Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 60 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 ақпанда № 20057 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 70-бабы 2-тармағына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 40-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.09.2022 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 19 ақпандағы
№ 60 бұйрығымен
бекітілген
Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 70-бабы 2-тармағына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 6-бабы 40-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және cуармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 февраля 2020 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2020 года № 20057.
В соответствии с пунктом 2 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 40-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.09.2022 № 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего первого вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 19 февраля 2020 года № 60
Правила оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 40-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" (далее – Закон) и определяют порядок оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.09.2022 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы Қағидалардың әрекеті суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезіндегі қызметті жүзеге асыратын республикалық мемлекеттік мекемелерге қолданылады.
2-тарау. Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету тәртібі
3. Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеме мынадай ақылы қызмет түрлерін көрсетеді:
1) суармалы жерлердің топырақтық-мелиорациялық және тұздық түсірілімін жүргізу;
2) ыза сулардың деңгейіне гидрорежимдік бақылаулар жүргізу;
3) жерүсті және жерасты суларының ирригациялық бағалауын жүргізу және оларды суару үшін пайдалану бойынша ұсынымдар әзірлеу;
4) Жерүсті және жерасты суларына ирригациялық бағалау жүргізу және оларды суару үшін пайдалану бойынша ұсынымдар әзірлеу;
5) бақылау ұңғымаларын жабдықтау және суға ұңғымалар бұрғылау.
4. Республикалық мемлекеттік мекеме суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде ақылы қызмет түрлерін көрсетуді Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 39 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19997 болып тіркелген) бекітілген суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеме көрсететін ақылы қызмет түрлеріне арналған тарифтерге сәйкес жүзеге асырады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.09.2022 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Республикалық мемлекеттік мекеме өз қызметіне сәйкес ақылы қызмет түрлерін осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке және заңды тұлғалардың (бұдан әрі – өтініш беруші) жазбаша өтініші негізінде көрсетеді.
6. Өтінішті және тиісті құжаттарды қабылдауды мемлекеттік мекеменің жауапты лауазымды адамдары жүзеге асырады.
7. Өтініш осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету жөніндегі өтінішті есепке алу журналында тіркеледі, өтініш берушіге осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініштің және тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.

Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.09.2022 № 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Действие настоящих Правил распространяется на республиканские государственные учреждения, осуществляющие деятельность при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель.
Глава 2. Порядок оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
3. Республиканские государственные учреждения при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель оказывают следующие платные виды услуг:
1) проведение почвенно-мелиоративной и солевой съемки орошаемых земель;
2) проведение гидрорежимных наблюдений за уровнем грунтовых вод;
3) проведение анализов почвы и воды на содержание в них солей;
4) проведение ирригационной оценки поверхностных и подземных вод и разработка рекомендаций по их применению для орошения;
5) оборудование наблюдательных скважин и бурение скважин на воду.
4. Платные виды услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель осуществляются согласно тарифам на оказываемые платные виды услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель, утвержденным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 февраля 2020 года № 39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 19997).
Сноска. Пункт 4 - в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.09.2022 № 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Республиканские государственные учреждения оказывают платные виды услуг соответствующие его деятельности, на основании письменного заявления физических и юридических лиц (далее – заявитель) по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
6. Прием заявления и соответствующих документов осуществляют ответственные должностные лица республиканского государственного учреждения.
7. Заявления фиксируются в журнале учета заявления по оказанию платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с выдачей заявителю расписки о приеме заявления и соответствующих документов по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.

8. Журнал тігіледі, нөмірленеді, сондай-ақ, бірінші басшының немесе оны алмастырушы адамның қолымен және мөрімен (бар болса) расталады.
9. Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеме көрсететін ақылы қызмет түрлерінің тізбесі және көрсетілетін қызметтердің тарифтері республикалық мемлекеттік мекемеде көрнекі ақпарат орындарында орналастырылады.
10. Ақылы қызмет түрлері республикалық мемлекеттік мекемеде белгіленген күн тәртібіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын көрсетіледі.
11. Ақылы қызмет түрлерін көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы жағдайлар жасалады (құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттар тізбесімен және оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақтандырылады).
12. Өтініш берушілермен қолма-қол ақша арқылы жүзеге асырылатын есеп айырысу фискалдық жады бар бақылау-кассалық машиналарын міндетті түрде қолдана отырып және өтініш берушіге бақылау-кассалық машинаның чегін бере отырып, республикалық мемлекеттік мекеменің кассасы арқылы, ал қолма-қол ақшасыз есеп айырысу бойынша республикалық мемлекеттік мекеменің бақылау шотына ақша қаражатын аудару жолымен жүргізіледі.
13. Ақылы негізде қызмет алған өтініш берушіге республикалық мемлекеттік мекеме шот-фактура береді.
14. Республикалық мемлекеттiк мекеменiң суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде ақылы қызмет түрлерін көрсетуден алынған қаражат түсімдер және шығыстар жоспарларына сәйкес мыналарға жұмсалады:
1) далалық топырақтық-мелиорациялық, зертханалық және гидрогеологиялық іздестіру жұмыстарын жүргiзу;
2) республикалық мемлекеттiк мекеменiң материалдық-техникалық базасын жарақтандыру үшiн транспорт құралдарын, кеңсе техникасын, далалық аспаптарды, зертханалық жабдықтар мен механизмдердi сатып алу;
3) тауарлық-материалдық құндылықтарды: жанар-жағармайды, химиялық реактивтердi, қосалқы бөлшектердi, байланыс құралдарын, еңбектi қорғауды, өрт қауiпсiздiгi мен гигиенаны қамтамасыз етуге арналған арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;
4) байланыс қызметiне, банктік көрсетілетін қызметке, коммуналдық қызметке, көлiк құралдарын техникалық байқау және мiндеттi сақтандыру, мамандандырылған жабдықтарды тексеру жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу;
5) далалық топырақтық-мелиорациялық және гидрогеологиялық іздестіру жұмыстарын жүргiзу үшiн республикалық мемлекеттiк мекеме тартатын штаттан тыс маусымдық мамандар мен жұмысшылардың еңбегiне ақы төлеу;

8. Журнал прошнуровывается, пронумеровывается, а также заверяется подписью первого руководителя или лица его замещающего и печатью (при наличии).
9. Перечень оказания платных видов услуг, оказываемые республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель и тарифы на предоставляемые услуги размещаются в местах наглядной информации в республиканском государственном учреждении.
10. Платные виды услуг предоставляются ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с распорядком дня, установленным в республиканском государственном учреждение.
11. Для предоставления платного вида услуг создаются приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
12. Расчеты с заявителями, осуществляемые посредством наличных денег, производятся через кассу республиканских государственных учреждений с обязательным применением контрольно-кассовых машин с фискальной памятью и выдачей чека контрольно-кассовой машины заявителю, а по безналичному расчету путем перечисления денежных средств на контрольный счет республиканского государственного учреждения.
13. Заявителю, получившему на платной основе услуги, республиканское государственное учреждение предоставляет счет-фактуру.
14. Средства, полученные от оказания платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель, расходуются в соответствии с планом поступлений и расходов денег на:
1) проведение полевых почвенно-мелиоративных, лабораторных и гидрогеологических изыскательских работ;
2) приобретение транспортных средств, офисной техники, полевых приборов, лабораторного оборудования и механизмов для оснащения материально-технической базы республиканского государственного учреждения;
3) приобретение товарно-материальных ценностей: горюче-смазочных материалов, химических реактивов, запасных частей, средств связи, специальных средств защиты для обеспечения охраны труда, пожарной безопасности и гигиены;
4) оплату услуг связи, банковских услуг, коммунальных услуг, услуг по техническому осмотру, обязательному страхованию гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств, проверке специализированных оборудований;
5) оплату труда внештатных сезонных работников, привлекаемых республиканским государственным учреждением для проведения полевых почвенно-мелиоративных и гидрогеологических изыскательских работ;

6) мониторинг және мелиорация саласындағы нәтижелердiң деректерiн автоматты түрде өңдеуге арнайы бағдарламалық қамтылым сатып алу және енгiзу;
7) мемлекеттiк мекеменiң жұмыс iстеуiне байланысты ғимараттарды, құрылыстарды және объектiлердi жөндеу;
8) Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес іссапар шығындарын өтеу шегінде республикалық мемлекеттiк мекеме қызметкерлерiнiң iссапар шығыстары, оның iшiнде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге iссапар шығыстары;
9) республикалық мемлекеттiк мекеменiң қызметкерлерiн еңбек көрсеткiштерi үшiн көтермелеу;
10) республикалық мемлекеттiк мекеменiң мамандарын даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру;
11) республикалық мемлекеттiк мекеменiң ғылыми, әдiстемелiк материалдарын және ресми бюллетендерiн шығару.
Түсімдер және шығыстар жоспары Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету қағидаларына сәйкес жасалады.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.09.2022 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15. Қызметтерді сатудан түсетін қаражатқа салық салу тәртібі және салықтар мен алымдар бойынша жеңілдіктер беру Қазақстан Республикасының салық заңнамасымен реттеледі.
16. Республикалық мемлекеттік мекеме ақылы қызмет түрлерін көрсетуден алынатын ақшаның түсуін және жұмсалуын есепке алу "Мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 393 (Нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6443 болып тіркелген) және "Қаржылық есептілік нысандарын және оларды жасау мен ұсыну қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 1 тамыздағы № 468 бұйрықтарымен (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 15594 болып тіркелген) бекітілген тәртіппен жүзеге асырылады.
Суармалы жерлердің
мелиорациялық жай-күйіне
мониторинг және бағалау
жүргізу кезінде республикалық
мемлекеттік мекеменің ақылы
қызмет түрлерін көрсету
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кімге:____________________________________________________________________
(республикасының мемлекеттік мекеменің толық атауы)
Кімнен:___________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі немесе заңды тұлғаның толық атауы)
Өтініш берушінің мекенжайы _______________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің №, телефон)
Өтініш берушінің деректемелері ______________________________________________
(жеке тұлғалар үшін - жеке сәйкестендiру нөмiрi,
__________________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін - бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
ӨТІНІШ
__________________________________________________________________________
бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуіңізді сұраймын.
Өтініш беруші ___________________________________________________________
(қолы) (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
20 жылғы " "
Суармалы жерлердің
мелиорациялық жай-күйіне
мониторинг және бағалау
жүргізу кезінде республикалық
мемлекеттік мекеменің ақылы
қызмет түрлерін көрсету
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйіне мониторинг және бағалау жүргізу кезінде республикалық мемлекеттік мекеменің ақылы қызмет түрлерін көрсету жөніндегі өтінішті есепке алу журналы
Тіркеу №
Қабылдау күні
Өтініш берушінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі немесе оның уәкілетті өкілінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Ақылы көрсетілетін қызметтердің түрлері
Қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы
Өтінішті қабылдаған жауапты лауазымды тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
1
2
3
4
5
6
Суармалы жерлердің
мелиорациялық жай-күйіне
мониторинг және бағалау
жүргізу кезінде республикалық
мемлекеттік мекеменің ақылы
қызмет түрлерін көрсету
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Өтінішті және тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат
___________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан
______________________________ республикалық мемлекеттік мекемесі
_______________________________ ақылы қызметтер түрлерін көрсету үшін
Сіздің өтінішіңізді және тиісті құжаттарды, атап айтқанда:

6) приобретение и внедрение специального программного обеспечения автоматической обработки данных результатов в области мониторинга и мелиорации земель;
7) ремонт зданий, сооружений и объектов, связанных с функционированием республиканского государственного учреждения;
8) командировочные расходы работников республиканского государственного учреждения, в том числе за пределы Республики Казахстан, в пределах норм возмещения командировочных расходов согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
9) поощрение работников республиканского государственного учреждения за трудовые показатели;
10) обучение, повышение квалификации или переподготовку работников республиканского государственного учреждения;
11) издание научных, методических материалов и официальных бюллетеней.
План поступлений и расходов денег составляется в соответствии с Правилами исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934).
Сноска. Пункт 14 - в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 05.09.2022 № 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Порядок налогообложения средств, поступающих от реализации услуг и предоставление льгот по налогам и сборам регулируется налоговым законодательством Республики Казахстан.
16. Учет поступления и расходования денег, получаемых республиканскими государственными учреждениями от оказания платных видов услуг, осуществляется в порядке, утвержденном приказами Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 393 "Об утверждении Правил ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6443) и от 1 августа 2017 года № 468 "Об утверждении форм и правил составления и представления финансовой отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15594).
Приложение 1
к Правилам оказания платных
видов услуг республиканским
государственным учреждением
при проведении мониторинга и
оценки мелиоративного
состояния орошаемых земель
Форма
В _______________________________________________________________________
(полное наименование республиканского государственного учреждения)
от ______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица или полное
наименование юридического лица)
Адрес заявителя __________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя ______________________________________________________
(для физических лиц – индивидуальный идентификационный номер,
______________________________________________________________________________
для юридических лиц – бизнес-идентификационный номер)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу оказать платные виды услуг по ________________________________________
______________________________________________________________________________
Заявитель ________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
"____ " _______20___ года
Приложение 2
к Правилам оказания платных
видов услуг республиканским
государственным учреждением
при проведении мониторинга и
оценки мелиоративного
состояния орошаемых земель
Форма
Журнал учета заявления по оказанию платных видов услуг республиканским государственным учреждением при проведении мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель
Регистра-ционный №
Дата принятия
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя или фамилия, имя, отчество (при его наличии) его уполномоченного представителя
Виды платных услуг
Количество и наименование приложенных документов
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного должностного лица, принявшего заявление
1
2
3
4
5
6
Приложение 3
к Правилам оказания платных
видов услуг республиканским
государственным учреждением
при проведении мониторинга и
оценки мелиоративного
состояния орошаемых земель
Форма
Расписка о приеме заявления и соответствующих документов
Республиканское государственное учреждение _________________________________,
расположенный по адресу ________________________, для оказания платных видов услуг
__________________________________________ принимает Ваше заявление и
соответствующие документы, а именно:

1) ____________________________________________________________;
2) ____________________________________________________________;
3) ____________________________________________________________;
4) ____________________________________________________________;
5) __________________________________________________________ қабылдайды.
Осы қолхат әр тарап үшін бір-бір данадан 2 данада жасалды.
__________________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған жауапты лауазымды адамның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі,
қолы)
Телефоны _________________________________________________________________
Алдым:__________________________________________________________________
(өтініш берушінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі немесе оның уәкілетті өкілінің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
20 жылғы " "

1)________________________________________________________________________;
2)________________________________________________________________________;
3)________________________________________________________________________;
4)________________________________________________________________________;
5)_______________________________________________________________________
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному экземпляру для
каждой стороны________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись принявшего
ответственного должностного лица)
Телефон: ________________________________________________________________
Получил: ________________________________________________________________
_ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя или фамилия, имя,
отчество (при его наличии) его уполномоченного представителя, подпись)
"____ " _______20___ года