 4
Жеке кәсіпкер "Таңаталов" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы, Озерная көшесі, 3
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"______ №__ қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағындағы кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 13.10.2022 № 225 (алғашқы ресми жарияланғанкүнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Справа от здания медицинского пункта в селе Золотая Нива коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Уалихановская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравохранения акимата Северо-Казахстанской области", улица Абая, 14/2
Каратерекский сельский округ
15
село Каратерек
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Торговая, 8
Кишкенекольский сельский округ
16
село Кишкенеколь
Напротив здания Отдела Уалихановского района по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области, улица Ш.Уалиханова, 80
Коктерекский сельский округ
17
село Мортык
Слева от здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Интернациональная, 19
18
село Коктерек
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Кажкенова", улица Северная 2, 2/1
Кулыкольский сельский округ
19
село Кулыколь
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Хамзин", улица Курмангазы, 3
20
село Каратал
Слева от здания пункта раздачи воды товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту Су Арнасы", улица С. Сейфулина, 26
21
село Береке
Справа от здания магазина индивидуального предпринимателя "Сергазин", улица Каримжан, 3
Тельжанский сельский округ
22
село Тельжан
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Гагарина, 8
Напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Лохан", улица Гагарина, 3
23
село Кобенсай
Напротив здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", улица Спортивная, 4
Напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Танаталов", улица Озерная, 3
Приложение 2 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от "__"___________ 2019 года №___
Помещения для встреч с избирателями кандидатов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Исключено постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13.10.2022 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__"______ №__ қаулысына 3 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатына шығып қалған депутаттардың орындарына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі №302 қаулысы (2013 жылғы 20 қыркүйектегі аудандық газеттерде "Кызыл Ту", "Нұрлы Ел" жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2374 болып тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы №23 қаулысы (2016 жылғы 4 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3628 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы №175 қаулысы (2017 жылғы 9 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4213 болып тіркелген).
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында ауылдық округ әкімдігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынды белгілеу және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы №46 қаулысы (2018 жылғы 10 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4615 болып тіркелген).

Приложение 3 к постановлению акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от "__"___________ 2019 года №___
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в депутаты Северо-Казахстанского областного маслихата, вместо выбывших депутатов, на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 23 сентября 2013 года №302 (опубликовано 20 сентября 2013 года в районных газетах "Кызыл Ту", "Нұрлы Ел", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2374).
2. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 12 февраля 2016 года №23 (опубликовано 4 марта 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3628).
3. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 30 мая 2017 года №175 (опубликовано 9 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4213).
4. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 2 марта 2018 года №46 (опубликовано 10 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4615).

5. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы №175 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қантардағы №5 қаулысы (2019 жылғы 22 қантардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5201 болып тіркелген).
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесуі өткізу үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі №112 қаулысы (2019 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5389 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года №175 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 11 января 2019 года №5 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5201).
6. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 30 апреля 2019 года №112 (опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5389).