Кемербастау ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Кемербастау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 12 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 4940 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2018 жылғы 6 сәуірдегі Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Кемербастау ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің 25.11.2019 № 40 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Кемербастау ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Кемербастау ауылдық округіне қарасты, Күмісбастау ауылындағы атауы жоқ көшеге Керуен атауы;
2) Кемербастау ауылдық округіне қарасты, Елтай ауылындағы атауы жоқ көшеге Шақпақ атауы;
3) Кемербастау ауылдық округіне қарасты, Алғабас ауылындағы атауы жоқ көшеге Атамакен атауы;
4) Кемербастау ауылдық округіне қарасты, Алғабас ауылындағы атауы жоқ көшеге Теректі атауы.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің 25.11.2019 № 40 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О присвоении наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Кемербастау
Решение акима сельского округа Кемербастау Тюлькубасского района Туркестанской области от 14 марта 2019 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 марта 2019 года № 4940
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 6 апреля 2018 года аким сельского округа Кемербастау РЕШИЛ:
Сноска. В преамбулу решения внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 25.11.2019 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Кемербастау следующие наименования:
1) улице без названия в селе Кумисбастау сельского округа Кемербастау – наименование Керуен;
2) улице без названия в селе Елтай сельского округа Кемербастау – наименование Шақпақ;
3) улице без названия в селе Алгабас сельского округа Кемербастау – наименование Атамекен;
4) улице без названия в селе Алгабас сельского округа Кемербастау – наименование Теректі.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения. "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 25.11.2019 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Шынгисбеков

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Шынгисбеков