Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту, орта, арнаулы, қосымша, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесін және олардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 130 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 20317 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 58) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 07.08.2023 № 248 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес орта және арнаулы білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес орта және арнаулы білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес қосымша білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес қосымша білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары бекітілсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. "Білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдердегі мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанындағы мынадай:

Об утверждении Перечня документов, обязательных для ведения педагогами организаций дошкольного воспитания и обучения, среднего, специального, дополнительного, технического и профессионального, послесреднего образования, и их формы
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 130. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2020 года № 20317.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 58) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра просвещения РК от 07.08.2023 № 248 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций дошкольного воспитания и обучения, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций дошкольного воспитания и обучения, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего и специального образования, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего и специального образования, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций дополнительного образования, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций дополнительного образования, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования, согласно приложению 8 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4991) следующие изменения:
в формах документов строгой отчетности, используемые организациями образования в образовательной деятельности, утвержденные указанным приказом, исключить формы:

1-4 сыныптарға арналған сынып журналының,
5-11 сыныптарға арналған сынып журналының,
мектепалды сыныптардың журналының;
факультативтік сабақтардың немесе үйде оқыту журналының,
білім алушының жеке іс қағазының,
1-4 сынып білім алушыларының үлгерімі туралы табельдердің,
5-11 (12) сынып білім алушыларының сабақ үлгерімі туралы табелдердің,
бұйрықтарды тіркеу кітабының (негізгі қызметке, жеке құрам бойынша, білім алушылардың қозғалысы бойынша),
педагогикалық кеңес хаттамалары кітабының,
педагог қызметкерлердің жеке құрамын есепке алу кітабының,
білім алушыларды жазатын алфавиттік кітаптың,
кеткен білім алушыларды есепке алу кітабының,
келген білім алушыларды есепке алу кітабының,
босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналының,
білім алушылардың үлгерімі туралы табельдерді есепке алу кітабының,
негізгі орта білім беру ұйымын бітіргендігі туралы аттестатты беру және есепке алу кітабының,
жалпы орта білім беру туралы атестатты есепке алу және беру кітабының,
мақтау грамоталарын және мақтау қағаздарын беруді есепке алу кітабының,
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған теориялық оқытуды есепке алу журналының,
жеке сабақтарды есепке алу журналының,
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған өндірістік оқытуды есепке алу журналының,
білім алушының үлгерімі кітабының,
диплом беру кітабының,
дипломдардың телнұсқасын беру кітабының,
академиялық анықтама беру кітабының,
білім алушылардың атаулы кітабының нысандары алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) и 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі

классного журнала для 1-4 классов,
классного журнала для 5-11 классов,
журнала предшкольных классов,
журнала факультативных занятий или надомного обучения,
личного дела обучающегося,
табеля успеваемости обучающегося 1-4 классов,
табеля успеваемости обучающегося 5-11 (12) классов,
книги регистрации приказов (по основной деятельности, по личному составу, по движению учающихся),
книги протоколов педагогического совета,
книги учета личного состава педагогов,
алфавитной книги записи обучающихся,
книги учета выбывших обучающихся,
книги учета прибывших обучающихся,
журнала учета пропущенных и замещенных уроков,
книги учета табелей успеваемости обучающихся,
книги учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы,
книги учета и выдачи аттестатов об общем среднем образовании,
книги учета выдачи похвальных листов и похвальных грамот,
журнала учета теоретического обучения для организаций технического и профессионального, послесреднего образования,
журнала учета индивидуальных занятий,
журнала учета производственного обучения для организаций технического и профессионального, послесреднего образования,
книжки успеваемости обучающегося,
книги выдачи дипломов,
книги выдачи дубликатов дипломов,
книги выдачи академической справки,
поименной книги обучающихся.
3. Департаменту технического и профессионального образования, Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридической департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятиях, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования
и науки Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций дошкольного воспитания и обучения

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Педагогтер құжаттарды қағаз немесе электрондық форматта толтырады. Құжаттарды электрондық форматта толтыру кезінде қағаз форматы талап етілмейді. Құжаттарды қағаз форматта толтыру кезінде электрондық форматы талап етілмейді.
Мектепке дейінгі ұйымдардың және жалпы білім беретін мектептердің, лицейлердің және гимназиялардың мектепалды сыныптарының (бұдан әрі – мектепалды сыныптар) педагогтері осы бұйрыққа 2-қосымшаның белгіленген нысаны бойынша (қағаз немесе электрондық нұсқада word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында):
1 жылына бір рет оқу жылы басталғанға дейін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 557 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8275 болып тіркелген) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың үлгілік оқу жоспарларының (бұдан әрі – Үлгілік оқу жоспарлары) және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 499 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14235 болып тіркелген) Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың үлгілік оқу бағдарламасының (бұдан әрі – Үлгілік оқу бағдарламасы) негізінде оқу жылына арналған жас тобындағы ұйымдастырылған іс-әрекеттің перспективалық жоспарын әзірлейді;
2) апта сайын тәрбиелеу-білім беру процесінің циклограммасын құрастырады;
3) оқу жылында баланың жеке даму картасына Үлгілік оқу бағдарламасының мазмұнын меңгеру бойынша бастапқы, аралық және қорытынды бақылау нәтижелерін ескере отырып, дамыту, түзету іс-шараларын енгізеді және оқу жылының аяғында қорытынды бақылау нәтижелерін ескеріп, баланың даму деңгейін айқындайды;
3-1) оқу жылының аяғында Үлгілік оқу бағдарламасының мазмұнын меңгеру бойынша қорытынды бақылау нәтижелерін ескере отырып, Үлгілік оқу бағдарламасында айқындалған күтілетін нәтижелерге сәйкес мектепке дейінгі ұйымдардың мектепалды топтарындағы/мектепалды сыныптардағы балалардың біліктері мен дағдыларының деңгейін анықтайды және "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ҰБДҚ АЖ) Мектепалды жасындағы баланың жеке даму картасын толтырады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың үлгілік оқу жоспарының және Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың үлгілік оқу бағдарламасының негізінде 20___-20___ оқу жылына арналған ұйымдастырылған іс-әрекеттің перспективалық жоспары

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Документы заполняются педагогами в бумажном или электронном форматах. При заполнении документов в электронном формате не требуется бумажный формат. При заполнении документов в бумажном формате не требуется электронный формат.
Педагоги дошкольных организаций и предшкольных классов общеобразовательных школ, лицеев и гимназий (далее – предшкольные классы) согласно установленной форме Приложения 2 к приказу (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф):
1) один раз в год до начала учебного года разрабатывают перспективный план организованной деятельности возрастной группы на учебный год на основе Типовых учебных планов дошкольного воспитания и обучения, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 557 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8275) (далее – Типовые учебные планы) и Типовой учебной программы дошкольного воспитания и обучения, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 499 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14235) (далее – Типовая учебная программа);
2) еженедельно составляют циклограмму воспитательно-образовательного процесса;
3) в течение учебного года в Индивидуальную карту развития ребенка с учетом результатов стартового, промежуточного и итогового контроля по усвоению содержания Типовой учебной программы вносят развивающие, корректирующие мероприятия и в конце учебного года по результатам итогового контроля определяют уровень развития ребенка;
3-1) в конце учебного года с учетом результатов итогового контроля по усвоению содержания Типовой учебной программы определяют уровень умений и навыков детей предшкольных групп дошкольных организаций/предшкольных классов согласно ожидаемым результатам, определенным в Типовой учебной программе, и заполняют Индивидуальную карту развития ребенка предшкольного возраста в информационной системе "Национальная образовательная база данных" (далее – ИС НОБД).
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Форма
Перспективный план организованной деятельности на 20 ___ - 20 ___ учебный год
на основе Типовых учебных планов дошкольного воспитания и обучения
и Типовой учебной программы дошкольного воспитания и обучения

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мектепке дейінгі ұйым (білім беру ұйымының атауы) _________________
________________________________________________________________
Топ ____________________________________________________________
Балалардың жасы ________________________________________________
Мектепалды сынып (білім беру ұйымының атауы) ____________________
________________________________________________________________
Қандай кезеңге жасалды (айды, жылды көрсету) ______________________
Ай
Ұйымдастырылған іс-әрекет
Ұйымдастырылған іс-әрекеттің міндеттері
Дене тәрбиесі (ерекше білім беруді қажет ететін балалар (бұдан әрі – ерекше балалар) үшін бейімделген дене тәрбиесі)
Жүзу (жүзу бассейні болған кезде)
Сөйлеуді дамыту
Көркем әдебиет
Сауат ашу негіздері
Қазақ тілі
Сенсорика/ Математика негіздері
Құрастыру
Қоршаған ортамен таныстыру
Сурет салу
Мүсіндеу
Жапсыру
Музыка
Ескерту: ұйымдастырылған іс-әрекеттің перспективалық жоспарын мектепке дейінгі ұйымның педагогтері: тәрбиеші қазақ тілінің педагогімен, дене шынықтыру (жүзу) нұсқаушысымен, музыка жетекшісімен, арнайы педагогпен (ерекше балалар бар болғанда) бірлесіп құрастырады және мектепалды сыныптың педагогі құрастырады.
Нысан
Тәрбиелеу-білім беру процесінің циклограммасы
Мектепке дейінгі ұйым (білім беру ұйымының атауы) _________________
_____________________________________________________________________
Топ ____________________________________________________________
Балалардың жасы ________________________________________________
Қандай кезеңге жасалды (апта күндерін, айды, жылды көрсету) _________
Күн тәртібінің үлгісі
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Балаларды қабылдау
Ата-аналармен немесе баланың басқа заңды өкілдерімен әңгімелесу, кеңес беру
Балалардың іс-әрекеті
(ойын, танымдық, коммуникативтік, шығармашылық, эксперименталдық, еңбек, қимыл, бейнелеу, дербес және басқалары)
Ертеңгілік жаттығу
Таңғы ас
Ұйымдастырылған іс-әрекетті өткізуге дайындық (бұдан әрі – ҰІӘ)
Кестеге сәйкес ҰІӘ
2-ші таңғы ас
Серуенге дайындық
Серуен
Серуеннен оралу
Түскі ас
Күндізгі ұйқы
Ұйқыдан біртіндеп ояту, сауықтыру шаралары
Бесін ас
Балалардың дербес іс-әрекеті (қимылдық, ұлттық, сюжетті-рөлдік, үстел үсті-баспа және басқа ойындар), бейнелеу іс-әрекеті, кітап қарау және басқалары)
Балалармен жеке жұмыс
Серуенге дайындық
Серуен
Серуеннен оралу
Кешкі ас
Балалардың дербес іс-әрекеті (қимылдық, ұлттық, сюжетті-рөлдік, үстел үсті-баспа және басқа ойындар), бейнелеу іс-әрекеті, кітап қарау және басқалары)
Балалардың үйге қайтуы
Ескерту: ҰІӘ кестеге сәйкес күннің бірінші және екінші жартысында жоспарланады. Тәрбиелеу-білім беру процесінің циклограммасын мектепке дейінгі ұйымның педагогтері: тәрбиеші қазақ тілінің педагогімен, педагог-психологпен, дене шынықтыру (жүзу) нұсқаушысымен, музыка жетекшісімен, арнайы педагогпен (ерекше балалар бар болғанда) бірлесіп құрастырады.
Нысан
Тәрбиелеу-білім беру процесінің циклограммасы
Мектепалды сынып (білім беру ұйымының атауы) ___________________
____________________________________________________________________
Балалардың жасы _______________________________________________
Қандай кезеңге жасалды (апта күндерін, айды, жылды көрсету) ________
Күн тәртібінің үлгісі
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Балаларды қабылдау
Ата-аналармен немесе баланың басқа заңды өкілдерімен әңгімелесу, кеңес беру
Балалардың дербес іс-әрекеті (қимылдық, ұлттық, сюжетті-рөлдік, үстел үсті-баспа және басқа ойындар), бейнелеу іс-әрекеті, кітаптарды қарау және басқалары)
Ертеңгілік жаттығу
Ұйымдастырылған іс-әрекетті өткізуге дайындық (бұдан әрі – ҰІӘ)
Кестеге сәйкес ҰІӘ
Серуенге дайындық
Серуен
Серуеннен оралу
Балалармен жеке жұмыс
Балалардың іс-әрекеті (ойын, танымдық, коммуникативтік, шығармашылық, эксперименталдық, еңбек,
қимыл, бейнелеу, дербес және басқалары)*
Балалардың үйге қайтуы
Ескерту: Тәрбиелеу-білім беру процесінің циклограммасын мектепалды сыныптың педагогі педагог-психологпен бірлесіп құрастырады.
*Балалардың қызығушылықтарын және қажеттіліктерін ескере отырып, олардың іс-әрекетінің бір немесе бірнеше түрі ұйымдастырылады және жеке баламен, шағын топпен немесе топпен өткізіледі.
Нысан

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Дошкольная организация (наименование организации образования)
__________________________________________________________
__________________________________________________________
Группа ___________________________________________________
Возраст детей _____________________________________________
Предшкольный класс (наименование организации образования)
__________________________________________________________
__________________________________________________________
На какой период составлен (указать месяц, год) _________________
__________________________________________________________
Месяц
Организованная деятельность
Задачи организованной деятельности
Физическое воспитание (адаптивное физическое воспитание для детей с ООП)
Плавание (при наличии плавательного бассейна)
Развитие речи
Художественная литература
Основы грамоты
Казахский язык
Сенсорика/Основы математики
Конструирование
Ознакомление с окружающим миром
Рисование
Лепка
Аппликация
Музыка
Примечание: перспективный план организованной деятельности составляется педагогами дошкольной организации: воспитателем совместно с педагогом казахского языка, инструктором по физкультуре (плаванию), музыкальным руководителем, специальным педагогом (при наличии детей с особыми образовательными потребностями (далее – дети с ООП, педагогом предшкольного класса.
Форма
Циклограмма воспитательно-образовательного процесса
Дошкольная организация (наименование организации образования)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
Группа ____________________________________________________
Возраст детей _______________________________________________
На какой период составлена (указать дни недели, месяц, год) _______
____________________________________________________________
Примерный режим дня
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Прием детей
Беседа с родителями или законными представителями ребенка, консультации
Детская деятельность
(игровая, познавательная, коммуникативная, творческая, экспериментальная, трудовая, двигательная, изобразительная, самостоятельная и другие)
Утренняя гимнастика
Завтрак
Подготовка к проведению организованной деятельности (далее - ОД)
ОД по расписанию
2-ой завтрак
Подготовка к прогулке
Прогулка
Возвращение с прогулки
Обед
Дневной сон
Постепенный подъем, оздоровительные процедуры
Полдник
Самостоятельная деятельность детей (подвижные, национальные, сюжетно-ролевые, настольно-печатные и другие игры), изодеятельность, рассматривание книг и другое)
Индивидуальная работа с детьми
Подготовка к прогулке
Прогулка
Возвращение с прогулки
Ужин
Самостоятельная деятельность детей (подвижные, национальные, сюжетно-ролевые, настольно-печатные и другие игры), изодеятельность, рассматривание книг и другое)
Уход детей домой
Примечание: ОД по расписанию планируется в первой и второй половине дня. Циклограмма воспитательно-образовательного процесса составляется педагогами дошкольной организации: воспитателем совместно с педагогом казахского языка, педагогом-психологом, инструктором по физкультуре (плаванию), музыкальным руководителем, специальным педагогом (при наличии детей с ООП).
Форма
Циклограмма воспитательно-образовательного процесса
Предшкольный класс (наименование организации образования) __________
_________________________________________________________________
Возраст детей ____________________________________________________
На какой период составлена (указать дни недели, месяц, год) ____________
_________________________________________________________________
Примерный режим дня
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Прием детей
Беседа с родителями или законными представителями ребенка, консультации
Самостоятельная деятельность детей (подвижные, национальные, сюжетно-ролевые, настольно-печатные и другие игры), изодеятельность, рассматривание книг и другое)
Утренняя гимнастика
Подготовка к проведению организованной деятельности (далее - ОД)
ОД по расписанию
Подготовка к прогулке
Прогулка
Возвращение с прогулки
Индивидуальная работа с детьми
Детская деятельность
(игровая, познавательная, коммуникативная, творческая, экспериментальная, трудовая, двигательная, изобразительная, самостоятельная и другие)*
Уход детей домой
Примечание: Циклограмма воспитательно-образовательного процесса составляется педагогом предшкольного класса совместно с педагогом-психологом.
*С учетом интересов и потребностей детей организуются один или несколько видов детской деятельности, которые проводятся индивидуально, с подгруппой или группой детей.
Форма

202 __ - 202 __ оқу жылындағы бала дамуының жеке картасы
Баланың аты-жөні (бар болғанда) ___________________________________
Баланың туған жылы, айы, күні _____________________________________
Мектепке дейінгі ұйым (білім беру ұйымының атауы) __________________
_____________________________________________________________________
Топ ____________________________________________________________
Балалардың жасы ________________________________________________
Мектепалды сынып (білім беру ұйымының атауы) ____________________
_____________________________________________________________________
Құзыреттіліктер
Бастапқы бақылау нәтижесіндегі іс-шаралар (дамытушы, түзету) (қазан-желтоқсан)
Аралық бақылау нәтижесіндегі іс-шаралар (дамытушы, түзету) (ақпан-сәуір)
Қорытынды бақылау нәтижесіндегі іс-шаралар (дамытушы, түзету) (маусым-шілде)
Қорытынды (Үлгілік оқу бағдарламасында белгіленген күтілетін нәтижелерге сәйкес баланың даму деңгейі)
Физикалық даму
Коммуникативтік дағдылар
Танымдық және зияткерлік дағдылар
Шығармашылық дағдылар, зерттеу іс-әрекеті
Әлеуметтік-эмоционалды дағдылар
Ескерту: Бала дамуының жеке картасын мектепке дейінгі ұйымның педагогтері: тәрбиеші қазақ тілінің педагогімен, педагог-психологпен, дене шынықтыру (жүзу) нұсқаушысымен, музыка жетекшісімен, арнайы педагогпен (ерекше балалар бар болғанда) бірлесіп және мектепалды сыныптың педагогі педагог-психологпен бірлесіп толтырады.
Нысан
"Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде толтыру үшін мектепалды жасындағы бала дамуының жеке картасы
Баланың аты-жөні (бар болғанда) ____________________________________
Баланың туған жылы, айы, күні _____________________________________
Мектепалды топ/мектепалды сынып (білім беру ұйымының атауы) _______
_____________________________________________________________________
Рет №
Құзырет
тер
Біліктер мен дағдылардың көлемі
Біліктер мен дағдылардың қалыптасу көрсеткіші
Қалыптасқан
Жеткіліксіз қалыптасқан
Қалыптаспаған
1
Физикалық даму
1
Өзіне-өзі қызмет көрсету дағдыларын меңгерген, жеке гигиенаны сақтайды (киімі мен аяқ киімін қадағалайды, өз бетінше киінеді/шешінеді), тамақтану мәдениетінің ережелерін сақтайды
2
Негізгі қимыл түрлерін (жүру, жүгіру, секіру, лақтыру, өрмелеу, еңбектеу, тепе-теңдікті сақтау) меңгерген
3
Құрдастарымен қимылды ойындарды ұйымдастыруда бастамашы, ойын ережелерін сақтайды, ептілік, жылдамдық, төзімділік көрсетеді
2
Коммуникативтік дағдыларды дамыту
4
Тіл дыбыстарын дұрыс айтады, сөйлеуде жай және құрмалас сөйлемдерді қолданады, ересек адамды түсінеді және толық жауап береді
5
Шағын әңгімелер құрастырады, мәтіннің мазмұнын қайталайды, өлеңдерді жатқа айтады
6
Дауысты, дауыссыз дыбыстарды ажыратады, сөздерді буындарға бөледі, сөзге дыбыстық талдау жасайды
7
Қағаз бетінде бағдарланады, қарындашты дұрыс ұстайды
8
Қазақ тіліне тән дыбыстарды дұрыс айтады, қоршаған ортадағы заттарды және қарапайым әрекеттерді атайды
3
Танымдық және зияткерлік дағдыларды дамыту
9
10-ға дейін тура және кері санайды
10
Заттарды әртүрлі белгілері (түсі, пішіні, мөлшері, саны, көлемі, өлшемі, материалы) бойынша салыстырады
11
Уақытта, кеңістікте, жазықтықта бағдарланады
12
Геометриялық пішіндерді (шеңбер, сопақ, үшбұрыш, шаршы, тіктөртбұрыш) және денелерді (шар, текше, цилиндр) ажыратады және дұрыс атайды
13
Логикалық ойын тапсырмаларын орындайды, қызығушылық танытады, қойылған міндетті шешудің жолдарын таба алады
4
Балалардың шығармашылық дағдыларын, зерттеу
іс-әрекетін дамыту
14
Натураға қарап және көз алдына елестете отырып мүсіндейді
15
Көз алдына елестетіп, ауызша сипаттап, ұсынылған тақырып бойынша, өз бетінше, құрдастарымен бірлесіп түрлі материалдардан құрастырады
16
Бояулармен және қарындаштармен сурет салады, жиектен шықпай бояйды, негізгі түстерді және олардың реңктерін ажыратады
17
Қайшыны қолдануды біледі, пішіндерді қия алады
18
Музыкалық жанрларды, балалар музыкалық аспаптарын ажыратады, би қимылдарын, таныс әндерді орындайды
5
Әлеуметтік-эмоционалды дағдыларды қалыптастыру
19
Отан, мемлекеттік рәміздер, мерекелер, ұлттық дәстүрлер мен әдет-ғұрыптар туралы түсініктері бар, патриоттық сезімдері қалыптасқан
20
Туыстық байланыстарды, отбасылық дәстүрлерді біледі, үлкендерге құрмет көрсетеді және кішілерге қамқорлық жасайды
21
Жыл мезгілдерін, табиғат құбылыстарын, жануарлар мен өсімдіктерді біледі, туған өлкенің табиғатына қамқорлық жасайды
22
Әртүрлі мамандықтарды біледі және ересектердің жұмысын құрметтейді
23
Ұжымдық іс-әрекет түрлеріне қатысады, тапсырмаларды орындайды, жұмыс нәтижелерін бағалайды
24
Үйде, қоғамдық орындарда, жолда, табиғатта және төтенше жағдайларда қауіпсіз мінез-құлық дағдыларын меңгерген
Жеке сәйкестендіру нөмірлері______________________________________
Картаны толтырған педагогтердің аты-жөні __________________________
_____________________________________________________________________
Ескерту: Мектепалды жасындағы бала дамуының жеке картасын мектепке дейінгі ұйымның педагогтері: тәрбиеші қазақ тілінің педагогімен, педагог-психологпен, дене шынықтыру (жүзу) нұсқаушысымен, музыка жетекшісімен, арнайы педагогпен (ерекше балалар бар болғанда) бірлесіп және мектепалды сыныптың педагогі педагог-психологпен бірлесіп толтырады.
Мектепалды жасындағы бала дамуының жеке картасында педагог тиісті тор көзде тәрбиеленушінің біліктері мен дағдыларының "қалыптасқан" немесе "жеткіліксіз қалыптасқан", не "қалыптаспаған" деген көрсеткіштерінің біреуін белгілейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№130 бұйрығына 3-қосымша
Орта және арнаулы білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Құжаттарды педагогтер қағаз немесе (білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда) электрондық форматта толтырады. Электрондық форматта толтыратын жағдайда қағаз нұсқа талап етілмейді.
Электрондық цифрлық қол электрондық жүйеге қосылған және құжаттар электрондық форматта жүргізілген жағдайда, мөр мен қолға теңестіріледі.

Индивидуальная карта развития ребенка на 202 __ - 202 __ учебный год
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка ____________________
Дата рождения ребенка ____________________________________________
Дошкольная организация (наименование организации образования) ______
_________________________________________________________________
Группа __________________________________________________________
Возраст детей ____________________________________________________
Предшкольный класс (наименование организации образования) _________
________________________________________________________________
Компетенции
Мероприятия по результатам стартового контроля (развивающие, корректирующие) (октябрь - декабрь)
Мероприятия по результатам промежуточного контроля (развивающие, корректирующие) (февраль-апрель)
Мероприятия по результатам итогового контроля (развивающие, корректирующие) (июнь-июль)
Выводы (уровень развития ребенка соответствует ожидаемым результатам, определенным в Типовой учебной программе)
Физическое развитие
Коммуникативные навыки
Познавательные и интеллектуальные навыки
Творческие навыки, навыки исследовательской деятельности
Социально-эмоциональные навыки
Примечание: Индивидуальная карта развития ребенка заполняется педагогами дошкольной организации: воспитателем совместно с педагогом казахского языка, педагогом-психологом, инструктором по физкультуре (плаванию), музыкальным руководителем, специальным педагогом (при наличии детей с ООП), педагогом предшкольного класса совместно с педагогом-психологом.
Форма
Индивидуальная карта развития ребенка предшкольного возраста для заполнения в ИС НОБД
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка _____________________
_________________________________________________________________
Дата рождения ребенка ____________________________________________
Предшкольная группа/предшкольный класс (наименование организации
образования) _____________________________________________________
_________________________________________________________________
№ п/п
Компетенции
Перечень умений и навыков
Показатель сформированности умений и навыков
Сформирован
Недостаточно сформирован
Не сформирован
1
Физическое развитие
1
Владеет навыками самообслуживания, соблюдает личную гигиену (следит за одеждой и обувью, самостоятельно одевается/раздевается), соблюдает правила культуры приема пищи
2
Владеет основными видами движений (ходьба, бег, прыжки, броски и метание, лазание, ползание, сохранение равновесия)
3
Является инициатором в организации подвижных игр со сверстниками, соблюдает правила игр, проявляет ловкость, быстроту, выносливость
2
Развитие коммуникативных навыков
4
Правильно произносит звуки речи, употребляет в речи простые и сложные предложения, понимает взрослого и дает полные ответы
5
Составляет небольшие рассказы, пересказывает содержание текста, рассказывает наизусть стихотворения
6
Различает гласные, согласные звуки, делит слова на слоги, проводит звуковой анализ слова
7
Ориентируется на листе бумаги, правильно держит карандаш
8
Правильно произносит специфические звуки казахского языка, называет предметы своего окружения и простые действия
3
Развитие познавательных и интеллектуальных навыков
9
Знает прямой и обратный счет в пределах 10-ти
10
Сравнивает предметы по различным признакам (цвет, форма, величина, количество, объем, размер, материал)
11
Ориентируется во времени, пространстве, на плоскости
12
Различает и правильно называет геометрические фигуры (круг, овал, треугольник, квадрат, прямоугольник) и тела (шар, куб, цилиндр)
13
Решает игровые логические задания, проявляет любознательность, умеет находить пути решения поставленной задачи
4
Развитие творческих навыков, исследовательской деятельности детей
14
Лепит с натуры и по представлению
15
Конструирует из разных материалов по воображению, словесному описанию, на предложенную тему, самостоятельно, совместно со сверстниками
16
Рисует красками и карандашами, раскрашивает, не выходя за контур, различает основные цвета и их оттенки
17
Умеет пользоваться ножницами, вырезает фигуры
18
Различает музыкальные жанры, детские музыкальные инструменты, выполняет танцевальные движения, исполняет знакомые песни
5
Формирование социально-эмоциональных навыков
19
Имеет представления о Родине, государственной символике, праздниках, национальных традициях и обычаях, проявляет патриотические чувства
20
Знает родственные связи, семейные традиции, проявляет уважение к старшим и заботится о младших
21
Знает времена года, природные явления, животных и растения, проявляет заботу о природе родного края
22
Знает различные профессии и уважает труд взрослых
23
Участвует в коллективных видах деятельности, выполняет поручения, оценивает результаты работы
24
Владеет навыками безопасного поведения дома, в общественных местах, на дороге, в природе и чрезвычайных ситуациях
Индивидуальные идентификационные номера ________________________
ФИО педагогов, заполнивших карту ________________________________
________________________________________________________________
Примечание: Индивидуальная карта развития ребенка предшкольного возраста заполняется воспитателями предшкольной группы дошкольной организации совместно с педагогом казахского языка, педагогом-психологом, инструктором по физкультуре, музыкальным руководителем, специальным педагогом (при наличии детей с ООП), педагогом предшкольного класса совместно с педагогом-психологом.
Педагогами в соответствующей ячейке "Индивидуальной карты развития ребенка предшкольного возраста" выбирается один из показателей сформированности умений и навыков воспитанника - "сформирован" или "недостаточно сформирован", либо "не сформирован".
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего и специального образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра просвещения РК от 17.03.2023 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Документы заполняются педагогами в бумажном или электронном (при подключении организации образования к электронной системе) форматах. При заполнении в электронном формате бумажный вариант не требуется.
Электронная цифровая подпись будет приравнена к подписи и печати при ведении документов в электронном формате и подключении к электронной системе.

1. Барлық оқу пәндерінің педагогтері:
күн сайын сабақ кестесіне сәйкес:
1) 1-4 сыныптарға арналған cынып журналын, 5-11 (12) сыныптарға арналған сынып журналын, факультативтік сабақтар, үйде оқыту журналын (қағаз немесе электрондық форматта);
2) қысқа мерзімді (сабақ) жоспарды (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) жүргізеді;
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
1) пәндер бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық) жоспарды (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
2) тәлімгерлік жоспарды (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) әзірлейді;
тоқсандық қорытынды бойынша:
автоматтандырылған ақпараттық жүйеден автоматты түрде жасалатын бөлім бойынша жиынтық бағалау және тоқсан бойынша жиынтық бағалау нәтижелеріне сәйкес талдау жүргізеді (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
оқу жылының қорытындысы бойынша бір рет:
негізгі орта және жалпы орта білім беру деңгейіндегі оқыту курсы үшін емтихан хаттамасын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
9 (10), 11 (12) сынып білім алушыларын қорытынды аттестаттау хаттамаларын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) жүргізеді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Сынып жетекшісі:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет және оқу жылы ішінде:
сынып жеткшісінің жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) әзірлейді және іске асырады;
тоқсандық және оқу жылының қорытындысы бойынша:
1) 1-4 сынып білім алушысының үлгерім табелін, 5-11 (12) сынып білім алушысының үлгерім табелін (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
2) білім алушының жеке іс қағазын (қағаз немесе электрондық форматында) жүргізеді.
3. Әлеуметтік педагог:
оқу жылы басталғанға дейін:
әлеуметтік педагогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық форматта word (ворд) немесе pdf (пдф) бір рет әзірлейді және оқу жылы ішінде жүзеге асырады;
оқу жылы ішінде:
1) мектептің әлеуметтік паспортын "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде (электронды форматта);
2) мектептегі білім алушылар туралы мәліметті "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде (электронды форматта) жүргізеді.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 17.03.2023 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1. Педагоги всех учебных предметов:
ежедневно согласно расписанию ведут:
1) классный журнал для 1-4 классов, классный журнал для 5-11 (12) классов, журнал факультативных занятий, надомного обучения (бумажный или электронный формат);
2) краткосрочный (поурочный) план (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
один раз до начала учебного года разрабатывают:
1) среднесрочный (календарно-тематический) план по предметам (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) план наставничества (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
по итогам четверти проводят:
анализ по итогам проведения суммативного оценивания за раздел и суммативного оценивания за четверть, который формируется автоматически из автоматизированной информационной системы (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
один раз по итогам учебного года:
ведут протокол экзамена за курс обучения на уровне основного среднего, общего среднего образования (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Классный руководитель:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы классного руководителя (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
по итогам четверти и учебного года ведет:
1) табеля успеваемости обучающихся 1-4 классов, табеля успеваемости обучающихся 5-11 (12) классов (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) личное дело обучающегося (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
3. Социальный педагог:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы социального педагога на учебный год (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
в течение учебного года ведет:
1) социальный паспорт школы (в электронном формате) в информационной системе "Национальная образовательная база данных".;
2) сведения об обучающихся школы (в электронном формате) в информационной системе "Национальная образовательная база данных".
Сноска. Пункт 3 – в редакции приказа Министра просвещения РК от 17.03.2023 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

4. Педагог-психолог:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет және оқу жылы ішінде:
педагог-психологтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) әзірлейді және іске асырады;
оқу жылы ішінде педагог-психологтің консультацияларын есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық форматта word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) жүргізеді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 17.03.2023 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Басшының (директордың) қызмет бағыттары бойынша (оқу, тәрбие жұмысы, бейіндік оқыту, ақпараттық технологиялар жөніндегі) орынбасары:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
1) тәрбие жұмысы жоспарын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
2) Мектептің даму бағдарламасы (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
3) педагогтердің оқу жүктемесі (тарифтеу) туралы мәліметтерді (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
4) мектепішілік бақылау жоспарын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
5) оқу жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
6) педагогтердің жеке құрамын есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
7) оқу-тәрбие жұмысы жоспарын (қағаз немесе электрондық (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) әзірлейді/толтырады.
оқу жылының ішінде қажеттілігіне қарай:
1) ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық форматта);
2) білім алушыларды жазатын алфавиттік кітапты (қағаз немесе электрондық форматында);
3) кеткен және келген білім алушыларды есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
4) бұйрықтарды тіркеу кітабын (негізгі қызмет, жеке құрам, оқушылар қозғалысы бойынша) (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында);
5) педагогикалық және ғылыми-әдістемелік кеңес хаттамаларын әзірлейді/жүргізілуін қадағалайды.
оқу жылының соңында бір рет:
1) негізгі орта мектепті бітіргендігі туралы аттестатты есепке алу және беру кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
2) жалпы орта білім туралы аттестатты есепке алу және беру кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
3) білім алушылардың үлгерім табельдерін есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
4) мақтау қағаздарын және мақтау грамоталарын беруді есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында) толтырады.

4. Педагог-психолог:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы педагога-психолога на учебный год (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
в течение учебного года ведет журнал учета консультаций педагога-психолога (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
Сноска. Пункт 4 – в редакции приказа Министра просвещения РК от 17.03.2023 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Заместитель руководителя (директора) по направлениям деятельности (учебной, воспитательной, по профильному обучению, по информационным технологиям):
один раз до начала учебного года разрабатывает/заполняет:
1) план воспитательной работы (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) Программу развития школы (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
3) сведения об учебной нагрузке педагогов (тарификация) (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
4) план внутришкольного контроля (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
5) рабочий учебный план (в бумажном или электронном формате);
6) книгу учета личного состава педагогов (в бумажном или электронном формате);
7) план учебно-воспитательной работы (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
по мере необходимости в течение учебного года заполняет (отслеживает ведение):
1) журнал учета замещенных уроков (в бумажном или электронном формате);
2) алфавитную книгу записи обучающихся (в бумажном или электронном формате);
3) книгу учета выбывших и прибывших обучающихся (в бумажном или электронном формате);
4) книгу регистрации приказов (по основной деятельности, по личному составу, по движению учащихся) (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
5) протоколы педагогического и научно-методического советов;
один раз в конце учебного года заполняет:
1) книгу учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы (в бумажном или электронном формате);
2) книгу учета и выдачи аттестатов об окончании общего среднего образования (в бумажном или электронном формате);
3) книгу учета табелей успеваемости обучающихся (в бумажном или электронном формате);
4) книгу учета выдачи похвальных листов и похвальных грамот (в бумажном или электронном формате).

6. Басшы (директор):
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
тәрбие жұмысы жоспарын, мектептің дамыту бағдарламасын, оқу-тәрбие жұмысы жоспарын, мектепішілік бақылау жоспарын, жұмыс оқу жоспарын бекітеді (қағаз түрінде немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматта);
Тәлімгерлік жоспарын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 160 бұйрығымен бекітілген Тәлімгерлікті ұйымдастыру қағидаларын және тәлімгерлікті жүзеге асыратын педагогтерге қойылатын талаптарына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20486 болып тіркелген) сәйкес қосымша ақы алатын педагог толтырады.
Ата-аналар жиналысының, педагогтік және ғылыми-әдістемелік кеңестің хаттамалары Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 25 тамыздағы № 236 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33339 болып тіркелген) бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасау, құжаттаманы басқару және электрондық құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларына сәйкес (қағаз немесе электрондық word (ворд) немесе pdf (пдф) форматында) жүргізіледі.
Негізгі орта және жалпы орта білім беру деңгейіндегі оқыту курсы үшін емтихан хаттамасы "Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін білім алушылардың үлгеріміне ағымдағы бақылауды, оларды аралық және қорытынды аттестаттауды өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 125 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 болып тіркелген) бекітілген 3-қосымша нысанына сәйкес жүргізіледі.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияда:
тіркеуші осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес балалардың консультацияға алдын ала жазылу журналын жүргізеді;
мамандар, педагогтер осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес баланың даму картасын толтырады.
8. Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерінде және оңалту орталықтарында мамандар:
жеке даму бағдарламасын, түзету және дамыту бағдарламасын әзірлейді;
баланың болу есебін жүргізеді;
баланың дамуының қысқаша тарихын толтырады;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес психофизикалық дамуды бағалау хаттамасын жасайды.
9. Аутизм орталықтарында мамандар:
оқу жұмыс жоспарын, баланы дамытудың жеке жоспары - "Ерте қолдау" бағдарламасын әзірлейді;
психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы бойынша балаларды тіркеу журналын жүргізеді, Тіркеу нысанын, Баланың даму картасын, Прогресс мониторингін толтырады;
ата-аналар үшін ұсынымдар әзірлейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№130 бұйрығына 4-қосымша
Орта және арнаулы білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары

6. Руководитель (директор):
один раз до начала учебного года:
утверждает план воспитательной работы, план развития школы, план учебно-воспитательной работы, план внутришкольного контроля, рабочие учебные планы (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
План наставничества заполняет педагог, получающий доплату за наставничество в соответствии с Правилами организации наставничества и требований к педагогам, осуществляющим наставничество, утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 160 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20486).
Протоколы родительского собрания, педагогического и научно-методического советов ведутся в соответствии с Правилами документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в государственных и негосударственных организациях, утвержденными приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 25 августа 2023 года № 236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33339) (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
Протокол итоговой аттестации ведется в соответствии с формой Приложения 3, утвержденной приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 125 "Об утверждении Типовых правил проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся для организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5191).
Сноска. Пункт 6 - в редакции приказа Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
7. В психолого-медико-педагогической консультации:
регистратор ведет Журнал предварительной записи детей на консультацию согласно приложению 3 к настоящему приказу;
специалисты, педагоги заполняют Карту развития ребенка согласно приложению 3 к настоящему приказу.
8. В кабинетах психолого-педагогической коррекции и реабилитационных центрах специалисты:
разрабатывают индивидуально-развивающую программу, коррекционно-развивающую программу;
ведут учет пребывания ребенка;
заполняют краткую историю развития ребенка;
составляют протокол оценки психофизического развития согласно приложению 3 к настоящему приказу.
9. В аутизм-центрах специалисты:
разрабатывают рабочий учебный план, Индивидуальный план развития ребенка "Программа "Ранняя поддержка";
ведут Журнал регистрации детей по заключению психолого-медико-педагогической консультации, заполняют Регистрационную форму, Карту развития ребенка, мониторинг прогресса;
составляют рекомендации для родителей или других законных представителей ребенка.
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего и специального образования

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 17.03.2023 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі 1-4-сыныптарға арналған сынып журналы
_________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_____________________________________________________
(сынып) __________________________________________________ оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы – әрбір педагог жүргізуге міндетті болып табылатын қатаң есептіліктегі құжат.
Сынып журналы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыруға жол берілмейді.
Пәннің атауы_______________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
одан әрі, 26-ға дейін
Барлығы
(сол жақ беті)
Педагогтің тегі, аты (болған жағдайда) (бұдан әрі - тегі, аты, әкесінің аты) (болған жағдайда) _________________________________________________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Күні, айы
Тақырып тары
Үй тапсырмасы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық жиынтық бағалау (бұдан әрі - БЖБ) балы
тоқсан бойынша жиынтық бағалау (бұдан әрі - ТЖБ) балы)
тақырып бойынша жиынтық бағалау % (ең жоғары 50%)
ТЖБ % (ең жоғары 50%)
Жиынтығы %
Тоқсандық баға лау
БЖБ 1
БЖБ 2
БЖБ 3
БЖБ 4
Ең жоғары балдар
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі 5-11 (12)-сыныптарға арналған сынып журналы
____________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_______________________________________________________сынып
__________________________________________________ оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы әрбір педагог және сынып жетекшісі үшін жүргізуге міндетті қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.
Сынып журналы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыруға жол берілмейді.
Пәннің атауы _______________________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 26-ға дейін
Одан әрі
(оң жақ беті)
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _______________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық жиынтық балы (бұдан әрі - ТЖБ)
ТЖБ баллы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық жиынтық бағалау (бұдан әрі - БЖБ) балы % (ең жоғары 50%)
ТЖБ % (ең жоғары 50%)
Жиынтық %
Тоқсандық бағалау
БЖБ 1
БЖБ 2
БЖБ 3
БЖБ 4
Ең жоғары балдар
Кестенің жалғасы
Күні, айы
Тақырыбы
Үй тап сырма сы

Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 17.03.2023 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Классный журнал для 1-4 классов
________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
________________________________________________________
(район, город (село)
________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
________________________________________________________
(класс)
____________________________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является документом строгой отчетности, ведение которого обязательно для каждого педагога.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Наименование предмета _______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее до 26
Всего
(левая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога ______________________
Расчет оценки за четверть
Число, месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы суммативного оценивания за четверть за разделы учебной программы в четверти (далее – СОЧ)
Балл СОЧ
% суммативного оценивания за раздел/сквозную тему (далее – СОР) (максимальный 50%)
% СОЧ (максимальный 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОР 1
СОР 2
СОР 3
СОР 4
Максимальные баллы
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Классный журнал для 5-11 (12) классов
_______________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название организации среднего образования)
_________________________________________________________
(класс) ________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является документом строгой отчетности, ведение которого обязательно для каждого педагога и классного руководителя.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
№ п/п
Наименование предмета _______________________________
Фамилия, имя обучающегося
Число, месяц
и далее до 26
и далее
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога ____________________________
Расчет оценки за четверть
Число, месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы суммативного оценивания за разделы учебной программы в четверти (далее - СОР)
Балл суммативного оценивания за четверть (далее – СОЧ)
% СОР (макс 50%)
% СОЧ (максимальный 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОР 1
СОР 2
СОР 3
СОР 4
Максимальные баллы
Сведения о сдаче Президентских тестов физической подготовленности

Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мәлімет (5, 10 және 12-сыныптарда дене тәрбиесі пәнінің педагогі толтырады).
Білім алушылардың тегі, аты
Дене дайындығының деңгейі
Белгі түрі және грамоталар
Президенттік тесті тапсырған күні
Президенттік деңгей
Ұлттық деңгей
1
2
3
Одан әрі
(сол жақ беті)
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Факультативтік сабақтар, үйде оқыту журналы
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ сынып
__________________ оқу жылы
(сол жақ беті)
Факультативтік курстың атауы _____________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
одан әрі барлығы 26 баған
Одан әрі беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________
Айы, күні
Факультативтік сабақтың тақырыбы
Тапсырмалар
Педагогтің өлшемшарттары
Одан әрі, беттің соңына дейін
Ескерту: Факультативтік сабақтар немесе үйде оқыту журналы факультативтік топтардың жұмысын есепке алатын негізгі құжат болып табылады және әрбір факультативтік курс бойынша негізгі және орта мектептерде жүргізіледі. Факультативтік сабақтар/үйде оқыту журналы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда, электрондық форматта ғана толтырылады, оның қағаз нұсқада толтырылуына жол берілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
___________________________________________
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім:
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні:
Сынып:
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
Сабақтың мақсаты
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. "Педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 293-VІ Заңының 7-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес педагог кәсіптік қызметін жүзеге асыру кезінде "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 348 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29031 болып тіркелген) бекітілген тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының талаптары сақталған кезде кәсіптік қызметті ұйымдастырудың тәсілдері мен нысандарын өз еркімен таңдайды.
Егер сыныпта мүмкіндігі шектеулі оқушылар болса, әдістемелік бірлестіктермен мақұлданған жеке бағдарламаларды бейімдеу және жүзеге асыру бойынша әрекет қарастырылған.
Нысан
Пәндер бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық) жоспар
____________пәні___________сыныбы
Барлығы:____сағат, аптасына:___сағат
№р/с
Бөлім/Ауыспалы
тақырыптар
Сабақтың тақырыбы
Оқу мақсаттары
Сағат саны
Мерзімі
Ескер ту
І тоқсан
ІІ тоқсан
ІІІ тоқсан
ІV тоқсан
Нысан
Тәлімгерлік жоспары
___________ оқу жылы
Жас маман туралы мәлімет
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Білімі
Қандай оқу орнын қашан бітірді
Педагогикалық практиканың қорытындысы
Лауазымы
Жас педагогтің жұмыс істейтін сыныптары
Сынып жетекшілігі
Тәлімгерлікті іске асыратын педагог туралы мәлімет
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Білімі
Қандай оқу орнын қашан бітірді
Дипломы бойынша мамандығы
Педагогикалық өтілі
Лауазымы
Тәлімгер жұмыс істейтін сыныптар
Біліктілік санаты
Жұмыс мақсаты
Міндеттері
Жұмыстың негізгі бағыттары
жұмыста пайдаланылатын нормативтік-құқықтық құжаттамамен жұмыс;
мектеп құжаттамасымен жұмыс істеуге көмек;
жұмыс бағдарламаларын, сабақ жоспарларын жасау және іске асыру бойынша кеңес беру;
оқу сабақтарын ұйымдастыруға көмек;
диагностикалық жұмыстар жасауға және талдауға көмек;
өзара сабаққа қатысу.
Қорытынды
жас маманның педагогикалық қызметін бағалау; жүргізілген жұмыс туралы бірлескен есеп.
Тәлімгерлікті іске асыратын педагогтің қызметін жоспарлау, ұйымдастыру және оның мазмұны бойынша іс-шаралар
Қызмет мазмұны
Жұмыс нысаны
Мерзімі
Нысан
____________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Автоматтандырылған ақпараттық жүйеден автоматты түрде жасалатын түсініктемелері бар бөлім бойынша жиынтық бағалау (бұдан әрі - БЖБ) мен тоқсандық жиынтық бағалау (бұдан әрі - ТЖБ) нәтижелері бойынша талдау (ақпараттық жүйе болмаған жағдайда, қағаз түрінде)
______ тоқсан ____________ пәні бойынша
Сынып:
Оқушылар саны:
Педагог:
Мақсаты:
БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау
Пән
Оқушы
Жоғары балл
Жиынтық бағалау балдарының пайыздық мазмұны
Са па %
Үлгерім %
төмен
орта
жоғары

(заполняется педагогом физической культуры в 5-ых, 10-ых и 12-ых классах)
Фамилия, имя обучающегося
Уровни физической подготовленности
Вид значка и грамоты
Дата сдачи президентских тестов
Президентский уровень
Национальный уровень
1
2
3
и далее
(левая сторона)
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал факультативных занятий, надомного обучения
_______________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
_______________________________________________
(район, город, село)
_______________________________________________
(название организации среднего образования)
_______________________________________________
(класс) ________________________ ________________
учебный год
(левая сторона)
Наименование факультативного курса ______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее, всего 26 колонок
и далее до конца страницы.
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога_______________________
Месяц, день
Тема факультативного занятия
Задания
Критерии педагога
и далее до конца страницы.
Примечание: Журнал факультативных занятий, надомного обучения является основным документом учета работы факультативных групп и ведется в основных и средних школах по каждому факультативному курсу. Журнал факультативных занятий, надомного обучения при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Краткосрочный (поурочный) план
___________________________________________
(тема урока)
Раздел
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога
Дата
Класс
Количество присутствующих
Количество отсутствующих
Тема урока
Цели обучения в соответствии
с учебной программой
Цели урока
Ход урока
Этап урока/ Время
Действия педагога
Действия ученика
Оценивание
Ресурсы
Данные пункты плана урока являются обязательными. Согласно подпункту 1) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О статусе педагога" педагог выбирает способы и формы организации профессиональной деятельности при условии соблюдения требований государственного общеобязательного стандарта соответствующего уровня образования, утвержденного приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 3 августа 2022 года № 348 "Об утверждении государственных общеобязательных стандартов дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 29031).
При наличии в классе обучающихся с особыми образовательными потребностями предусматриваются действия по адаптации и реализации индивидуальных программ, одобренных методическими объединениями.
Форма
Среднесрочный (календарно-тематический) план по предметам
____________ дисциплина ___________ класс
Итого: _____ часов, в неделю:___часов
№ п/п
Раздел/
Сквозные темы
Тема урока
Цели обучения
Количество часов
Сроки
Примечание
І четверть
ІІ четверть
ІІІ четверть
ІV четверть
Форма
План наставничества на ___________ учебный год
Сведения о молодом специалисте
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Образование
Какое учебное заведение окончил, когда
Итоги педагогической практики
Должность
Классы, в которых работает молодой педагог
Классное руководство
Сведения о педагоге, практикующем наставничество
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Образование
Какое учебное заведение и когда окончил
Специальность по диплому
Педагогический стаж
Должность
Классы, в которых работает наставник
Квалификационная категория
Цель работы
Задачи
Основные направления работы
работа с нормативной правовой документацией, используемой в работе;
помощь в работе со школьной документацией;
консультации по составлению и реализации
рабочей программы, планов учебных занятий;
помощь в организации учебных занятий;
помощь в составлении и анализе диагностических работ;
взаимопосещение уроков.
Итог
оценка педагогической деятельности молодого специалиста;
совместный отчет о проделанной работе.
Мероприятия по планированию, организации и содержанию деятельности педагога, практикующего наставничество
Содержание деятельности
Формы работы
Сроки
Форма
____________________________________
(наименование организации образования)
Анализ по итогам проведения суммативного оценивания за раздел (далее - СОР) и суммативного оценивания за четверть (далее - СОЧ), который формируется автоматически из автоматизированной информационной системы (в случае отсутствия информационных систем – бумажно).
за ______ четверть по предмету ____________
Класс
Количество учащихся
Педагог
Цель
Анализ результатов СОР и СОЧ
Предмет
Ученик
Максимальный балл
Процентное содержание баллов суммативного оценивания
% качества
% успеваемости
низкий
средний
высокий

0-39%
40-84%
85-100%
Оқушылар саны
БЖБ 1
БЖБ 2
ТЖБ
Қол жеткізілген мақсаттар
Қиындық тудырған мақсаттар
БЖБ 1
БЖБ 2
ТЖБ
1. БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау білім алушылардың мынадай білім деңгейін көрсетті:
жоғары (В): 85-100%;
орта (С): 40-84%;
төмен (Н): 0-39%.
2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларда туындаған қиындықтар тізбесі:
_____________________________________________________________________
3. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларда туындаған қиындықтардың себептері:
_____________________________________________________________________
4. БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау қорытындысы бойынша жоспарланған жұмыс (қажет болған жағдайда білім алушылардың тегін, атын, әкесінің атын көрсетумен):_____________________________________________
Күні________________
Педагогтің (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)________________________
Нысан
Сынып жетекшісінің жұмыс жоспары
Іс-шаралар Орындау мерзімдері Аяқтау нысандары
1.
Сыныптың тәрбие жұмысының жоспарын жасау және іске асыру (тәрбие жоспарының нысанын мектептің сынып жетекшілерінің әдістемелік бірлестігі айқындайды)
Оқу жылы ішінде
Жоспар, іс-шаралардың материалдары, тәрбие жұмысының талдауы (қағаз немесе электрондық форматта)
2.
Білім беру ұйымының басшысы бекіткен нысан бойынша сыныптың әлеуметтік паспортын қалыптастыру
Қыркүйек-қазан
Әлеуметтік паспорт ("Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде электронды форматта толтырылады)
3.
Ата-аналармен немесе баланың басқа заңды өкілдерімен жұмыс
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Ата-аналар жиналыстарының хаттамалары (қағаз немесе электрондық форматта)
4.
Сынып журналын жүргізу
Үнемі
Сынып журналы (қағаз немесе электрондық форматта)
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
1-4 сынып білім алушысының үлгерім табелі
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, қала, ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________________________________________________
(білім алушының тегі және аты)
"_______"______________ сынып
______________ оқу жылы
(сол жақ беті)
Оқу жылының кезеңдері
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиет
Қазақ тілі
Орыс тілі
Шетел тілі
Математика
Жаратылыстану
Дүниетану
Өзін-өзі тану
Музыка
Бейнелеу өнері
Көркем еңбек
Дене шынықтыру
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Қорытынды баға
Педа гогика лық кеңес тің ше шімі
Жалғасы
Орта білім беру ұйымының басшысы ___________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Сынып жетекшісі __________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ беті)
Информатика (ИКТ)
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Сабақтар саны
Ата-ананың немесе баланың басқа заңды өкілінің қолы
Педагогтің қолы
барлығы
оның ішінде
Ескерту: Білім алушылардың үлгерімі туралы табельдер орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған болса, электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Оқу жылының қорытындысы бойынша білім алушылардың үлгерімі туралы табельдер ақпараттық жүйеден жүктеліп, оған директордың қолы қойылады және білім беру мекемесінің мөрі басылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі

0-39%
40-84%
85-100%
1
2
3
4
5
6
7
8
Количество учеников
СОР 1
СОР 2
СОЧ
Достигнутые цели
Цели, вызвавшие затруднения
СОР 1
СОР 2
СОЧ
1. Анализ результатов СОР и СОЧ показал следующий уровень знаний у обучающихся:
высокий (В): 85-100%;
средний (С): 40-84%;
низкий (Н): 0-39%.
2. Перечень затруднений, которые возникли у обучающихся при выполнении заданий:
__________________________________________________________________________
3. Причины указанных выше затруднений у обучающихся при выполнении заданий:
__________________________________________________________________________
4. Планируемая работа по итогам анализа результатов СОР и СОЧ
(при необходимости с указанием фамилии, имени, отчества (при его наличии) обучающихся).
__________________________________________________________________________
Дата____________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога________________________
Форма
План работы классного руководителя
Мероприятия
Сроки выполнения
Форма завершения
1.
Составление и реализация плана воспитательной работы класса (форма плана воспитательной работы определяется школьным методическим объединением классных руководителей)
В течение учебного года
План, материалы мероприятий, анализ воспитательной работы (в бумажном или электронном формате)
2.
Формирование социального паспорта класса по утвержденной руководителем организации образования форме
Сентябрь-октябрь
Социальный паспорт (заполняется в электронном формате в информационной системе "Национальная образовательная база данных")
3.
Работа с родителями или другими законными представителями ребенка
По мере необходимости в течение учебного года
Протоколы родительских собраний (в бумажном или электронном формате)
4.
Ведение классного журнала
Постоянно
Классный журнал (в бумажном или электронном формате)
Министерство просвещения Республики Казахстан Форма
Табель успеваемости обучающегося 1-4 классов
_____________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица, район, город, село)
______________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
______________________________________________________________
(фамилия и имя обучающегося)
"______" ________ класс/учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Обучение грамоте
Родной язык
Родная литература
Казахский язык
Русский язык
Иностранный язык
Математика
Естествозание
Познание мира
Музыка
Художественный труд
Физкультура
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Итоговая оценка
Решение педагогического совета
Продолжение
Руководитель организации среднего образования
_______________________________________________ _________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)                         (подпись)
Классный руководитель ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Информатика (ИКТ)
Предметы по выбору
Поведение
Количество уроков
Подпись родителя или другого законного представителя ребенка
Подпись педагога
всего
из них
Примечание: Табель успеваемости обучающегося при подключении организации образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
По итогам учебного года табель успеваемости обучающегося выгружается из информационной системы, заверяется подписью директора и печатью организации образования.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан

5-11 (12) сынып білім алушысының үлгерім табелі
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, қала, ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты)
"___"______________ сынып
______________ оқу жылы
(сол жақ)
Оқу жылының кезеңдері
Пәндер атауы
Қазақ тілі
Қазақ әдебиеті
Орыс тілі
Орыс әдебиеті
Ана тілі
Әдебиет
Шетел тілі
Математика
Алгебра және ана лиз бастамалары
Геометрия
Ин форматика
Жаратылыстану
Геогра фия
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Жылдық баға
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
Педагогикалық кеңестің шешімі
Жалғасы
Оқу жылының кезеңдері
Пәндер атауы
Шет тілі
Математика
Алгебра и талдау бастауы
Геометрия
Информатика
Жаратылыстану
География
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Жылдық баға
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
Педагогикалық кеңестің шешімі
Орта білім беру ұйымының директоры _________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Сынып жетекшісі ____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ)
Биология
Химия
Физика
Қазақстан тарихы
Дүние жүзі тарихы
Құқық негіздері
кестенің жалғасы
Музыка
Көркем еңбек
Дене тәрбиесі
Алғашқы әскери және технологиялық даярлық
кестенің жалғасы
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Ата-аналардың қолы
Сынып жетекшісінің қолы
Ескерту: Білім алушының үлгерім табелі орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Оқу жылының қорытындысы бойынша білім алушының үлгерім табелі ақпараттық жүйеден жүктеліп, оған директордың қолы қойылады және білім беру мекемесінің мөрі басылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Суреттің орны
Білім алушының жеке іс қағазы
Тегі__________________________________________________________
Аты __________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда)___________________________________
Туған күні, айы, жылы __________________________________________
Мекен-жайы ___________________________________________________
1. Жынысы: ер, әйел _______ (астын сызу)
2.___________________________________________________ туған (күні, айы, жылы)
Негізі:
Туу туралы куәлік № ___ берілген күні __________ серия №_______

Табель успеваемости обучающегося 5-11 (12) классов
_____________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица, район, город, село)
______________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
______________________________________________________________
(фамилия и имя обучающегося)
"______" ________ класс/учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Наименование предметов
Казахский язык
Казахская литература
Русский язык
Русская литература
Родной язык
Родная литература
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Годовая оценка
Экзаменационная оценка
Итоговая оценка
Решение педагогического совета
Продолжение
Периоды учебного года
Наименование предметов
Иностранный язык
Математика
Алгебра и начала анализа
Геометрия
Информатика
Естествознание
География
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Годовая оценка
Экзаменационная оценка
Итоговая оценка
Решение
педагогического совета
Директор организации среднего образования
_________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Классный руководитель _____________________________________ _______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Наименование предметов
Биология
Химия
Физика
История Казахстана
Всемирная история
Основы права
продолжение таблицы
Музыка
Художественный труд
Физическая культура
Начальная военная и технологическая подготовка
Продолжение таблицы
Предметы по выбору
Поведение
Подпись родителя или другого законного представителя ребенка
Подпись классного руководителя
Примечание: Табель успеваемости обучающегося при подключении организации образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
По итогам учебного года табель успеваемости обучающегося выгружается из информационной системы, заверяется подписью директора и печатью организации образования.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Место для фотографии
Личное дело обучающегося № ________
Фамилия______________________________________________________
Имя __________________________________________________________
Отчество (при его наличии) _____________________________________
Число, месяц, год рождения _____________________________________
Домашний адрес_______________________________________________
1. Пол: мужской, женский___________ (подчеркнуть)
2. Родился____________________________________ (число, месяц, год)
Основание:
Свидетельство о рождении № ___ от ____________ серия № ___________

3. Ата-анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_________________________________________________
немесе заңды өкілдерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_________________________________________________________________
4. Ұлты ______________________________________________________
5. Бірінші сыныпқа қабылданғанға дейін қай жерде тәрбиеленді/оқыды/
______________________________________________________________
______________________________________________________________
6. Орта білім беру ұйымынан кету туралы белгі (қашан, қайда, себептері)
______________________________________________________________
Ескерту: Білім алушының жеке іс қағазы (бұдан әрі – Жеке іс қағазы) орта білім беру ұйымына қабылданған кезден бастап мектеп бітіргенше (мектептен шыққанша) әрбір оқушыға жүргізіледі.
10-11 (12) сынып оқушыларының білім алу кезеңінде негізгі орта мектепті бітіргені туралы аттестат Жеке іс қағазында болады.
1-4 сынып оқушыларының жеке іс қағаздарын педагогтер, 5-11 (12) сыныптарда сынып жетекшілері жүргізеді.
Білім алушының жеке іс қағазы оқушының білім алуы кезінде және мектепті бітіргеннен кейін үш жылға дейін мектепте сақталады.
Білім алушының Жеке іс қағазына:
1) Туу туралы куәліктің көшірмесі;
2) 2 дана 3х4 көлеміндегі фотосурет;
3) мектептің медициналық кабинетінде сақталатын медициналық карта (мектепке қабылданған кезде талап етіледі);
4) әрбір сыныптағы үлгерім табелі тіркеледі.
Оқу жылының соңында Жеке іс қағазына барлық пәндер бойынша бағалары туралы жазбалар, білім алушылардың жетістіктері мен жіберген сабақтарының саны жазылады.
Бір мектептен екінші мектепке ауысқан кезде "_________мектептен кетті" деген жазба жазылып, директордың қолы қойылып, мектептің мөрі басылып, Жеке іс қағазы ата-анаға немесе өзге де заңды өкіліне беріледі.
"Алфавиттік кітапқа" тіркеу үшін әрбір білім алушының Жеке іс қағазы нөмірленеді.
Жеке іс қағаздары мектеп директорының бұйрығымен бекітілген жауапты адамда сақталады.
Білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда Жеке іс қағазы электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Нысан
Әлеуметтік педогогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспары
№ р/с
Іс-шаралар
Орындау мерзімдері
Жауаптылар
Есеп беру нысандары
І. Сыныптарға, мектепке әлеуметтік паспорттауды жүргізу
II. Балалық шақтың құқығын қорғау жұмысы
IІІ. Әртүрлі есепте тұрған оқушылармен
жеке-профилактикалық жұмыс
ІV. Педагогикалық ұжыммен және сыртқы ұйымдармен (кәмелетке толмағандардың ісі жөніндегі бөлім, кәмелетке толмағандардың ісі жөніндегі комиссия, қамқоршылық және қорғаншылық)
өзара іс-қимыл жүргізу жұмысы
V. Білім алушылардың ата-аналарымен (отбасыларымен) профилактикалық жұмыс
VI. Диагностикалау-талдау қызметі
Нысан
Мектептің әлеуметтік паспорты
Әлеуметтік санаттар
саны
%
Барлық оқушылар
Отбасы түрі бойынша:
1.
Толық отбасылар
2.
Толық емес отбасылар
3.
Анасы жоқ балалар
4.
Әкесі жоқ балалар
5.
Көп балалы отбасы
6.
Аз қамтамасыз етілген отбасы
7.
Жетім балалар, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар
8.
Мүгедек балалар, мүмкіндіктері шектеулі балалар
9.
Азаматтығы жоқ білім алушылар
10.
Басқа мемлекеттің азаматы болып табылатын білім алушылар
11.
Кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі бөлімде есепте тұрғандар
12.
Мектепішілік бақылау есебінде тұрғандар
Ата-аналарының білімі:
1.
Жоғары, жоғары білімнен кейінгі
2.
Техникалық және кәсіптік
3.
Орта
Нысан
Мектептегі оқушылар туралы мәлімет
Оқушы
ның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы
Ұл ты
Ата-анасының аты-жөні (болған жағдайда)
Білімі
Жұмыс орны
Мекен жайы,
телефоны
Әлеумет тік мәртебесі
Отба сы құра мы
(са ны)
1
Нысан
Педагог-психологтің оқу жылына арналған жұмыс жоспары
Мақсаттар:
Міндеттер:
р/с№
Іс-шаралар
Жұмыстың бағыттары
Нысаналы топ
Орындау мерзімі
Орындалу нысаны
Жауаптылар
Орындалуы туралы белгі
Психологиялық қызметтің жартыжылдық және жылдық қызметі туралы талдамалық есептер
Нысан
Педагог-психологтің консультацияларын есепке алу журналы
Күні
Консультация алушы
Сұраныс
Ұсыныстар
Ескерту
Консультант
Жасы
(сыныбы)
Жынысы
Есімі
"Ұсыныстар" бағанында жұмыстың процесі мен нәтижесі қысқаша сипатталады.
Білім беру ұйымдарындағы педагог-психологтардың санына қарамастан бірыңғай журнал жүргізіледі.
Нысан

3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родителей или других законных
представителей ребенка: _____________________________________________
4. Национальность __________________________________________________
5. Где воспитывался /обучался до поступления в первый класс
___________________________________________________________________
6. Отметка о выбытии из организации среднего образования: когда, куда, причины
___________________________________________________________________
Примечание: Личное дело обучающегося (далее – Личное дело) ведется на каждого
ученика с момента поступления в организацию среднего образования
и до ее окончания (выбытия).
В период обучения в 10-11 (12) классах аттестат об окончании основной средней
школы обучающегося находится в Личном деле.
Личные дела в 1-4 классах ведутся педагогами, 5-11 (12) классах – классными
руководителями.
Личное дело обучающегося хранится в школе в течение обучения учащегося
и три года после окончания школы.
К личному делу обучающихся прилагаются:
1) копия свидетельства о рождении;
2) 2 фотографии размером 3х4;
3) медицинская карта (требуется при поступлении в школу), хранящаяся
в медицинском кабинете школы;
4) табель успеваемости в каждом классе.
В конце учебного года в Личное дело заносится запись в соответствии с оценками
по всем предметам; успехи, достигнутые обучающимися, и количество пропущенных уроков.
При переходе из одной школы в другую, родителям или другим законным
представителям ребенка передается Личное дело с записью "Выбыл из ________
школы", закрепленной подписью директора и печатью школы.
Для регистрации в алфавитной книге Личное дело каждого обучающегося
пронумеровывается.
Личные дела хранятся у ответственного лица, определенного приказом директора школы.
Личное дело при подключении организации образования к электронной системе
заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не требуется.
Форма
План работы социального педагога на учебный год
№ п/п
Мероприятия
Сроки выполнения
Ответственные
Формы отчета
І. Проведение социальной паспортизации классов, школы
II. Работа по охране прав детства
III. Индивидуально-профилактическая работа с учащимися, состоящими на разных формах учета
IV. Работа по взаимодействию с педагогическим коллективом и
взаимодействию с внешними организациями (отдел по делам несовершеннолетных,
Комиссия по делам несовершеннолетных, органы опеки и попечительства)
V. Профилактическая работа с родителями (семьей) или другими законными представителями обучающихся
VI. Диагностико-аналитическая деятельность
Форма
Социальный паспорт школы
№ п/п
Социальные категории
количество
%
Всего учащихся
По типу семьи:
1
Полные семьи
2
Неполные семьи
3
Нет матери
4
Нет отца
5
Многодетные
6
Малообеспеченные
7
Сироты, дети, оставшиеся без попечения родителей
8
Дети с инвалидностью, дети с особыми образовательными потребностями
9
Учащиеся, не имеющие гражданства
10
Учащиеся-граждане другого государства
11
Стоит на учете в отделе по делам несовершеннолетних
12
Стоит на учете внутришкольного контроля
Образование родителей или других законных представителей учащегося
1
Высшее, послевузовское
2
Техническое и профессиональное
3
Среднее
Форма
Сведения об учащихся школы
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка
Дата рождения
Национальность
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родите лей
Образование
Место работы
Адрес, теле фон
Социальный статус
Состав семьи
(кол-во)
1
Форма
План работы педагога-психолога на учебный год
Цели
Задачи
№п/п
Мероприятия
Направление деятельности
Целевая группа
Срок исполнения
Форма завершения
Ответственные
Отметка об исполнении
Аналитические отчеты о деятельности психологической службы за полугодие и год
Журнал учета консультациий педагога-психолога
Дата
Консультируемый
Запрос
Рекомендации
Примечания
Консультант
Возраст
(класс)
пол
имя
Форма
В графе "Рекомендации" кратко описывается процесс и результат работы.
Ведется единый журнал вне зависимости от количества педагогов-психологов в организации образования.
Форма
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель
________________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" _________ 20 ___год
План воспитательной работы
(для организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования)

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
____________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Бекітемін
Басшы
____________________________
тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
20__жыл "___" ____________
Тәрбие жұмысының жоспары (орта, техникалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған)
_______________ оқу жылына
Педагог ________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Топ/Сынып _____________________________________________________
(топтың/сыныптың атауын көрсету)
Тәрбие жұмысының бағыттары бойынша іс-шаралар жоспары
Тәрбие жұмысының атауы
Аяқтау нысаны
Жауаптылар
Орындау мерзімі
I Тәрбиені нормативтік құқықтық қамтамасыз ету
II. Ғылыми-әдістемелік және ақпараттық қамтамасыз ету
Нысан
Мектептің даму бағдарламасы (5 жылға арналып жасалады)
Бағдарлама паспорты
Атауы
20 __ -20 __ жылдарға арналған мектептің даму бағдарламасы
Әзірлеу үшін негіздеме
Негізгі әзірлеуші
Мақсаттары
Міндеттері
Күтілетін нәтижелер
Іске асыру мерзімдері
20.__ -20 __ жылдар
Кіріспе
Бағдарламаның мақсаты
Бағдарламаның даму кезеңдері
Жылдар
Іс--шаралар
Орындаушылар
Бағдарлама мониторингі
Мектептің оқу-әдістемелік кеңесі әзірлейді және қадағалайды;
онда мониторинг нәтижелері, сондай-ақ мемлекеттің әлеуметтік-экономикалық, білім беру саясатының басым бағыттарындағы ықтимал өзгерістер негізінде Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шараларға түзетулер енгізу көзделеді.
I. Мектеп қызметінің ағымдағы жағдайына қысқаша сипаттама
II. Мектептің 20.__.-20.__. жылдардағы білім беру жүйесінің жағдайына талдау
Мектептің сыртқы және ішкі даму перспективаларын бағалау
Кадрлық ресурстар
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Материалдық-техникалық ресурстар
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Ақпараттық ресурстар
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Білім беру және инновациялық қызмет сапасын арттыруға оқу-әдістемелік шарттар
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Білім беру мазмұнын іске асыру
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Білім алушылардың зияткерлік және шығармашылық қабілеттерінің даму шарттары, білім беру сапасы
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Жалпыадамзаттық және ұлттық құндылықтар мен идеалдарға бағдарланған белсенді азаматтық ұстанымы бар жеке тұлғаны қалыптастыру және өзін-өзі іске асыру шарттары
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
Білім алушылардың салауатты өмір салтын қалыптастыру және іске асыру шарттары
Ішкі мықты жақтары
Ішкі осал жақтары
Қолайлы мүмкіндіктер
Сыртқы қауіптер (тәуекелдер)
III. Мектептің миссиясы, мақсаттары мен міндеттері
Мектептің миссиясы
Мектептің мақсаты
Мектептің міндеттері
IV. Мектепті дамытудың басым бағыттары
V. Бағдарламаны іске асыру тетіктері
VI. Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер
Нысан
Педагогтердің оқу жүктемесі (тарифтеу) туралы мәліметтер
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Лауазымы
Дипломы бойынша білімі
Педагогикалық еңбек өтілі
Жүргізетін пәні
Санаттың болуы: пәндер бойынша санаты, берілген күні және аяқталу мерзімі
Лауазымдық санаты
Ағылшын тілін
меңгеру сертификатының болуы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Біліктілігі үшін қосымша ақы
Барлық сағаты
Аптасына немесе жылына сағат саны
Оның ішінде лицейде/гимназияда
Дәптер тексеру
Жаңартылған білім маз мұны бойынша сағат саны
шебер
зерттеуші
сарап шы
мо
де
ра
тор
1-4
5-9
10-11
1-4
5-9
10-11
1-4
5-9
10-11
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Қосымша ақылар
Жаңартылған білім мазмұны үшін
Ағылшын тілінде оқытқаны үшін
Ауылдық мектепте оқытқаны үшін
Инклюзивтік білім үшін
Тағы басқа лары*
25
26
27
28
29

Сноска. Форма - в редакции приказа Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
на ________ учебный год
Педагог ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Группа/Класс ___________________________________________________
(указать наименование группы/класса)
План мероприятий по направлениям воспитательной работы
Наименование мероприятия
Форма завершения
Ответственные исполнители
Срок исполнения
I. Нормативное правовое обеспечение воспитания
II. Научно-методическое и информационное обеспечение
Форма
Программа развития школы (составляется на 5 лет)
Паспорт программы
Наименование
Программа развития школы на 20 __ -20 __ годы
Основания для разработки
Основной разработчик
Цели
Задачи
Ожидаемые результаты
Сроки реализации
20 __ -20 __ годы
Введение
Назначение Программы
Этапы развития Программы
Годы
Мероприятия
Исполнители
Мониторинг Программы
Разрабатывается и отслеживается педагогическим советом школы;
Предусматривает внесение корректив в мероприятия по реализации Программы на основании результатов мониторинга, а также возможных изменений в приоритетных направлениях социально-экономической, образовательной политики государства.
I. Краткая характеристика современного состояния функционирования школы
II. Анализ состояния образовательной системы школы за 20 __ -20 __ годы
Оценка внешних и внутренних перспектив развития школы
Кадровые ресурсы
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Материально-технические ресурсы
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Информационные ресурсы
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Учебно-методические условия повышения качества образования и инновационная деятельность
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Реализация содержания образования
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Условия развития у учащихся интеллектуальных и творческих способностей,
качества образования
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Условия формирования и самореализации личности с активной гражданской позицией, ориентированной на общечеловеческие и национальные ценности и идеалы
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
Условия формирования и реализации здорового образа жизни обучающихся
Внутренние сильные стороны
Внутренние слабые стороны
Благоприятные возможности
Внешние угрозы (риски)
III. Миссия, цели и задачи школы
Миссия школы
Цель школы
Задачи школы
IV. Приоритетные направления развития школы
V. Механизм реализации Программы
VI. Ожидаемые результаты реализации Программы
Форма
Сведения об учебной нагрузке педагогов (тарификации)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
Образование, специальность по диплому
Педагогический стаж
Предмет, который ведется
Наличие категории: по каким предметам, год присвоения и окончания
Категория должностей
Наличие сертификата владения английским языком
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Доплата за квалификацию
Всего часов
Количество часов в неделю или на год
Из них в лицее/гимназии
Проверка тетрадей
Часы по обновленному содержанию
мастер
исследователь
эксперт
модератор
1-4
5-9
10-11
1-4
5-9
10-11
1-4
5-9
10-11
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Доплаты
За обновленное содержание
За преподавание на английском языке
За преподавание в сельской школе
За инклюзивное образование
Другие *
25
26
27
28
29

*"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 4-қосымшасына сәйкес.
Штаттық бірліктер саны туралы ақпарат
Ұйымның атауы:
Сынып-комплектілер (топтар) саны:
Білім алушылар (тәрбиеленушілер) саны:
Лауазымдардың атауы
Бірліктер саны
Басқарушы персонал
1
2
Барлық басқарушы персонал
Негізгі персонал
1
2
3
Барлық негізгі персонал
Әкімшілік персонал
1
2
3
Барлық әкімшілік персонал
Қосалқы персонал
1
2
3
Барлық қосалқы персонал
Жұмысшылар
1
2
Барлық жұмысшылар
Барлық штаттық бірліктер
Басшы ____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Блоктар (персонал) бойынша лауазымдардың атауы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 123 бұйрығымен бекітілген Білім және ғылым саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізіліміне сәйкес (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13181 болып тіркелген) білім саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізіліміне сәйкес жүргізіледі.
Штаттық кесте
_______________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Лауазымы
Білімі
Еңбек өтілі
Штаттық бірлік саны
Базалық лауазымдық жалақы
(теңгеде)
Үстеме ақы 10%
Еңбекақы төлемінің қоры
1 бірлікке орташа айлық жалақы
Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Бас бухгалтер________________________
Нысан
Мектепішілік бақылау жоспары
______________оқу жылы
№ р/р
Бақылау тақырыбы
Бақылау мақсаты
Бақылау объектісі
Бақылау түрі
Бақылау әдістері
Орындау мерзімдері
Жауаптылар
Қарау орны
Басқару шылық шешім
Екінші бақылау
І. Нормативтік құжаттардың орындалуын және талаптарға сәйкес мектеп құжаттамасының жүргізілуін бақылау
ІІ. Оқу процесінің сапасын бақылау
III. Білімнің олқылықтарын толтыру және төмен көрсеткіштермен жұмыс істеу бойынша жұмыстарды бақылау
IV. Оқу-зерттеу қызметі
V. Мұғалімнің шеберлік және әдістемелік дайындық жағдайының деңгейін бақылау
VІ. Тәрбие процесінің, өткізілген іс –шаралардың сапасын бақылау
Нысан
________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Оқу жұмыс жоспары
_______ оқу жылы
Білім беру салалары және оқу пәндері
Сыныптар бойынша апталық жүктеме
Инварианттық компонент
Тіл және әдебиет
1
2
3
4
Математика және информатика
5
6
7
Жаратылыстану
8
9
10
11
12
Адам және қоғам
13
14
15
16
Технология және өнер
17
Дене тәрбиесі
Инварианттық оқу жүктемесі
Элективтік курстар
Вариативтік компонент
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Педагогтердің жеке құрамын есепке алу кітабы
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
______________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
(орта білім беру ұйымының атауы)
Кітап __________________ жылы басталды
Кітап __________________ жылы аяқталды
(сол жақ беті)
№ р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы
Жынысы
Туған жылы
Ұлты
Білімі (оқу орны, факультеті, мамандығы, дипломның №, қашан бітірді)
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Қашан және қандай біліктілікті арттыру курстарын бітірді
Қандай пәнді жүргізеді
Осы орта білім беру ұйымына қабылданған кездегі жалпы педагогикалық өтілі
Осы орта білім беру ұйымында қай уақыттан бері жұмыс істейді, бұйрықтың нөмірі, күні
Аттестаттау дан өткен күні, аттестаттау коммиссия сының қорытын дысы
Награда лары мен атағы, ғылыми дәрежесі
Үйінің мекенжайы, телефоны
Кеткендігі туралы белгі, кету себебі
7
8
9
10
11
12
13
14
Беттің соңына дейін
Ескерту: Педагогтердің жеке құрамын есепке алу кітабы (бұдан әрі – Есепке алу кітабы) барлық орта білім беру ұйымдарында жүргізіледі.
Жұмысқа жаңадан келген педагогтер келесі нөмір тәртібімен жазылады.
Есепке алу кітабындағы жазбалар құжатпен негізделеді.
Есепке алу кітабы нөмірленеді, тігіледі, орта білім беру ұйымы директорының қолымен және мөрмен бекітіледі.
Есепке алу кітабы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды форматта ғана толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Нысан
Титул парағы
____________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
БЕКІТЕМІН:
Басшы_____________________
тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
20___жыл "____"______
Оқу-тәрбие жұмысы жоспары
______________оқу жылы
Негізгі жұмыс бағыттары
Іс-шаралар
Жауаптылар
Орындау мерзімдері
1
2
3
4
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы
______________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
___________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
________________________________________________
(сынып)
_______ /________ оқу жылы
(Сол жақ беті)
Ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы
Айы, күні
Сынып
Пән
Пән бойынша педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Сабақты өткізбеуінің себебі
беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Сабақты ауыстырған педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ауыстырған сабақтың саны
Сабақты өткізген педагогтің қолы
Ескерту: Ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналын әрбір мектепте директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары (директор) жүргізеді.
Ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Жазбалар тек ресімделген тиісті құжаттардың негізінде жүргізіледі (мектепішілік бұйрықтар, еңбекке уақытша жарамсыздық парағы, сынып журналындағы жазбалар). Ауыстырылған сабақты жүргізген педагог ол жөнінде журналға қол қояды.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім алушыларды жазатын алфавиттік кітап
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
____________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
____________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
Кітап __________________ жылы басталды
Кітап __________________ жылы аяқталды
Кітаптың ішкі беттері (сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы және айы
Жынысы
Ана тілі
Орта білім беру ұйымына қабылданған күні
Қай сыныпқа қабылданды
1
2
3
4
5
6
7
Кітаптың ішкі беттері (оң жақ беті)
Білім алушының мекен-жайы
Кеткен күні
Қай сыныптан кетті
Кету жөніндегі бұйрықтың күні мен нөмірі
Қайда кетті (облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, орта білім беру ұйымы)
Кету себептері (оның ішінде, орта білім беру ұйымын бітіргенде)
Жеке іс қағазының берілгені туралы талон
8
9
10
11
12
13
14
Ескерту: Білім алушылар жазылатын алфавиттік кітапқа (бұдан әрі - Алфавиттік кітап) орта білім беру ұйымының барлық білім алушылары жазылады. Жыл сайын кітап жаңа қабылданған оқушылармен толықтырылып отырады. Оқушылардың тегі оның оқитын сыныбына қарамастан алфавиттік ретпен енгізіледі.
Алфавиттің әрбір әрпіне жеке бет арналып, әр әріпке реттік нөмір қойылады. Кітаптағы рет нөмірі оқушының жеке іс қағазындағы нөмірі болып табылады.

*Согласно приложению 4 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "Доплаты за условия труда гражданским служащим, работникам организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работникам казенных предприятий в сфере образования".
Информация о количестве штатных единиц
Наименование организации:
Количество класс-комплектов (групп):
Количество обучающихся (воспитанников):
Наименование должностей
Количество единиц
Управленческий персонал
1
2
Итого управленческого персонала
Основной персонал
1
2
3
Итого основного персонала
Административный персонал
1
2
3
Итого административного персонала
Вспомогательный персонал
1
2
3
Итого вспомогательного персонала
Рабочие
1
2
Итого рабочих
Всего штатных единиц
Руководитель_______________________________________ ______________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Наименование должностей по блокам (персонал) ведется согласно Реестра должностей гражданских служащих в сфере образования и науки, утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13181).
Штатное расписание
___________________________________________
(наименование организации образования)
Должность
Образование
Стаж работы
Кол-во штатных единиц
Базовый должностной оклад (в тенге)
Надбавка 10%
Фонд заработной платы
Среднемесячная заработная плата 1 ед.
Налоги и другие обязательные платежи в бюджет
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Главный бухгалтер______
Форма
План внутришкольного контроля
№ п/п
Тема контроля
Цель контроля
Объект контроля
Вид контроля
Методика
Сроки выполнения
Ответственные
Место рассмотрения
Управленческое решение
Вторичный конт роль
І. Контроль за выполнением нормативных документов и ведением школьной документации согласно требованиям
ІI. Контроль за качеством учебного процесса
III. Контроль за работой по восполнению пробелов в знаниях и за работой со слабоуспевающими
IV. Учебно- исследовательская деятельность
V. Контроль за уровнем мастерства и состоянием методической готовности учителя
VІ. Контроль за качеством воспитательного процесса, проведением мероприятий
________________________________
(наименование организации образования)
Рабочий учебный план
на _______ учебный год
Образовательные области и учебные предметы
Недельное количество часов по классам
Инвариантный компонент
I
Язык и литература
1
2
3
4
II
Математика и информатика
5
6
7
III
Естествознание
8
9
10
11
12
IV
Человек и общество
13
14
15
16
V
Технология и искусство
17
VI
Физическая культура
Инвариантная учебная нагрузка
Элективные курсы
Вариативный компонент
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга учета личного состава педагогов
______________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
______________________________________________
(район, город (село)
______________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность
Пол
Год рождения
Национальность
Образование (учебное заведение, факультет, специальность, № диплома, когда окончил)
1
2
3
4
5
6
До конца страницы
(правая сторона)
Когда и какие курсы повышения квалификации окончил
Какой предмет преподает
Общий стаж педагогической работы при поступлении в данную организацию среднего образования
С какого времени работает в данной организации среднего образования, номер приказа, дата
Дата прохождения аттестации, заключение аттестационной комиссии
Награды, персональное звание, ученая степень
Домашний адрес, телефон
Отметка о выбытии причины выбытия
7
8
9
10
11
12
13
14
До конца страницы
Примечание: Книга учета личного состава педагогов организации среднего
образования (далее – Книга учета) ведется во всех организациях среднего образования.
Вновь поступившие педагоги записываются в порядке последующих номеров.
Записи в Книге учета документально обосновываются.
Книга учета пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью
директора и печатью организации среднего образования.
Книга учета при подключении организации образования к электронной системе
заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Форма
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель _______________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" ______20___ год
План учебно-воспитательной работы
на ________учебный год
Основные направления работы
Мероприятия
Ответственные
Сроки исполнения
1
2
3
4
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал учета замещенных уроков
______________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
______________________________________________________________
(район, город (село)
______________________________________________________________
(название организации среднего образования)
______________________________________________________________
(класс)________________________ ______________учебный год
(Левая сторона)
Журнал учета замещенных уроков
№ п/п
Дни, месяцы
Класс
Предмет
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога по предмету
Причина пропуска урока
до конца страницы
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога, проводившего замену урока
Количество замененных уроков
Подпись педагога, проводившего замену урока
Примечание: Журнал учета замещенных уроков ведется в каждой школе заместителем директора по учебной работе школы (директором).
Журнал учета замещенных уроков при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не требуется.
Записи производятся только на основании надлежаще оформленных документов (приказов по школе, больничных листов, записей в классных журналах). Педагог, проводивший уроки в порядке замены, расписывается в журнале.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Алфавитная книга записи обучающихся
___________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
(район, город (село)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Внутренние страницы книги (левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Год и месяц рождения
Пол
Родной язык
Дата поступления в организацию среднего образования
В какой класс поступил
1
2
3
4
5
6
7
Внутренние страницы книги (правая сторона)
Адрес обучающегося
День выезда
Из какого класса выбыл
Дата и номер приказа о выбытии
Куда выбыл (область, город республиканского значения, столица район, организация среднего образования)
Причины выбытия (в том числе окончание организации среднего образования)
Талоны о выдаче личного дела
8
9
10
11
12
13
14
Примечание: В алфавитную книгу записи обучающихся записываются все обучающиеся организации среднего образования. Ежегодно книга пополняется записью обучающихся нового приема. Фамилии обучающихся в список заносятся в алфавитном порядке независимо от классов, в которых они учатся.
Для каждой буквы алфавита отводятся отдельные страницы, и по каждой букве ведется порядковая нумерация. Порядковый номер записи обучающихся в книге является номером его личного дела.

Жеке іс қағазында бұл нөмір бөлшек түрінде қойылады. Мысалы, "№ Б/15" – білім алушының алфавиттік кітапта "Б" әрпіндегі № 15 болып жазылғанын білдіреді.
Егер бұйрықпен рәсімделіп мектептен шығып кеткен білім алушы қайтып келсе, онда ол туралы дерек жаңадан келген оқушы ретінде қайта жазылады.
Барлық беттері толған жағдайда жазуды жалғастыру әрбір әріп бойынша келесі нөмірлер тәртібімен жаңа кітапқа жазылады. Кітаптағы түзетулер мектеп директорының қолымен белгіленеді. Алфавиттік кітаптың беттері нөмірленіп, тігіледі, директордың қолы қойылып, мөр басылады. Білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда Алфавиттік кітап электронды түрде ғана толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Кеткен және келген білім алушыларды есепке алу кітабы
________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_____________қала/ауыл, _______________ауданы, _________ облысы
Кеткен/келген білім алушылар туралы мәлімет
Білім алушылардың кетуі туралы есептен шығару талоны/келген білім алушыны есепке алу талоны
Тегі _________________
Тегі _________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда) _________________
Әкесінің аты (болған жағдайда) ______________________
Туған күні _________________
Туған күні _________________
Оқыған сыныбы _________________
Оқыған сыныбы ________________
Қайда кетті _______________________
Орта білім беру ұйымы (атауы, мекен-жайы) _________________
Орта білім беру ұйымының басшысы ___________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
(орта білім беру ұйымының мөрі)
"__" _________ 200__жыл
Ескерту: Білім алушылардың қозғалысын есепке алу және бақылау мақсатында білім алушылардың кетуін және келуін есепке алу кітабы (бұдан әрі – Кітап) барлық орта білім беру ұйымдарында жүргізіледі. Кітапты іс-қағаздарды жүргізуге жауапты адам толтырады. Кітапқа директордың қолы және білім беру ұйымының мөрі қойылады, беттері нөмірленеді, тігіледі, бекітіледі.
Білім алушылардың кеткені туралы шығару талоны жаңа орта білім беру ұйымына келуі туралы шығару талонын алу мақсатында типіне және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан орта білім беру ұйымына көрсету үшін кәмелетке толмағандарға олардың оқыған жерінен беріледі.
Оқушы кеткен және келген мектептердің басшылары оның орта білім беру ұйымында болғандығы туралы мәліметтермен тексеріледі, ол болмаған жағдайда олар жазбаша түрде құзыретті органдарға хабарлайды.
Орта білім беру ұйымының іс-қағаздарында білім беру басқармасы, білім беру бөлімі, аудан, қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдігінің осы ұйымға оның шекараларын нақты белгілей отырып, шағын ауданды бекіту туралы шешімінен үзінді көшірме, шағын ауданның картасы бар. Кітап орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды түрде ғана толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Бұйрықтарды тіркеу кітабы
_________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
Кітап __________________ жылы басталды
Кітап __________________ жылы аяқталды
Ескерту: Орта білім беру ұйымында бұйрықтарды тіркеу кітабы (бұдан әрі – Кітап) негізгі қызмет бойынша, жеке құрам бойынша және оқушылардың қозғалысы бойынша жүргізіледі.
№ р/с
Бұйрық №
Шығарылған күні
Бұйрықтың атауы
Кім қол қойды (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы
Кітаптың әрбір парағы нөмірленеді, тігіледі және орта білім беру ұйымы директорының қолы қойылып, мөр басылады. Кітап орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды түрде ғана толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Негізгі орта мектепті бітіргендігі туралы аттестатты есепке алу және беру кітабы
_________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
____________________________________________________________
(аудан, қала, ауыл)
____________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
Кіріс
№ р/с
Аттестаттардың атауы, сериясы, нөмірі
Саны
Кіріске алу үшін негіздеме және алған күні
Кітап ___________________ жылы басталды
Кітап___________________ жылы аяқталды
1-бөлім. Негізгі орта білім беру ұйымын бітіргені туралы аттестаттарды есепке алу.
(сол жақ беті)
Кітаптің ішкі беттері
беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Шығыс
№ р/с
Аттестаттардың атауы, сериясы, нөмірі
Саны
Беру үшін негіздеме, берілген күні
Аудандық (қалалық) білім бөлімі меңгерушісінің немесе мектеп құжаттамасымен айналысатын адамның қалған бланкілерді, сондай-ақ олардың нөмірлерін көрсете отырып, бүлінген бланкілерді алғаны туралы қолы
Беттің соңына дейін
2-бөлім. Негізгі орта білім беру ұйымын бітіргені туралы аттестаттарды есепке алу
Кітаптің ішкі беті
(сол жақ беті)
№ р/с
Аттестаттардың атауы және сериясы, нөмірі

На личном деле этот номер проставляется в виде дроби. Например, "№ Б/15" означает, что обучающийся записан в алфавитной книге на букву "Б" под № 15.
Если ранее выбывший из школы обучающийся, выбытие которого оформлено приказом, возвратился в нее, то данные о нем записываются как на вновь поступившего.
В случае полного использования всех страниц продолжение записей производится в новой книге в порядке последующих номеров по каждой букве. Исправления в книге скрепляются подписью директора школы. Алфавитная книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью школы. Алфавитная книга при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета выбывших и прибывших обучающихся
____________________________________________
(наименование организации среднего образования)
город/село ____________, район ___________, область
Сведения о выбывших/прибывших обучающихся
Открепительный талон о снятии с учета выбывшего/ о принятии на учет прибывшего обучающегося
Фамилия _______________
Фамилия ____________________
Имя ___________________
Имя ________________________
Отчество (при его наличии) _________________________
Отчество (при его наличии)
___________________________
Дата рождения _________________
Дата рождения _______________
Класс обучения _______________
Класс обучения _______________
Куда выбыл __________________________________________________
Организация среднего образования__________________
(наименование, адрес) _____________________________ _____________________________
Руководитель организации среднего образования
__________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
(печать организации среднего образования) "__" ____________ 20___ года
Примечание: Книга учета выбывших и прибывших обучающихся (далее – Книга) ведется во всех организациях среднего образования с целью учета и контроля движения обучающихся. Книга заполняется лицом, ответственным за делопроизводство. Книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью организации среднего образования.
Открепительный талон о прибытии обучающегося выдается несовершеннолетнему организацией среднего образования, куда он прибыл, для предъявления в организацию среднего образования независимо от типа и ведомственной принадлежности, где он обучался, и получения личного дела после предъявления открепительного талона о выбытии.
Руководители школ, откуда выбыл и куда прибыл обучающийся, сверяются с данными о фактическом его нахождении в организации среднего образования, в случае его отсутствия письменно сообщают в компетентные органы.
В делопроизводстве организации среднего образования находится выписка из решения управления образования, отдела образования, акимата района, города, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа о закреплении за данной организацией микрорайона с точным обозначением его границ, карта микрорайона. Книга при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение в бумажном варианте не требуется.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга регистрации приказов
_______________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
_______________________________________________________________
(район, город (село)
_______________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Примечание: Книга регистрации приказов организации среднего образования (далее – Книга) ведется по основной деятельности, по личному составу и по движению обучающихся.
№ п/п
№ приказа
Дата издания
Название приказа
Кем подписан (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность
Книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью организации среднего образования. Книга при подключении организации среднего образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы
_________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
_________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
1 часть. Учет аттестатов об окончании организации основного среднего образования.
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
Приход
№ п/п
Наименование, серия, номера аттестата
Количество
Дата получения и основание для оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
Расход
№ п/п
Наименование, серия, номер аттестата
Количество
Основание для выдачи, дата выдачи
Подпись заведующего районным (городским) отделом образования или лица, занимающегося школьной документацией, о получении оставшихся бланков, а также испорченных с указанием их номеров
До конца страницы
2 часть. Учет выдачи аттестатов об окончании организации основного среднего образования
Внутренняя сторона книги (левая сторона)
№ п/п
Серия и номер аттестата

1. Паспорттық бөлім
1.1 Бала және оның отбасы туралы деректер
Тегі (болған жағдайда) ______________________________________________
Аты (болған жағдайда) ______________________________________________
Туған күні _________________________________________________________
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетіне жүгінген күні
___________________________________________________________________
Мекенжайы_________________________________________________________
Телефон____________________________________________________________
Ата-аналар__________________________________________________________
Анасы ______________________________________________________________
Туған күні ___________________________________________________________
Білімі _______________________________________________________________
Жұмыс орны _________________________________________________________
Әкесі _______________________________________________________________
Туған күні___________________________________________________________
Білімі _______________________________________________________________
Жұмыс орны _________________________________________________________
Бала тәрбиесіне қатысатын адамдар _____________________________________
Білім беру ұйымдарына бару ___________________________________________
Ұлты ________________________________________________________________
Оқыту тілі ___________________________________________________________
Тұрмыстық қатынас тілі _______________________________________________
Оқыту түрі___________________________________________________________
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның (бұдан әрі – ПМПК) қорытындысы
_____________________________________________________________________
Ата-аналардың сұранысы_______________________________________________
ПМПК мамандарының ұсыныстары______________________________________
1.2. Психологиялық-педагогикалық көмек түрлерін есепке алу
Баланың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда):
Қорытынды: _________________________________________________________
Мамандардың қызмет көрсету мерзімдері: цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
Психологиялық-педагогикалық қолдау саласында мемлекеттік қызметтер көрсету шеңберіндегі көмек түрлері
Ұсынылады
Орындалды
Айына көрсетілетін қызмет
Сабақтар ұзақтығы
Айына көрсетілетін
қызметтер саны
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
МАусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
қазан
Қараша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Қысқа мерзімді топқа бару
Жеке сөйлеу терапиясы сабағы
Шағын топтағы логопедиялық сабақтар
Арнайы педагогпен сабақтар (жеке)
Арнайы педагогпен сабақтар (кіші топ)
Психологтың сабақтары (жеке)
Психологтың сабақтары (шағын топ)
Отбасылық кеңес беру
Музыкалық-ырғақтық сабақтар (кіші топтар)
Психофизикалық жағдайды командалық бағалау
Әлеуметтік педагогке / қызметкерге кеңес беру
ЕДШ (жеке)
ЕДШ (шағын топта)
Кестенің жалғасы
Орындалды
Айына көрсетілетін қызметтер саны
Желтоқсан
15
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетінің меңгерушісі ______________

1. Паспортная часть
1.1 Данные о ребенке и его семье
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________
Дата рождения ____________________________________________
Дата обращения в кабинет психолого-педагогической коррекции
_________________________________________________________
Домашний адрес __________________________________________
Телефон__________________________________________________
Родители или другие законные представители ребенка:
_________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери______________
Дата рождения ____________________________________________
Образование ______________________________________________
Место работы _____________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) отца_________________
Дата рождения ____________________________________________
Образование ______________________________________________
Место работы _____________________________________________
Лица, участвующие в воспитании ребенка _____________________
Посещение организаций образования _________________________
Национальность ___________________________________________
Язык обучения ____________________________________________
Язык бытового общения ____________________________________
Форма обучения___________________________________________
Заключение психолого-медико-педагогической консультации
(далее – ПМПК) ____________________________________________
Запрос родителей или других законных представителей ребенка
__________________________________________________________
Рекомендации специалистов ПМПК___________________________
1.2. Учет видов психолого-педагогической помощи
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка ______________
Заключение: ______________________________________________
Сроки оказания услуг специалистами: цикл №___ с ______
по _____/_____ цикл №______ с _____по _ цикл №___ с _____
по ____/______ цикл №______ с _______ по _ 20 ___ год
Виды помощи в рамках оказания государственных услуг в сфере психолого-педагогической поддержки
Рекомендованный
Выполненный
Кол-во услуг в месяц
Продолжительность занятия
Количество услуг в месяц
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Посещение группы кратковременного пребывания
Индивидуальное логопедическое занятие
Подгрупповые логопедические занятия
Занятия со специальным педагогом (индивидуальные)
Занятия со специальным педагогом (подгрупповые)
Занятия психолога (индивидуальные)
Занятия психолога (подгрупповые)
Продолжение таблицы
Выполненный
Количество услуг в месяц
Ноябрь
Декабрь
14
15
Заведующий кабинета психолого-педагогической коррекции ________________

1.3 Баланың болу есебі
Циклдің нөмірі
Жоспарланған болу мерзімі
Жеке дамыту бағдарламасындағы өзгерістер
Маманның қолы
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетінің меңгерушісі ______________
2. Бала туралы ақпарат жинау.
2.1 Бала дамуының қысқаша тарихы:
Моторлық дамыту: Басын ұстауы ____ отыру _____ еңбектеу _____ жүру _____ ай
Сөйлеуді дамыту______________________________________________________
Былдырлау __________________________________________________________
Ересектердің сөзін түсіну ______________________________________________
Алғашқы сөздер ______________________________________________________
Алғашқы тіркестер ____________________________________________________
Психикалық даму
Жандану кешені ______________________________________________________
Заттармен алғашқы әрекеттер __________________________________________
Процессуалдық ойын _________________________________________________
Сюжеттік ойын _______________________________________________________
Сюжетті-рөлдік ойын _________________________________________________
Ұқыптылық және өзіне-өзі қызмет көрсету дағдылары _____________________
Отбасылық тәрбиенің ерекшеліктері ____________________________________
Жеке дамыту бағдарламасы бойынша жұмыс істеуге арналған мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қолы
Педагог-психолог
Арнайы педагог
Логопед
Емдеу-дене шынықтыру нұсқаушысы (бұдан әрі – ЕДШ) нұсқаушысы
Әлеуметтік педагог
Педагог-тәрбиеші
Жауапты маман
2.2 Психофизикалық дамуды бағалау хаттамасы (баланың еркін іс-әрекетін және оның ұсынылған тапсырмаларға реакциясын сипаттау)
Команданың құрамы
Өткізу мерзімі
Келісемін
Қолы
1
2
3
4
2.3 Түзету-дамытушылық оқытудың басындағы баланың психофизикалық дамуының жағдайы:
2.3.1 Баланың әлеуметтік жағдайы (отбасының құрамы, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайлары, баланы тәрбиелеудің ерекшеліктері, баланың мүдделері мен қызығушылығы)
2.3.2 Әлеуметтік өзара іс-қимыл және коммуникация _______________________
2.3.3 Сөйлеу тілін дамыту:
2.3.4 Танымдық іс-әрекетті дамыту (ойлау, қабылдау, зейін, есте сақтау).
2.3.5. Балалар іс-әрекетінің жетекші және басқа түрлерін дамыту (көрнекі, конструктивті және т. б.)
2.3.5 Моторлық дамыту (ірі, ұсақ моторика) _______________________________
3. Түзете-дамыту бағдарламасы
Бағдарламаны әзірлеу күні _____________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) _______________________________
Жасы _______________________________________________________________
Мамандар (бейін) _____________________________________________________
Мерзімі
Даму жұмысының бағыттары
Күтілетін
нәтижелер
Жетістік туралы белгі
Ескертпе

1.3 Учет пребывания ребенка
Номер Цикла
Сроки планируемого пребывания
Изменения в индивидуально - развивающей программе
Подпись специалиста
Заведующий кабинета психолого-педагогической коррекции ________________
2. Сбор информации о ребенке.
2.1 Краткая история развития ребенка:
Моторное развитие: Держать голову ______сидеть ____ ползать
______ходить_____месяц
Речевое развитие________________________________________
Лепет _________________________________________________
Понимать речь взрослого ________________________________
Первые слова ___________________________________________
Первые фразы __________________________________________
Психическое развитие:
Комплекс оживления _____________________________________
Первые действия с предметами ____________________________
Процессуальная игра _____________________________________
Сюжетная игра __________________________________________
Сюжетно-ролевая игра ____________________________________
Навыки опрятности и самообслуживания ____________________
Особенности семейного воспитания_________________________
Специалисты для работы по индивидуально-развивающей программе:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Роспись
Педагог-психолог
Специальный педагог
Логопед
Инструктор по лечебной физической культуре (далее - ЛФК)
Социальный педагог
Педагог-воспитатель
Ответственный специалист
2.2 Протокол оценки психофизического развития (описание свободной деятельности ребенка и его реакции на предлагаемые задания)
Состав команды
Дата проведения
Согласен
Подпись
1
2
3
4
2.3 Состояние психофизического развития ребенка на начало коррекционно-развивающего обучения:
2.3.1 Социальная ситуация развития (состав семьи, жилищно-бытовые условия, особенности воспитания ребенка, интересы и увлечения ребенка)
2.3.2 Социальное взаимодействие и коммуникация ________________________
2.3.3 Речевое развитие:
2.3.4 Развитие познавательной деятельности (мышления, восприятия, внимания, памяти).
2.3.5. Развитие ведущей и других видов детской деятельности (изобразительная, конструктивная)
2.3.5 Моторное развитие (крупная, мелкая моторика) _______________________
3. Коррекционно-развивающая программа
Дата составления программы ___________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ________________________________
Возраст _____________________________________________________________
Специалисты (профиль)________________________________________________
Сроки
Направления развивающей работы
Цели-ожидаемые результаты
Отметка о достижении
Примечание

3.1. Түзету-дамыту бағдарламасының мазмұны
Дамыту жұмысының бағыттары
Дамыту жұмысының әдістері, әдістемелері, тәсілдері, құралдары
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетінің меңгерушісі ______________
3. Түзету-дамыту көмегінің нәтижелері
3.1 балдық бағалау (0-мақсаттарға қол жеткізілмеді, 1-мақсаттарға ішінара қол жеткізілді (25%); мақсаттарға толық қол жеткізілмеді (50%), 3-мақсаттарға қол жеткізілді (100%)
Түзету оқуын бітірген күні _____________________________________________
Қайда жіберілді (кетті)_________________________________________________
3.2 Мамандардың қорытындысы: ________________________________________
Нысан
Жеке дамыту бағдарламасы
1. Паспорттық бөлім
1.1 Бала және оның отбасы туралы деректер
Тегі ________________________________________________________________
Аты ________________________________________________________________
Туған күні __________________________________________________________
Психологиялық-педагогикалық түзету кабинетке жүгінген күні _____________
Мекенжайы _________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
Ата-аналар __________________________________________________________
Анасы ______________________________________________________________
Туған күні ___________________________________________________________
Білімі _______________________________________________________________
Жұмыс орны _________________________________________________________
Әкесі _______________________________________________________________
Туған күні ___________________________________________________________
Білімі _______________________________________________________________
Жұмыс орны _________________________________________________________
Бала тәрбиесіне қатысатын адамдар _____________________________________
Білім беру ұйымдарына бару ___________________________________________
Ұлты ________________________________________________________________
Оқыту тілі ___________________________________________________________
Тұрмыстық қатынас тілі _______________________________________________
Оқыту түрі___________________________________________________________
Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның (бұдан әрі – ПМПК) қорытындысы
)____________________________________________________________________
Ата-аналардың сұранысы_______________________________________________
ПМПК мамандарының ұсыныстары______________________ ________________
1.2. Психологиялық-педагогикалық көмек түрлерін есепке алу
Баланың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _________________________
Қорытынды: _________________________________________________________
Мамандардың қызмет көрсету мерзімдері:
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
цикл № _ _ _ _ _ бастап № _ _дейін
Психологиялық-педагогикалық қолдау саласында мемлекеттік қызметтер көрсету шеңберіндегі көмек түрлері
Ұсынылады
Орындалды
Айына көрсетілетін қызмет
Сабақтар ұзақтығы
Айына көрсетілетін қызметтер саны
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
МАусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
қазан
Қараша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Қысқа мерзімді топқа бару
Жеке сөйлеу терапиясы сабағы
Шағын топтағы логопедиялық сабақтар
Арнайы педагогпен сабақтар (жеке)
Арнайы педагогпен сабақтар (кіші топ)
Психологтың сабақтары (жеке)
Психологтың сабақтары (шағын топ)
Отбасылық кеңес беру
Музыкалық-ырғақтық сабақтар (кіші топтар)
Психофизикалық жағдайды командалық бағалау
Әлеуметтік педагогке / қызметкерге кеңес беру
ЕДШ (жеке)
ЕДШ (шағын топта)
Кестенің жалғасы
Орындалды
Айына көрсетілетін қызметтер саны
Желтоқсан
15
Оңалту орталығының меңгерушісі_______________________________________

3.1. Содержание коррекционно-развивающей программы
Направления развивающей работы
Методы, методики, приемы, средства развивающей работы
Заведующий кабинета психолого-педагогической коррекции ________________
3. Результаты коррекционно -развивающей помощи.
3.1 Балльная оценка (0 – цели не достигнуты, 1 – цели достигнуты частично (25%); цели достигнуты не полностью (50%), 3 – цели достигнуты (100%)
Дата окончания коррекционного обучения _____________________
Куда направлен (выбыл)_____________________________________
3.2 Заключение специалистов: _______________________________
Форма
Индивидуально-развивающая программа
1. Паспортная часть
1.1 Данные о ребенке и его семье
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________________
Дата рождения __________________________________________________
Дата обращения в реабилитационный центр _________________________
Домашний адрес ________________________________________________
Телефон________________________________________________________
Родители или другие законные представители ребенка
_______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери____________________
Дата рождения __________________________________________________
Образование ____________________________________________________
Место работы ___________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) отца ______________________
Дата рождения __________________________________________________
Образование ____________________________________________________
Место работы __________________________________________________
Лица, участвующие в воспитании ребенка __________________________
Посещение организаций образования ______________________________
Национальность ________________________________________________
Язык обучения _________________________________________________
Язык бытового общения _________________________________________
Форма обучения________________________________________________
Заключение психолого-медико-педагогической консультации
(далее – ПМПК) ________________________________________________
Запрос родителей или других законных представителей ребенка
_______________________________________________________________
Рекомендации специалистов ПМПК________________________________
1.2. Учет видов психолого-педагогической помощи
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка ___________________
Заключение: ____________________________________________________
Сроки оказания услуг специалистами:
цикл №___ с ________ по ____/______ цикл №____ с ______ по _
цикл №___ с ______ по _____/_____ цикл №______ с ____ по __ 20 ___ год
Виды помощи в рамках оказания государственных услуг в сфере психолого-педагогической поддержки
Рекомендованный
Выполненный
Кол-во услуг в месяц
Продолжительность занятия
Количество услуг в месяц
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Посещение группы кратковременного пребывания
Посещение группы дневного пребывания
Индивидуальное логопедическое занятие
Подгрупповые логопедические занятия
Занятия со специальным педагогом (индивидуальные)
Занятия со специальным педагогом (подгрупповые)
Занятия психолога (индивидуальные)
Занятия психолога (подгрупповые)
Семейное консультирование
Музыкально-ритмические занятия (подгрупповые)
Командная оценка психофизического состояния
Консультации социального педагога / работника
Консультация врача -невропатолога
Консультация врача-реабилитолога
ЛФК (индивидуальные)
ЛФК (подгрупповые)
Массаж
Продолжение таблицы
Выполненный
Количество услуг в месяц
Ноябрь
Декабрь
14
15
Заведующий реабилитационного центра ________________________________

1.3 Баланың болу есебі
Цикл нөмірі
Жоспарланған болу мерзімі
Жеке дамыту бағдарламасындағы өзгерістер
Маманның қолы
Оңалту орталығының меңгерушісі_______________________________________
2. Бала туралы ақпарат жинау
2.1 Бала дамуының қысқаша тарихы
Моторды дамыту: басын ұстауы _____отыру _____ еңбектеу _____ жүру ____ ай
Сөйлеуді дамыту _____________________________________________________
Былдырлау __________________________________________________________
Ересектердің сөзін түсіну
Алғашқы сөздер ______________________________________________________
Алғашқы тіркестер ____________________________________________________
Психикалық даму
Жандану кешені ______________________________________________________
Заттармен алғашқы әрекеттер ___________________________________________
Процессуалдық ойын __________________________________________________
Сюжеттік ойын _______________________________________________________
Сюжетті-рөлдік ойын _________________________________________________
Ұқыптылық және өзіне-өзі қызмет көрсету дағдылары _____________________
Отбасылық тәрбиенің ерекшеліктері_____________________________________
Жеке дамыту бағдарламасы бойынша жұмыс істеуге арналған мамандар:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қолы
Педагог-психолог
Арнайы педагог
Логопед
Емдеу-дене шынықтыру нұсқаушысы
Әлеуметтік педагог
Педагог-тәрбиеші
Жауапты маман
2.2 Психофизикалық дамуды бағалау хаттамасы (баланың еркін іс-әрекетін және оның ұсынылған тапсырмаларға реакциясын сипаттау)
Команда құрамы
Өткізу мерзімі
Келісемін
Қолы
1
2
3
4
2.3 Түзету-дамытушылық оқытудың басындағы баланың психофизикалық дамуының жағдайы:
2.3.1 Дамудың әлеуметтік жағдайы (отбасының құрамы, тұрғын үй-тұрмыстық жағдайлары, баланы тәрбиелеудің ерекшеліктері, баланың мүдделері мен қызығушылығы)
2.3.2 Әлеуметтік өзара іс-қимыл және коммуникация _______________________
2.3.3 Сөйлеу тілін дамыту:
2.3.4 Танымдық іс-әрекетті дамыту (ойлау, қабылдау, зейін, есте сақтау).
2.3.5 Балалар іс-әрекетінің жетекші және басқа түрлерін дамыту (көрнекі, конструктивті және т. б.)
2.3.5 Моторды дамыту (ірі, ұсақ моторика)
2.3.6 Әлеуметтік-тұрмыстық және бейімделу дағдылары_____________________
Бекітемін
"___" __________20____жыл
Әдіскер (қолы) ______________
3. Түзету-дамыту бағдарламасы
Бағдарламаны әзірлеу күні __________
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) _________
Жасы ___________________
Мамандар (бейін)_
_____________________________________
Мерзімі
Даму жұмысының бағыттары
Күтілетін
нәтижелер
Жетістік туралы белгі
Ескертпе

1.3 Учет пребывания ребенка
Номер цикла
Сроки планируемого пребывания
Изменения в индивидуально - развивающей программе
Подпись специалиста
Заведующий реабилитационного центра __________________________
2. Сбор информации о ребенке
2.1 Краткая история развития ребенка
Моторное развитие:
Держать голову _____сидеть ______ ползать _______ходить_____мес.
Речевое развитие_____________________________________________
Лепет ______________________________________________________
Понимать речь взрослого _____________________________________
Первые слова _______________________________________________
Первые фразы ______________________________________________
Психическое развитие:
Комплекс оживления ________________________________________
Первые действия с предметами ________________________________
Процессуальная игра ________________________________________
Сюжетная игра _____________________________________________
Сюжетно-ролевая игра _______________________________________
Навыки опрятности и самообслуживания _______________________
Особенности семейного воспитания____________________________
Специалисты для работы по индивидуально-развивающей программе:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Роспись
Педагог-психолог
Специальный педагог
Логопед
Инструктор по лечебной физической культуре
Социальный педагог
Врач-реабилитолог
Педагог-воспитатель
Ответственный специалист
2.2 Протокол оценки психофизического развития (описание свободной деятельности ребенка и его реакции на предлагаемые задания)
Состав команды
Дата проведения
Согласен
Подпись
1
2
3
4
2.3 Состояние психофизического развития ребенка на начало коррекционно-развивающего обучения:
2.3.1 Социальная ситуация развития (состав семьи, жилищно-бытовые условия, особенности воспитания ребенка, интересы и увлечения ребенка)
2.3.2 Социальное взаимодействие и коммуникация ________________________
2.3.3 Речевое развитие:
2.3.4 Развитие познавательной деятельности (мышления, восприятия, внимания, памяти).
2.3.5. Развитие ведущей и других видов детской деятельности (изобразительная, конструктивная)
2.3.5 Моторное развитие (крупная, мелкая моторика) _______________________
2.3.6 Социально-бытовые и адаптивные навыки
Утверждаю
"___" ________ 20____г
Методист
(подпись) ____________
3. Коррекционно-развивающая программа
Дата составления программы _______________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________________
Возраст _________________________________________________________
Специалисты (профиль)____________________________________________
Сроки
Направления развивающей работы
Цели-ожидаемые результаты
Отметка о достижении
Примечание

3.1. Түзету-дамыту бағдарламасының мазмұны
Дамыту жұмысының бағыттары
Дамыту жұмысының әдістері, әдістемелері, тәсілдері, құралдары
ОО-ның меңгерушісі
4. Түзету-дамыту көмегінің нәтижелері
4.1 балдық бағалау (0-мақсаттарға қол жеткізілмеді, 1-мақсаттарға ішінара қол жеткізілді (25%); мақсаттарға толық қол жеткізілмеді (50%), 3-мақсаттарға қол жеткізілді (100%)
Түзету оқуын бітірген күні ________________
Қайда жіберілді (кетті)____________________________________
4.2 мамандардың қорытындысы:_____________________________
ПМПК-ның қорытындысы бойынша балаларды тіркеу журналы
Баланың аты-жөні( ол болған жағдайда)
Туған күні
Қорытынды бойынша Диагноз
Мүгедектік ( + / - , диагноз)
Оқыту тілі (қазақ / орыс)
Мекенжайы, телефоны
Қорытындының берілген күні және кім (ПМПК нөмірі)
Қайда ұйымдастырылды (басқа мекемелерге бару орны)
Орталықта тіркелген күні
Ескертпе
Нысан
Тіркеу формасы
1. Тіркеу нөмірі ________
2. Алғашқы кеңес беру күні (анамнез жинау) ________________
3. Баланың аты-жөні (ол болған жағдайда) __________________
4. Баланың туған күні (жасы) ___________________
5. Кім жүгінеді:
Ата-аналар, (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) ___________________
Отбасының құрамы
6. Тұратын жері (мекенжайы)_______________________
7. Кім жіберді
8. Жүгіну себебі (сұраныс)__________________________
9. Не алаңдатады (баланың проблемалары)
10. Не ұсынылды:
Қабылдамау (ұсынылған себеп) _________________________
Диагностикалық тексеруге жіберілді (күні) ________________
М-CHAT (М-ЧАТ), АДОS (АДОС) (күні) ______________________________
11. Байланыс ақпараты
Телефондар ___________________________________________
e-mail (е-майл)________________________________________________
12. Анамнез жинауға жауапты ___________________________
Баланың даму картасы
I. Анамнестикалық деректер
1. Жүктілік барысы: токсикоз (әлсіз, айқын), анемия, қан кету, жедел респираторлық инфекциялар, тұмау. Жүктілік қаупі (мерзімі)_____ нефропатия (ісіну, зәрдегі ақуыз), тез салмақ жинау, жоғары/төмен қан қысымы. Созылмалы аурулардың өршуі _ _ _ жедел аурулардың көрінісі.
Емдеу (амбулаториялық, стационар) ___________________________
Психотравмалық жағдайлар, психологиялық шамадан тыс жүктемелер _ _
Психологиялық жағдай: агрессия, жылау, тұрақты шаршау, тітіркену, басқалар

3.1. Содержание коррекционно-развивающей программы
Направления развивающей работы
Методы, методики, приемы, средства развивающей работы
Заведующий реабилитационного центра _______________________________
4. Результаты коррекционно-развивающей помощи
4.1 Балльная оценка (0 – цели не достигнуты, 1 – цели достигнуты частично (25%); цели достигнуты не полностью (50%), 3 – цели достигнуты (100%)
Дата окончания коррекционного обучения ___________________________
Куда направлен (выбыл) __________________________________________
4.2 Заключение специалистов: _____________________________________
Журнал регистрации детей по заключению психолого-медико-педагогической консультации
Фамилия, имя, отчество ребенка (при его наличии)
Дата рождения
Диагноз по заключению
Инвалидность (+/-, диагноз)
Язык обучения (каз/рус)
Домашний адрес, телефон
Дата выдачи заключения и кем (номер психолого-медико-педагогической консультации)
Где организован (Место посещения других учреждений)
Дата регистрации в Центре
Примечание
Форма
Регистрационная форма
1. Регистрационный номер ___________________________________
2. Дата первичной консультации (сбор анамнеза) ________________
3. Фамилия, имя, отчество ребенка (при его наличии)
___________________________________________________________
4. Дата рождения (возраст) ребенка ____________________________
5. Кто обращается:
Родители или другие законные представители (фамилия, имя, отчество
(при его наличии) ребенка _____________________________________
Состав семьи
6. Место проживания (адрес)___________________________________
7. Кем направлен
8. Причина обращения (запрос)_________________________________
9. Что беспокоит (проблемы ребенка)
10. Что рекомендовано:
Отказ (причина, что рекомендовано) ____________________________
Направлен на диагностическое обследование (дата) _______________
М-CHAT (М-ЧАТ), АДОS (АДОС) (дата) ________________________
11. Контактная информация
Телефоны ___________________________________________________
e-mail (е-майл) _______________________________________________
12. Ответственный за сбор анамнеза _____________________________
Карта развития ребенка
I. Анамнестические данные
1. Течение беременности: токсикоз (слабый, выраженный), анемия, кровотечение, ОРЗ, грипп. Угроза выкидыша (срок)_____ нефропатия (отеки, белок в моче), быстрый набор веса, повышенное/пониженное артериальное давление. Обострение хронических заболеваний ___ проявление острых заболеваний.
Лечение (амбулаторное, стационар) _______________________________________
Психотравмирующие ситуации, психологические перегрузки _________________
Психологическое состояние: агрессия, плаксивость, постоянная усталость, раздражительность, другое

2. Босану: мерзімі_____________ (мерзімінен бұрын, кешірек) _________ тәуелсіз, туындаған, жедел-кесарь бөлімі).
Босандыру: стимуляция, капельница, ұрықтың механикалық қысылуы, щипцы, вакуум.
Бала дүниеге келді: бас, бөксе, аяқтың қысылуы.
Салмағы_____кеуде тұсы _ _ _ _ _ бас тұсы ____ Бала айқайлады: бірден реанимация жүргізілді. Орын алды: жасыл амниотикалық сұйықтық, мойын/дене айналасындағы кіндік (тығыз, жоқ) оралуы, асфиксия және басқалар.
Туған кездегі диагноз: ______________________________________
Стационарлық емдеу: (стационардан кейінгі қорытынды) ________
Апгар шкаласы бойынша бағалау______
3. 1-ші тамақтандыру күні______, емшекті алды: белсенді, әлсіз, бас тартты; емшек/жасанды. Емшектен шығару____________
4. Аурулар (туғаннан бастап осы уақытқа дейін ауырған)
Конвульсиялар (дірілдеу, тұтқалар/иек дүмпуі, дене температурасы 1 жылға дейін көтерілген кезде конвульсиялар, дебют және ұстамалар жиілігі)_________
Нейроинфекция___________________________________________
Бас сүйек-ми жарақаттары__________________________________
Вакцинадан кейінгі асқынулар______________________________
Жұқпалы аурулар_________________________________________
Ішкі ағзалардың аурулары__________________________________
Диатез, дисбактериоз, аллергия_____________________________
Психикалық жағдайдың нашарлауының соматикалық күйзеліспен байланысы: мазасыздық, қорқыныш, басқа аффективті бұзылулар, стереотипиялар_______________
Аутизм көріністерінің көрінісі, соматикалық аурудан, вакцинациядан, стресстен кейін алынған дағдылардың регрессиясы, қарым-қатынас, сөйлеу______
Отбасы тарихы___________________________________________
Психикалық даму:
Өмірдің алғашқы жылы
Мотордың дамуы: басын _ _ _ _ айдан бастап ұстайды., ____ _ айдан бастап отырады., ____айдан бастап жүгірді (иә/жоқ). көп / аз, (алға, бүйірге, артқа), _____айдан бастап өздігінен жүреді. Жаяу жүрудің ерекшеліктері: ол жиі құлап, өздігінен жүруден қорықты, бүйірімен жүрді, "аяқ ұшымен", өкшемен, маймаңдап, жиі сүрінді, бірден жүгірді, тағы басқалар.
Бұлшық ет тонусының бұзылуы: гипертония, гипотонус.
Психосоматикалық жағдай: ұйқының бұзылуы (күнді түнмен шатастырады, белгілі бір жағдайларда ғана ұйықтайды (көшеде, балконда, қозғалыс ауруы кезінде). Айналдыру, жанасу, қол тигізу, шомылу, массаж кезінде айқайлау және қарсылық. Қорқыныш, алаңдаушылық, тамақтанудың бұзылуы: тек ерекше жағдайларда (түнде) тамақтандыру мүмкіндігі. Тағамдағы селективтілік. Қатты тағамға гиперсензитивтілік, тек үккіштен өткізілген тамақты жеу.
Сенсорлық даму: көру және есту концентрациясының реакциясы ______________ _ _ _ _ _ дыбыс көзінің локализациясын бақылау. ______
Шамадан тыс шоғырлану, объектілерді (жарық дақтары, тұсқағаз үлгісі, кілем, көлеңкелерді жыпылықтату, жарнама) немесе белгілі бір музыканы тыңдау, тек бір рет қана қарау және тыңдау объектісіне тұрақты артықшылық беру.
Эмоционалды даму. күлімсіреу, ______айдан бастап қалпына келтіру кешені. Әлсіздік, сирек, қалпына келтіру кешенінің артта қалуы, адамға емес, жансыз затқа қатысты. Адамның бет–әлпеті мен көзіне қарамауы, әлсіздігі______________________ (жоғары қарау, "жанынан", "ішінен").
"Алақан", "Ку-ку" эмоционалды ойындары ______________________
Әлсіз эмоционалды жауап. Қарым-қатынастан жылдам шаршау. Эмоционалды реакцияны тудыратын қиындықтар, ересек адамның эмоциясын қайталау. Оқшалықу, немқұрайлылылық немесе мазасыздық, шиеленісті, қорқыныш.
Құштарлықты қалыптастыру__________________________________
Анасын әлсіз таниды, көңіл бөлуді қажет етпейді, қолға сұранбайды, оның кеткеніне аса назар аудармайды. Қолға алғанда қарсыласпайды. Бөгде адамдардан қорықпайды, таныс емес адамның қолына бара береді. Шектен тыс қарым-қатынас.
Анамен (немесе жақын адаммен) симбиотикалық байланыс: оның қысқа мерзімді болмауына төзбеушілік (патологиялық вегетативті реакциялар). Бейтаныс адамдарға төзбеушілік: мазасыздық, қорқыныш, қолға түсу кезіндегі қарсылық, агрессия.

2. Роды: срок_____________ (раньше, позже срока) _________ самостоятельные, вызванные, оперативные – кесарево сечение). Родовспоможение: стимуляция, капельница, механическое выдавливание плода, щипцы, вакуум.
Ребенок родился: в головном, ягодичном, ножном прилежании.
Вес_____окружность груди_____окружность головы ____ Ребенок закричал: сразу, проводилась реанимация. Имели место: зеленые околоплодные воды, обвитие пуповины вокруг шеи/туловища (тугое, нет), асфиксия, другое.
Диагноз при рождении: ___________________________________________________
Стационарное лечение: (заключение после стационара) ________________________
Оценка по шкале Апгар______
3. Вскармливание: 1-е кормление на_____сутки, взял грудь: активно, вяло, отказался; грудное/искусственно. Отнятие от груди____________
4. Заболевания (перенесенные с рождения и до настоящего времени)
Судороги (вздрагивания, тремор ручек/подбородка, судороги при повышении
температуры тела до 1 года, дебют и частота судорог) _________________________
Нейроинфекции__________________________________________________________
Черепно-мозговые травмы_________________________________________________
Поствакцинальные осложнения_____________________________________________
Инфекционные заболевания________________________________________________
Заболевания внутренних органов____________________________________________
Диатез, дисбактериоз, аллергия______________________________________________
Связь ухудшения психического состояния с соматическим неблагополучием: тревоги,
страхи, другие аффективные расстройства, стереотипии_________________________
Манифестация проявлений аутизма, регресс приобретенных навыков, общения, речи
после соматического заболевания, вакцинации, стресса _________________________
Семейный анамнез_________________________________________________________
Психическое развитие:
1 год жизни
Моторное развитие: голову держит с____мес., сидит с ____мес., ползал (да/нет) с ____мес. много/мало, (вперед, боком, пятился назад), ходит самостоятельно с _____мес. Особенности дебюта ходьбы: часто падал, боялся самостоятельно ходить, ходил боком, "на цыпочках", на пяточках, косолапил, часто оступался, сразу побежал, другое.
Нарушение мышечного тонуса: гипертонус, гипотонус.
Психосоматическое состояние: нарушения режима сна (путает день с ночью, засыпает лишь в определенных условиях (на улице, балконе, при укачивании). Крик и сопротивление при пеленании, прикосновении, взятии на руки, купании, массаже. Страхи, тревога, нарушения питания: возможность кормления лишь в особых условиях (ночью, в просоночном состоянии). Избирательность в еде. Гиперсензитивность к твердой пище, употребление только протертой.
Сенсорное развитие: реакции зрительного и слухового сосредоточения ______________ прослеживания _____ локализации источника звука ______
Чрезмерная сосредоточенность, завороженность в рассматривании объектов (световое пятно, узор обоев, ковра, мелькании теней, рекламному ролику), или в слушании определенной музыки, стойкое предпочтение только одному объекту рассматривания и слушания.
Эмоциональное развитие. Улыбка, комплекс оживления с ______месяца. Слабость, редкость, отставленность комплекса оживления, отнесенность не к человеку, а неодушевленному предмету. Фиксация взгляда на лице и глазах человека –отсутствие, слабость______________________ (взгляд вверх, "мимо", "сквозь").
Эмоциональные игры "Ладушки", "Ку-ку" ______________________
Слабая эмоциональная откликаемость. Быстрая пресыщаемость в контакте. Трудности вызывания эмоциональной реакции, заражения эмоцией взрослого. Отрешенный, безразличный или тревожный, напряженный, испуганный взгляд.
Формирование привязанности__________________________________
Задержка и слабость реакции узнавания матери: не требует внимания, не просится на руки, слабо реагирует на ее уход. Сопротивление при взятии на руки. Отсутствие страха незнакомых лиц, спокойное пребывание у чужих на руках. "Сверхобщительность".
Симбиотическая связь с матерью (или с кем-нибудь из близких): непереносимость ее самого кратковременного отсутствия (патологические вегетативные реакции). Непереносимость незнакомых лиц: тревога, страхи, сопротивление при взятии на руки, агрессия.

Алғашқы 2-3 жас
Мотор сферасының ерекшеліктері. Моторлық мазасыздық, хаотикалық миграциялы мінез-құлық. Жиһазға өрмелеу. Қозғалыстардың біртектілігі, өрмелеу, тепе-теңдік кезіндегі ептілік. Дөрекілік, ебедейсіздік, екпінділік, үйлесімсіздік. Қозғалыс стереотипиялары: басты бірдей бұру. Саусақтардың ырғақты бүгілуі және кеңеюі. Саусақпен немесе білекпен қозғалу. Өз осінің айналасы, шеңбермен, қабырғадан қабырғаға жүгіру, секіру разрядтары____________________________
Психосоматикалық жағдай: ұйқы мен тамақтанудың бұзылуы: тамақтанудың тар шеңберіне міндеттеме. Тағамның жаңа түрлерін қабылдамау. ___________
Диета (глютенсіз, казеинсіз диета, кетогендік диета) сақтала ма?
Қорқыныш: __________________________________________________
Ерекше қорқыныш. Қараңғыдан, биіктіктен қорқудың болмауы. Өзін-өзі сақтау сезімін бұзу: "биіктік сезімінің" болмауы, көшенің машина жүретін бөлігіне жүгіруге, серуенде қашып кетуге ұмтылу). _______________жоғары немесе төмен сезімталдық (неге?):
Агрессия, өзін-өзі агрессия______________________________________
Алынған режимді қатаң сақтау. Қоршаған ортаның әдеттегі бөлшектеріне (жиһаздың, заттардың, ойыншықтардың орналасуы), сол киімге деген адалдық.
Олардың өзгеруіне ауыр реакция____________________.
Эмоционалды-коммуникативті және әлеуметтік даму (қазіргі уақытта және қай жастан бастап даму)
Оған сөйлегенде бетке, көзге қарайды: иә, жоқ, тұрақты емес ________
Оған сөйлегенде назар аударады және оған көрсетіліп, айтылғанын тыңдайды: иә, жоқ, тұрақты емес_____
Қолмен, саусақпен көрсетілген жерге қарап, назар аударады: иә, жоқ, тұрақты емес_______
Кез келген қимылдың, позаның, вокализацияның болмауы/қолданылуы, ересек адамның қолын, денесін өз қалауын қанағаттандыру үшін механикалық пайдалану: _____________________
Меңзегіш, өзге де әлеуметтік ым-ишаралардың, бас қимылдарының, бекітуді не теріске шығаруды, сәлемдесу немесе қоштасу қимылдарының болуы/ болмауы____________________________________
Атауға жауап: жоқ, тұрақты емес, әрқашан____________________
Ауызша өтініштерге реакциялар _____________________________
Сөйлеуге реакциялар. ______________________________________
Алғашқы сөздер__________қандай ___________________________
Алғашқы тіркестер _________________________________________
Ересектерге жүгіну үшін сөздерді, сөз тіркестерін қолдану: иә, жоқ, кейде____
Ересектердің іс-әрекеттеріне еліктеу, нысандарды функционалды мақсатына сәйкес пайдалану: иә, жоқ, кейде___________
Ересектермен бірлескен ойындар: иә, жоқ, кейде________________
Ойындар, баланың сүйікті іс-әрекеттері, оларға беріліп кетуі_______
Ойыншықтарды елемеу. Сенсорлық әсер беретін ойнатылмайтын заттармен манипуляция. Ойыншықтар мен ойын емес заттарды түсі, пішіні, өлшемі бойынша топтастыру. Қатарларды, ою-өрнектерді салуға бейімділік.
Стереотиптік манипуляциялар мен ойындар. Жалғыз ойнау. _______________
Балаларға қызығушылықтың болмауы / болуы. Елемеу пассивті, белсенді. "Жақын" ойын. Ашық ойындар мен балалардың мінез-құлқымен "механикалық" инфекция. Балалардың қорқынышы. Сырттан байланыс ұйымдастыруға тырысқанда қарсылық. Балаларға агрессивтілік. ___________________________
Әлеуметтік-тұрмыстық дағдылар. Уақтылы, болмауы, өзіне-өзі қызмет көрсету дағдыларын қалыптастырудың кідірісі ______________
Мінез-құлықтың жалпы қабылданған нормаларын орындау _____________________
Мінез-құлық дағдылары мен ережелерін оқытудағы қиындықтар_________________
Психикалық дамудың ерекшеліктері: жеке салаларда жоғары өнімділік қабілеттері _____
Бала дамуының әлеуметтік жағдайы

2-3 год жизни
Особенности двигательной сферы. Двигательное беспокойство, "полевое" поведение с хаотической миграцией. Лазанье по мебели. Плавность движений, ловкость при лазанье, балансировании. Угловатость, неуклюжесть, порывистость, некоординированность, марионеточность движений. Двигательные стереотипии: однообразные повороты головы. Ритмические сгибания и разгибания пальцев рук. Машущие движения пальцами либо всей кистью. Кружение вокруг своей оси, бег по кругу, от стенки к стенке, разряды прыжков___________________________________
Психосоматическое состояние: нарушения сна и питания: приверженность к узкому кругу.
Отвергание новых видов пищи. ______________________________________________
Соблюдает ли диету (безглютеновая, безказеиновая диета (БГБК), кетогенная диета).
Страхи: __________________________________________________________________
Необычность страхов. Отсутствие страха темноты, высоты. Нарушение чувства самосохранения: отсутствие "чувства края", стремление выбежать на проезжую часть улицы, убежать на прогулке). ________________________________________________
Повышенная или сниженная чувствительность:
Агрессия, самоагрессия ________________________________________________
Жесткое следование усвоенному режиму. Приверженность привычным деталям окружающего (расположение мебели, предметов, игрушек), к одной и той же одежде. Болезненная реакция на их изменения ____________________________________.
Эмоционально-коммуникативное и социальное развитие (развитие на данный момент и с какого возраста)
Смотрит в лицо, глаза, когда к нему обращаются: да, нет, непостоянно_______
Проявляет внимание и слушает, что ему показывают и говорят: да, нет, непостоянно_____
Смотрит туда, куда показывают рукой, пальцем, привлекая внимание: да, нет, непостоянно_______
Отсутствие/использование любых жестов, движений, поз, вокализаций, механическое использование руки, туловища взрослого для удовлетворения своих желаний: _____________________
Наличие/ отсутствие указательных, иных социальных жестов, движений головой, означающих утверждение либо отрицание, жестов приветствия или прощания______________________________________________________
Отклик на имя: отсутствие, непостоянно, всегда_____________________
Реакции на словесные обращения _________________________________
Избирательность ответных реакций на речь. ________________________
Первые слова__________Какие ___________________________________
Первые фразы __________________________________________________
Использование слов, фраз для обращения к взрослым с просьбой: да, нет, иногда____
Подражание действиям взрослых, использование предметов соответственно функциональному назначению: да, нет, иногда_______________________
Совместные игры со взрослым: да, нет, иногда_______________________
Игры, любимые занятия ребенка, поглощенность ими_________________
Игнорирование игрушек. Манипулирование с неигровыми предметами, дающими сенсорный эффект. Группировка игрушек и неигровых предметов по цвету, форме, размеру. Склонность к выкладыванию рядов, орнаментов. Стереотипность манипуляций и игры. Игра в одиночку. _______________
Отсутствие/ наличие интереса к детям. Игнорирование пассивное, активное. Игра "рядом". "Механическое" заражение подвижными играми и поведением детей. Страх детей. Сопротивление при попытке организации контакта извне. Агрессивность к детям. _____________________________________________________________
Социально-бытовые навыки. Своевременное, отсутствие, задержка формирования навыков опрятности, самообслуживания ___________________________________
Выполнение общепринятых норм поведения _______________________________
Трудности обучения навыкам и правилам поведения_________________________
Особенности психического развития: высокие способности выполнения в отдельных областях _____
Социальная ситуация развития ребенка

1. Отбасының әлеуметтік-психологиялық сипаттамасы – отбасының құрамы (толық, толық емес, бір балалы, көп балалы)
2. Мүгедектіктің және басқа да әлеуметтік қатер факторларының болуы______________________
Балалар мекемелеріне бару: иә, жоқ (мекеме түрі: жеке, мемлекеттік)
Бейімделу ерекшеліктері: иә, жоқ, қиын __________________________
Балалар мекемесінің режимін меңгеру ___________________________
Түзету көмегін алу (түзету ұйымы және мамандар) _________________
Дәрігерлердің (невропатологтың, психиатрдың, педиатрдың және басқа дәрігерлердің) есебінде тұр. Қорытынды: ______
Медициналық және параклиникалық зерттеулердің нәтижелері
1. Есту жағдайы______________________________________________
2. Көру жағдайы_____________________________________________
3.Электрлік энцефалограмма __________________________________
4. Магниттік резонанстық томография __________________________
5. Бас миының компьютерлік томографиясы _____________________
6. Медициналық-генетикалық зерттеп-қарау нәтижелері___________
7. Эндокринологиялық тексеру нәтижелері ______________________
Нысан
"Ерте қолдау" бағдарламасы" баланы дамытудың жеке жоспары
Баланың аты-жөні (ол болған жағдайда): ___________________________
Ата-ананың аты-жөні (ол болған жағдайда): ________________________
Баланың туған күні: ____________________________________________
Клиникалық педагог: ___________________________________________
Бағдарламаның басталу және аяқталу күні: _________________________
Дағдылар
Индикаторлар
Араласу формалары, әдістері, стратегиясы
Интервенция сағаттарының саны
1
2
3
Барлық сағат
Ескерту:
Прогресті бақылау
Ерте қолдау бағдарламасы
Баланың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)_____________
Клиникалық педагогтің аты-жөні
____________
№р\с
ЖДБ-дан таңдалған индикаторлар
Бағалау шкаласы, балл
Критерийлер

1. Социально-психологическая характеристика семьи- состав семьи (полная, неполная, однодетная, многодетная).
2. Наличие инвалидности и других факторов социального риска _________________.
Посещение детских учреждений: да, нет (тип учреждения: частный, государственный)
Особенности адаптации: да, нет, с трудом _________________________________
Усвоение режима детского учреждения __________________________________
Получение коррекционной помощи (коррекционная организация и специалисты)
____________________________________________________________________
Состоит на учете у врачей (невропатолога, психиатра, педиатра и других врачей).
Заключение: _________________________________________________
Результаты медицинских и параклинических исследований
1. Состояние слуха____________________________________________
2. Состояние зрения___________________________________________
3. Электроэнцефалограмма_____________________________________
4. Магнитно-резонансная томография____________________________
5. Комьютерная томография ____________________________________
6. Результаты медико-генетического обследования__________________
7. Результаты эндокринологического обследования__________________
Форма
Индивидуальный план развития ребенка "Программа "Ранняя поддержка"
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка:
______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родителя или другого законного представителя ребенка:
______________________________________________________________
Дата рождения ребенка: _________________________________________
Клинический педагог: __________________________________________
Дата начала и окончания Программы: _____________________________
Навыки
Индикаторы
Формы, методики, стратегия интервенции
Количество часов интервенции
1
2
3
Всего часов
Примечание:
Мониторинг прогресса
Программа Ранняя поддержка
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка ________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) клинического педагога ____________
№п/п
Выбранные индикаторы из индивидуального плана развития
Шкала оценки, баллы
Критерий

1. Әрқашан жаңа жәрдем іздеңіз.
2. Тапсырманы дұрыс орындағаны үшін "Жарайсың!" деп баланы мадақтаңыз, күліңіз.
Бұйрығына 5-қосымша
Нысан
Орта білім беру ұйымдарына арналған факультативтік сабақтардың немесе үйде оқыту журналы
Ескерту. 5-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
5-қосымша
Қосымша білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі
Ескерту. 5-қосымшамен толықтырылды – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Педагогтер құжаттарды қағаз немесе электрондық (білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған кезде) форматта толтырады. Электрондық форматта толтыру кезінде қағаз нұсқасы талап етілмейді.
1. Қосымша білім беру ұйымдарының педагогтері:
күн сайын сабақ кестесіне сәйкес:
1) білім алушылардың сабаққа қатысуын немесе қосымша білім берудің білім беру бағдарламасын меңгеруін есепке алу журналын (word (ворд) немесе pdf (пдф) электрондық форматында);
2) қысқа мерзімді (күнделікті) жоспарын (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта) толтырады және жүргізеді;
оқу жылы бойы қажеттілігіне қарай:
1) педагогтің жұмысты есепке алу журналын (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта);
2) қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық журналын (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта) толтырады және жүргізеді;
оқу жылы басталғанға дейін:
1) бірлестіктегі (секция, үйірме, клубтағы) қосымша білім беру педагогінің жұмыс жоспарын (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта);
2) қосымша білімнің білім беру бағдарламалары бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық) жоспарын (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта) бір рет құрастырады.
2. Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымы басшысының (директорының) орынбасары:
оқу жылы бойы қажеттілігіне қарай:
1) бірлестіктегі (секциядағы, үйірмедегі, клубтағы) сабақ кестесін (word (ворд) немесе pdf (пдф) электрондық форматында);
2) білім алушылар контингентін сақтау мақсатында қосымша білім беру ұйымына баратын балалар туралы мәліметтерді (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта);

1. Всегда ищите новые подкрепления.
2. Хвалите ребенка, улыбайтесь, говорите: "Дай пять!" - за правильное выполнение задания.
Приложение 5 к приказу
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал факультативных занятий или надомного обучения для организаций среднего образования
Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций дополнительного образования
Сноска. Приказ дополнен приложением 5 в соответствии с приказом Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Документы заполняются педагогами в бумажном или электронном (при подключении организации образования к электронной системе) форматах. При заполнении в электронном формате бумажный вариант не требуется.
1. Педагоги организаций дополнительного образования:
ежедневно согласно расписанию занятий заполняют и ведут:
1) журнал учета посещаемости или освоения обучающими образовательной программы дополнительного образования (в электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) краткосрочный (ежедневный) план (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
по мере необходимости в течение учебного года заполняют и ведут:
1) журнал учета работы педагога (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) журнал инструктажа техники безопасности (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
3) один раз до начала учебного года разрабатывают:
1) план работы педагога дополнительного образования в объединении (секции, кружке, клубе) (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2. среднесрочный (календарно-тематический) план по образовательным программам дополнительного образования (в бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
3. Заместитель руководителя (директора) организации дополнительного образования для детей:
по мере необходимости в течение учебного года составляет/заполняет:
1) расписание занятий в объединении (секции, кружке, клубе) (в электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);
2) сведения о детях, посещающих организацию дополнительного образования с целью сохранения контингента обучающихся (бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф);

3) педагогтердің оқу жүктемесі туралы мәліметтерді (тарифтеу) (word (ворд) немесе pdf (пдф) қағаз немесе электрондық форматта) құрастырады / толтырады.
Бұйрығына 6-қосымша
Нысан
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған күнтізбелік-тақырыптық жоспар
Ескерту. 6-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
6-қосымша
Қосымша білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары
Ескерту. 6-қосымшамен толықтырылды – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Балалардың келуін есепке алу журналы
______________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала, астана)
______________________________________
(аудан, қала (ауыл)
______________________________________
(қосымша білім беру ұйымының атауы)
______________________________________
(секция немесе үйірменің атауы, оқу жылы)
_________________оқу жылы
топ атауы_______________
Педагогтің Т.А.Ә (бар болған жағдайда) ______________
№ п/п
Күні,
айы
Тегі, аты
Ағымдағы бағалауы немесе қатысуы
және одан әрі 26-ға дейін
және одан әрі (оң жағы)
Күні, айы
Сабақтың тақырыбы
Ескерту
Топтың №
Ескерту: Білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған кезде балалардың келуін есепке алу журналы электрондық форматта ғана толтырылады, ол қағаз нұсқада толтырылмайды.
Нысан
_____________________________________
(қосымша білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (күнделікті) жоспары
__________________________________________
(сабақ тақырыбы)
Бөлім
Педагогтің Т.А.Ә (бар болған жағдайда)
Күні
Секция немесе үйірме атауы, топ
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ Уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Ескерту: Топта ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар білім алушылар бар болған жағдайда облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың әдістемелік кабинеттері және аудандық (қалалық) білім бөлімдерінің әдістемелік кабинеттері мақұлдаған бейімдеу және іске асыру жөніндегі жеке бағдарламалар бойынша іс-қимылдар қарастырылады.
Қосымша білім беру ұйымындағы педагогтің жұмысын есепке алу журналы
Бұқаралық іс-шараларды есепке алу
Күні
Өткізілген іс-шараның қысқа мазмұны
Іс-шараны өткізу орны
Жеңімпаздар саны
Жүлдегерлер саны
Қатысушылар саны
Білім алушылардың жетістіктері
№ р/с
Тегі, аты
Іс-шараның атауы
Өткізу орны
Өткізу күні
Нәтижелері (орны, атағы, разряды және т. б.)
Өткізу деңгейі (аудан, облыс, республика, халықаралық)
Нысан
Қосымша білім беру ұйымы педагогтерінің жұмыс жоспары
№ р/с
Іс-шаралардың атауы
Іс-шараның қысқа мазмұны
Орындалу мерзімі
Аяқтау формасы
Нысан
Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық журналы
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Нұсқаулық өткізілген күні
Нұсқаулықтың қысқа мазмұны
Нұсқаулық өткізген адамның қолы
Нұсқаулықпен танысу бойынша білім алушының қолы
Нысан
Пәндер бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық) жоспар
____________ секция/үйірме ___________ топ
Барлығы: _____ сағат, аптасына:___сағат
№ р/с
Бөлім
Сабақтың тақырыбы
Сабақтың мақсаты
Сағат саны
Күні
Ескерту
Ескерту: күнтізбелік-тақырыптық жоспар секцияның немесе үйірменің білім беру бағдарламасы негізінде жасалады.
Нысан
Сабақ кестесі
№ р/с
Секция/үйірме атауы
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Топтың №
Дүйс.
Сейс.
Сәрс.
Бейс.
Жұма
Сенбі
Жекс.
Кабинеттің №
Қосымша білім беру ұйымының басшысы ____________________________ _________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Нысан
Қосымша білім беру ұйымына баратын балалар туралы мәліметтер
№ р/с
Тегі, аты
Туған күні
Қай сыныпта оқиды
Білім беру ұйымының атауы
Бірлестікке (секция, үйірме, клубқа)келген күні
Кету күні
Кестенің жалғасы
Денсаулық жағдайы (нормадан ауытқу)
Дәрігердің қорытындысы
Ата-анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мекен-жайы
Қос.білім беру ұйымы педагогінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Телефон
Нысан
Педагогтердің оқу жүктемесі туралы мәліметтер (тарифтеу)
№ р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Лауазымы
Білімі, диплом бойынша мамандығы
Пед. өтілі
Жүргізетін секциясы/үйірмесі
Санаттың болуы (берілген және аяқталатын жылы)
Сағат саны
Бұйрығына 7-қосымша
Нысан
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар

3) сведения об учебной нагрузке педагогов (тарификация) (бумажном или электронном формате word (ворд) или pdf (пдф).
Приложение 6 к приказу
Форма
Календарно-тематический план для педагога организаций среднего образования
Сноска. Приложение 6 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций дополнительного образования
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал учета посещаемости детей
Сноска. Приказ дополнен приложением 6 в соответствии с приказом Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
______________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
______________________________________________
(район, город (село)
______________________________________________
(наименование организации дополнительного образования)
______________________________________________
(наименование секции или кружка, год обучения)
_________________ учебный год
Наименование группы________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии) педагога__________________________
№ п/п
Число, месяц
Фамилия, имя
Текущие оценки или посещаемость
и далее до 26
и далее (правая сторона)
Число, месяц
Тема занятий
Примечание
Группа №
Примечание: Журнал учета посещаемости детей при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Форма
___________________________________________________
(наименование организации дополнительного образования)
Краткосрочный (ежедневный) план
__________________________________________
(тема занятия)
Раздел
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога
Дата
Наименование секции или кружка, группа
Тема занятия
Ход урока
Этап занятия/ Время
Действия педагога
Действия обучающегося
Оценивание
Ресурсы
Примечание: При наличии в группе обучающихся с особыми образовательными потребностями предусматриваются действия по адаптации и реализации индивидуальных программ, одобренных областными, городов республиканского значения и столицы методическими кабинетами и методическими кабинетами районных (городских) отделов образования.
Журнал учета работы педагога в организации дополнительного образования
Учет массовых мероприятий
Дата
Краткое содержание проведенного мероприятия
Место проведения мероприятия
Количество победителей
Количество призеров
Количество участников
Достижения обучающихся
№ п/п
Фамилия, имя
Наименование мероприятия
Место проведения
Дата проведения
Результаты (место, звание, разряд)
Уровень проведения (район, область, республика, международный)
Форма
План работы педагогов организации дополнительного образования
№ п/п
Наименование мероприятий
Краткое описание мероприятия
Сроки выполнения
Форма завершения
Форма
Журнал инструктажа по технике безопасности
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Дата проведения инструктажа
Краткое содержание инструктажа
Подпись проводившего инструктаж
Подпись обучающегося о прохождении инструктажа
Форма
Среднесрочный (календарно-тематический) план по предметам
____________ секция/кружок ___________ группа
Итого: _____ часов, в неделю:___часов
№ п/п
Раздел
Тема занятий
Цели занятий
Количество часов
Дата
Примечание
Примечание: календарно-тематический план составляется на основе образовательной программы секции или кружка.
Форма
Расписание занятий
№ п/п
Наименование секции/кружка
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога
№ группы
пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
№ кабине
та
Руководитель организации дополнительного образования
____________________________________________ _________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Форма
Сведения о детях, посещающих организацию дополнительного образования
№ п/п
Фамилия, имя
Дата, рождения
В каком классе обучается
Наименование организации образования
Дата прибытия в объединение (секция, кружок, клуб)
Дата выбытия
Продолжение таблицы
Состояние здоровья (отклонение от норм)
Заключение врача
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родителей или других законных представителей ребенка
Домашний адрес
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога доп. образования
Телефон
Форма
Сведения об учебной нагрузке педагогов (тарификации)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Должность
Образование, специальность по диплому
Педагогический стаж
Секция/ кружок, который ведется
Наличие категории (год присвоения и окончания)
Количество часов
Приложение 7 к приказу
Форма
_______________________________________________________
(наименование организации образования)
Поурочный план или краткосрочный план для педагога организаций среднего образования
____________________________________________________ (тема урока)

Ескерту. 7-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
7-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі
Ескерту. 7-қосымшамен толықтырылды – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Педагогтердің құжаттарды енгізуі қағаз және (немесе) электрондық форматта жүзеге асырылады. Білім беру ұйымы ақпараттық жүйеге қосылған кезде құжаттарды қағаз түрінде толтыру міндетті емес.
1. Жалпы білім беретін, арнайы пәндердің педагогі, өндірістік оқыту шебері:
күн сайын сабақ кестесі мен оқу процесінің кестесіне сәйкес:
1) оқу сабағының жоспарын;
2) теориялық оқытуды есепке алу журналын, жеке сабақтарды есепке алу журналын, өндірістік оқытуды есепке алу журналын әзірлейді/жүргізеді.
білім алушыларды аралық аттестаттаудан өткізу кезінде:
емтихан ведомосын;
оқу жылының басында жылына бір рет:
пән/модуль/өндірістік оқыту және кәсіптік практика бойынша оқу жұмыс бағдарламасын әзірлейді.
2. Оқу тобының жетекшісі:
оқу жылының басында жылына бір рет:
топтың оқу жылына арналған тәрбие жұмысының жоспарын әзірлейді.
3. Әлеуметтік педагог:
ай сайын, оқу жылы ішінде:
девиантты мінез-құлықты білім алушыларды есепке алу журналын жүргізеді.
оқу жылының басында жылына бір рет:
әлеуметтік педагогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын әзірлейді.
4. Жатақхана тәрбиешісі:
оқу жылының басында жылына бір рет:
жатақхана тәрбиешісінің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын әзірлейді.
5. Оқу бөлімінің меңгерушісі:
ай сайын:
педагог жұмысының әрбір айға арналған оқу уақытын есепке алу ведомосін (сағатпен және (немесе) кредитпен) толтырады;
оқу жылы ішінде қажет болған жағдайда:
1) білім алушылар контингенті бойынша бұйрықтарды тіркеу кітабын;
2) білім алушылардың атаулы кітабын;
3) академиялық анықтама немесе транскрипт беру кітабын;
4) дипломдардың телнұсқаларын беру кітабын жүргізеді.
оқу жылының басында жылына бір рет:
1) білім алушының үлгерім кітапшасын;
2) білім алушының студенттік билетін ресімдеуді ұйымдастырады.
оқу жылының аяғында жылына бір рет:

Сноска. Приложение 7 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Сноска. Приказ дополнен приложением 7 в соответствии с приказом Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Приказ Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Введение документов педагогами осуществляется в бумажном и (или) электронном формате. При подключении организации образования к информационной системе, заполнение документов в бумажном варианте не обязательно.
1. Педагог общеобразовательных, специальных дисциплин, мастер производственного обучения:
ежедневно согласно расписанию и графику учебного процесса разрабатывает/ведет:
1) план учебного занятия;
2) журнал учета теоретического обучения, журнал учета индивидуальных занятий, журнал учета производственного обучения.
при проведении промежуточной аттестации обучающихся заполняет:
1) экзаменационную ведомость.
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
рабочую учебную программу по дисциплине/модулю/производственному обучению и профессиональной практике.
2. Руководитель учебной группы:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план воспитательной работы в группе на учебный год.
3. Социальный педагог:
ежемесячно в течение учебного года ведет:
журнал учета обучающихся с девиантным поведением.
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы социального педагога на учебный год.
4. Воспитатель общежития:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы воспитателя общежития на учебный год.
5. Заведующий учебной частью:
ежемесячно заполняет:
ведомость учета учебного времени работы педагога за каждый месяц (в часах и (или) кредитах).
по мере необходимости в течение учебного года ведет:
1) книгу регистрации приказов по контингенту обучающихся;
2) поименную книгу обучающихся;
3) книгу выдачи академической справки или транскрипта;
4) книгу выдачи дубликатов дипломов.
один раз в год в начале учебного года организует оформление:
1) книжки успеваемости обучающегося;
2) студенческого билета, обучающегося.
один раз в год в конце учебного года заполняет:

1) диплом бланкілерін есепке алу журналын;
2) диплом беру кітабын толтырады.
6. Бөлім меңгерушісі:
оқу жылының басында жылына бір рет:
бөлім меңгерушісінің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын әзірлейді.
7. Басшының орынбасары (қызмет бағыттары бойынша):
оқу жылының басында жылына бір рет:
1) педагогикалық кеңестің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын;
2) оқу жұмыс жоспарын;
3) педагогтердің тарификациялық тізімін;
4) оқу жылына арналған (қызмет бағыттары бойынша) жұмыс жоспарын;
5) оқу жылына арналған колледжішілік бақылау жоспарын әзірлейді.
жылына бір рет оқу жылының басында пән/модуль/өндірістік оқыту мен кәсіптік практика бойынша оқу жұмыс бағдарламаларын бекітеді.
оқу жылының аяғында жылына бір рет:
педагогтің бір жылдағы оқу уақытын есепке алу ведомосын (сағатпен және (немесе) кредитпен) толтырады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 24.02.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Басшы (директор):
оқу жылының басында жылына бір рет:
жұмыс жоспарын (қызмет бағыттары бойынша), колледжішілік бақылау жоспарын, оқу жұмыс жоспарын бекітеді.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 24.02.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9. Педагогтік және әдістемелік кеңестердің хаттамалары Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 25 тамыздағы № 236 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33339 болып тіркелген) бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасау, құжаттаманы басқару және электрондық құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларына сәйкес (қағаз немесе электрондық форматтарында) жүргізіледі.
Педагогтік кеңестің отырыстарын өткізу кезеңділігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 қазандағы № 506 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4993 болып тіркелген) Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтік кеңесінің жұмысын ұйымдастырудың үлгілік қағидаларында айқындалған.
Әдістемелік кеңестің отырыстарын өткізу кезеңділігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 644 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 болып тіркелген) Әдістемелік (оқу-әдістемелік, ғылыми-әдістемелік) кеңес қызметі және оны сайлау тәртібінің үлгі ережесінде айқындалған.

1) журнал учета бланков дипломов;
2) книгу выдачи дипломов.
6. Заведующий отделением:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы заведующего отделением на учебный год.
7. Заместитель руководителя (по направлениям деятельности):
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
1) план работы педагогического совета на учебный год;
2) рабочий учебный план;
3) тарификационный список педагогов;
4) план работы (по направлениям деятельности) на учебный год;
5) план внутриколледжного контроля на учебный год.
один раз в год в начале учебного года утверждает рабочие учебные программы по дисциплине/модулю/производственному обучению и профессиональной практике.
один раз в год в конце учебного года заполняет:
ведомость учета учебного времени педагога за год (в часах и (или) кредитах).
Сноска. Пункт 7 – в редакции приказа и.о. Министра просвещения РК от 24.02.2023 № 47 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
8. Руководитель (директор):
один раз в год в начале учебного года:
утверждает план работы (по направлениям деятельности), план внутриколледжного контроля, рабочие учебные планы.
Сноска. Пункт 8 – в редакции приказа и.о. Министра просвещения РК от 24.02.2023 № 47 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
9. Протоколы заседаний педагогического и методического советов (в бумажном или электронном формате) ведутся в соответствии с Правилами документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в государственных и негосударственных организациях, утвержденными приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 25 августа 2023 года № 236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33339).
Периодичность проведения заседаний педагогического совета определена Типовыми правилами организации работы педагогического совета организации технического и профессионального, послесреднего образования, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 октября 2007 года № 506 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4993).
Периодичность проведения заседаний методического совета определена Типовыми правилами деятельности методического (учебно-методического, научно-методического) совета и порядка его избрания, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 644 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5090).

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 8-қосымша
Нысан
Жиынтық бағалау жүргізу қорытындылары бойынша талдау туралы мәліметтер
Ескерту. 8-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
8-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары
Ескерту. 8-қосымшамен толықтырылды – ҚР Оқу-ағарту министрінің 27.08.2022 № 382 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Оқу сабағының жоспары
_____________________________________________________________
(сабақтың тақырыбы)
Модуль /пән атауы___________________________________________
Педагог ___________________________________________ дайындады
20_ жылғы "___" ____________
1. Жалпы мәліметтер
Курс, топ __________________
Сабақтың түрі
2. Мақсаты, міндеттері
3. Күтілетін нәтижелер
4. Қажетті ресурстар
5. Сабақтың барысы
Оқу сабағының осы тармақтары міндетті болып табылады. Қосымша элементтерді енгізу тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының талаптарын сақтай отырып және пәннің немесе модульдің ерекшеліктері мен білім алушылардың қажеттіліктерін ескере отырып айқындалады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Теориялық оқытуды есепке алу журналы
Оқу тобы _________________________
Оқу курсы _________________________
Мамандығы _______________________
Біліктілігі __________________________

Сноска. Пункт 9 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Приложение 8 к приказу
Форма
_________________________________________
(наименование организации образования)
Сведения об анализе по итогам проведения суммативного оценивания
Сноска. Приложение 8 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
План учебного занятия
Сноска. Приказ дополнен приложением 8 в соответствии с приказом Министра просвещения РК от 27.08.2022 № 382 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
___________________________________________________________
(тема занятия)
Наименование модуля /дисциплины____________________________
Подготовил педагог _________________________________________
"__" ____________20_ года
1. Общие сведения
Курс, группа __________________
Тип занятия
2. Цели, задачи
3. Ожидаемые результаты
4. Необходимые ресурсы
5. Ход занятия
Данные пункты учебного занятия являются обязательными. Внесение дополнительных элементов определяется с соблюдением требований государственного общеобязательного стандарта соответствующего уровня образования и с учетом особенностей дисциплины или модуля и потребностей обучающихся.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал учета теоретического обучения
Учебная группа __________________________
Курс обучения ___________________________
Специальность ___________________________
Квалификации___________________________

№ 5.2-нысан. ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы, айы және күні
Атаулы кітаптағы нөмірі
Оқуға қабылдау туралы бұйрықтың күні мен №
Топтың жетекшісі (тьютор)______________________________________________ тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(оң жақ беті)
№ р/с
Білім алушының үйінің мекенжайы
Телефоны
Контингент қозғалысы
Қосымша мәліметтер
№ 5.3-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫ МЕН ҮЛГЕРІМІН ЕСЕПКЕ АЛУ
(Сол жақ беті) (Оң жақ беті)
Ескерту: Журналдағы өткен оқу материалын жазуға, білім алушының сабаққа қатысуын және үлгерімін есепке алуға арналған парақтар саны оқу жоспарына сәйкес топта оқытылатын пәндер және (немесе) модульдер санына, оның оқу ұзақтығына байланысты оқу сабақтары журналының бланкілерін басып шығару кезінде белгіленеді.
Бір модульді бірнеше педагог сабақ берген жағдайда әрбір педагог осы нысанды оқу сабақтарының кестесі мен оқу процесінің кестесіне сәйкес толтыруға жол беріледі. Модуль бойынша оқыту бағдарламасы аяқталғаннан кейін (соңғы сабақты жүргізетін педагог) "Модуль бойынша қорытынды" модулі бағдарламасының сағатпен және/немесе кредитпен нақты орындалуы көрсетіледі.
Әр семестрдің қорытындысы бойынша (соңғы сабақты жүргізетін педагог) оқу жұмыс жоспарына сәйкес модуль бойынша жалпы орташа баға қойылады.
Пән/модуль бойынша жалпы орташа баға өндірістік оқытуды және пән/модульде көзделген практиканың барлық түрлерін ескере отырып қойылады.
Модульдің индексі ____________ Пән және (немесе) модуль атауы ____________
Педагогтің(тердің) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) __________________________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Айы, күні
Сабақ өткізу күні
Оқу сағатының саны
Бағалау өлшемшарттары және/немесе сабақ тақырыптары
Педагогтің қолы
Концертмейстердің қолы
1
2
3
№ 5.4-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ ТЕКСЕРУ НӘТИЖЕЛЕРІ
№ р/с
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тексерілген күні
Медициналық топ (негізгі, дайындық, арнайы)
Ескерту
№ 5.5-нысан. ОҚУ-ТӘРБИЕ ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ
№ р/с
Білім алушылардың аты-жөні
Пәндердің атауы/модуль индексі_______
1-жартыжылдық (семестр)
2-жартыжылдық (семестр)
Аралық және/немесе қорытынды аттестаттауға жіберу рейтингі
Сынақ
Емтихан
Қорытынды баға
Оқу жоспары бойынша сағат және (немесе) кредит саны
Іс жүзінде жүргізілген сағаттар және (немесе) кредиттер
Кестенің жалғасы
Сабаққа қатыспаған сағат саны
Жарты жылдық семестр
1-жартыжылдық (1-семестрде)

Форма № 5.2. СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ
(Левая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Число, месяц, год рождения
Номер по поименной книге
Дата и № приказа о зачислении
Руководитель группы (тьютор)
__________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ
(Правая сторона)
Домашний адрес обучающегося
Телефон
Движение контингента
Дополнительные сведения
Форма № 5.3. УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ ОБУЧАЮЩИХСЯ
(Левая сторона) (Правая сторона)
Примечание: Количество страниц в журнале для записи пройденного учебного материала и учета посещаемости и успеваемости обучающихся устанавливается при печатании бланков журнала учебных занятий в зависимости от количества дисциплин и (или) модулей, изучаемых в группе согласно учебному плану, и продолжительности их изучения.
В случае преподавания одного модуля несколькими педагогами допускается заполнение данной формы каждым педагогом согласно расписанию учебных занятий и графику учебного процесса. По завершении программы обучения по модулю (педагогом, ведущим последнее занятие) указывается фактическое выполнение программы модуля "Итого по модулю" в часах и/или кредитах.
По итогам каждого семестра (педагогом, ведущим последнее занятие) выставляется общая средняя оценка по модулю.
Общая средняя оценка по дисциплине/модулю выставляется с учетом производственного обучения и всех видов практик предусмотренной в дисциплине/модуле.
Индекс модуля _________________
Наименование дисциплины и (или) модуля __________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога(ов)__________________________
№п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Месяц, число
Дата проведения занятия
Количество учебных часов
Критерии оценки и/или темы занятий
Подпись педагога
Подпись концертмейстера
1
2
3
Форма № 5.4. РЕЗУЛЬТАТЫ МЕДИЦИНСКОГО ОСМОТРА ОБУЧАЮЩИХСЯ
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Дата осмотра
Медгруппа (основная, подготовительная, специальная)
Примечание
Форма № 5.5. ИТОГИ УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЫ
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Наименование дисциплин/Индекс модуля_______
1-е полугодие (семестр)
2-е полугодие (семестр)
Рейтинг допуска к промежуточной и/или итоговой аттестации
Зачет
Экзамен
Итоговая оценка
Количество часов и (или) кредитов по учебному плану
Фактически дано часов и (или) кредитов
Продолжение таблицы
Пропущено часов
За полугодие (семестр)
В 1 полугодии (за 1-й семестр)

2-жартыжылдық (2-семестрде)
бір жылда
барлығы
оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
Топ жетекшісінің қолы ___________
Басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары __________________
Ескерту: "Пән және (немесе) модуль атауы" деген бағанның саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару кезінде белгіленеді. Емтихан сеcсиясына шығарылған пәндер және (немесе) модульдер бойынша емтихандар мен сынақтарда алынған бағалар қойылады.
Журналды толтыру бойынша ескертулер мен ұсыныстар:
Күні
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерушінің аты-жөні, лауазымы және қолы
Ескерту:
Журналды толтыру қағидалары
1. Журнал теориялық, практикалық оқытуды есепке алу және оқу-тәрбиелік жұмысты қорытындылау үшін қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.
2. Педагогтер журналды бір оқу тобына және бір оқу жылына толтырады.
3. Топтағы білім алушылар туралы мәліметтерді (№ 5.2-нысан) атаулы кітапқа, бұйрықтар кітабына және білім алушының жеке ісіне сәйкес оқу бөлімі толтырады. "Үйінің мекенжайы" деген бағанда білім алушының ата-анасының немесе оларды алмастыратын тұлғалардың мекенжайы көрсетіледі.
4. № 5.3-нысанда білім алушылардың сабаққа қатысуы және ағымдағы үлгерімі, өткізілген теориялық және практикалық сабақтардың мазмұны және жұмсалған сағат саны көрсетіледі.
Әрбір оқу пәніне және (немесе) модульге қажетті парақ, оған бөлінген оқу сағаттары мен консультациялардың санына байланысты бөлінеді. Консультациялар журналдың соңғы беттерінде ескеріледі.
Бақылау, зертханалық және басқа да жұмыстардың бағалары, олардың өткізген күнгі бағанға қойылады.
Білім алушының сабаққа немесе консультацияға қатыспауы "ж" әрпімен белгіленеді.
"Білім", "Өнер" бағыттары бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында концертмейстердің сабақты сүйемелдеуі кезінде толтырылады.
5. Білім алушылардың медициналық тексеріс нәтижесі туралы мәліметтерді медициналық қызметкер № 5.4-нысанында толтырады.
6. Жартыжылдықтағы (семестрдегі) және оқу жылындағы үлгерім бағалары, сондай-ақ оқу жоспарын орындағаны туралы мәліметті педагогтер "Оқу-тәрбие жұмыстарының қорытындысы" (№ 5.5-нысан) парағында толтырады. Әрбір білім алушының өткізіп алған сағаттардың жалпы санын топ жетекшісі қояды.
7. Аралық және/немесе қорытынды аттестаттауға жіберу рейтингі теориялық, практикалық оқытуды, сондай-ақ курстық жобаны/жұмысты ескере отырып, орташа арифметикалық баға ретінде есептеледі.

Во 2 полугодии (за 2-й семестр)
За год
всего
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным причинам
Подпись руководителя группы _____________
Заместитель руководителя по учебной работе _______________________
Примечание: Количество граф "Наименование дисциплин и (или) модулей" устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ. По дисциплинам и (или) модулям, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются оценки, полученные обучающимися на экзаменах и зачетах.
Замечания и предложения по ведению журнала:
Дата
Содержание замечаний и предложений
Фамилия и инициалы проверившего журнал, должность и подпись
Примечание:
Правила ведения журнала:
1. Журнал является документом строгой отчетности для учета теоретического, практического обучения и подведения итогов учебно-воспитательной работы.
2. Журнал ведется на одну учебную группу педагогами и рассчитан на один учебный год.
3. Сведения об обучающихся группы (форма № 5.2.) заполняется учебной частью в соответствии с поименной книгой, книгой регистрации приказов по контингенту и личным делом обучающегося. В графе "Домашний адрес" указывается адрес, по которому проживают родители или другие законные представители ребенка обучающегося или лица, их заменяющие.
4. По форме № 5.3. учитывается посещаемость, текущая успеваемость обучающихся, записывается содержание проведенных теоретических и практических занятий и количество затраченных часов.
На каждую дисциплину и (или) модуль выделяется необходимое число страниц в зависимости от количества отводимых на него учебных часов и консультаций. Консультации учитываются на последних страницах журнала.
Оценка за контрольные, лабораторные и другие виды работ выставляется в графе в день проведения.
Отсутствие обучающего на занятии или консультации отмечается буквой "н".
1-заполняется при сопровождении урока концертмейстером организациями, реализующими образовательные программы по направлениям "Образование", "Искусство и культура".
5. Сведения о результатах медицинского осмотра, обучающегося записываются медицинским работником в форме № 5.4.
6. Оценки успеваемости за полугодие (семестр) и учебный год, а также сведения о выполнении учебных планов педагоги заносят на страницы "Итоги учебно-воспитательной работы" (форма № 5.5). Общее количество часов, пропущенных каждым обучающимся, проставляется руководителем группы.
7. Рейтинг допуска к промежуточной и/или итоговой аттестации рассчитывается как среднеарифметическая оценка с учетом теоретического, практического обучения, а также курсового проекта/работы.

8. Журналдағы барлық жазбалар анық, ұқыпты түрде көк түсті сиямен жазылады.
9. Журналдың жүргізілуін басшының орынбасарлары (қызмет бағыттары бойынша), оқу-тәрбие процесінің мониторингін бөлім меңгерушілері бақылайды. Олардың ескертулері мен ұсыныстары журналдың соңындағы тиісті парақта жазылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Жеке сабақтарды есепке алу журналы
Педагог _________________________
20___/20___ оқу жылы
№ 5.1.1-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫН ЖӘНЕ ҮЛГЕРІМІН ЕСЕПКЕ АЛУ
(Сол жақ беті) (Оң жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі және аты-жөні
Курс, мамандық
Пәннің және (немесе) модульдің атауы
Айы, күні
Оқу сағаттарының саны
Педагогтің қолы
Тьютордың/концертмейстердің қолы
1
2
3
Ескерту: Журналдағы парақтар саны оқу сабақтары журналы бланкілерін басу кезінде пәндер және (немесе) модульдер санына қарай оқу жоспарына сәйкес және олардың өту мерзіміне бекітіледі.
№ 5.1.2-нысан. ЖЕКЕ САБАҚТАРДЫҢ САҒАТТАРЫН ЕСЕПКЕ АЛУ
№ р/с
Білім алушының тегі және аты-жөні
Курс, мамандық
Пәннің және (немесе) модульдің атауы
Айы
...
Оқу жылы үшін
Журналды жүргізу жөнінде ескерулер мен ұсыныстар
Мерзімі
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерушінің тегі және аты-жөні, лауазымы және қолы
Ескерту:
Жеке сабақтар сағаттарын есепке алу журналын жүргізу қағидалары:
1. Журнал жеке сабақ жүргізуді есепке алу мен қорытынды жасаудың негізгі құжаты болып табылады.
2. Журналды педагог педагогикалық жүктемесіне сәйкес толтырады және ол бір оқу жылына есептелген.
3. № 5.1.1-нысан бойынша білім алушылардың сабаққа қатысуы мен ағымдағы үлгерімі есепке алынады, жұмсалған сағат саны мен сабақ өткізу күні жазылады. Сабақта болмаған білім алушы "ж" әріппен белгіленеді.
4. Білім алушылардың аты-жөнін журналдағы тізімге қосуды, сондай-ақ тізімнен алуды басшының (директордың) тиісті бұйрығы шыққаннан кейін оқу бөлімі жүргізеді.
5. № 5.1.2-нысанда педагог оқу жылына берілген сағаттар жиынтығын жасау үшін, ай сайын орындалған сағаттарды жазып отырады.
6. Журналдағы барлық жазбалар анық, ұқыпты, көк түсті ұшы дөңгеленген сиямен жүргізіледі.
7. Журналдың жүргізілуін бақылауды бөлім меңгерушілері, басшының орынбасарлары (қызмет бағыттары бойынша) жүзеге асырады. Ескертулер мен ұсыныстар журналдың соңындағы тиісті парақта жазылады.
Нысан
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 24.02.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Өндірістік оқытуды есепке алу журналы
Топ № __________
Мамандығы____________
Біліктілігі ______________
Оқу курсы _____________

8. Все записи в журнале ведутся четко, аккуратно шариковой ручкой с чернилами синего цвета.
9. Контроль за ведением журнала осуществляется заместителями руководителя (по направлениям деятельности), мониторинг учебно-воспитательного процесса – заведующими отделениями. Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал учета индивидуальных занятий
Педагог _________________________
20___/20___ учебный год
Форма № 5.1.1. УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ ОБУЧАЮЩИХСЯ
(Левая сторона) (Правая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Курс, специальность
Наименование дисциплины и (или) модуля
Месяц, число
Количество учебных часов
Подпись педагога
Подпись тьютора /концертмейстера
1
2
3
Примечание: Количество страниц в журнале устанавливается при печатании бланков журнала учебных занятий в зависимости от количества дисциплин и (или) модулей, изучаемых согласно учебному плану, и продолжительности их изучения.
Форма № 5.1.2. УЧЕТ ЧАСОВ ИНДИВИДУАЛЬНЫХ ЗАНЯТИЙ
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Курс, специальность
Наименование дисциплины и (или) модуля
Месяц
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
За учебный год
Замечания и предложения по ведению журнала
Дата
Содержание замечаний и предложений
Фамилия и инициалы проверившего журнал, должность и подпись
Примечание:
Правила ведения журнала учета индивидуальных занятий:
1. Журнал является документом строгой отчетности для учета и подведения итогов индивидуального обучения.
2. Журнал ведется педагогом согласно педагогической нагрузке и рассчитан на один учебный год.
3. В форме № 5.1.1. учитывается посещаемость и текущая успеваемость обучающегося, записывается количество затраченных часов и дата проведения занятия. Отсутствие обучающегося на занятии отмечается буквой "н".
4. Включение фамилии обучающегося в список журнала, а также исключение фамилии из списка журнала производится учебной частью только после соответствующего приказа руководителя (директора) с указанием номера и даты приказа против фамилии обучающегося.
5. В форме № 5.1.2. педагог ежемесячно прописывает выполненные часы в месяц, формируя свод часов за учебный год.
6. Все записи в журнале ведутся четко, аккуратно, шариковой ручкой с чернилами синего цвета.
7. Контроль за ведением журнала осуществляется заведующими отделениями, заместителями руководителя (по направлениям деятельности). Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Сноска. Форма – в редакции приказа и.о. Министра просвещения РК от 24.02.2023 № 47 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Министерство просвещения Республики Казахстан
Журнал учета производственного обучения
Группа № _____________________________
Специальность ________________________
Квалификация ________________________
Курс обучения ________________________

20___/20___ оқу жылы
Практика жетекшісі _________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мазмұны
№ р/с
Өндірістік оқыту және (немесе) кәсіптік практика атауы
Өндірістік жетекшісінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (өндірістік оқыту шебері, педагог немесе әдіскер)
Парақтар
1
2
3
4
5
№ 6.1-нысан. ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
№ р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Атаулы кітап бойынша нөмірі
Туған күні, айы және жылы
Үйінің мекенжайы
Қосымша мәліметтер
№ 6.2-нысан. ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ
Модульдің индексі (пән атауы) ________________________
Өндірістік оқыту және (немесе) кәсіптік практика атауы ____________
(Сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні
(Оң жақ беті)
№ р/с
Сабақ күні
Сағаттар саны
Сабақтың тақырыбы/бағалау критерийі
Оқытушының қолы
Практика жетекшісі (өндірістік оқыту шебері, оқытушы немесе әдіскер) ________ қолы.
№ 6.2.1-нысан. *ПРАКТИКАНЫ ЕСЕПКЕ АЛУ (педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін)
Модуль индексі ________________________
Көрнекі сабақтар ____________
(Сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы, күні
(Оң жақ беті)
Семестр _________________ оқу жылы _____ сағат саны
Әдіскер _____________________________________________________
№ р/с
Күні
Педагогтің (тәрбиешінің) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тақырыбы
Мектеп, сынып (мектепке дейінгі білім беру мекемесі, топ)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
Ескерту:
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.
№ 6.2.2-нысан. *ӘДІСКЕРДІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯСЫ
Пәннің және (немесе) модульдің атауы __________________________
____________________________________________________________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы және күні
(Оң жақ беті)
Семестр_________________ оқу жылы _____сағат саны
Әдіскер_____________________________________________________
№ р/с
Күні
Білім алушының аты-жөні
Тақырыбы
Мектеп, сынып (мектепке дейінгі білім беру мекемесі, топ)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
Ескерту:
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.

20___/20___ учебный год
Руководитель практики _________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Содержание
№ п/п
Наименование производственного обучения и (или) профессиональной практики
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя практики (мастер производственного обучения, педагог или методист)
Страницы
1
2
3
4
5
Форма № 6.1. СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер по поименной книге
Число, месяц и год рождения
Домашний адрес
Дополнительные сведения
Форма № 6.2. УЧЕТ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
Индекс модуля (наименование дисциплины) _______________________________
Наименование производственного обучения и (или) профессиональной практики
_____________________________________________________________________
(Левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Дата
(Правая сторона)
№ п/п
Дата занятия
Количество часов
Тема занятия/ критерии оценки
Подпись руководителя практики
Руководитель практики (мастер производственного обучения, педагог или методист)
__________________ подпись.
Форма № 6.2.1* УЧЕТ ПРАКТИКИ (для организаций технического
и профессионального, послесреднего образования,
реализующих образовательные программы по педагогическим специальностям)
Индекс модуля ________________________
Показательные уроки ___________________
(Левая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц, число
(Правая сторона)
Семестр _________________ учебный год _____ количество часов
Методист _______________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (воспитателя)
Тема
Школа, класс (дошкольное образовательное учреждение, группа)
Кол-во часов
Подпись методиста
Примечание:
*Форма применяется организациями технического и профессионального,
послесреднего образования, реализующими образовательные программы
по педагогическим специальностям.
Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости
от учебного плана и программ.
Форма № 6.2.2* КОНСУЛЬТАЦИЯ МЕТОДИСТА
Название дисциплины и (или) модуля ___________________________
____________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц и число
(Правая сторона)
Семестр ___________________ учебный год _____ количество часов
Методист___________________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия и инициалы обучающегося
Тема
Школа, класс (дошкольное образовательное учреждение, группа)
Кол-во часов
Подпись методиста
Примечание:
* Форма применяется организациями технического и профессионального,
послесреднего образования, реализующими образовательные программы
по педагогическим специальностям.
Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости
от учебного плана и программ.

№ 6.2.3-нысан. *Практиканың атауы _______________________________
(Сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы және күні
(Оң жақ беті)
Семестр_________________ оқу жылы _____ сағат саны
Әдіскер_____________________________________________________
№ р/с
Күні
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тақырыбы
Мектеп, сынып (мектепке дейінгі білім беру мекемесі, топ)
Педагогтің (тәрбиешінің) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
әдіскер
педагог тәрбиеші
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Ескерту: Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.
№ 6.3-нысан. ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫҢ ___________ ЖАРТЫЖЫЛДЫҚ (семестр) ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Модульдің атауы
Орындалды (сағат саны)
Баға
Кестенің жалғасы
Тексеру жұмыстары
Жарты жылдық бағасы (семестр)
Жіберілген сағаттар
Барлығы
оның ішінде негізсіз себептер бойынша
Беттер саны
Ескертпе: нысан екі жартыжылдық ескеріле отырып белгіленеді.
№ 6.4-нысан. ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ _______________________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Өндірістік оқыту қорытындылары
Жыл ішінде босатылған сағаттар
I-жартыжылдықтың (1-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
II- жартыжылдықтың (2-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Барлығы
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Ескерту: Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдарды қоспағанда, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
№ 6.5-нысан. КӘСІПТІК ПРАКТИКАНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Кәсіптік практиканың қорытындылары
Жыл ішінде босатылған сағаттар
I- жартыжылдықтың (1-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
II- жартыжылдықтың (2-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Барлығы
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Журналды жүргізу бойынша ескертулер мен ұсыныстар
Күні
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерген адамның аты-жөні, лауазымы және қолы
Өндірістік оқытуды есепке алу журналын жүргізу қағидасы
1. Журнал өндірістік оқыту мен кәсіптік практиканы есепке алуға және өндірістік оқыту мен кәсіптік практика қорытындыларын шығаруға арналған қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.

Форма № 6.2.3* Название практики ____________________________
(Левая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц и число
(Правая сторона)
Семестр _________________ учебный год _____ количество часов
Методист __________________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Тема
Школа, класс (дошкольное образовательное учреждение, группа)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (воспитателя)
Кол-во часов
Подпись методиста
методист
педагог- воспитатель
* Форма применяется организациями технического и профессионального,
послесреднего образования, реализующими образовательные программы
по педагогическим специальностям.
Примечание: Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала
в зависимости от учебного плана и программ.
Форма № 6.3. ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
ЗА _______ ПОЛУГОДИЕ (семестр)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Наименование модуля
Выполнено (час)
Оценка
Продолжение таблицы
Проверочные работы
Оценка за полугодие (семестр)
Пропущено часов
Всего
в том числе по неуважительным причинам
Количество страниц
Примечание: Форма устанавливается с учетом двух полугодий.
Форма № 6.4. ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Итоги производственного обучения
Пропущено часов за год
оценка за I полугодие (1 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
оценка за II полугодие (2 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным
Примечание: Форма применяется организациями технического и профессионального,
послесреднего образования, за исключением организаций, реализующих
образовательные программы по педагогическим специальностям.
Форма № 6.5. ИТОГИ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ПРАКТИКИ
_________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Итоги профессиональной практики
Пропущено часов за год
оценка за I полугодие (1 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
оценка за II полугодие (2 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным причинам
Замечания и предложения по ведению журнала
Дата
Содержание замечаний и предложений
Фамилия и инициалы проверившего журнал, должность и подпись
Правила ведения журнала учета производственного обучения
1. Журнал является документом строгой отчетности для учета производственного обучения и профессиональной практики, и подведения итогов производственного обучения и профессиональной практики.

2. Журналды өндірістік оқыту шебері және (немесе) оқытушы бір оқу тобына жүргізеді және бір оқу жылына есептелген.
3. Журналдағы барлық жазбалар анық және ұқыпты, түзетусіз, көк түсті қаламсаппен толтырылады.
4. Оқу-өндірістік шеберханалардағы өндірістік оқытуды есепке алу журналын (№ 6.2 нысан) практика жетекшісі (өндірістік оқыту шебері, оқытушы немесе әдіскер) сабақ өткізілетін күні толтырады. Тақырыптардың атауы және олар бойынша орындалған оқу-өндірістік жұмыстардың қысқаша мазмұны, жұмсалған сағаттар саны жазылады. Білім алушылардың сабақтан себепсіз қалуы "ж" әрпімен белгіленеді.
5. № 6.2 нысанда журналдың оң жақ бетіндегі сабақ тақырыптарының жазбалары арасында бос жол және сол жақ беттегі күндер арасында бос торкөзді қалдыруға рұқсат етілмейді.
6. Журналдың жүргізілуін бақылауды білім беру ұйымының басшысы (директор), басшының (директордың) оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасарлары, өндірістік оқыту және кәсіптік практика мониторингін – аға шебер немесе практика жетекшісі жүзеге асырады.
Ескертулер мен ұсыныстар журналдың соңында тиісті парақта жазылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін)
_________________________________________________________
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім білім беру ұйымының атауы
Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін)
_________курсы ________ тобы_____________ пәні бойынша
мамандық _____________________________________
емтихан алушы_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
№ р/с
Емтихан билетінің нөмірі
Eмтихан алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Емтихандар бойынша баға
Емтихан алушының қолы
жазбаша
ауызша
жалпы
"____" ______________ 20___ г.
Емтиханды өткізу уақыты
Жазбаша ____________ басталуы _________ аяқталуы__________________
Ауызша________________ басталуы _________ аяқталуы_______________
Емтихан өткізуге арналған барлық сағат ______ сағат_____ мин ________
Емтихан алушының қолы_______________________________
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Емтихан ведомосы (білім алушыларды кредиттік және (немесе) модульдік оқыту технологиясы бойынша аралық аттестаттау үшін)
_________________________________________________________
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының атауы
Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін)
Модуль немесе пән бойынша модуль индексі______ ___ курс ______ топ
мамандық _______________________________________________________
біліктілік ________________________________________________________
емтихан алушы___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
№р/с
Емтиханға жіберу рейтингі
Емтихан билетінің нөмірі
Емтихан алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Емтихандар бойынша бағалар
Емтихан алушының қолы
Жазбаша
Ауызша
Жалпы
Әріптік
Сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
"____" ______________ 20___ жыл
Емтиханды өткізу уақыты
Жазбаша емтиханның басталуы _________ аяқталуы_____________
Ауызша емтиханның басталуы _________ аяқталуы _____________
Емтихан өткізуге арналған барлық сағат ______ сағат_____ мин ________
Емтихан алушының қолы _________________________________________
Бағалардың саны:
А, А-____________,
В+, В, В -, С+, __________,
С, С-, D+, D __________,
F_________________.
Нысан

2. Журнал ведется мастером производственного обучения и (или) преподавателем на одну учебную группу и рассчитан на один учебный год.
3. Все записи в журнале ведутся четко и аккуратно, без исправлений шариковой ручкой синего цвета.
4. Учет производственного обучения в учебно-производственных мастерских (форма № 6.2) заполняется руководителем практики (мастер производственного обучения, преподаватель или методист) в день проведения занятий. Записывается наименование тем и краткое содержание выполненных по ним учебно-производственных работ, количество затраченных часов. Отсутствие обучающихся на занятиях по неуважительной причине отмечается буквой "н".
5. Не допускаются пропуски пустых строк в форме № 6.2 между записями тем занятий на правой стороне журнала и клеток между датами на левой стороне.
6. Контроль за ведением журнала осуществляется руководителем (директором), заместителями руководителя (директора) по учебно-производственной работе, мониторинг производственного обучения и профессиональной практики – старшим мастером или руководителем практики.
Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Экзаменационная ведомость (для промежуточной аттестации обучающихся)
__________________________________________________________________________
наименование организации технического и профессионального, послесреднего образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для промежуточной аттестации обучающихся)
по дисциплине ___________ ____ курса _________________ группы
специальность______________________________________________
экзаменатор ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
№ п/п
Номер экзаменационного билета
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) экзаменующегося
Оценки по экзаменам
Подпись экзаменатора
письменно
устно
общая
"____" ______________ 20___ год
Время проведения экзаменов:
Письменного ____________ начало _________ окончание _____________
Устного ________________ начало _________ окончание _____________
Всего часов на проведение экзаменов ______ час _____ мин ___________
Подпись экзаменатора ___________________________________________
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Экзаменационная ведомость (для промежуточной аттестации обучающихся
по кредитной и (или) модульной технологии обучения)
_______________________________________________________________________
наименование организации технического и профессионального, послесреднего образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для промежуточной аттестации обучающихся)
Индекс модуля, по дисциплине и (или) модулю ___ ___ курса ____ группы
специальность___________________________________________________
квалификация___________________________________________________
экзаменатор_____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
№п/п
Рейтинг допуска к экзамену
Номер экзаменационного билета
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) экзаменующегося
Оценки по экзаменам
Подпись экзаменатора
Письменно
Устно
Общая
Буквенная
Цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
"____" ______________ 20___ год
Время проведения экзаменов:
Письменного ____________ начало _________ окончание __________
Устного _____________ начало _________ окончание _____________
Всего часов на проведение экзаменов ______ час _____ мин ________
Подпись экзаменатора ________________________________________
Количество оценок:
А, А-_________________,
В+, В, В-, С+ __________,
С, С-, D+, D ___________,
F_____________________.
Форма
____________________________________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Заместитель руководителя
______________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" _________20___г.
Рабочая учебная программа по дисциплине/модулю/
производственному обучению и профессиональной практике

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 29.10.2024 № 319 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
__________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
БЕКІТЕМІН
Басшының орынбасары
______________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
"___" ___________20___ж.
Пән/модуль/өндірістік оқыту мен кәсіптік практика бойынша оқу жұмыс бағдарламасы
_______________________________________________________________
(модуль немесе пән атауы)
Мамандық ______________________________________________________
(коды және атауы)
Біліктілік _______________________________________________________
(коды және атауы)
Оқыту нысаны ________ орта білім базасында _______________________
Жалпы сағат саны ________, кредит саны ___________________________
Әзірлеуші (-лер) ________________________________________________
(қолы) Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Түсіндірме жазба
Пән/модуль сипаттамасы
Қалыптастырылатын құзыреттіліктер
Пререквизиттер
Постреквизиттер
Оқытуға қажетті құралдар, жабдықтар
Педагогтің(тердің) байланыс ақпараты:
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
тел.:
е-mail:
Семестр бойынша сағаттарды бөлу
Пән/модульдің коды және атауы
Модуль
дегі барлық сағат саны
Оның ішінде
1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
1 семестр
2 семестр
3 семестр
4 семестр
5 семестр
6 семестр
7 семестр
8 семестр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Барлығы:
Пән/модуль бойынша оқытуға берілетін жалпы сағат саны
Оқу жұмыс бағдарламасының мазмұны
Тараулар/
оқыту нәтижелері
Бағалау өлшемшарттары және/немесе сабақ тақырыптары
Барлық сағат саны
Оның ішінде
Студенттің педагогпен өзіндік жұмысы
Студенттің өзіндік жұмысы
Сабақ түрі
Теориялық
Зертханалық тәжірибелік
Жеке
1
2
Курстық жоба/жұмыс (егер жоспарланған болса)
-
-
-
Барлық сағат саны:
1 - ерекше білім беру қажеттілігі бар адамдарды оқыту кезінде жеке сабақ сағаттарын көздейтін оқытудың "Білім беру" және "Өнер" бағыттары бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдар толтырады.
Осы тармақтар міндетті болып табылады. Қосымша элементтерді енгізу тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының талаптарын сақтай отырып және пәннің немесе модульдің ерекшеліктері мен білім алушылардың қажеттіліктерін ескере отырып айқындалады.
Медициналық мамандықтар үшін
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
"Бекітемін"
Басшысы (директор)
____________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
"____" ___________ 20____жыл
ПӘН/МОДУЛЬ/КЛИНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ ПРАКТИКА БОЙЫНША ОҚУ ЖҰМЫС ЖОСПАРЫ
Пән/модуль: код "Пән/модуль атауы"
Мамандық: шифр "Мамандық атауы"
Біліктілік: шифр "Біліктілік атауы"
Курс
Семестр
Бақылау түрі
Барлық сағат/кредит көлемі
Студенттің өзіндік жұмысы
Студенттің педагогпен өзіндік жұмысы
Аудиторлық
Симуляциялық
Клиникадағы практика

Сноска. Форма - в редакции приказа Министра просвещения РК от 29.10.2024 № 319 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Рабочая учебная программа по дисциплине/модулю/
производственному обучению и профессиональной практике
______________________________________________________________
(наименование модуля или дисциплины)
Специальность ________________________________________________
(код и наименование)
Квалификация ________________________________________________
(код и наименование)
Форма обучения ___________ на базе _________ среднего образования
Общее количество часов ________, кредитов ______________________
Разработчик (-и) ______________________________________________
(подпись) Ф.И.О. (при его наличии)
Пояснительная записка
Описание дисциплины/модуля
Формируемые компетенции
Пререквизиты
Постреквизиты
Необходимые средства обучения, оборудование
Контактная информация педагога(ов):
Ф.И.О. (при его наличии)
тел.:
е-mail:
Распределение часов по семестрам
Дисциплина/код и наименование модуля
Всего часов в модуле
В том числе
1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
1 семестр
2 семестр
3 семестр
4 семестр
5 семестр
6 семестр
7 семестр
8 семестр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего:
Итого на обучение по дисциплине/модулю
Содержание рабочей учебной программы
Разделы/результаты обучения
Критерии оценки и/или темы занятий
Всего часов
Из них
Самостоятельная работа студента с педагогом
Самостоятельная работа студента
Тип занятия
Теоретические
Лабораторно-практические
Индивидуальные
1
2
Курсовой проект/работа (если запланировано)
-
-
-
Итого часов
1 - заполняется при обучении лиц с особыми образовательными потребностями и организациями, реализующими образовательные программы по направлению "Образование" и "Искусство", где предусмотрены часы индивидуальных занятий.
Данные пункты являются обязательными. Внесение дополнительных элементов определяется с соблюдением требований государственного общеобязательного стандарта соответствующего уровня образования и с учетом особенностей дисциплины или модуля и потребностей обучающихся.
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель (директор)
______________________
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
"____" ___________20___год
Рабочая учебная программа по дисциплине/модулю/клинической и профессиональной практике
Дисциплины/модули: код "Наименование дисциплины/модуля"
Специальность: шифр "Наименование специальности"
Квалификация: шифр "Наименование квалификации"
Курс
Семестр
Форма контроля
Общая трудоемкость всего часов/кредитов
Самостоятельная работа студента
Самостоятельная работа студента с педагогом (далее - СРСП)
Аудиторные
Симуляция
Практика в клинике

1.1. Кіріспе
1.2. Пән/модуль мақсаты:
1.3. Пән/модуль міндеттері:
1.4. Оқытудың соңғы нәтижелері:
1.5. Пререквизиттер:
1.6. Постреквизиттер:
1.7. Тақырыптық жоспар:
1.7.1. Студенттің өзіндік жұмысының тақырыптық жоспары
№ р/с
Тақырып/тақырыпшалар
Тапсырма/ жүргізу түрі
Бақылау түрі
Бақылау кестесі
Сағат саны
1
2
1.7.2. Студенттің педагогпен өзіндік жұмысының тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.3. Аудиториялық абақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.4. Симуляциялық сабақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.5. Клиникадағы сабақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.5.1 Меңгерілетін және/немесе бекітілетін клиникалық дағдылардың тізімі
Бағдарламаға сәйкес орындалуға тиісті дағдылар
Саны
1.8. Оқыту әдістері (шағын топша, дискуссия, презентация, кейс-стади, жобалау).
1.9. Білімгерлердің білімін және дағдыларын бағалау әдістері: тестілеу, ауызша сұрау, жағдаяттық есептер, ОСКЭ, бағаланатын сұхбат.
1.10. Материалдық-техникалық жабдықтау
1.10.1 Негізгі әдебиетттер
1. …
1.10.2 Қосымша әдебиеттер
1.10.3 Интернет-ресурстар
Нысан
Титул парағы
___________________________________________
(техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының атауы)
Бекітемін
Басшысы (директор)
____________
"___" ___________ 20__ жыл
_____________оқу жылына арналған (қызмет бағыттары бойынша) жұмыс жоспары
Педагогикалық кеңестің отырысында қаралды және мақұлданды
20__жылғы "____"________ № __ хаттама
Мазмұны
1.
Колледж туралы қысқаша анықтама
2.
Колледждің миссиясы, пайымдауы, стратегиялық мақсаты мен міндеттері
3.
Қызмет бағыттары бойынша жұмыс жоспарлары
4.
Педагогикалық кеңестің жұмыс жоспары
5.
Оқу-әдістемелік кеңестің жұмыс жоспары
Ескерту: колледждің бағыттары бойынша жұмыс жоспарларының нысаны, оның ішінде топтың тәрбие жұмысының, әлеуметтік педагогтің, жатақхана тәрбиешісінің, бөлім меңгерушісінің, педагогикалық кеңестің, оқу-әдістемелік жұмысының, тәрбие жұмысының, оқу-тәрбие процесін ақпараттандыруды дамыту бойынша, кәсіби өсуі үшін даярлау және біліктілікті арттыру жоспарлары.
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Мақсаты:_______________________________________________________
Міндеттері:_____________________________________________________
Қаралатын мәселелердің, жұмыстардың атауы
Орындау мерзімі
Индикаторлар/Соңғы нәтиже
Жауаптылар
1.
Нысан
Девиантты мінез-құлықты білім алушыларды есепке алу журналы
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Топ
Есепте тұр
Есепке қойылған күні
Есепке қою себебі
Ата-анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Үйінің мекенжайы
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
_________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Педагог жұмысының әрбір айға арналған оқу уақытын есепке алу ведомосі (сағатпен және (немесе) кредитпен)

1.1. Введение
1.2. Цель дисциплины/модуля
1.3. Задачи дисциплины/модуля
1.4. Конечные результаты обучения
1.5. Пререквизиты
1.6. Постреквизиты
1.7. Тематический план
1.7.1. Тематический план самостоятельной работы студента
№ п/п
Тема/подтемы
Задания/формы проведения
Формы контроля
График контроля
Количество часов
1
2
1.7.2. Тематический план СРСП
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.3. Тематический план аудиторных занятий
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.4. Тематический план симуляционных занятий
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.5. Тематический план занятий в клинике
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.5.1 Перечень практических навыков, которые необходимо освоить и/или закрепить
Практические навыки, подлежащие формированию в соответствии с программой
Количество
1.8. Методы обучения и преподавания (малые группы, дискуссия, презентации, кейс-стадии, проектирование).
1.9. Методы оценки знаний и навыков, обучающихся: тестирование, устный опрос, ситуационные задачи, объективный структурированный клинический экзамен, оценочное собеседование.
1.10. Материально-техническое обеспечение
1.10.1 Основная литература
1…
1.10.2 Дополнительная литература
1…
1.10.3 Интернет-ресурс
Форма
Титульный лист
_______________________________________________________________________________
(наименование организации технического и профессионального, послесреднего образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель (директор)
_______________________
"___" _________ 20__ год
План работы (по направлениям деятельности) на _________ учебный год
Рассмотрен и одобрен на заседании педагогического совета Протокол № "__" от ______ 20__год
Содержание
1.
Краткая справка о колледже
2.
Миссия, видение, стратегическая цель и задачи колледжа
3.
Планы работ по направлениям деятельности колледжа
4.
План работы педагогического совета
5.
План работы учебно-методического совета
Примечание: форма планов работ по направлениям деятельности колледжа включает планы воспитательной работы в группе, социального педагога, воспитателя общежития, заведующего отделением, педагогического совета, учебно-методической работы, воспитательной работы, по развитию информатизации учебно-воспитательного процесса, по подготовке и повышению квалификации для профессионального роста.
(название структурного подразделения)
Цели: __________________________________________________________
Задачи: ________________________________________________________
Наименование работ, рассматриваемых вопросов
Срок исполнения
Индикаторы/ Конечный результат
Ответственные
1.
Форма
Журнал учета обучающихся с девиантным поведением
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Группа
Состоит на учете
Дата постановки на учет
Причина постановки на учет
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родителей или других законных представителей ребенка
Домашний адрес
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
__________________________________________________________________
(наименование организации образования)
Ведомость учета учебного времени работы педагога за каждый месяц (в часах и (или) кредитах)

1. Білім алушылардың атаулы кітабы білім алушылардың жеке құрамын есепке алуға арналған қатаң есептіліктегі құжат болып табылады. Білім алушылардың атаулы кітабы білім алушылардың контингенті бойынша статистикалық және қаржылық есептілікті жасауға негіз болады.
2. Білім алушылардың атаулы кітабын білім беру ұйымы басшысының қадағалауымен басшысының оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары толтырады.
3. Білім алушылардың атаулы кітабы тігілуі, нөмірленуі, мөрмен және білім беру ұйымының басшысының қолымен бекітілуі тиіс.
4. Білім алушылардың атаулы кітабы үнемі білім беру ұйымында сақталады.
5. Білім алушылардың атаулы кітабы қатаң түрде бұйрыққа сәйкес толтырылады.
6. Күндізгі, сырттай, кешкі және экстернат нысанында білім алатын контингенттер үшін білім алушылардың жеке атаулы кітаптары жүргізіледі.
7. Білім алушыларды қабылдау аяқталған соң шектемелік сызба сызылады және "20___ жылы ________ ________ (жазумен) білім алушы адам қабылданды" деген жазба жазылып, білім беру ұйымы басшысының (директорының), басшының оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары мен бухгалтердің қолымен және мөрмен бекітіледі.
8. Білім алушылардың атаулы кітаптары анық, ұқыпты, тазартусыз және түзетулерсіз толтырылуы тиіс; жіберілген қателер басшы мен бухгалтердің қолы қойылған түсіндірмемен қате жазбаны және түзету жазбасын сызып тастау арқылы түзетілуі тиіс.
9. Білім алушылардың атаулы кітабын бөлімдерге бөлу, беттер мен жолдарды, оның ішінде оқуға қабылданған білім алушы мен қорытынды сызба арасында бос жол қалдыруға рұқсат етілмейді. Кітапта әр білім алушыны жазу үшін екі қатар жол беріледі.
10. Атаулы кітапқа білім беру ұйымына оқу жылының басында немесе ортасында қабылданғанына қарамастан, барлық білім алушылар енгізіледі.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Академиялық анықтама немесе транскрипт беру кітабы
______________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
__________________басталды
_________________аяқталды
Реттік тіркеу нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Анықтаманың немесе транскриптің нөмірі
Анықтаманың немесе транскриптің берілген күні
Анықтаманы немесе транскрипті алу туралы қолы
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Дипломдардың телнұсқаларын беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының толық атауы_____________________ _________________________оқу нысаны
__________________________ басталды
__________________________ аяқталды
Реттік тіркеу нөмірі
Дипломның сериясы және №
Диплом берілген күн
Білім беру ұйымын бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кестенің жалғасы
Мамандықтың атауы
Берілген біліктілік
Қорытынды аттестаттауды өткізу комиссиясы отырысы хаттамасының № және күні
Алғаны туралы қолы
Білім беру ұйымы басшысының қолы
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім алушының үлгерім кітапшасы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары білім алушыларының үлгерім кітапшасы
Фотосурет орны МО Білім алушының қолы ________________________________
_____________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Білім алушының үлгерім кітапшасы № ____________________________________
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мамандық (біліктілік)__________________________________________________
20___ жыл "____"_________________ № _______ бұйрықпен қабылданған.
Басшы (директор) _____________________________________________ (қолы)
(берген күні)

1. Поименная книга обучающихся является документом строгой отчетности для учета личного состава обучающихся. Поименная книга обучающихся служит основанием к составлению статистической и финансовой отчетности по контингенту обучающихся.
2. Поименная книга обучающихся ведется заместителем руководителя по учебно-производственной работе под контролем руководителя организации образования.
3. Поименная книга обучающихся должна быть прошнурована, пронумерована, скреплена печатью и подписью руководителя организации образования.
4. Поименная книга обучающихся хранится постоянно в организации образования.
5. Поименная книга обучающихся заполняется строго в соответствии с приказами.
6. Для контингентов, обучающихся в форме очного, заочного, вечернего и экстерната ведутся отдельные Поименные книги обучающихся.
7. По окончании приема обучающихся подводится черта и делается запись:
"Зачислено_________________________20_________год ________________ (прописью) человек обучающихся", которая скрепляется подписями руководителя (директора), заместителя руководителя по учебно-производственной работе и бухгалтером организации образования, и печатью.
8. Поименные книги обучающихся должны заполняться четко, аккуратно, без подчисток и помарок; допущенные ошибки должны исправляться путем перечеркивания ошибочной записи и надписи исправления с пояснением за подписью руководителя и бухгалтера.
9. Разделение поименных книг, обучающихся на части, пропуски страниц и строк, в том числе и между последней фамилией зачисленного и итоговой чертой, запрещается. Для записи каждого обучающегося в книгах отводится две строки.
10. В Поименную книгу вносятся все обучающиеся, независимо от того, когда они поступили в организацию образования, в начале или в середине учебного года.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга выдачи академической справки или транскрипта
______________________________________________________________
(наименование организации образования)
Начата ___________________
Окончена _________________
Порядковый регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер справки или транскрипта
Дата выдачи справки или транскрипта
Роспись в получении справки или транскрипта
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга выдачи дубликатов дипломов
Полное наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования ________________ _____________форма обучения
Начата ____________________
Окончена __________________
Порядковый регистрационный номер
Серия и № диплома
Дата выдачи диплома
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) окончившего организацию образования
Продолжение таблицы
Наименование специальности
Присвоена квалификация
Дата и № протокола заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
Роспись в получении
Подпись руководителя организации образования
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книжка успеваемости обучающегося
Книжка успеваемости обучающегося организации технического
и профессионального, послесреднего образования
Место для фотографической карточки Подпись обучающегося
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(наименование организации образования)
Книжка успеваемости обучающегося №_____________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специальность (квалификация) _________________________________________
Зачислен приказом № ______________ от "_______" _______20_______ год
"________" _______________20_______год
Руководитель (директор) ________________________ (подпись)
(дата выдачи)

20_____/20_____ оқу жылы _______ курс ________ семестр
____________________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Модуль индексі
Емтихан сессиясына шығарылатын пәндер және (немесе) модульдер бойынша емтихан бағалары
Емтихан алушының қолы
Пәннің және (немесе) модульдің атауы
Рұқсат рейтингісі
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Емтихан бағасы
Емтихан күні
Қорытынды баға
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
Кестенің жалғасы
Емтихан сессиясына шығарылмайтын пәндер және (немесе) модульдер бойынша сынақ бағалары
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль дің атауы
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Рұқсат рейтингі
Баға
Күні
Педагогтің қолы
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
Кестенің жалғасы
Зертханалық жұмыстар
Курстық жұмыстар және жобалар
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Баға
Күні
Педагогтің қолы
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Жұмыстың немесе жобаның атауы
Баға
Күні
Педагогтің қолы
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
Топ жетекшісінің қолы _______________________________
20___ жылғы "___"_______№ ____ бұйрықпен ____ курсқа ауыстырылды.
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары____________________ (қолы)
Ескертпе: Білім алушының үлгерім кітапшасын дайындау кезінде аталған беттер осы білім беру ұйымындағы оқу мерзіміне байланысты 3, 4 немесе 5 рет қайталанады.
___________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Өндірістік оқыту (ӨО) мен кәсіби практика
Модуль индексі
Курс
Семестр
Практика атауы
Практика өтетін орын
Практиканың сағат және (немесе) кредит бойынша ұзақтығы
Жұмыс орны немесе сынып, тобы
Меңгерілген біліктілік (болған жағдайды: дәреже, сынып, санат)
Баға/балл
Күні
Қолы
Дипломдық жобалау
Жобалауға тапсырма 20_____ жылғы "____" ___________ берілді.
Жоба
тақырыбы:_______________________________________________________
________________________________________________________________
Жоба жетекшісі ___________________________________________________
(аты-жөні)
Орындау мерзімі __________________________________________________
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _________________________
(қолы)
Білім алушы _______________________________________________________
(аты-жөні)
дипломдық жобаны ______ қорғауға жіберілді.
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары ___________________________
(қолы)
Мөрдің орны "______" ____________ 20____ жыл
Дипломдық жобаны қорғау
_______________________________ тақырыбындағы дипломдық жобаны қорғау
20_____ жыл "______" _______________ өткізілді.
Баға _____________________________________
Мөрдің орны
Қорытынды аттестаттау комиссиясының төрағасы _______ (қолы)
Қорытынды аттестаттау емтихандары
Білім алушы __________________________________________________________
(аты-жөні)
қорытынды емтиханды _______ тапсыруға жіберілді.
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары ______________________
(қолы)
Мөрдің орны "______" ____________ 20____ жыл
Қорытынды емтиханда алынған бағалар
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Курс көлемі, оқу сағаттары
Баға
Күні
Қорытынды аттестаттау комиссиясы төрағасының қолы
әріптік
сандық эквивалент
Біліктілік емтихандарының қорытындысы
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Баға
Күні
Тағайындалған жұмыс біліктілігінің атауы
Біліктілік комиссиясы төрағасының қолы
әріптік
сандық эквивалент
Біліктілік комисиясының 20___ жылғы "___" _______________ (хаттама №___)
шешімі бойынша біліктілік
берілді______________________________________________________________
(мамандық, дәреже, сынып, санат (бар болса)
Кәсіби дайындық туралы куәлік берілді №
_____________________________________________________________________
"_______" ________________ 20_____ жыл
Қорытынды аттестаттау комиссиясының 20___ жылғы
"____"_________(хаттама №____)
шешімі бойынша біліктілік
берілді______________________________________________________________
(мамандық)
Диплом берілді № ___________ "________" _____________________ 20__ жыл
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары ______________________(қолы)
Мөрдің орны
Басшысы (директор) _________________________________(қолы)
Диплом алған кезде үлгерім кітапшасы оқу орнына тапсырылады.
Ескерту:

20_______/20_______ учебный год _______курс ______________ семестр
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося)
Индекс модуля
Экзаменационные оценки по дисциплинам и (или) модулям, выносимым на экзаменационную сессию
Подпись экзаменатора
Наименование дисциплины и (или) модуля
Рейтинг допуска
Объем в учебных часах и (или) кредитах
Экзаменационная оценка
Дата экзамена
Итоговая оценка
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
Продолжение таблицы
Зачетные оценки по дисциплинам и (или) модулям, не выносимым на экзаменационную сессию
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем в учебных часах и (или) кредитах
Рейтинг допуска
Оценка
Дата
Подпись педагога
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
Продолжение таблицы
Лабораторные работы
Курсовые работы и проекты
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем работы в часах и (или) кредитах
Оценка
Дата
Подпись педагога
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Наименование работы или проекта
Оценка
Дата
Подпись педагога
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
Подпись руководителя группы _______________________________
Приказом № ____ от "___" _______ 20___ год переведен ____ на _____ курс.
Заместитель руководителя по учебной работе____________________ (подпись)
Примечание: При изготовлении книжки успеваемости обучающегося упомянутые
страницы повторяются 3, 4 или 5 раз в зависимости от сроков обучения в данной
организации образования.
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося)
Производственное обучение (далее - ПО) и профессиональная практика
Индекс модуля
Курс
Семестр
Наименование практики
Место прохождения практики
Продолжительность практики, в часах и (или) кредитах
Рабочее место или класс, группа
Освоенная квалификация (указать при наличии: разряд, класс, категорию)
Оценка/ баллы
Дата
Подпись
Дипломное проектирование
Задание на проектирование выдано "_______" ___________ 20______ год
Тема проекта ___________________________________________________
_______________________________________________________________
Руководитель проекта ____________________________________________
(фамилия и инициалы)
Срок выполнения ________________________________________________
Заместитель руководителя по учебной работе ________________________
(подпись)
Обучающийся ___________________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к защите дипломного проекта.
Заместитель руководителя по учебной работе _____________ (подпись)
Место печати "______" ____________ 20____ год
Защита дипломного проекта
Защита дипломного проекта на тему ________________________________
________________________________________________________________
состоялась "______" __________________ 20__ год
Оценка __________________________________
Место печати
Председатель итоговой аттестационной комиссии _______ (подпись)
Экзамены итоговой аттестации Обучающийся
_______________________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к сдаче итоговых экзаменов.
Заместитель руководителя по учебной работе _______________ (подпись)
Место печати "______" ____________ 20____ год
Оценки, полученные на итоговых экзаменах
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем курса, учебные часы
Оценка
Дата
Подпись председателя итоговой аттестационной комиссии
буквенная
цифровой эквивалент
Итоги квалификационных экзаменов
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Оценка
Дата
Наименование присвоенной рабочей квалификации
Подпись председателя квалификационной комиссии
буквенная
цифровой эквивалент
Решением квалификационной комиссии от "___" ___ 20___ год
(протокол №____) присвоена квалификация
________________________________________________________________
(специальность, разряд, класс, категория (при наличии)
Выдано свидетельство о профессиональной подготовке
№ _________ "______" _____________ 20_____ год
Решением итоговой аттестационной комиссии от "_____" ________ 20__ год
(протокол №____)
присвоена квалификация ___________________________________________
(специальность)
Выдан диплом № ___________ "________" ________________ 20_____ год
Заместитель руководителя по учебной работе ______________ (подпись)
Место печати
Руководитель (директор) _________________________________(подпись)
При получении диплома книжка успеваемости сдается в учебное заведение.
Примечание:

1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары білім алушыларының үлгерім кітапшасы жаңадан қабылданған білім алушыларға оқудың бірінші семестрі ішінде, бірақ қысқы емтихан сессиясы басталғанға дейін бір айдан кешіктірілмей беріледі.
2. Үлгерім кітапшалары қолмен толтырылады. Үлгерім кітапшасында өшіруге, қолмен жөндеуге және келісілмеген түзетулерге жол берілмейді.
3. Үлгерім кітапшасына емтихан өткізуді көздемейтін және/немесе келесі семестрге ауысатын барлық пәндер және (немесе) модульдер бойынша сараланған сынақ бағалары қойылады.
Емтихан сессиясына шығарылған пәндер және (немесе) модульдер бойынша білім алушылардың емтихандарда алған бағалары қойылады, қорытынды баға И = 0,6 х (РО 1+…+РО N)/N+ 0,4 х Э формулаға сәйкес есептеу нәтижелері бойынша қойылады, онда:
РО – оқыту нәтижесі;
N – оқыту нәтижелерінің саны;
Э – емтихан бағасы.
4. Жалпы емтихан бағасы емтихандар жазбаша және ауызша (қазақ тілі және басқа тілдер, әдебиет, математика және оқу жоспарына сәйкес басқалар) өткізілетін пәндер және (немесе) модульдер бойынша ғана қойылады. Тек ауызша емтихан өткізілетін пәндер және (немесе) модульдер бойынша баға ауызша емтихан үшін бөлінген бағанға қойылады, басқа бағандарға сызықша қойылады.
5. Қайта тапсыру кезінде білім алушылардың алған бағаларын емтихан алушы осы пәнді және (немесе) модульді немесе пән бөлімін өту семестріне сәйкес келетін үлгерім кітапшасының бетіне еркін жолға пәннің және (немесе) модульдің атауын қайта жазу арқылы қояды.
6. 18 жасқа толған білім алушылар үшін ата-аналардың немесе оларды алмастыратын адамдардың қолы міндетті емес.
7. Үлгерім кітапшасының телнұсқасын беру басшының немесе оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасарының өкімі бойынша ғана жүргізіледі.
Үлгерім кітапшасы телнұсқасының титулдық бетінде "Телнұсқа" деген жазу жазылады.
Білім алушының телнұсқаны беру сәтіне дейінгі бүкіл оқу кезеңіндегі үлгерімі туралы барлық деректер оқу бөлімінде сақталатын барлық алдыңғы семестрлер үшін түпнұсқа емтихан және семестрлік ведомостардың негізінде кітапшаның телнұсқасына енгізіледі.
8. Білім алушы оқу курсы аяқталғанға дейін білім беру ұйымынан шыққан жағдайда үлгерім кітапшасы білім беру ұйымына тапсырылады, ол білім алушыға анықтама немесе транскрипт береді.
9. Диплом алған кезде үлгерім кітапшасы білім беру ұйымына тапсырылады.
10. Білім алушылардың толық оқу курсын бітіруіне немесе білім беру ұйымынан шығуына байланысты тапсыратын үлгерім кітапшаларын білім беру ұйымы білім алушылардың жеке істерінде сақтайды.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Білім алушының студенттік билеті
_______________________________________
| |
| Қазақстан Республикасы |
| _____________________________________ |
| (министрліктің атауы) |
| _____________________________________ |
|(білім беру ұйымының атауы) |
| |
| Студенттік билет |
|_______________________________________|
_______________________________________(беткі жағы)
| |
| Қазақстан Республикасы |
|_______________________ |
| (министрліктің атауы) |
Студенттік билет № ___
| _____________________________________ | (1-ші ішкі жағы)
| (білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
| студенті болып табылады |
| _____________________________________ |
| (білім беру ұйымының атауы) |
| _____________________________________ |
| |
Оқыту түрі ____________
Мамандығы__________________________
| |
| Фотосурет
| орны "_____" ________ 20__ жыл |
Билеттің берілген күні "____" ________ 20__ жыл | Басшы (директор) _________________________ |
| (қолы) |
|_______________________________________|
_______________________________________
| |
| 20___ жылғы ___ ______ дейін жарамды |
| |
| Басшы (директор) __________________________ |
| (қолы) |
| _____________________________________ | (2-ші ішкі жағы)
| |
| Бойынша жарамды _________ 20______ жыл |
| Басшы (директор) ___________________________ |
| (қолы) |
|_______________________________________|
Ескерту:

1. Книжка успеваемости обучающегося организации технического и профессионального, послесреднего образования выдается вновь принятым обучающимся в течение первого семестра обучения, но не позднее чем за месяц до начала зимней экзаменационной сессии.
2. Книжка успеваемости заполняется от руки. Подчистка, помарка и неоговоренные исправления в книжке успеваемости не допускаются.
3. В книжку успеваемости проставляются оценки дифференцированного зачета по всем дисциплинам и (или) модулям, не предусматривающим проведения экзамена и/или переходящим на последующие семестры.
По дисциплинам и (или) модулям, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются оценки, полученные обучающимися на экзаменах, итоговая оценка выставляется по результатам подсчета согласно формуле: И = 0,6 х (РО 1+…+РО N) /N+ 0,4 х Э, где:
РО – результат обучения;
N – количество результатов обучения;
Э – экзаменационная оценка.
4. Общая экзаменационная оценка проставляется только по дисциплинам и (или) модулям, по которым экзамены проводятся письменно и устно (казахский язык, другие языки, литература, математика и другие согласно учебному плану). По дисциплинам и (или) модулям, по которым проводится только устный экзамен, оценка проставляется в графе, отведенной для устного экзамена, в других графах ставится прочерк.
5. Оценки, полученные обучающимися при повторной сдаче, проставляются экзаменатором на странице книжки успеваемости, соответствующей семестру прохождения данной дисциплины и (или) модуля или раздела дисциплины, путем повторной записи наименования дисциплины и (или) модуля на свободной строке.
6. Подпись родителей или других законных представителей обучающихся, достигших 18 лет, не обязательна.
7. Выдача дубликата книжки успеваемости производится только по распоряжению руководителя или его заместителя по учебной работе.
На титульной странице дубликата книжки успеваемости делается надпись "Дубликат".
Все данные об успеваемости обучающегося за весь период обучения до момента выдачи ему дубликата вносятся в дубликат книжки на основании подлинных экзаменационных и семестровых ведомостей за все предыдущие семестры, хранящихся в учебной части.
8. В случае выбытия обучающегося из организации образования до окончания курса обучения книжка успеваемости сдается в организацию образования, которая выдает обучающемуся справку или транскрипт.
9. При получении диплома книжка успеваемости сдается в организацию образования.
10. Книжки успеваемости, сдаваемые обучающимися в связи с окончанием полного курса обучения или выбытия из организации образования, хранятся организацией образования в личных делах обучающихся.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Студенческий билет
_______________________________________
| || Республика Казахстан |
| _____________________________________ |
| (наименование министерства) |
| _____________________________________ |
| (наименование организации образования) |
| |
| Студенческий билет |
|_______________________________________|
_______________________________________(лицевая сторона)
| |
| Республика Казахстан |
|__________________________ |
| (наименование министерства) |
Студенческий билет № ___
| _____________________________________ | (1-я внутренняя сторона)
| (фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося) |
| действительно состоит студентом |
| _____________________________________ |
| (наименование организации образования) |
| |
Форма обучения____________
Специальность __________________________
|
|
| Место для |
| Фотокарточки "_____" ________ 20__ год |
Дата выдачи билета "____" ________ 20__ год |
Руководитель (директор) ___________________________|
| (подпись) |
|_______________________________________|
_______________________________________
| |
| Действителен по _________ 20______ год |
| |
| Руководитель (директор) __________________________ |
| (подпись) |
| _____________________________________ | (2-я внутренняя сторона)
| |
| Действителен по _________ 20______ год |
| Руководитель (директор) ___________________________ |
| (подпись) |
|_______________________________________|
Примечание:

1. Студенттік билет басшының (директордың) қолы, білім беру ұйымының мөрі, білім алушының фотосуреті болған жағдайда жарамды. Білім алушы білім беру ұйымынан шыққан кезде билет оқу бөліміне қайтарылуы тиіс.
2. Билеттің ішкі бөлігінің сол жақ жоғары жағына оқу нысаны (күндізгі, сырттай, кешкі, экстернат) көрсетілген мөртабан қойылады.
Нысан
Диплом бланкілерін есепке алу
ЖУРНАЛЫ
Келіп түскені
Келіп түскен күні
Ілеспе құжаттың нөмірі
Қайдан келіп түсті
Саны, дана
Бланктердің сериясы мен нөмірі
Кестенің жалғасы
Берілуі
Берілген күні
Беруге арналған құжаттың күні мен нөмірі
Кімге берілді
Бөлімше атауы
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кестенің жалғасы
Берілуі
Саны, дана
Бланктердің сериясы мен нөмірі
Алушының қолы
Ескерту (жою туралы белгі және т. б.)
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Диплом беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының толық атауы________________________________________________________________
Оқыту нысаны________________
Басталды____________________
Аяқталды___________________
Реттік тіркеу нөмірі
Диплом сериясы мен №
Дипломды берген күн
Білім беру ұйымын бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кестенің жалғасы
Мамандық атауы
Берілген біліктілік
Қорытынды аттестаттауды өткізу жөніндегі комиссия отырысы хаттамасының күні және №
Алған туралы қолы
Білім беру ұйымы басшысының қолы
Ескерту: Білім алушыларға берілген дипломдар әрбір білім беру ұйымында ұсынылған нысан бойынша дайындалған кітапта тіркеледі.
Берілген дипломдарды тіркеу кітаптарының әрбір парағы нөмірленеді, тігіледі, мөрмен бекітіледі және білім беру ұйымының басшысында (директорында) сақталады.
Нысан
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің м.а. 24.02.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Титул парағы ___________________________________________
(білім беру ұйымдарының атауы)
Келісілді*
Басшы (жұмыс беруші)
______________________
Т. А. Ә. (болған жағдайда)
"____" ____________20___ж.
Бекітемін
Басшы (директор)
_____________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
"___" ___________ 20__ ж.
Оқу жұмыс жоспары
Мамандық ________________________________________________________
(код және атауы)
Біліктілік _________________________________________________________
(код және атауы)
Оқыту нысаны ____________________________________________________
Білім беру бағдарламасын меңгеру мерзімі ____________________________
Түсіндірме жазба
Оқу процесінің графигі
Курстар апталар
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Қаңтар
Ақпан
I
II
III
IV
Кестенің жалғасы
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Шартты белгілер:
ТО – теориялық оқыту
ӨО – өндірістік оқыту
КП – кәсіби практика
АА – аралық аттестаттау
ДЖ – дипломдық жобалау (егер жоспарланса)
К – каникулдар
МК – мерекелік күндер
ҚА – қорытынды аттестаттау
ДЖ – далалық жиындар
Уақыт бюджеті бойынша жиынтық мәліметтер
Курс
Теориялық оқыту
Аралық аттестаттау
Өндірістік оқыту және кәсіби практика
Дипломдық жобалау (егер жоспарланса)
Қорытынды аттестаттау
Мерекелік күндер
Каникулдар
Оқу жылындағы барлық апта
апта
сағаттар
кредиттер
I
II
III
IV
Барлығы
Оқу жұмыс жоспарының құрылымы
Индекс
Модульдердің / пәндердің атауы
Бақылау формасы
Оқу уақытының көлемі
Студенттің педагогпен өзіндік жұмысы
Студенттің өзіндік жұмысы
емтихан
сынақ
бақылау жұмысы
Кредиттердің барлығы
Барлық сағат
Соның ішінде
теориялық
зертханалық-практикалық
курстық жоба/жұмыс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Кестенің жалғасы
Оқу уақытының көлемі
Курстар және семестрлер бойынша бөлу
оның ішінде
1-курс
2-курс
….
N
Өндірістік оқыту/ кәсіби практика
Жеке
Семестрлер
1
2
3
4
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
1- ерекше білім беру қажеттіліктері бар адамдарды және оқыту кезінде жеке сабақ сағаттарын көздейтін оқытудың "Өнер" бағыты бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдар толтырады.
Нысан
Педагогтердің тарификациялық тізімі ___________ оқу жылына
№р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Штаттық немесе штаттан тыс
Штаттық кесте бойынша атқаратын қызметі
Білімі, бітірген жылы
Диплом бойынша мамандығы
Диплом бойынша біліктілігі
Оқытатын пән немесе модуль
Жалпы өтілі
Педагогикалық өтілі
Санаты
Барлық сағаты
Нысан
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Педагогикалық кеңес отырысында
мақұлданды және бекітілді
Төрағасы_______________
Тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Хаттама № ___________
"____" ____________20___жыл
Бекітемін
Басшы (директор)
________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
"____" ____________20___жыл
Оқу жылына арналған колледжішілік бақылау жоспары
Колледжішілік бақылаудың мақсаты
Колледжішілік бақылаудың міндеттері
№ р/с
Бақылаудың мазмұны
Бақылау объектілері
Бақылау мерзімдері
Бақылауға жауаптылар
Бақылау нәтижелерін тарату/қорытындыларын шығару нысаны
1
2
3
4
5
6
*Басшының орынбасарларымен қызмет бағыттары бойынша толтырылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Педагогтің бір жылдағы оқу уақытын есепке алу ведомосы
(сағатпен және (немесе) кредитпен) (білім беру ұйымының атауы)
_______________________________________________________________
20____/____ оқу жылында педагог берген сағаттарды және (немесе) кредиттерді жылдық есепке алу.
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (толық)__________________________________________________________
Модуль индексі және пәндердің және (немесе) модульдің атауы (практика атауы)
Топтар Айлар
Емтихандар (емтихан ведомосының негізінде енгізіледі)
Консультациялар
Барлығы жоспарланған, сағат
Нақты орындалған, сағат
Жоспар бойынша барлық сағаттар:
Сағаттардың орындалмағаны:
Жоспардан тыс сағаттар берілді:
Барлығы бір жыл ішінде берілген сағаттар:
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _____________ (қолы)
Педагог сағаттарының жылдық есебіне қосымша мәліметтер ____________________
Оқу тобының№
Пәннің және (немесе) модульдердің атауы
Сағат саны
Оның ішіндегі
Жалпы сағат саны
факультативатер
консультациялар
емтихандар
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (толық)
_____________________________________________________________________
(қолы)
Тексерілді____________________________________________________________
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _____________ (қолы)
Ескерту: Педагогтердің оқу уақытының жылдық есебін оқу бөлімі нысан деректерінің негізінде сағатпен және (немесе) кредитпен жүргізеді.
Бұйрығына 9-қосымша
Нысан
Тәлімгер педагогтің жас маманмен жұмыс жоспары

1. Студенческий билет действителен при наличии подписи руководителя (директора), печати организации образования, фотокарточки обучающегося. При выбытии обучающегося из организации образования билет должен быть возвращен в учебную часть.
2. Вверху на левой стороне внутренней части билета ставится штамп с указанием формы обучения (очное, заочное, вечернее, экстернат).
Форма
ЖУРНАЛ учета бланков дипломов
Поступление
Дата поступления
Номер сопроводительного документа
Откуда поступили
Количество экз.
Серия и номера бланков
Продолжение таблицы
Выдача
Дата выдачи
Дата и номер документа на выдачу
Кому выдано
Наименование подразделения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) получившего
Продолжение таблицы
Выдача
Количество экз.
Серия и номер бланков
Роспись в получении
Примечание (отметка об уничтожении)
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования _____________________________________________
Форма обучения______________
Начата ______________________
Окончена ____________________
Порядковый регистрационный номер
Серия и № диплома
Дата выдачи диплома
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) окончившего организацию образования
Продолжение таблицы
Наименование специальности
Присвоена квалификация
Дата и № протокола заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
Роспись в получении
Подпись руководителя организации образования
Примечание: Дипломы, выданные обучающимся, регистрируются в книге, которая заводится в каждой организации образования по прилагаемой форме.
Книга регистрации выданных дипломов пронумеровывается постранично, прошнуровывается, скрепляется печатью и хранится у руководителя (директора) организации образования.
Форма
Сноска. Форма – в редакции приказа и.о. Министра просвещения РК от 24.02.2023 № 47 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации образования)
СОГЛАСОВАНО*
Руководитель (работодатель)
________________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель (директор)
_____________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
Рабочий учебный план
Специальность ____________________________________________________
(код и наименование)
Квалификация ____________________________________________________
(код и наименование)
Форма обучения ___________________________________________________
Срок освоения образовательной программы ___________________________
Пояснительная записка
График учебного процесса
Курсы
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Январь
Февраль
недели
I
II
III
IV
Продолжение таблицы
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Условные обозначения:
ТО – теоретическое обучение
ПО – производственное обучение
ПП – профессиональная практика
ПА – промежуточная аттестация
ДП – дипломное проектирование (если запланировано)
К – каникулы
Пдн – праздничные дни
ИА – итоговая аттестация
ПС – полевые сборы
Сводные данные по бюджету времени
Курс
Теоретическое обучение
Промежуточная аттестация
Производственное обучение и профессиональная практика
Дипломное проектирование (если запланировано)
Итоговая аттестация
Праздничные дни
Каникулы
Всего недель в учебном году
недель
часов
кредитов
I
II
III
IV
Итого
Структура рабочего учебного плана
Индекс
Наименование модулей / дисциплин
Формы контроля
Объем учебного времени
Самостоятельная работа студента с педагогом
Самостоятельноя работа студента
экзамен
зачет
контрольная работа
Всего кредитов
Всего часов
в том числе
теоретические
лабораторно-практические
курсовой проект/работа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Продолжение таблицы
Объем учебного времени
Распределение по курсам и семестрам
в том числе
1 курс
2 курс
N
Производственное обучение/ Профессиональная практика
Индивидуальные
Семестры
1
2
3
4
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
1-заполняется при обучении лиц с особыми образовательными потребностями и организациями, реализующими образовательные программы по направлению "Искусство", обучение которых (по которым) предусматривает часы индивидуальных занятий.
Форма
Тарификационный список педагогов на ___________ учебный год
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Штатный или внештатный
Занимаемая должность по штатному расписанию
Образование, год окончания
Специальность по диплому
Квалификация по диплому
Преподаваемая дисциплина или модуль
Общий стаж
Педагогический стаж
Категория
Всего часов
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Рассмотрен и одобрен педагогическим советом
Председатель__________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Протокол № ___________
от "____" ____________20___год
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель (директор)
____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
"____" ____________20___год
План внутриколледжного контроля на учебный год
Цель внутриколледжного контроля
Задачи внутриколледжного контроля
№ п/п
Содержание контроля
Объекты контроля
Сроки контроля
Ответственные за контроль
Форма обобщения результатов/подведения итогов контроля
1
2
3
4
5
6
*Заполняется заместителями руководителя по направлениям деятельности.
Форма
Министерство просвещения Республики Казахстан
Ведомость учета учебного времени педагога за год
(в часах и (или) кредитах) (наименование организации образования)
____________________________________________________________
Годовой учет часов и (или) кредитов, проведенных педагогом
в 20____/____ учебном году
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (полностью)
____________________________________________________________
Индекс модуля и наименование дисциплин и (или) модуля (наименование практики)
Группы Месяцы
...
...
...
Экзамены (заносятся на основании экзаменационной ведомости)
Консультации
Всего запланировано, часов
Фактически выполнено, часов
Всего часов по плану:
Не выполнено часов:
Дано часов сверх плана:
Всего дано за год часов:
Заместитель руководителя по учебной работе _____________
(подпись)
Дополнительные сведения к годовому учету часов педагога
_____________________________________________________________
№ учебной группы
Наименование дисциплины и (или) модулей
Количество часов
Из них часы
Общее количество часов
факультатива
консультаций
экзаменов
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (полностью)
_______________________________________________________________ (подпись)
Проверено ___________________________________________________
Заместитель руководителя по учебной работе _____________________
Примечание: годовой учет учебного времени педагогов ведет учебная часть в часах
и (или) кредитах на основании данных форм.
Приложение 9 к приказу
Форма
План работы педагога-наставника с молодым специалистом
на ___________ учебный год
Сведения о молодом специалисте

Ескерту. 32-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 33-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған оқу жұмыс бағдарламасы
Ескерту. 33-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 34-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған күнтізбелік-тақырыптық жоспары
Ескерту. 34-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 35-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған педагогінің сабақ жоспары
Ескерту. 35-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 36-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған теориялық оқытуды есепке алу журналы
Ескерту. 36-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 37-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған жеке сабақтарды есепке алу журналы
Ескерту. 37-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 38-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған өндірістік оқытуды есепке алу журналы
Ескерту. 38-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрығына 39-қосымша
Нысан
Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған оқу жылына арналған жұмыс жоспары

Сноска. Приложение 32 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 33 к приказу
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Сноска. Приложение 33 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 34 к приказу
Форма
Утверждаю
Заместитель директора
по учебной работе ____________
(Ф.И.О.(при наличии)
от "____" _____________ 20_ г
Календарно-тематический план педагога для организаций технического
и профессионального, послесреднего образования
______________ учебный год
Сноска. Приложение 34 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 35 к приказу
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Поурочный план педагога для организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Сноска. Приложение 35 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 36 к приказу
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета теоретического обучения для организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Сноска. Приложение 36 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 37 к приказу
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета индивидуальных занятий для организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Сноска. Приложение 37 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 38 к приказу
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета производственного обучения (для организаций технического и профессионального, послесреднего образования)
Сноска. Приложение 38 исключено приказом Министра образования и науки РК от 16.09.2021 № 472 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 39 к приказу
Форма
Титульный лист ___________________________________________
(наименование организации образования)