Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай–ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 маусымдағы № 379 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 4424 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 13.06.2023 № 38 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 26 июня 2019 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июня 2019 года № 4424. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 13 июня 2023 года № 38
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 13 июня 2023 года № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) және 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, сондай-ақ № 2 қосымшасына сәйкес тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.

В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложению № 1, а также тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау, согласно приложению № 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қаласының Мәслихатының инфрақұрылым және тұрғын үй құрылысы саласы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ. Джаумбаев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХХХІ сессиясының төрағасы А. Семгалиев
Мәслихат хатшысы Р. Джанглишев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (К. Джаумбаев) по вопросам инфраструктуры и сферы жилищного строительства Маслихата города Атырау.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХІ сессии А. Семгалиев
Секретарь Маслихата Р. Джанглишев

Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы "26" маусымдағы ____ сессиясының № 379 шешіміне 1 қосымша
Атырау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 28.02.2020 № 481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от "26" июня 2019 года № 379
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Атырау
Сноска. В приложение 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата города Атырау Атырауской области от 28.02.2020 № 481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы "26" маусымдағы № 379 шешіміне 2 қосымша
Атырау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 28.02.2020 № 481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Елді мекен
Тариф 1 м3 ҚТҚ жеке тұлғалар үшін (тенге)
Барлығы: (тенге)
Жинау және әкету (ҚҚС-сыз)
Көму
(ҚҚС-сыз)
Атырау қаласы

Приложение 2 к решению Маслихата города Атырау от "26" июня 2019 года № 379
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Атырау
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата города Атырау Атырауской области от 28.02.2020 № 481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенный пункт
Тариф за 1 м3 ТБО для физических лиц (тенге)
Всего: (тенге)
Сбор и вывоз (Без НДС)
Захоронение (Без НДС)
Город Атырау