Бородулиха ауданы Жезкент кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 39-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6042 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-7-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 25-7-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 14285 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года № 39-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июля 2019 года № 6042. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 21 декабря 2022 года № 25-7-VII
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 21.12.2022 № 25-7-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14285), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бородулиха ауданы Жезкент кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Мокроусова
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 маусымдағы
№ 39-5-VI шешіміне қосымша
Бородулиха ауданы Жезкент кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге тарифтер
№ р/б
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтің құны, теңге (ҚҚС-сыз)
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көмуге тариф
1.1
Жайлы иеліктегі үйлер
Тұрғын/айына
181
1.2
Жайсыз иеліктегі үйлер
Тұрғын/айына
181
1.3
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілері үшін
1 текше метр

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Мокроусова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 28 июня 2019 года № 39-5-VI
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Жезкент Бородулихинского района
№    п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, в тенге (без НДС)
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
1.1
Домовладения благоустроенные
житель/ в месяц
181
1.2
Домовладения неблагоустроенные
житель/ в месяц
181
1.3
Для юридических лиц и субъектов частного предпринимательства
1 кубический метр