Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 271 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қыркүйекте № 6135 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 09.03.2022 № 65 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11148 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шемонаиха ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін;
2. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 92 "Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3915 нөмірімен тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінде 2015 жылғы 6 мамырда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Шемонаиха ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.А. Горьковойға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "____" _________
№ ____ қаулысына
қосымша
Шемонаиха ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары
№
Әкімшілік-аумақтық бірлік атауы
Орналасқан жері
1
Шемонаиха қаласы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 2 сентября 2019 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 сентября 2019 года № 6135. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 9 марта 2022 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 09.03.2022 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11148), акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шемонаихинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 31 марта 2015 года № 92 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3915, опубликовано 6 мая 2015 года в газете "ЛЗ Сегодня").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Шемонаихинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Шемонаихинского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Горькового Д.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Шемонаихинского района Г. Акулов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от "__" __________ 2019 года
№ ____
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шемонаихинского района
№
Наименование административно-территориальной единицы
Места расположение
1
город Шемонаиха

- "Восточный" базары мен 4 ықшам ауданы, 10-үй мекенжайы арасындағы алаң. - Б. Момышұлы 41 "А" көшесі бойында "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан алаңша.
2
Первомайский кенті
- "У дороги" кафесіне қарсы, Первомайский кентінен Шемонаиха қаласына сол жаққа қарай шығаберісте орналасқан Өскемен-Шемонаиха жолы. - "Первомайский" базарының алдында, базар қоршауынан 5 метр қашықтықта, автобекеттен 25 метр қашықтықта және Жамбыл көшесінің жүргін бөлігінен 10 метр қашықтықта орналасқан аумақта.
3
Усть-Таловка кенті
- Ш. Уәлиханов көшесі 2А, "Жұлдыз" спорт клубының аумағы. - Школьный көшесі, 50 "Уба" шипажайының үшінші корпусының жанында орналасқан алаңша.
4
Вавилон ауылдық округі
- Камышинка ауылы, Советский көшесі, шығыс бөлігі – "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарсы 10 метр қашықтықта орналасқан алаң. – Сугатовка ауылы, Восточный көшесі 1, оңтүстік бөлігі – "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарсы 10-15 метр қашықтықта орналасқан алаң. – Пруггерово ауылы, Школьный көшесі, оңтүстік бөлігі – "Достық" дүкеніне қарсы 5 метр қашықтықта, Школьный көшесі № 33 тұрғын үйден 5 метр қашықтықта.
5
Верх-Уба ауылдық округі
- Верх-Уба ауылы, Мир көшесі, 5, орталық алаң ауданы, Ұлы Отан Соғысында қаза тапқан жауынгерлерге арналған ескерткіштен батысқа қарай 50 метр қашықтықта.
6
Волчанка ауылдық округі
- Волчанка ауылы, Победа көшесі, 9/2 "Фирсов И.Г." жеке кәсіпкердің дүкені және Победа көшесі, 16 екі қабатты үйдің жанындағы учаскеде. - Большая Речка ауылы, Бастау көшесі, 30 "Зиновьев В.В." жеке кәсіпкердің "Орион" дүкені жанындағы жер учаскеде.
7
Выдриха ауылдық округі
- Выдриха ауылы, Центральный көшесі, 92 "Выдрихинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Мәдениет үйі" ғимаратынан 100 метр қашықтықта орналасқан алаңда. - Межовка ауылы, Школьный және Худяков көшелері қиылысындағы алаңда.
8
Зевакино ауылдық округі
- Зевакино ауылы, Строительный көшесі, 6 "Зевакино ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратынан 50 метр оңтүстікке қарай; - Убинка ауылы, "ВК Житница" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратынан 50 метр қашықтықта.
9
Каменевский ауылдық округі
- Рассыпное ауылы, Казахстанский көшесі, "Любимый" дүкенінің жанындағы аумақ; - Рулиха ауылы, Центральный көшесі, "Лидер" дүкенінің жанындағы аумақ.
10
Октябрьский ауылдық округі
- Октябрьское ауылы, Зубко көшесі, 1 "Шемонаихинское" шаруа қожалығы асханасының жанындағы аумақ.
11
Разин ауылдық округі
- Красная Шемонаиха ауылы, Кооперативный көшесі, 17, "Белокаменское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асханасының жанында.

- Площадь между рынком "Восточный" и домом по адресу: микрорайон 4 дом 10. - Площадка, расположенная рядом со зданием государственного учреждения "Аппарат акима города Шемонаиха Восточно-Казахстанской области" по улице Б. Момышулы 41 "А".
2
поселок Первомайский
- Трасса Усть-Каменогорск-Шемонаиха на выезде из поселка Первомайский в сторону города Шемонаиха по левую сторону, напротив кафе "У дороги". - На территории, расположенной перед рынком "Первомайский" в 5 метрах от ограждения рынка, в 25 метрах от автостанций и в 10 метрах от проезжей части улицы Джамбула.
3
поселок Усть-Таловка
- Территория спортивного клуба "Жулдыз", улица Ч. Валиханова 2А.- Площадка, расположенная рядом с третьим корпусом санатория "Уба", улица Школьная, 50.
4
Вавилонский сельский округ
- село Камышинка, улица Советская, восточная сторона – площадь напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" на расстоянии 10 метров.- село Сугатовка, улица Восточная 1, южная сторона - площадь напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" на расстоянии 10-15 метров.- село Пруггерово, улица Школьная, южная сторона, напротив магазина "Достык" на расстоянии 5 метров, на расстоянии 5 метров от жилого дома по улице Школьная № 33.
5
Верх-Убинский сельский округ
- село Верх-Уба, улица Мира, 5, район центральной площади, 50 метров западнее памятника воинам, погибшим в Великой Отечественной войне.
6
Волчанский сельский округ
- село Волчанка, на прилегающем участке к магазину индивидуального предпринимателя "Фирсов И.Г." улица Победы, 9/2 и двухэтажным домом улица Победы, 16. - село Большая Речка на земельном участке, прилегающем к магазину "Орион" индивидуального предпринимателя "Зиновьев В.В.", улица Бастау, 30.
7
Выдрихинский сельский округ
- село Выдриха, улица Центральная 92 на площади расположенной в 100 метрах со здания "Дом культуры" товарищества с ограниченной ответственностью "Выдрихинское". - село Межовка, на площади перекрестка улицы Школьная и улицы Худякова.
8
Зевакинский сельский округ
- село Зевакино, 50 метров южнее от здания государственного учреждения "Аппарат акима Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области", улица Строительная, 6. - село Убинка, 50 метров от здания товарищества с ограниченной ответственностью "ВК Житница".
9
Каменевский сельский округ
- село Рассыпное, улица Казахстанская, территория рядом с магазином "Любимый"; - село Рулиха, улица Центральная, территория рядом с магазином "Лидер".
10
Октябрьский сельский округ
- село Октябрьское, улица Зубко, 1, территория, около столовой крестьянского хозяйства "Шемонаихинское";
11
Разинский сельский округ
- село Красная Шемонаиха, улица Кооперативная 17, около столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Белокаменское".