Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № 158-1535 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 1283 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Бектұроваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 5 тамызы
№ 158-1535 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мемлекеттік кәсіпорынның немесе мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 182-933 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 923 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2015 жылғы 5 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Нур-Султана от 5 августа 2020 года № 158-1535. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 6 августа 2020 года № 1283.
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление занятости и социальной защиты города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Бектурову М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Нур-Султана
А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 5 августа 2020 года
№ 158-1535
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Астаны
1. Постановление акимата города Астаны от 10 июня 2015 года № 182-933 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача справки о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, гражданам, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 923, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 30 июля 2015 года, 5 августа 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

2. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 182-976 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 924 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2015 жылғы 5 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158-1286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 934 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 27 тамызда "Астана ақшамы" газетінде, 2015 жылғы 29 тамызда "Вечерняя Астана" газетінде жарияланған).
4. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 158-2150 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 987 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтарда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 158-1345 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1046 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылғы 22 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158-1286 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 158-1423 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1050 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қыркүйекте "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылғы 20 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 18 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

2. Постановление акимата города Астаны от 15 июня 2015 года № 182-976 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 924, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 1 августа 2015 года, 5 августа 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата города Астаны от 27 июля 2015 года № 158-1286 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 934, опубликовано 24 августа 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 27 августа 2015 года в газете "Астана ақшамы", 29 августа 2015 года в газете "Вечерняя Астана").
4. Постановление акимата города Астаны от 24 ноября 2015 года № 158-2150 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 987, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 7 января 2016 года, 12 января 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата города Астаны от 13 июля 2016 года № 158-1345 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1046, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 18 августа 2016 года, 22 августа 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 158-1423 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 27 июля 2015 года № 158-1286 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1050, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 6 сентября 2016 года, 20 сентября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 18 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

7. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 158-2150 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 158-1526 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1061 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қыркүйекте "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылғы 30 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 24 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
8. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 182-976 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 182-1616 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1068 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 29 қазанда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылдың 3 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
9. "Мемлекеттік кәсіпорынның немесе мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 182-933 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 182-1769 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1069 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 29 қазанда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2016 жылдың 10 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
10. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158-1286 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-159 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1093 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 наурызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде, 2017 жылғы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

7. Постановление акимата города Астаны от 25 августа 2016 года № 158-1526 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 24 ноября 2015 года № 158-2150 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1061, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 24 сентября 2016 года, 30 сентября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", 24 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата города Астаны от 7 сентября 2016 года № 182-1616 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 15 июня 2015 года № 182-976 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1068, опубликовано 24 октября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 29 октября 2016 года, 3 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата города Астаны от 28 сентября 2016 года № 182-1769 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 10 июня 2015 года № 182-933 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача справки о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, гражданам, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1069, опубликовано 28 октября 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет", в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 29 октября 2016 года, 10 ноября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-159 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 27 июля 2015 года № 158-1286 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1093, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 11 марта 2017 года, 14 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

11. "Астана қаласында әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158-1286 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 158-880 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1104 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 30 мамырда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).
12. Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 158-2561 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1147 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 18 қаңтарда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

11. Постановление акимата города Астаны от 2 мая 2017 года № 158-880 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 27 июля 2015 года № 158-1286 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1104, опубликовано 25 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 30 мая 2017 года).
12. Постановление акимата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 158-2561 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1147, опубликовано 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 18 января 2018 года).