Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 55 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5744 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 298 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 11.12.2020 № 298 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 тіркелген) сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 14 "2018 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5513 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 наурызда жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 27 ақпандағы
№ 55 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квота мөлшері

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2019 года № 5744. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 11.12.2020 № 298 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010) акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 18 января 2018 года № 14 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5513, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лисину В.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 27 февраля 2019 года № 55
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 29.01.2020 № 26 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29.01.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4