"Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 15 мамырдағы № 298 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 мамырда № 20679 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Автомобиль көлiгi туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 23-16) тармақшасына сәйкес және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 23-16) тармақшасына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" (бұдан әрі - Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы заң) 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленген және әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау және "Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильдік жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайды.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров"
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 298. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2020 года № 20679
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353, опубликован 11 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"), следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 23-16) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 23-16) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее – Закон о государственных услугах) и определяют порядок субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров и оказания государственной услуги "Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях".";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Субсидиялауға тарифтерін облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - жергілікті атқарушы орган) белгілейтін әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастары арқылы тасымалдауды орындау нәтижелері бойынша пайда болған тасымалдаушының залалдары жатады.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Тасымалдаушы есептік айдан кейінгі айдың 15 күніне дейінгі мерзімде жергілікті атқарушы органға осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастары бойынша нақты тасымалданған жолаушылар туралы ай сайынғы есепті (бұдан әрі - ай сайынғы есеп) жібереді. Қалалық (ауылдық) немесе қала маңы қатынастарында жолақыны электрондық төлеу жүйесін пайдаланған жағдайда Тасымалдаушы келесі есептік айдан кейінгі айдың 10-шы күніне дейінгі мерзімде уәкілетті ұйымға ай сайынғы есеп жібереді, кейін уәкілетті ұйым келесі есептік айдан кейінгі айдың 15-ші күніне дейінгі мерзімде осы Қағидаларға 3-1 қосымшасына сәйкес нысан бойынша орындалған жұмыс туралы ақпаратты жергілікті атқарушы органға ұсынады.
"Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильдік жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы органдары жүзеге асырады.";
мынадай мазмұндағы 15-1 тармақпен толықтырылсын:
"15-1 Мемлекеттік қызметті алу үшін тасымалдаушы (жеке және заңды тұлғалар) жергілікті атқарушы органға "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе жергілікті атқарушы органның кеңсесі арқылы осы Қағидаларға 3-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш және осы Қағидаларға 3-3-қосымшаға сәйкес "Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастарда әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильдік жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау" (бұдан әрі - Стандарт) мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандарттың 8-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар пакетін жолдайды.
Стандарттың 8-тармағында қарастырылған құжаттар тізімінде:
осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалатын билеттерді сату жөніндегі есеп;
маршрут (километр) бойынша өткен жолға сүйеніп, қалалық (ауылдық) немесе қала маңы қатынастарында жолақының электрондық төлеу жүйесін пайдаланған жағдайда, осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес Тасымалдаушының жолаушыларды маршруттарда тасымалдаумен байланысты шығыстарының көлемі жөніндегі есеп;
осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалатын жолаушылар тасымалынан түскен қаржылық қаражат туралы есеп;
осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалатын орындалған жұмыстардың актілері ұсынылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып, қызметті көрсету процесінің сипаттамаларын, нысанын, мазмұны мен нәтижесін, сондай-ақ өзге де мәліметтерді қамтитын мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі Стандарттың 10-тармағында жазылған.";
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсетудің жалпы мерзімі 5 (бес) жұмыс күнін құрайды.";

"3. Субсидированию подлежат убытки перевозчика, образовавшиеся по результатам выполнения перевозок по социально значимым автомобильным сообщениям, тарифы на которых устанавливаются местными исполнительными органами областей, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения (далее – местный исполнительный орган).";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Перевозчик в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, направляет в местный исполнительный орган ежемесячный отчет о фактически перевезенных пассажиров по социально значимым автомобильным сообщениям, по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - ежемесячный отчет). В случае использования электронной системы оплаты проезда в городском (сельском) или пригородном сообщениях Перевозчик в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным, направляет в уполномоченную организацию ежемесячный отчет, далее уполномоченная организация в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, предоставляет в местный исполнительный орган информацию о выполненной работе по форме, согласно приложению 3-1 к настоящим Правилам.
Государственная услуга "Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях" (далее - государственная услуга), оказывается местными исполнительными органами.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Для получения государственной услуги перевозчик (физические и юридические лица) направляет в местный исполнительный орган через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или канцелярию местного исполнительного органа заявление по форме, согласно приложению 3-2 к настоящим Правилам и пакет документов по перечню, предусмотренному пунктом 8 Стандарта государственной услуги "Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях" (далее – Стандарт), согласно приложению 3-3 к настоящим Правилам.
В перечне документов, предусмотренном пунктом 8 Стандарта:
отчет по реализации билетов составляется по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
отчет по объему расходов Перевозчика, связанных с перевозкой пассажиров на маршрутах составляется по форме, согласно приложению 4-1 к настоящим Правилам, в случае использования электронной системы оплаты проезда в городском (сельском) или пригородном сообщениях исходя из пройденного пути по маршруту (километр);
отчет о финансовых средствах, поступивших от перевозки пассажиров составляется по форме, согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
акт выполненных работ составляется по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги изложены в пункте 10 Стандарта.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Общий срок оказания государственной услуги составляет 5 (пять) рабочих дней.";

мынадай мазмұндағы 17-1, 17-2, 17-3 және 17-4-тармақтармен толықтырылсын:
"17-1. Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттар тапсырылған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттардың түпнұсқасынан электрондық көшірмесін жасайды, одан кейін түпнұсқаларды тасымалдаушыға қайтарады.
17-1 Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттарды қабылдау кезінде тасымалдаушыға құжаттардың саны мен күнін және мемлекеттік қызметтің нәтижесін алған күнін көрсете отырып, құжаттарды қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетілетін қызметті алушының ақпараттық жүйелерде заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға тасымалдаушыдан жазбаша келісімін алады.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Мемлекеттік корпорацияға өтініш беру және мемлекеттік қызметтің нәтижесін алу кезінде көрсетілетін қызметті алушы немесе көрсетілетін қызметті алушының өкілі жеке басын куәландыратын құжатты ұсынады, бұдан басқа көрсетілетін қызметті алушының өкілі Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексіне сәйкес оның өкілеттігін растайтын сенімхат ұсынады.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оларды әрі қарай сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді.
Тасымалдаушы 1 (бір) айдан кейін жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның өтініші бойынша көрсетілетін қызметті беруші дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға жеткізу үшін 1 (бір) жұмыс күні ішінде Мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
Жергілікті атқарушы орган мемлекеттік қызметтің нәтижесін Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын Мемлекеттік корпорацияға жеткізуді қамтамасыз етеді.
17-2. Жергілікті атқарушы органның кеңсесі арқылы құжаттарды тапсырған кезде тасымалдаушыға келіп түскен күні, сұралған мемлекеттік қызмет түрі, тіркелген құжаттардың нөмірі мен атауы, мемлекеттік қызмет нәтижесін берген күні көрсетілген кез-келген нысанда тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
17-3. Жергілікті атқарушы орган құжаттарды алған күні тіркейді.
Жергілікті атқарушы орган заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы жеке басын куәландыратын құжаттар туралы мәлеметті "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды тасымалдаушыдан талап етуге жол берілмейді.

дополнить пунктами 17-1, 17-2, 17-3 и 17-4 следующего содержания:
"17-1. В случае подачи документов через Государственную корпорацию, работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии с оригинала документов, после чего возвращает оригиналы перевозчику.
17-1 При приеме документов через Государственную корпорацию перевозчику выдается расписка о приеме документов с указанием номера и даты приема документов и даты получения результата государственной услуги.
Работник Государственной корпорации получает письменное согласие перевозчика на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При обращении в Государственную корпорацию день приема не входит в срок оказания государственной услуги.
При подаче заявления и получения результата государственной услуги в Государственную корпорацию перевозчик или представитель перевозчика представляет документ, удостоверяющий личность, дополнительно представитель услугополучателя предоставляет доверенность, подтверждающего его полномочия в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их в местный исполнительный орган для дальнейшего хранения.
При обращении перевозчика по истечении 1 (одного) месяца, по запросу Государственной корпорации местный исполнительный орган в течение 1 (одного) рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи перевозчику.
Местный исполнительный орган обеспечивает доставку результата государственной услуги в Государственную корпорацию, не позднее чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги.
17-2. При сдаче документов через канцелярию местного исполнительного органа перевозчику выдается расписка о приеме соответствующих документов в произвольной форме, с указанием даты приема, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названия приложенных документов, даты выдачи результата государственной услуги.
17-3. Местный исполнительный орган осуществляет регистрацию документов в день их поступления.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, местный исполнительный орган получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Истребование от перевозчика документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.

17-4. Егер тасымалдаушы Стандартта 8-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайда Мемлекеттік корпорация қызметкері немесе жергілікті атқарушы органның өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы Қағидаларға 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Тасымалдаушы Стандартта 8-тармағында көзделген тізбе бойынша құжаттардың толық топтамасын ұсынған жағдайда, жергілікті атқарушы орган 4 (төрт) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және осы Қағидаларға 6-2-қосымшаға сәйкес орындалған жұмыстар актісін қоса бере отырып, субсидия тағайындау туралы хабарлама немесе Стандарттың 9-тармағында көрсетілген негіздер бойынша осы Қағидаларға 6-3-қосымшаға сәйкес субсидияны тағайындамау туралы хабарлама жіберу тәсілімен мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Мемлекеттік қызметтің нәтижесі тасымалдаушыға қағаз түрінде Мемлекеттік корпорация немесе жергілікті атқарушы органның кеңсесі арқылы жіберіледі.";
мынадай мазмұндағы 19-1 және 19-2-тармақтармен толықтырылсын:
"19-1. Жергілікті атқарушы орган Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 14 маусымдағы № 452 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8555 болып тіркелген) Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету сатысы туралы деректер енгізу қағидаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы деректерді мемлекеттік қызмет көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне енгізуді қамтамасыз етеді.
19-2. Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелері қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағым жергілікті атқарушы органның басшысының атына беріледі.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабының 2) тармақшасына сәйкес жергілікті атқарушы органның мекенжайына келіп түскен тасымалдаушының шағымы тіркелген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде қарастырылуға жатады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен тасымалдаушының шағымы тіркелген күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде Мемлекеттік корпорация қызметкерлерінің әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағым Мемлекеттік корпорация басшысының атына немесе ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органға беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы сотқа Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен жүгіне алады.";
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

17-4. В случае представления перевозчиком неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 8 Стандарта, и (или) документов с истекшим сроком действия работник Государственной корпорации или местного исполнительного органа отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
В случае предоставления перевозчиком полного пакета документов по перечню, предусмотренному пунктом 8 Стандарта, местный исполнительный орган в течение 4 (четырех) рабочих дней рассматривает документы и выдает уведомление о назначении субсидии согласно приложению 6-2 к настоящим Правилам с приложением акта выполненных работ либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги способом направления уведомления о неназначении субсидии согласно приложению 6-3 к настоящим Правилам по основаниям, указанным в пункте 9 Стандарта.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Результат государственной услуги направляется перевозчику в бумажном виде через Государственную корпорацию либо канцелярию местного исполнительного органа.";
дополнить пунктами 19-1 и 19-2 следующего содержания:
"19-1. Местный исполнительный орган обеспечивает внесение данных о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в соответствии с Правилами внесения данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги утвержденный приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 июня 2013 года № 452 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8555).
19-2. Жалоба на решение, действий (бездействия) сотрудников структурных подразделений местного исполнительного органа может быть подана на имя руководителя местного исполнительного органа.
Жалоба перевозчика поступившая в адрес местного исполнительного органа, в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона о государственных услугах", подлежит рассмотрению в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба перевозчика, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.
Жалоба на действие (бездействия) работников Государственной корпорации при оказании государственной услуги через Государственную корпорацию подается на имя руководителя Государственной корпорации, либо в уполномоченный орган в сфере информатизации.
В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:

"24. Отырыстың нәтижелері бойынша Бағдар құнын айқындау жөніндегі комиссия тасымалдаушыға осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көліктік жұмыс төлеміне есептік шығындары түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде бағдар құнын айқындаудың дұрыстығын хаттама түрінде растайды және әлеуметтік мәні бар қатынастар тізбесін қалыптастырады.".
осы бұйрықтың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес 3-2 және 3-3-қосымшалармен толықтырылсын;
осы бұйрыққа 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес 6-1, 6-2 және 6-3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. "Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастарда әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильмен жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 803 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19534 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 5 қарашада электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму
Министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 298 бұйрығына
1-қосымша
Әлеуметтік маңызы бар
жолаушылар тасымалдарын
жүзеге асырумен байланысты
тасымалдаушылардың
шығындарын бюджет
қаражаты есебінен
субсидиялау қағидаларына
3-2-қосымша
Нысан
_____________________ облысы
(қаласы)
бойынша жергілікті атқарушы
орган басшысы
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда)
кімнен______________________
(өтініш берушінің толық атауы,
бизнес сәйкестендіру нөмірі
немесе (жеке тұлғаның тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған
жағдайда) және жеке
сәйкестендіру нөмірі,
мекенжайы, деректемелері,
телефоны)
Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильдік жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялауға арналған өтініш
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияларды қамтитын мәліметтерді
пайдалануға келісемін 20__ жылғы "___" _________ (қолы).
20__жылғы "____"__________
_____________________________
(қолы, мөрі (бар болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 298 бұйрығына
2-қосымша
Әлеуметтік маңызы бар
жолаушылар тасымалдарын
жүзеге асырумен байланысты
тасымалдаушылардың
шығындарын бюджет
қаражаты есебінен
субсидиялау қағидаларына

"24. По результатам заседания Комиссия по определению стоимости маршрута протокольно подтверждает правильность определения стоимости маршрута в течение 15 рабочих дней со дня поступления от перевозчика расчетных затрат на оплату транспортной работы перевозчика по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам и формирует перечень социально-значимых сообщений.".
дополнить приложениями 3-2 и 3-3 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 6-1, 6-2 и 6-3 согласно приложению 3, 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 25 октября 2019 года № 803 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19534, опубликован 5 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Комитету транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 мая 2020 года № 298
Приложение 3-2
к Правилам субсидирования
за счет бюджетных средств
убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением
социально значимых
перевозок пассажиров
Форма
Руководителю местного
исполнительного органа по
___________________области
(город)
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
от _________________________
(полное наименование
заявителя, бизнес-
идентификационный номер или
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии) физического
лица и индивидуальный
идентификационный номер,
адрес, реквизиты, телефон)
Заявление на субсидирование убытков перевозчика, связанных с
осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально
значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном),
внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах __________
"__" ____ 20 __ года (подпись)
"__"__________20__ года
______________________________
(подпись, печать (при его наличии)
Приложение 2 к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 мая 2020 года № 298

3-3-қосымша
"Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастарда әлеуметтік маңызы бар қатынастар бойынша автомобильдік жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1.
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
2.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну тәсілдері
1) Мемлекеттік корпорация;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі.
3.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
5 (бес) жұмыс күні ішінде
4.
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны
Қағаз
5.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Орындалған жұмыс актісінің қосымшасын қоса бере отырып субсидия тағайындау туралы хабарлама немесе субсидияны тағайындамау туралы хабарлама жіберу арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз
6.
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін.
7.
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті беруші - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға немесе 15.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден, 18.30-ға немесе 19.00-ге дейін.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға немесе 15.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30-ға немесе 18.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
2) Мемлекеттік корпорация - Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес дүйсенбіден сенбіні қоса алған аралықта түскі асқа үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жедел қызмет көрсетусіз, көрсетілетін қызметті алушының таңдауы бойынша "электронды" кезек тәртібінде жүзеге асырылады, портал арқылы электрондық кезекті брондауға болады.
8.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш;
2) орындалған жұмыстар актісі;
3) әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастары бойынша нақты тасымалданған жолаушылар туралы есеп;

Приложение 3-3
к Правилам субсидирования
за счет бюджетных средств
убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением
социально значимых
перевозок пассажиров
Стандарт государственной услуги "Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях"
1.
Наименование услугодателя
Местные исполнительные органы областей, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения.
2.
Способы предоставления государственной услуги
1) Государствення корпорация;
2) канцелярия услугодателя.
3.
Срок оказания государственной услуги
в течение 5 (пять) рабочих дней.
4.
Форма оказания оказания государственной услуги
Бумажная
5.
Результат оказания государственной услуги
Уведомление о назначении субсидии с приложением акта выполненных работ либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги способом направления уведомления о неназначении субсидии.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
6.
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7.
График работы услугодателя
1) услугодателя – с понедельника по пятницу включительно, с 9.00 до 18.30 или до 19.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 или до 15.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Прием заявок и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 до 17.30 или до 18.00 с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 или до 15.00 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, кроме воскресенья и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается по выбору услугополучателя, в порядке "электронной" очереди без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портал.
8.
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1) заявление для получения государственной услуги;
2) акт выполненных работ;
3) отчет о фактически перевезенных пассажиров по социально значимым автомобильным сообщениям;

4) билеттерді сату жөніндегі есеп;
5) жолаушылар тасымалынан түскен қаржылық қаражат туралы есеп;
6) маршрут (километр) бойынша өткен жолға сүйеніп, қалалық (ауылдық) немесе қала маңы қатынастарында жолақының электрондық төлеу жүйесін пайдаланған жағдайда, Тасымалдаушының жолаушыларды маршруттарда тасымалдаумен байланысты шығыстарының көлемі жөніндегі есеп;
7) тасымалдаулар ауданаралық (қалааралық облысішілік) немесе ауданішілік қатынастарда жүзеге асырылған жағдайда, автовокзалдардың (автостанциялардың) диспетчерлік қызметінің құжаты немесе ауылдық округтің әкімінен немесе оны алмастыратын адамнан осы маршрут бойынша орындалған рейстерді растайтын анықтамалар;
8) қалалық (ауылдық) немесе қала маңы қатынастарында жолақының электрондық төлеу жүйесін пайдаланған жағдайда, маршрут (километр) бойынша өткен жолға сүйеніп, осы маршрут бойынша орындалған рейстерді растаушы елді мекеннің бірыңғай диспетчерлік қызметінен алынған құжат;
9) диспетчерлік қызметтің қалалық маршруттар бойынша рейстерді орындамағанын растайтын (бар болған жағдайда) құжаты.
9.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттарының және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің біліктілік талаптарына сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты белгілі бір мемлекеттік қызметті алуды талап ететін қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) болған.
10.
Мемлекеттік қызметті көрсету, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметтердің ерекшеліктері ескеріле отырып, өзге де талаптар
Тіршілік әрекетін шектейтін ағза функцияларының тұрақты бұзылуымен денсаулығында ақауы бар көрсетілетін қызметті алушылар мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау қажет болған жағдайда, Бірыңғай байланыс орталығы арқылы жүгіну көмегімен Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тұрғылықты жерге барып жүргізеді.
Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары мынадай интернет-ресурстарда орналасқан:
1) Министрлік - www.​miid.​gov.​kz, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде;
2) Мемлекеттік корпорация - www.​gov4c.​kz.
Көрсетілетін қызметті алушының қашықтықтан қолжеткізу режимінде мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.

4) отчет по реализации билетов;
5) отчет о финансовых средствах, поступивших от перевозки пассажиров;
6) отчет по объему расходов Перевозчика, связанных с перевозкой пассажиров на маршрутах, в случае использования электронной системы оплаты проезда в городском (сельском) или пригородном сообщениях исходя из пройденного пути по маршруту (километр);
7) документ диспетчерской службы автовокзалов (автостанций) или справки от акима сельского округа или лица его заменяющего, подтверждающей выполненные рейсы по данному маршруту, в случае осуществления перевозок в межрайонном (междугородном внутриобластном) или внутрирайонном сообщениях;
8) в случае использования электронной системы оплаты проезда в городском (сельском) или пригородном сообщениях документа с единой диспетчерской службы населенного пункта, подтверждающего выполненные рейсы по данному маршруту, исходя из пройденного пути по маршруту (километр);
9) документ диспетчерской службы (при наличии), подтверждающего выполнение рейсов по городским маршрутам.
9.
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, квалификационным требованиям;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения определенной государственной услуги.
10.
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Услугополучатели имеющие нарушение здоровья, со стойким расстройством функций организма ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:
1) Министерства – www.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";
2) Государственной корпорации – www.gov4c.kz.
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.

Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің анықтамалық қызметтерінің байланыс телефоны 8 (7172) 98-35-48. Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 298 бұйрығына
3-қосымша
Әлеуметтік маңызы бар
жолаушылар тасымалдарын
жүзеге асырумен байланысты
тасымалдаушылардың
шығындарын бюджет
қаражаты есебінен
субсидиялау қағидаларына
6-1-қосымша
Нысан
__________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының тегі, аты, әкесінің
аты (бар болған
жағдайда) немесе ұйымының
атауы)
__________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын басшылыққа алып, "Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының
№ ____ бөлімі (мекенжайы: ___________________________________) мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес Сіздер құжаттардың толық
топтамасын ұсынбау себебінен __________________________________ мемлекеттік қызметті
көрсетуге құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Ұсынылмаған құжаттардың атауы:
1)_________________________________________________________________;
2)_________________________________________________________________;
3)…
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалған.
___________________________________________ ________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (қолы)
(Мемлекеттік корпорацияның қызметкері)
Орындаушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Телефоны__________
Алдым:___________________________________ ________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
20 ___ жылғы "___" ___________
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 298 бұйрығына
4-қосымша
Әлеуметтік маңызы бар
жолаушылар тасымалдарын
жүзеге асырумен байланысты
тасымалдаушылардың
шығындарын бюджет
қаражаты есебінен
субсидиялау қағидаларына
6-2-қосымша
Субсидияны тағайындау туралы хабарлама
Құрметті
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сізді
________________________________________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
бағыты бойынша субсидияны тағайындау бойынша шешім туралы хабарлаймыз.
Сұрақтар туындаған жағдайда,
_______________________________________________________________ жүгінуді сұраймыз.
(көрсетілетін қызметті берушіге)
Орындаушы: _________________________________________ ___________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда), жеке басын куәландыратын қолы)
Байланыс телефондары:
________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 298 бұйрығына
5-қосымша
Әлеуметтік маңызы бар
жолаушылар тасымалдарын
жүзеге асырумен байланысты
тасымалдаушылардың
шығындарын бюджет
қаражаты есебінен
субсидиялау қағидаларына

Контактные телефоны справочных служб услугодателя по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 98-35-48. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 3 к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 мая 2020 года № 298
Приложение 6-1
к Правилам субсидирования
за счет бюджетных средств
убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением
социально значимых
перевозок пассажиров
Форма
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
либо наименование организации
услугополучателя)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел № ___ филиала Некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (адрес: _______________________________________________) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги _________________________________ ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1)___________________________________________________________;
2)___________________________________________________________;
3)...
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
_________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
(работника Государственной корпорации)
Исполнитель фамилия, имя, отчество (при его наличии)_______________________________
Телефон__________ Получил: _______________________________
_______________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             подпись
услугополучателя "___" _________ 20__ года
Приложение 4 к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 мая 2020 года № 298
Приложение 6-2
к Правилам субсидирования
за счет бюджетных средств
убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением
социально значимых
перевозок пассажиров
Форма
Уведомление о назначении субсидии
Уважаемый (-ая) _________________________________________________________
(услугополучатель)
Уведомляем Вас о решении о назначении субсидии по направлению
______________________________________________________________________________
(субсидируемое направление)
В случае возникновения вопросов просим обратится в
______________________________________________________________________________
(услугодатель)
Исполнитель:
________________________________________________________________ _______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),                   подпись
удостоверяющем личность)
Контактные телефоны: ___________________________________________________
Приложение 5 к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 мая 2020 года № 298

6-3-қосымша
Субсидияны тағайындамау туралы хабарлама
Құрметті
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сізді
________________________________________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
бағыты бойынша субсидияны тағайындамау бойынша шешім туралы хабарлаймыз.
Бас тартудың себебі:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Сұрақтар туындаған жағдайда
_______________________________________________________________ жүгінуді сұраймыз.
(көрсетілетін қызметті берушіге)
Орындаушы: ________________________________________ ____________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда), жеке басын куәландыратын қолы)
Байланыс телефондары:
_______________________________________________________________________________

Приложение 6-3
к Правилам субсидирования
за счет бюджетных средств
убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением
социально значимых
перевозок пассажиров
Форма
Уведомление о неназначении субсидии
Уважаемый (-ая) _________________________________________________________
(услугополучатель)
Уведомляем Вас о решении о неназначении субсидии по направлению
_____________________________________________________________________________
(субсидируемое направление)
Причина отказа:
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
В случае возникновения вопросов просим обратится в
_____________________________________________________________________________
(услугодатель)
Исполнитель:
_____________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),                   подпись
удостоверяющем личность)
Контактные телефоны:
______________________________________________________________________________