Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 30/8-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 5822 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 7/2-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 06.09.2023 № 7/2-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімімен қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге тарифтерді бекіту туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 24/3-VI шешімі күші жойылған деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-178 болып тіркелді, 2018 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы А. Черных
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко
Риддер қалалық мәслихатының
2019 жылғы "28" ақпандағы

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 30/8-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 апреля 2019 года № 5822. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 7/2-VIII
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.09.2023 № 7/2-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 12 сентября 2018 года № 24/3-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-178, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Черных
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Приложение
к решению Риддерского
городского маслихата
от "28" февраля 2019 года